Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula2221

Perfumy FM czy Robespierre? Które lepsze?

Polecane posty

Gość gość
Znam perfumy z FM i pewnie gdybym nie poznała tych z zapachowiec.pl dalej bym ich używała. Ale jak mogę mieć lepsze i w lepszej cenie to nie ma szans żebym wróciła do FM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak perfumy to tylko galeriazapachow.pl. Mają duży wybór świetnych perfum w dobrej cenie. Przetestowałam kilkanaście różnych zapachów i nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch testowałam FM ale nie jestem zadowolona, więc poszukiwałam innych i tak znalazłam zapachowiec.pl. Perfumy świetne, cena bardzo dobra i są trwałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM znam i już więcej nie zamówię ze względu na jakość, braki oraz cenę. Przetestowałam wiele zapachów z galeriazapachow.pl i mogę polecić. Warto zamówić i sprawdzić na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam kiedyś z FM Group ale ciągłe braki oraz kiepskiej jakości flakoniki, a także średnia trwałość skłoniły mnie do zmiany. Obecnie zamawiam na galeriazapachow.pl i polecam bo warto. Perfumy są świetne i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zamawiałam z FM, ale były to max 2-3 perfumy bo flakoniki bardzo szybko się niszczyły i wyglądały strasznie a perfumy jakoś długo się nie utrzymywały. No i ciągłe braki w sprzedaży. Od ponad roku zamawiam na zapachowiec.pl i polecam tę rozlewnię. Maja duży wybór dobrej jakośc***erfum w świetnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Robespierre pierwszy raz słyszę, z FM miałam ale jakość nie spełniała moich oczekiwań. Po wielu poszukiwaniach znalazłam idealne perfumy na goia.pl. Są one trwałe i w dobrej cenie, a do tego mam duży wybór zapachów zarówno damskich jak i męskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robespierre nie testowałam, a z tych z FM nie jestem za bardzo zadowolona. Mogę natomiast polecić perfumy z goia.pl bo są trwałe, w atrakcyjnej cenie, duży wybór zapachów a do tego zero problemów z przesyłką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fajne perfumy to tylko na zapachowiec.pl godne polecenia perfumy jak i strona szybka wysyłka, piękne zapachy polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ciekawych zapachow mozna znalezc na goia.pl! Strona sprawdzona, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam niezawodną stronę GOIA.PL cudowne zapachy w atrakcyjnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×