Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Nerwiczka

NERWICA L臉KOWA

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

Czytajcie ksi膮偶ki psychologiczne,one otwieraj膮 oczy.Jest ich pe艂no i naprawd臋 warto.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nerwica l臋kowa

Witam Dziewczyny . Czy jest ktos, kto ma nerwice l臋kowa obecnie? Mam to zaburzenie. Boj臋 si臋 w艂a艣nie nadchodz膮cej nocy i objaw贸w 偶e strony ciala. Boj臋 si臋 i艣膰 do psychiatry i bra膰 leki. W czwartek mam wizyt臋 u psychoterapeuty. Wola艂abym leczy膰 si臋 tylko psychologicznie, ale moj聽stan si臋 pogarsza. Nie wiem czy nie b臋d膮 konieczne leki. Bliscy nie rozumiej膮 mojego stanu. Aktualnie nie mam 偶adnego wsparcia ze strony innych ludzi:(聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nerwica l臋kowa

Witam Dziewczyny . Czy jest ktos, kto ma nerwice l臋kowa obecnie? Mam to zaburzenie. Boj臋 si臋 w艂a艣nie nadchodz膮cej nocy i objaw贸w 偶e strony ciala. Boj臋 si臋 i艣膰 do psychiatry i bra膰 leki. W czwartek mam wizyt臋 u psychoterapeuty. Wola艂abym leczy膰 si臋 tylko psychologicznie, ale moj聽stan si臋 pogarsza. Nie wiem czy nie b臋d膮 konieczne leki. Bliscy nie rozumiej膮 mojego stanu. Aktualnie nie mam 偶adnego wsparcia ze strony innych ludzi:(聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witaj!!! Potrzebujesz lek贸w aby normalnie funkcjonowa膰 . Nie b贸j si臋, sama terapia w Twoim stanie 聽nie b臋dzie skuteczna od razu , to proces d艂ugofalowy , nawet kilkuletni , pierwsza poprawa mo偶e nast膮pi膰 po p贸艂rocznej terapii wiec nie warto si臋 m臋czy膰 . Wa艂cz o siebie ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aniabeza

Wsparcie bliskich w tym okresie jest bardzo wa偶ne, mam nadziej臋, 偶e jednak zauwa偶膮 偶e to nie jest co艣 obok czego mozna przej艣膰 oboj臋tnie i przejm膮 si臋 Twoim losem. Ja wsparcie znalaz艂am w mojej psychoterapeutce Pani Ossowskiej z PRO EGO. Nie my艣l, 偶e leki to co艣 z艂ego - pomog膮, mi pomog艂y.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mania8a

A sprawdzali艣cie sobie ju偶 klinik臋聽PsychoMedic 艁贸d藕? Moim zdaniem to oni s膮 w stanie wprowadzi膰 odpowiedni膮 terapi臋 i leczenie, bo to one jest kluczowe w tym, aby wyleczy膰 nerwic臋 i wszelkie jej objawy i nast臋pstwa. Musicie koniecznie zarejestrowa膰 si臋 na wizyt臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Warto rozejrze膰 si臋 za jak najlepsz膮 plac贸wk膮, w kt贸rej si臋 nami zajm膮. Je偶eli mieszkacie w okolicach Katowic to polecam wam wybra膰 si臋 do gabinetu psychoterapii www.psychoterapiakatowice.pl Tam na pewno otrzymacie profesjonaln膮 pomoc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania

Jakie slabe, 偶enuj膮ce pr贸by reklamy... Ludzie, my jeste艣my chorzy - nie g艂upi :)))聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 28.06.2019 o 09:18, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Czytajcie ksi膮偶ki psychologiczne,one otwieraj膮 oczy.Jest ich pe艂no i naprawd臋 warto.

