Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula2221

Perfumy FM czy Robespierre? Które lepsze?

Polecane posty

Gość kiedyś używałam FM-ek
ale w porównaniu chociażby do FM to wybór zapachów raczej ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam czasmi FM-ek
ja lubię też podróbki La Rive. Wybór jest dość spory. Minusem dla mnie jest ich duża pojemność-100 ml (cena ok. 20 zł.). Lubię często zmieniać zapachy i ta "setka" jest dla mnie nie do "przeskoczenia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychowa
Ja uwazam, ze perfumy FM sa trwałe. Skoro po 30 minutach nie czujecie zapachu to znaczu że organizm sie przyzwyczaił i wy ich nie czujecie, ale za to inni. Jesli po 30 minutach nadal będziecie czuc zapach perfum tzn, ze Wasz organizm ich nie toleruje. Zdecydowanie wybrałabym FM od Robespierre. Perfumy FM nie są podróbkami. Ich cena jest atrakcyjna, poniewaz płacicie tylko za perfum a nie za reklame itp. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolona. I polecam innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndiPO
Mam do zaoferowania perfumy firmy FM GROUP .Jezeli chcesz pachniec orginalnym zapachem za niewielka cena wejdz do mojego sklepu internetowego i wybierz zapach dla siebie ? Hugo Boss?Moze Girgio Armani?Nie kupuj podrob na allegro ich jakosc jest marna.Fm GROUP dba o swoja marke i cenia sobie opinie osob ktore kupily ich pordukty dlatego sa one wysokiej klasy . http://www.perfumkifm.sklepna5.pl/ Zapraszam zamowienia również pod gg:2622103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżenie tematu...
Witam, niedawno zakupiłam perfumki Robespierre (Angel - nr bodajże 36) i do tego nabyłam oryginalną próbkę perfum Thierry'ego Muglera. Uwielbiam ten zapach, chociaż do tej pory miałam styczność wyłącznie z bardzo marnymi podróbkami, tak więc chciałam się przekonać jak dokładnie pachnie Angel i w jakim stopniu podróbka Robespierre mu odpowiada. No cóż, zapach wg mnie jest łudząco podobny, ale co do trwałości - nie umiem powiedzieć, bo najprawdopodobniej mój nos w strasznym tempie przyzwyczaja się do tego zapachu. Tak więc po krótkim czasie nie czuję ani oryginalnego Angel, ani podróbki (nie, nie mieszam ich ze sobą...). Z kolei z FM kupiłam nr 23 (nie wiedząc czego jest odpowiednikiem, skusiły mnie nuty zapachowe) - dziś je na sobie testuję, zapach bardzo przyjemny, choć nie mam odniesienia do oryginału. Psiknęłam się 3 razy i na razie zapach utrzymuje się intensywnie od przeszło 2 godzin (nietolerancja mojego nosa? ;)). Być może napiszę coś jeszcze na temat FM bo zamierzam zakupić również odpowiednik Angel. Swoją drogą ubolewam nad faktem, że żadna z firm nie wypuściła odpowiednika Alien również Thierry'ego Muglera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andipol
Witam.Jezeli jest pani zainteresowana perfumkami fm to zparaszam do mnie na gg 2622103 w foercie ejst Thierry Mugler Angel nr 32 za 27,90 i przesylka gratis dla Pani .Zapraszam rowniez do kslpeu www.perfumkifm.sklepna5.pl/admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można
Dziewczyny, jak możecie kupować taki badziew? To już lepiej iść do sephory po mydełko za 20zł i dostać próbke ;) jak nie ma kasy. Poza tym, perfumy oryginalne nie są drogie biorąc pod uwagę że są trwałe i wydajne. Moja kobieta używała jednego Kenzo przez rok, u mnie Fahrenheit 50ml to dobrze ponad rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrr...
