Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -ona 21

Kobiecosc!Pomóżcie mi prosze jak stać sie bardziej kobiecą?

Polecane posty

Gość -ona 21

Jak dodac sobie uroku, kobiecosci, lekkosci, tego co przyciaga spojrzenia i sprawia ze kobieta jest postrzegana jako atrakcyjna? Co mi poradzicie, jaki ciuch kupic, co robic a czego nie? Zazdroszcze dziewczynom ktore potrafia takie byc same z siebie, jakos spontanicznie im do wychodzi a ja nie umiem, brakuje mi odwagi, czuje sie malo atrakcyjna a chcialabym to zmienic bo mam juz 21 lat i chcialaby, wreszcie poczuc sie ...kobieco. Pomozecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Myślę że to nie ubiór sprawia że kobieta jest kobieca, tylko to coś, co ona ma w środku. Musisz sama z siebie się tak czuć: uwierzyć w siebie i czuć się kobietą. A poza tym zadbana naturalność, czyli umyte, dobrze obcięte włosy, ładna cera, delikatny makijaż, dużo uśmiechu i powinno się udać:) Unikaj tipsów, akryli, pasemek, kozaków w szpic i cekinów (zaraz odezwą się zwolenniczki), czyli tego co się ogólnie źle kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecka99
hmmm przede wszystkim wdziek, dobre perfumy tylko bez zalewania sie po sama szyje, ubiór w zasadzie po porstu schludny, a moim prywatnym trikiem jest wyszukana koronkowa bielizna pod spodem juz sama świdomośc ze mam cos takiego na sobnie sprawia ze czuje sie sexy-kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnietka
ale ja wierze autorce , ze ona po prostu nie ma rączki do ubierania sie; pomysl , co drzemie w twojej duszy - czy jestes raczej typem sportowym , czy romantycznym , czy eleganckim , czy punkowym - w kazdym stylu mozna znalexc ubrania-wory i ubrania podkrslające naturalne piękno; generalnie przyjmij , że ubrania nie powinny byc za duze i nie powinny byc za male; obcisle ubrania nie wygladają dobrze - powinny byc dopasowane , pozostawiac cialu lekki luz , ale lekki , a nie 10 cm z kazdej strony; popatrz na siebie , co jest godne pokazania , np. dlugie nogi albo waska talia - i podkresl to ubraniem; nie ubieraj sie zbyt smutno - na szaro , czarno - elementy owszem , ale niech calosc bedzie raczej optymistyczna; zwroc uwage na dodatki , a to jakas apaszka , a to kolczyki czy wisiorek , a to bransoletka - takie bajery dodaja wdzięku (oczywiscie tylko jesli lubisz , nic na sile); pobaw sie wlosami , generalnie faceci lubia dlugie wlosy , ale to tez nie jest mus, poprobuj , raz zakrec , raz wyprostuj , badz zmienna; makijaz tez jest dobry , delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnietka
no i sport - jakas gimnastyka albo taniec dla ruchow pelnych gracji - no i dla zdrowia; miekkie , kocie ruchy dzialaja chyba nawet lepiej niz ubior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubierając sie seksownie
Jeszcze raz mi ktoś wypali z tymi skórzanymi spodniami to pozabijam! Dajcie sobie spokój z podbijaniem własnych aukcji! Wystarczy powiedzieć, że kobiecości mogą takie spodnie dodać, anie zasypywać kupą własnych licytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz calkowita racje
Gość Madziaaaaaaaa
Pokochaj siebie :) A co do jednej z wypowiedzi to kozaczki w szpic sa bardzo sexy i nie zgadzam sie,że nalezy ich unikac chyba napisała to dziewczyna która albo nie potrafi chodzić na obcasach albo ma takie duże stopy,że jej sei do butów ze zwężanym przodem nie mieszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczki jak najbardziej ale
w połączeniu ze seksowną miniówą !!! (moze być np. skórzana) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahaahaha
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytuje wypowiedz z innego tema
jordi231 Metalowe? Trzymajcie mnie bo padne Az strzelilam sobie sama fotke (a nawet dwie ) jak ja bym to widziala : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/308f09922758a61b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/068c948c5682a226.html Bylam kiedys na rock party na sylwestra w klubie i wlasnie tak sie ubralam Mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam .papa DZIEWCZYNY TYLKO BRAC PRZYKŁAD z tej laseczki !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieco_na_maxa
Proponuje mocny pushup i dobry dekolt, stosuje ten trik do spodni czy do spodnic nawet do ubrań sportowych i wydaj mi się ze zawsze wygladam bardzo kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×