To prawda, ja dzi臋ki takim ksi膮偶kom ( mo偶e nie do ko艅ca psycholog.) Lecz臋 si臋 sama. Odstawi艂am leki i czuj臋 si臋 lepiej ni偶 z tymi lekami. A to ju偶 ponad p贸艂 roku. Taka autoterapia za free. Trzeba tylko uwierzy膰, 偶e si臋 da. 呕e to jest w naszej g艂owie, w naszym organizmie i te偶 w tym co jemy. Ja np. zauwa偶y艂am, 偶e im gorzej si臋 od偶ywiam tzn. jem ci臋偶kie jedzenie tym gorzej si臋 czuje. Serce ko艂acze itp. wi臋c 1. rzecz to lekkostrawna dieta. A druga to ch臋ci, wiara i odpowiednia lektura. Nawet jak mam s艂absze dni ( zdarza艂y si臋 na okr膮g艂o jak bra艂am lekarstwa a teraz sporadycznie ) nie poddaje si臋 i walcz臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Warto rozejrze膰 si臋 za jak najlepsz膮 plac贸wk膮, w kt贸rej si臋 nami zajm膮. Je偶eli mieszkacie w okolicach Katowic to polecam wam wybra膰 si臋 do gabinetu psychoterapii www.psychoterapiakatowice.pl Tam na pewno otrzymacie profesjonaln膮 pomoc.

S艂aba reklama ! Ucieka膰 st膮d !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 30.07.2019 o 22:25, Go艣膰 Nerwica l臋kowa napisa艂:

Witam Dziewczyny . Czy jest ktos, kto ma nerwice l臋kowa obecnie? Mam to zaburzenie. Boj臋 si臋 w艂a艣nie nadchodz膮cej nocy i objaw贸w 偶e strony ciala. Boj臋 si臋 i艣膰 do psychiatry i bra膰 leki. W czwartek mam wizyt臋 u psychoterapeuty. Wola艂abym leczy膰 si臋 tylko psychologicznie, ale moj聽stan si臋 pogarsza. Nie wiem czy nie b臋d膮 konieczne leki. Bliscy nie rozumiej膮 mojego stanu. Aktualnie nie mam 偶adnego wsparcia ze strony innych ludzi馃槥

Hej, psychiatra nie gryzie. Aczkolwiek zawsze wybieralam poleconego, albo takiego, kt贸ry ma naprawd臋 dobre opinie. Dobrze dobrane lekarstwa nie zaszkodz膮 Ci a na pewno pomog膮 w pierwszej fazie choroby. Musisz si臋 ogarn膮膰, opanowa膰 nerwy i lek. Czasem bez lek贸w ani rusz. Zameczysz si臋. Jak odzyskasz ju偶 wzgl臋dny spok贸j i zaczniesz w miare normalnie funkcjonowa膰 polecam prac臋 nad sob膮 , czytanie ksi膮偶ek psych i podobnych lub skorzystanie z pomocy, dobrego, sprawdzonego terapeuty. Nie sugeruj si臋 reklamami, kt贸re tu s膮 zamieszczane. To lipa. Sama przez 10 lat bra艂am tylko leki, kt贸re w dodatku po 10 latach ma艂o mi dawa艂y. Czu艂am si臋 艣rednio. Pewnie powinnam zmienic, ale do lekarza te偶 mi si臋 nie chcia艂o uda膰 i pr贸bowa膰 nowych. M臋czy艂am si臋. W ko艅cu powiedzia艂am dosy膰. Skoro przy lekach czuje si臋 s艂abo to po co mi one. Odstawilam je z dnia na dzie艅 ( nie wolno tak robi膰 ) i stwierdzi艂am 偶e teraz b臋d臋 zdrowa, 偶eby ska艂y sra艂y 馃檪 zaczelam czyta膰 ksi膮偶ki l.hay, r.byrne, j.murphy i wyzdrowia艂am :))) zmieni艂am spos贸b my艣lenia. Uwa偶am na to co jem i czuj臋 si臋 艣wietnie. Ale w to trzeba wierzy膰 i chcie膰. Mam ch臋膰 do 偶ycia, nie denerwuj臋 si臋, staram si臋 lubi膰 ludzi i stosowa膰 do wszystkiego o czym czyta艂am i to si臋 spe艂nia. A jeszcze rok temu czu艂am si臋 czasem tak 藕le , 偶e zdarza艂o mi si臋 nie p贸j艣膰 do pracy. I my艣la艂am, 偶e ju偶 do ko艅ca 偶ycia b臋d臋 musia艂a bra膰 psychotropy. S艂uchajcie, ka偶demu pewnie pomaga co艣 innego. Jednym terapia , innym religia, mnie te ksi膮偶ki a komu艣 jeszcze innemu mo偶e pomo偶e szyde艂kowanie. 馃檪 Trzeba tylko znale藕膰 to co艣. Wierze w Was tak jak uwierzy艂am w siebie. Jestem dowodem na to, 偶e to naprawd臋 dzia艂a. I serce ko艂acze ju偶 bardzo rzadko.聽 Ps. Odstawi艂am te偶 w znacznym stopniu alkohol i papierosy. Kiedy艣 potrafi艂am codziennie wypi膰 wino, wi臋c w sumie nie dziwne, 偶e leki za bardzo dzialaly. Pale okazjonalnie- zamierzam rzuci膰 zupe艂nie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nerwus