Mydełko za 20 zł? To ja podziękuję :P Niestety, nie każdy zarabia, nie każdy ma nadzianych starych. A moim zdaniem, o ile nie reprezentuje się sobą high class na spotkaniu biznesowym, konferencji, etc, etc - chyba można pozwolić sobie na to, żeby pachnieć ładnie, nie koniecznie drogo - po prostu ładnie. Moi znajomi nie pytają ile kosztuje zapach, który na sobie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrr... 2
Poza tym takiego Aliena to bym cholernie żałowała "założyć" na siebie na jakieś pospolite wyjście... No ale nic, pozdrowienia dla tych, których na to stać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doodświeżenie tematu...
nr 23 fm-ek to odpowiednik zapachu Amor Amor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pana powyżej
Dyskusja jest jałowa. Proszę spojrzeć na tytuł topicu. Jeśli w Pańskim interesie leży przekonywanie ludzi do zakupu oryginałów - źle Pan trafił, gdyż temat nie dotyczy wyższości oryginałów nad podróbkami. Pozdrawiam i życzę konstruktywnych dyskusji związanych z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o perfumy o numerku 23 które są odpowiednikiem amor amor , lepiej kupić feromony czy perfumy, ? czy feromony są mocniejsze? kto używał i ma porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfm.slask.pl
Oczywiście, że perfumy FM są lepsze :) utrzymują się bardzo długo, a do tego cena nie odstrasza jak w drogich perfumeriach. Dodatkowo można dorobić lub zarobić więcej niż do tej pory na dystrybucji produktów FM. Oto kilka punktów korzyści: 1. Zysk ze sprzedaży bezpośredniej perfum 43%, 2. Brak obowiązku zamawiania, 3. Tanie kosmetyki na Twój użytek, 4. Bezpłatna dostawa produktów do Ciebie,już przy zamówieniu 10 perfum, 5. Możliwość zapraszania nowych członków. Jeśli coś sprzedadzą Ty dostaniesz od tego prowizję, 7. Zapachy podobne do perfum najlepszych światowych firm, 8. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, 9. Liczne wyprzedaże i obniżki do 70%. Kalkulator zysków: http://perfumyfm.slask.pl gg: 812790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepsze są perfum FM. Są bardzo trwałe zapachy. Moimi ulubionymi zapachami są: FM 261 Issey Miyake - Women FM 33 D&G Light Blue FM 81 Donna Karan - DKNY Be Delicious Women Zapachy utrzymują się ponad 20h a na ubraniach nawet 3 dni Cena takich perfum to 33,50zł za opakowanie 30ml Jeśli miałbyś jakieś pytania co do produktów FM to śmiało pisz na moje GG: 7363441 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo padnę
ktoś tam wyżej napisał,że jak po jakimś czasie czujecie perfumy,to wasz organizm ich nie toleruje....żal,to świadczy o jakości perfum,ze nie tylko w nich sam alkohol,który przecież szybko się ulatnia....organizm po dłuzszym czasie przyzwyczai sie do zapachu,ale to już inna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie dygresja
Muszę powiedzieć, że przygodę z perfumami zaczynałam właśnie od podróbek, najpierw tych bazarowych. później FM czy Robespierre. Na początku byłam zachwycona tymi "profesjonalnymi" podróbkami - ale moje wyobrażenie o zapachach stanęło na głowie kiedy zetknęłam się z oryginalnymi perfumami. Nawet nie chodzi o trwałość, ale o głębię zapachu. Podróbkom tego niestety brakuje. A... i te zapachy czasem są zbliżone do oryginału, ale w większości przypadków niestety są jedynie namiastką jakiejś fazy zapachu oryginalnego. Poza tym oferty tak FM jak i Robespierre są moim zdaniem mocno ograniczone, indywidualista raczej nie znajdzie tu swojego zapachu... Co do cen: polecam polować na allegro na fm-ki w cenie obniżonej o 50% - bo ponad 30 zł za 30 ml to naprawdę duża przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukk
