Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spragniomy

Jestem przystojny...

Polecane posty

Gość no taaaaa
ehhh no powtarzam ze nic nie dostalem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlo jak ten sie tez nie odezwie to znaczy , ze to wina foto hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaa
no doszlo ... to ty modelka jakas ze w takiej pozie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaa
nic nie pisze bo ogladam allo allo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra , masz moje zdjecie ale powiedz mi , czy ja zeczywiscie taka straszna jestem , ze kazdy facet ucieka ode mnie? I akurat nie mam na mysli tych dwoch niby spragnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mac to jest moje zdjecie normalnie mnie teraz zwalasz z nog twoim tekstem a niby dlaczego mialo by byc nie moje co? bo poza ? Nic nie poradze , ze to bylo z nienacka robione i tak wyszlo , ale jakosc zdjecia tez nie najlepsza. normalnie nerwa mam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak, mysle ze to przez to, ze jest takie wlasnie klimatyczne zdaje sie byc nierealne :) jesli sie myle i zdjecie jest jednak twoje, to jestes sliczna i juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi to jest moje zdjecie i nie jestem sliczna mam male piersi ( czego dzieki bogu nie widac na zdjeciu) faceci mnie nie chca ( moze to przez piersi) a zdjecie , jak to zdjecie , raz takie raz inne a poza tym to byl ostatni moj wyjazd z moim bylym i zakonczylismy zwiazek i nie dziw sie ze mam mine zamyslaona , bo on dal mi do myslenia wtedy ale mam chociaz to zdjecie i normalnie zdenerwowalam sie , ze powiedzialas tak , ze to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz padam kocham zakupy ale te dzisiejsze daly mi w kosc :) a i spragnionych nie ma - ide spac papa mimika 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Kleo ide ja tez zalamalas mnie ja dalej nie moge uwierzyc w to co napisalas kurcze przeciez to ja!!!!!! bez meza , bez chlopaka , sama ale mam dola ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniomy
czesc wszystkim . sorry bardzo ze eraz dopiero pojawiam sie na forum ale wczesniej mnie nie bylo i nie mialem mozliwosci napisania czegokolwiek . jesli chodzi o mimike to jestes bardzo ladna i nie masz powodu sadzic inaczej a swoja droga widze ze "dogadalas sie z kleopatrra " bardzo dobrze . a Kleoptrro mam nadzieje ze odpiszesz mi w mailu na moje pytanka co z reszta napisalem do Ciebie w mailu . pozdrawiam was obie bardzo serdecznie goraco i swiatecznie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaa
he a czemu uciekaja ... wygladasz calkiem calkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniony z wawy
hej - w nowy dzień - kleo - mimi - jesteście ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniony z wawy
w nawiązaniu do Waszych wczorajszych wypowiedzi uprzejmie informuję Szanownie kochane Panie, że w wczoraj prowadziłem korespondencję z miejsca pracy - tak więc po zakończeniu obowiązków służbowych zmuszony byłem wyłączyć komputer - stąd moja nieobecnośc w dyskusji za co szczerze kochane Panie przepraszam:) P.S Mimika - cudo:) dziekuję za fotkę - cmok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×