Jest tu kto艣 jeszcze?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nerwus

Jest tu kto艣 jeszcze?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rosa
35 minut temu, Go艣膰 Nerwus napisa艂:

Jest tu kto艣 jeszcze?聽

Jestem 馃檪 masz problem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katty22

Czy ucisk wok贸艂 偶eber ( taki jakby pasek) mo偶e by膰 objawem nerwicy?聽 Od 2 tygodni mam takie objawy i do tego os艂abienie i mrowienie n贸g. Ba艂am si臋, 偶e to SM ale neurolog po dok艂adnym zbadaniu stwierdzi艂, 偶e raczej wyklucza. Badania krwi, ekg, mocz te偶 bardzo dobrze. Kiedy艣 cierpia艂am na nerwic臋 ponad rok dlatego przesz艂o mi przez my艣l czy to nie od tego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jonn36

mnie bardzo pomog艂a refleksologia. d艂ugo si臋 m臋czy艂am z tym paskudnym samopoczuciem. tezeba si臋 jednak uzbroi膰 w cierpliwo艣膰, poniewa偶 tu potrzebny jest czas. mia艂am wykonywan膮 seri臋 10 zabieg贸w. najpierw 2x w tygodniu, p贸藕niej raz.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mmm

Cze艣膰 wszystkimi,聽

Na szcz臋艣cie widz臋, 偶e nie jestem sama bo my艣la艂am, 偶e tylko ze mn膮 jest co艣 nie tak. U mnie pojawi艂a si臋 z dnia na dzie艅 by艂am bardzo aktywn膮 mia艂am pe艂no rzeczy do zrobienia du偶o je藕dzi艂am samochodem na prawd臋 du偶o i nie czu艂am przy tym 偶adnego stresu i pierwszy atak mia艂am w艂a艣nie w samochodzie wracaj膮c wieczorem autostrada poczu艂am si臋 jak w pu艂apce droga zacz臋艂a mi p艂yn膮膰 samochody przede mn膮 i za mn膮 jakby mnie zamkn臋艂y w klatk臋 wszystko zacz臋艂o si臋 rozmywa膰. Uda艂o mi si臋 zjecha膰 na parking rozp艂aka艂am si臋 nie widzia艂am co jest r臋ce mi si臋 trz臋s艂y zadzwoni艂am do m臋偶a sam nie wiedzia艂 co zrobi膰 po 30 minutach spr贸bowa艂am si臋 uspokoi膰 ponownie ruszy艂am zjecha艂am pierwszym zjazdem z autostrady i wraca艂am do domu bocznymi drogami zaj臋艂o mi to 3 godziny ale ju偶 si臋 nie stresowalam. Potem przez rok by艂o ok ale autostrady unika艂am jezdzilam wsz臋dzie kolejny atak te偶 w aucie podobna sytuacja tylko w dzie艅 w tedy si臋 przestraszy艂am ju偶 na powa偶nie jako艣 dojecha艂am do domu zacz臋艂am unika膰 auta prosz膮c 偶eby kto艣 mnie wyr臋czy艂 zacz臋艂am mie膰 zawroty g艂owy posz艂am do lekarza powiedzia艂 偶e to z przem臋czenia 偶ebym posz艂a na L4 posz艂am na 2 tyg nie pomog艂o pojechali艣my na urlop za granic臋 wydawa艂o mi si臋 偶e wszytko jest ok do ostatniego dnia kiedy wsiedli艣my do metra myslam 偶e zemdleje serce wali艂o musia艂am wyj艣膰 uciec. Wr贸ci艂am do domu wszystkie badania rezonans, hormony wszystko ok posz艂am do psychologa do neurologa psycholog namawiam mnie tylko na leki po 3 miesi膮cach chodzenia ci膮gle opowiada艂am o dzieci艅stwie kt贸re by艂o szcz臋艣liwe leki pr贸bowa艂am pramolan asertin po kt贸rych czu艂am si臋 strasznie b贸le g艂owy nie do zniesienie b贸le gard艂a. Na t膮 chwil臋 pr贸buje sama ale jest r贸偶nie jeden dzie艅 ok jak jedzie kto艣 ze mn膮 w aucie jest ok jak prowadz臋 sama jest 藕le w tramwaju w galerii jak nie wiem gdzie jest wyj艣cie dostaje ataku jak jad臋 tramwajem w ostatnim wagonie i drzwi si臋 nie otwieraj膮 to samo jak my艣l臋 o poci膮gu ino tym.ze on si臋 nie mo偶e zatrzyma膰 to wiem 偶e nie wsi膮d臋 do niego. Ju偶 nie wiem jak sobie radzi膰 zacz臋艂am chodzi膰 na si艂owni臋 bior臋 suplementy diety leki zio艂owe聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emilia