33,50zł za 30 ml? czyli 111zł za 100ml. Za taką kasę możemy kupić oryginalne perfumy, więc uważam że cena wcale nie jest taka atrakcyjna. Ja często używam nalewanych od Nicole i jest kilka pozycji które trzymają bardzo długo a i są bardzo podobne do oryginałów... Np. Joop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annjas
Witam. Ja też jestem bardzo zadowolona z perfum firmy FM. Naprawdę są bardzo trwałe i niczym nie różnią się od oryginałów. Bardzo długo szukałam odpowiednika mojej ulubionej perfumy Karla Lagerfelda i w końcu znalazłam własnie w FM. Od jakiegoś czasu jestem tez konsultantka tej firmy, osobom które chcą coś więcej wiedzieć na temat tych perfum podaje mój nr gg 1670834. Piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelka89
Poszukuję chętnych, którzy chciałyby zostać dystrybutorami perfum FM. Oferta jest kierowana zwłaszcza do osób, które znają tę markę, używają i chciałyby kupować te produkty dla siebie taniej ! Korzyści płynące z bycia członkiem klubu FM - możesz zostać ekspertem i zarabiać na 42 % marży ! - nie musisz inwestować pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy) - możesz mieć działalność w dowolnym miejscu - w kraju bądź za granicą - możesz zostać Liderem tworząc własną sieć dystrybucji ! - zdobywając pozycję Lidera, możesz wziąć udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy. - jesteś niezależny, sam decydujesz kiedy będziesz pracować, samemu dobierasz sobie pracowników. W naszej strukturze nikt nie jest sam ! Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Widzisz ile jest do zyskania na współpracy z nami ! Możesz do nas dołączyć on-line, wchodząc na stronę: http://sklep.perfumy.fm/rejestracja/ i wpisując mój nr sponsora : 191873, lub jeśli jesteś z Wrocławia spotkać się ze mną i załatwimy to razem w siedzibie firmy ! Jeżeli masz jakieś pytania - napisz, wszystko Ci wyjaśnię ! gg: 11834654 e-mail: moje.perfumy@gmail.com< /a> Mile Cię powitamy w naszym gronie Osoby rejestrujące się do naszej grupy on-line (wraz z wykupieniem startera) otrzymują prezent powitalny, w postaci wybranej przez siebie perfumy z kolekcji klasycznej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...sama dałam się namówić na FM. Kupiłam u znajomego coś a la Hugo Boss dla chłopaka. Próbka pachniała identycznie, cena niewysoka, wszystko ok. Prócz trwałości perfum - po pół godziny nie było śladu po zapachu. Nie się co czarować, że podróbki to zawsze podróbki - czymś muszą się różnić przecież od oryginałów, skoro są tyle tańsze. Tak wiec raz nacięłam się na tego typu podróbkach, raz na allegro zamówiłam niby to oryginalne perfumy Lacoste, które okazały się podróbą. Dlatego więcej nie słucham żadnych argumentów tylko zamawiam na kokai.pl raz na jakiś czas firmowe perfumy i mam pewność, że rzeczywiście dostanę oryginał, który posłuży mi przez najbliższych kilka miesięcy. Także i wam polecam - co tanie to drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
Perfumy FM GROUP mają śliczne zapachy i długo się utrzymują, a w dodatku są niedrogie. Jestem ich dystrybutorką,więc jakby ktoś chciał zamówić niech skontaktuje się ze mną mailowo (gabi175@o2.pl) lub telefonicznie: 721 730 052. Posiadam wszystkie dostępne nr zapachów.