Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula2221

Perfumy FM czy Robespierre? Które lepsze?

Polecane posty

Gość ajjj
wlasnie debatuje czy kupic orginal upolowany na allegro (tylko zdaje mi sie ze niektore sa malo orginalne-a ciezko to stwierdzic) czy podrobke fm czy zosta przy la rive... wiem niezla rozbierznosc czy ktos ma porownanie miedzy la rive a fm? bo mi sie zdaje ze to jeden pies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundek5549
Kupiłem Robespierre 58 w dominique cosmetics i 60 w- www.kki.pl/robespierre.Oba produkty są rewelacyjne i sklepy szybka obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seszen
malinkaaaa01 - jeśli jeszcze się nie zapisałaś i masz dodatkowe pytania, zapraszam na perfumy.senteur.pl Przestudiuj zakładki "Zarabianie" i "Współpraca. Niestety nie znam produktów Robespierre, ale zamierzam je przetestować, bo mają w ofercie jeden zapach, którego nie mogę znaleźć w innych firmach produkujących podróbki czy odpowiedniki. Jeśli chodzi o FM vs oryginały, to mam wielu bogatych klientów, których zdecydowanie stać na drogie perfumy, ale wolą produkty FM - dla zasady, ponieważ nie widzą różnicy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa86
Cześć, mogę polecić nowo odnalezioną stronkę z perfumami(www.a-line.pl) Ostatnio dla siebie kupiłam nr. 108 (zapytałam o zapach w stylu D&G Light blue i ten mi polecono). Z ciekawości wzięłam też dla chłopaka numerek 05. (tutaj pytałam o styl chanel allure homme sport-zdecydowanie żywy zapach-świetny). Z trwałości jestem zadowolona. Ta firma chyba dopiero startuje, dlatego można kupić perfumki w na prawdę niezłej cenie + próbeczki dają za free. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
LUDZIE PERFUMY FM TO DZIADOSTWO DOSTALAM ODRAZU WYPRYSKOW NA CIELE A CALA HISTORIA Zakończyla sie u deramtologa...MAM ZAMIAR PODAC FIRME DO SĄDU...TO TOTALNE BADZIEWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestes uczulona na jakis skladnik, to Fm Group nie jest winne. Ja i moje kolezanki i rodzina używamy, nikomu nic nie zaszkodzilo. Po prostu Twoja skora nie wszystko toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek61
Dołącz do firmy FM i rozprowadzaj razem z nami perfumy i kosmetyki do ciała. Jeśli chcesz dołączyć do nas zgłoś się a ja wszystko ci objaśnię i zapiszę do firmy FM. Marcin Kowalski e-mail: kowalski02@vp.pl GG: 8797851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz
ostatnio kupiłam pseudo perfumy z FM i jestem bardzo nie zadowolona!! zero jakiejkolwiek trwałości....wypadałoby się perfumować nimi co 15 minut, żeby coś czuć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fm Group Numer SPONSORA 72903
729036 Oto Numer sponsora Polecam 729036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia
Polecam internetowy Sklep FM: Namiary do nich na facebooku: www.facebook.com/sklepfm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kiedyś zakupiłam próbkę Miss Dior Cherie EDP. Zapach bardzo mi się spodobał, ale nie zakupiłam jeszcze sobie oryginału. Generalnie mam do perfum słabość. I oryginał czasem też kupię, jak mam pieniądze - ostatnio było nim Womanity Muglera (zrobiłam sobie prezent na Dzień Kobiet). Z perfumkami Robespierra spotkałam się już dawno. Ale używałam ich krótko. I dziś, po latach, tak sobie myślę, że ich nie docenilam, może byłam za młoda. I tak, kupiłam sobie ostatnio Miss Dior Cherie z Robespierra. Błyskawicznie powróciło wspomnienie tamtego lata, gdzie testowalam próbkę oryginału. Jestem miłe zaskoczona! Zapach jest niemal identyczny jak oryginał! I równie trwały, no, może przesadzam, ale naprawdę jest wyczuwalny co najmniej 2-3 godziny. A co do perfum FM - znam tylko opinię koleżanki - ...że nieciekawe. Nie próbowalam ich, i chyba nie będę, mając w moim mieście sklep z perfumami Robespierra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazdek
Jeśli ktoś chce prowadzić sprzedaż Robespierra to proszę napisać na ajw@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robespierre&Fm
Moi Drodzy, jestem dystrybutorem obu tych marek i za nim podjąłem z nimi współpracę przez 1,5 roku pracowałem w perfumerii, tak więc z własnego doświadczenia wiem, że obie marki bardzo dobrze oddają zapach oryginalnych Perfum tj.: Hugo Boss, CACHAREL, Paco Rabana, Calvin Klein, ESCADA, itd. :) z niewielką różnicą ROBESPIERRE Paris nie co dłużej utrzymują się na skórze, z tym że mają mniejszy wybór w swojej ofercie... Nie zapominajmy również, o tym że FM w swojej linii ma również Perfumy i właśnie one jedynie faktycznie potrafią nawiązać ,,walkę'' z Robespierre:) Jak będą mieli Państwo więcej pytań to proszę dzwonić: 530 577 792, bądź pisać na e-mail: polishwind@o2.pl. Na życzenie możemy wysłać katalogi... Pozdrawiamy serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynamalina
polecam robespierre... długo utrzymuje się zapach... :) używam ich od kilkunastu lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeamarena
uzywal ktos zamiennika z fm 319 thierry mugler womanity? co sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ani to ani to. Popsikałam, spróbowałam no nie to słabe odpowiedniki. Ja kupuję od www.zapachowiec.pl koleżanka już kupę czasu temu kupiła na śląsku stacjonarnie CK i tak przy ich zapachach wiernie trwamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie skłaniam się ku zapachowiec.pl to dla mnie najlepsze perfumy na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fm nie polecam, szybko tracą zapach i za bardzo odbiegają od oryginałów, tych drugich nie znam.. ale polecam goia.pl ja tam zamawiam już długo i nigdy się nie sparzyłam :) mają odpowiedniki większości zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z żoną też zamawiamy na zapachowiec :) nigdy nie próbowaliśmy tyc h z fm czy robespierre, ale nie mam powodu aby zmieniać zapachowca, zapachy są fajne, długo się utrzymują, jest duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna zamawiam na goia.pl i jestem bardzo szczęśliwa, że znalazłam właśnie tę perfumerię. Poza bardzo korzystnymi cenami mają także odpowiedniki wielu perfum, więc jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne perfumy mają na goia.pl. Znalazłam tam swoje ulubione Versace - Bright Crystal, ale jak będę chciała zmienić to mam w czym wybierać :D Polecam tę rozlewnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do perfum z FM się zraziłam i flakoniki mają kiepskiej jakości. Kupuję na galeriazapachow.pl i jestem szczęśliwa, że koleżanka mi powiedziała o tej stronie. Świetne perfumy w dobrej cenie, a wybór w zapachach jest duży, co widać po mojej kolekcji flakoników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę na pewno polecić galeriazapachow.pl bo mam to sprawdzone. Mają dobre perfumy, duży wybór zapachów i atrakcyjne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam perfumy z FM i zraziłam się do nich. Zamawiam jedynie na goia.pl i jestem zawsze zadowolona. Perfumy są trwałe, wybór zapachów jest duży, a cena atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatruję się w perfumy na zapachowiec.pl bo mają świetne perfumy, duży wybór zapachów a do tego dobre ceny. Mogę śmiało polecić bo na pewno warto spróbować i się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×