Pomog臋 w nerwicy聽lekowej聽
sama przez ni膮 przesz艂am聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emilia
2 godziny temu, Go艣膰 Emilia napisa艂:

Pomog臋 w nerwicy聽lekowej聽
sama przez ni膮 przesz艂am聽

Dnia 30.11.2019 o 22:15, Go艣膰 Mmm napisa艂:

Cze艣膰 wszystkimi,聽

Na szcz臋艣cie widz臋, 偶e nie jestem sama bo my艣la艂am, 偶e tylko ze mn膮 jest co艣 nie tak. U mnie pojawi艂a si臋 z dnia na dzie艅 by艂am bardzo aktywn膮 mia艂am pe艂no rzeczy do zrobienia du偶o je藕dzi艂am samochodem na prawd臋 du偶o i nie czu艂am przy tym 偶adnego stresu i pierwszy atak mia艂am w艂a艣nie w samochodzie wracaj膮c wieczorem autostrada poczu艂am si臋 jak w pu艂apce droga zacz臋艂a mi p艂yn膮膰 samochody przede mn膮 i za mn膮 jakby mnie zamkn臋艂y w klatk臋 wszystko zacz臋艂o si臋 rozmywa膰. Uda艂o mi si臋 zjecha膰 na parking rozp艂aka艂am si臋 nie widzia艂am co jest r臋ce mi si臋 trz臋s艂y zadzwoni艂am do m臋偶a sam nie wiedzia艂 co zrobi膰 po 30 minutach spr贸bowa艂am si臋 uspokoi膰 ponownie ruszy艂am zjecha艂am pierwszym zjazdem z autostrady i wraca艂am do domu bocznymi drogami zaj臋艂o mi to 3 godziny ale ju偶 si臋 nie stresowalam. Potem przez rok by艂o ok ale autostrady unika艂am jezdzilam wsz臋dzie kolejny atak te偶 w aucie podobna sytuacja tylko w dzie艅 w tedy si臋 przestraszy艂am ju偶 na powa偶nie jako艣 dojecha艂am do domu zacz臋艂am unika膰 auta prosz膮c 偶eby kto艣 mnie wyr臋czy艂 zacz臋艂am mie膰 zawroty g艂owy posz艂am do lekarza powiedzia艂 偶e to z przem臋czenia 偶ebym posz艂a na L4 posz艂am na 2 tyg nie pomog艂o pojechali艣my na urlop za granic臋 wydawa艂o mi si臋 偶e wszytko jest ok do ostatniego dnia kiedy wsiedli艣my do metra myslam 偶e zemdleje serce wali艂o musia艂am wyj艣膰 uciec. Wr贸ci艂am do domu wszystkie badania rezonans, hormony wszystko ok posz艂am do psychologa do neurologa psycholog namawiam mnie tylko na leki po 3 miesi膮cach chodzenia ci膮gle opowiada艂am o dzieci艅stwie kt贸re by艂o szcz臋艣liwe leki pr贸bowa艂am pramolan asertin po kt贸rych czu艂am si臋 strasznie b贸le g艂owy nie do zniesienie b贸le gard艂a. Na t膮 chwil臋 pr贸buje sama ale jest r贸偶nie jeden dzie艅 ok jak jedzie kto艣 ze mn膮 w aucie jest ok jak prowadz臋 sama jest 藕le w tramwaju w galerii jak nie wiem gdzie jest wyj艣cie dostaje ataku jak jad臋 tramwajem w ostatnim wagonie i drzwi si臋 nie otwieraj膮 to samo jak my艣l臋 o poci膮gu ino tym.ze on si臋 nie mo偶e zatrzyma膰 to wiem 偶e nie wsi膮d臋 do niego. Ju偶 nie wiem jak sobie radzi膰 zacz臋艂am chodzi膰 na si艂owni臋 bior臋 suplementy diety leki zio艂owe聽