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM DO MNIE TASZE STARTERY DLA NOWYCH DYSTRYBUTORÓW.... i PROMOCJA TERAZ WYBRANE PERFUMY DAMSKIE 30ML I MĘSKIE 50 ML ZA 20ZL.ZAPRASZAM GG-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dystrybutorem FM-u i zarazem odbiorcą, muszę powiedzieć że produkty są naprawdę wysokiej jakości, osobiście jestem bardzo zadowolony z produktów i zarobków . Jeżeli ktoś chciałby współpracować (oraz ma jakieś pytania), proszę się kontaktować pod numerem kom.: 883 631 006 ; gg: 2780577 lub e-mail: adrian91@op.pl . Jako wspólnik możesz liczyć na pomoc ze strony mojej oraz moich kolegów w rozwoju i wprowadzaniu nowych kandydatów do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dystrybutorem FM-u i zarazem odbiorcą, muszę powiedzieć że produkty są naprawdę wysokiej jakości, osobiście jestem bardzo zadowolony z produktów i zarobków . Jeżeli ktoś chciałby współpracować (oraz ma jakieś pytania), proszę się kontaktować pod numerem kom.: 883 631 006 ; gg: 2780577 lub e-mail: adrian91@op.pl . Jako wspólnik możesz liczyć na pomoc ze strony mojej oraz moich kolegów w rozwoju i wprowadzaniu nowych kandydatów do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, pomyliłem się w numerze gg... a mianowicie mój to: 2780477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(również zajmuje się sprzedażą, wiec w tej sprawie również proszę pisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaxx
Zanim zostałam dystrybutorem FM wypróbowałam kilka zapachów. Jeżeli chodzi o kwestię podobieństwa do oryginałów to są naprawdę bardzo podobne, różnice może wyczuć chyba jedynie ktoś z węchem absolutnym;) Nie ma co komentować ich w ten sposób, ze lepiej zapłacić za oryginalne bo cośtam... Jeśli ktoś ma ochotę wywalić w ciul kasy za perfumy to jego sprawa, ja wolę wydać 33,50 za odpowiedniki FM bo nie dość że mają taki sam zapach to długo się trzymają. Mam oryginalną perfumę CK Euphoria i ona sama w sobie słabo się trzyma mimo, że jest oryginalna więc argument, że oryginalne i tak się najdłużej trzymają jest bezzasadny. Kupuję perfumy dla siebie i znajomych, nie zajmuję się mnożeniem sieci dystrybutorów bo nie lubię biznesu w formie MLM. Jeśli ktoś nie ma możliwości dotarcia do tych perfum to proszę pisać na maila lenkaxx@o2.pl mogę wysłać wszelkie katalogi i cenniki. Jeśli ktoś sam chciałby pobawić się w sprzedaż to też mogę wysłać info jakie mam na ten temat i sprawa będzie jasna. A skoro to dla niektórych zbyt tanie to niech na próbę zamówią, przecież to za grosze i wtedy niech sobie porównają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofik55478
dawno kiedyś kupiłem robespierre joop i były rewelacyjne,dziewczyny z kilku metrów wyczuwały intensywny zapach.Czy oprócz internetu można je kupić gdzieś w supermarkecie?Czy zamawialiście na stronie http://www.kki.pl/robespierre/order.htm?potrzebuje opinie o sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaa01
chciałabym zostać dealerem FM. Znam te zapachy -są rewelacyjne i wielu osobom zamawiam na allegro. Mam pytania: 1. jak zostaje się konsultantem? 2. Ile się płaci i za co na początek ( czyli zestaw startowy) 3. Jak wygląda sprawa zamówień ile się płaci za przesyłkę? 4. ile z tego wędruje do mojej kieszeni Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Pani pomóc. Aby zostać dilerem FM należy kupić starter za 135zł, można zostać również odbiorcą-za to nic się nie płaci, jedynie mamy zniżki na asortyment FM, ale nie możemy sprzedawać ani tworzyć struktur. Należy wypełnc formularz zamieszczony tutaj: http://sklep.perfumy.fm/rejestracja/, w pole Numer Sponsora proszę wpisać mój numer: 454056; Imię i nazwisko: Adrian Wroński. Skąd Pani jest? Jeżeli z Wrocławia możemy to załatwić osobiście w punkcie, oraz zapoznać się w celu lepszej współpracy (na początku może Pani liczyć na moją pomoc w tworzeniu struktur). Proszę pisać pod numer gg z jakimi kolwiek pytaniami: 2780477 lub telefonicznie: 883631006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×