Odezwij si臋 do mnie pomog臋 ci聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emilia
9 minut temu, Go艣膰 Emilia napisa艂:

Odezwij si臋 do mnie pomog臋 ci聽

Tu nie chodzi o lekarstwa one tak na dobra spraw臋 Tobie nie pomog膮. Ja sama mia艂am nerwice lekowa i wiem ze z tego uda si臋 wyj艣膰. Liczy si臋 czas i determinacja i stanowczo艣膰 i konsekwencje. Podam ci stron臋 kt贸ra b臋dziesz sobie czyta膰 ka偶dego dnia i powili je艣li b臋dziesz d膮偶y膰 do tego聽聽Co opisuje ten聽pan kt贸ry wychodzi艂 sam z tego zaburzenia to聽wyjdziesz z tego zaburzenia r贸wnie偶 . Tam jest wszystko wyja艣nione bardzo dok艂adnie.Mo偶esz tez ze mn膮 porozmawia膰 wyt艂umacz臋 ci wszystko. Psycholog mo偶e pom贸偶 ale musi mie膰 do tego specjalizacje bechawioralna. Reszta to naci膮gacze wygrzebuj膮 twoja przesz艂o艣膰 kt贸ra nie ma nic wsp贸lnego z nerwice lekowa bo w tym ci tu akurat nie pomo偶e. Czekam a偶 si臋 odezwiesz聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋kuj臋 偶e napisa艂a艣 jak si臋 do Ciebie odezwa膰?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mawa

Cze艣膰, mam kr贸tkie pytanie. Ot贸偶 m臋cz膮 mnie dziwne stany, jakby senno艣膰 (kt贸ra nie ma nic wsp贸lnego ze zm臋czeniem fizycznym) i takie hmmm, jakby ot臋pienie. Miewa艂am takie stanu we wcze艣niejszych latach, ale trwa艂y kilka tygodni i tak jak same przychodzi艂y tak same,w ko艅cu, odchodzi艂y. W tym roku mia艂am sporo przej艣膰 zdrowotnych i z pewno艣ci膮 to bardzo niekorzystnie wp艂yn臋艂o na moj膮 psychik臋 i napi臋cie. Od 8 lat mam nerwic臋, nigdy tego nie leczy艂am, czasem tylko wspomaga艂am si臋 afobamem itp., generalnie unikam chemii, pracuj臋 nad sob膮 i jako艣 daj臋 rad臋, ale TEN stan trwa ju偶 kilka miesi臋cy, bywaj膮 lepsze i gorsze dni, ale ta nienaturalna, dziwna senno艣膰 i ot臋pienie czy, sama nie wiem, jak to nazwa膰, takie zmulenie, wyprowadza mnie ju偶 z r贸wnowagi i frustruje. Czy macie podobnie? Przebada艂am tarczyc臋, mia艂am, kilka miesi臋cy przed wyst膮pieniem tego objawu w tym roku, rezonans m贸zgu - nic nie znale藕li, czy to objaw nerwicy? Czy kto艣 tak ma? Ci臋偶ko mi si臋 z tym objawem pogodzi膰, ci臋偶ko go zaakceptowa膰 bo jest do艣膰 du偶ym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu. Ca艂y czas te偶 si臋 niepokoje czy to na pewno nerwica. Cho膰 mia艂am do czynienia z takimi stanami wielokrotnie w czasie ostatnich lat to jednak nigdy to nie trwa艂o tak d艂ugo. Dajcie zna膰 jak u Was, czy do艣wiadczacie czego艣 podobnego. 馃檮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witaj! Nerwica ma to do siebie , 偶e somaty mog膮 dotyczy膰 wszystkiego, zale偶y w co si臋 wkr臋cisz . Je艣li zrobi艂a艣 diagnostyk臋 i wszystkie badania s膮 ok mo偶e to by膰 na tle nerwowym. Ja tez mam takie etapy pomimo brania lek贸w od roku - aciprex 10 mg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mawa

Sonia75, dzi臋kuj臋 za odpowied藕. W艂a艣nie si臋 wkr臋ci艂am. W艂a艣nie o to chodzi, 偶e si臋 wkr臋ci艂am 馃槶 Ju偶 w maju jak to si臋 zacz臋艂o pomy艣la艂am ochooo, w tym roku wyj膮tkowo si臋 tym przej臋艂am, to pewnie w zwi膮zku z tym to potrwa d艂u偶ej. No i oczywi艣cie trwa. Ale wiesz, jak co艣 trwa d艂ugo zaczynasz m贸偶d偶y膰, kombinowa膰 a mo偶e to....a mo偶e tamto... mo偶e j膮 w og贸le mam jak膮艣 powa偶n膮 chorob臋 uk艂adu nerwowego i spirala si臋 nakr臋ca. Znam ten mechanizm dobrze a jednak ci臋偶ko mi pogodzi膰 si臋 z tym objawem i odpu艣ci膰 sobie. Echhhhh, czasem naprawd臋 jest ci臋偶ko. A jeszcze zim膮 objawy mi si臋 nasilaj膮. Pozdrawiam wszystkich nerwicowc贸w i 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci w walce z objawami. Mog臋 poleci膰 akupunktur臋, jestem po kilku zabiegach, troch臋 pomaga, zmienia si臋 my艣lenie, nie reaguj臋 ju偶 tak bardzo emocjonalnie na z艂e my艣li, ale objawy somatyczne mam nadal.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jedyn膮聽rad膮 na pokonanie nerwicy聽jest psychoterapia, relaksacja, zmiana postawy wzgl臋dem siebie, zaufanie sobie oraz wsparcie najbli偶szych. Gdy objawy s膮 wyj膮tkowo uci膮偶liwe i do tego dochodz膮 l臋ki, warto skonsultowa膰 si臋 z lekarzem psychiatr膮, Nie ba膰 si臋 to lekarz jak ka偶dy inny: kardiolog, diabetolog czy endokrynolog.. Stosowanie lek贸w nie jest rzadko艣ci膮, wielu moich Pacjent贸w stosuje najrozmaitsze leki antydepresyjne trzeba natomiast przej艣膰 je pod okiem specjalisty oraz zaufa膰 sobie. By膰 dla siebie wyrozumia艂ym, kochaj膮cym i znale藕膰 czas dla siebie. Odpowiednio dobrana suplementacja, redukcja u偶ywek, dieta bogata w witaminy i kwasy omega 3, metody relaksacji czy afirmacje to najlepsza mo偶liwa droga wyj艣cia z tego stanu.聽

Wierz臋, 偶e i Wam si臋 uda!

Pozdrawiam ciep艂o!
psycho-farmaceutka mgr farm. Karolina W贸jciak

psychofarmaceuta@gmail.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×