Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Ciekawska

MARSHALLS, TJ MAXX, NORDSTROM ROCK... SKAD TE CENY?

Polecane posty

Gość Pani Ciekawska

Slysze rozne opinie. Jedni mowia, ze to sa rzeczy po sezonie, ktore "nie poszly" i taka tez informacje mozna znalesc na metkach. Inni, ze to sa rzeczy felerne i zdarzylo mi sie, przymierzyc, cos co po prostu nie lezalo, a potem po rzuceniu okiem zauwazylam, ze sa zle rekawy doszyte (effect? poklady materialu pod pachami i podwojny boczny biust) Ale co z perfumami? Kiedys czytalam artykul, markowe firmy wola zniszczyc partie perfum nie idacych perfum i wystartowac z nowym zapachem. A wwyzej wymienionych sklepach mozna znalesc zapachy, ktore w innych sa dwa-trzy razy drozsze. Skad te roznice? Jaka jest prawdziwa tajemnica... tanszych cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ciekawska
Nikt nie ma innych koncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .bagatelka.
perfumy troche starsze terminem, czasem podszczone opakowania, czasem firma wypuszcza nowe opakowanie dla tych samyc hperfum ... takie rozwiazania przychodza mi do glowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ciekawska
Co to znaczy: "podszczone"? Czy to chodzi o podniszczone? Czy moze podrabiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .bagatelka.
podniszczone mialo byc, oczywiscie. zeszloroczne gift-set'y, limited-edition z poprzedniego sezonu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ciekawska
Tak, te zeszloroczne "gift set" to mam sens :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI CIEKAWSKA
TO WSZYSTKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-l-aaaaaa
W wiekszosci wypadkow ...jesli chodzi o ciuchy markowych firm - to kilkuletnie...Zapachy tez lat maja kilka czasem juz wycofane z produkcji.. Ostatnio nabylam plaszcz Mackange z Winter 2006 - wiec nie wszystko jest antyczne...hehe dodam,ze nie znalazlam mankamentow!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, ze nie kilkuletnie, widywalam z roznica kilkumiesieczna, ale i terazniejsze... Tez nie wiem o co chodzi i mnie ciekawi. Tydzien temu w TJ Maxx widzialam sukienki w cenach od 39 do 79.99, a w tym samym czasie, te same w Lord & Taylor od 159.99 do 259.99. Moze maja jakis feler. W Macy\'s spodnica 129.99 w tym samym czasie, ta sama, ta sama firma w Loehmann\'s po... 39.99. Niektorych perfum nigdy nie ma, ale rzeczywiscie wybor jest duzy i cenowo korzystny szczegolnie w okresie swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like it cheap
Mnie tez to interesuje. Ktos wie cos wiecej? Moze ktos z was *TAM* pracuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like it cheap
W ktorym Tj Maxx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like it cheap
W ktorym Tj Maxx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Like a cheap
A co? Kupisz i bedziesz udawac, ze za 250$ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle perfumy sa takie co juz sa dobrze znane a nie te kompletnie nowe. Ja wieki temu uzywalam Tommy Girl I zwykle modlam butelke kupic za 29 dolcow. Teraz w Marshalls tez sa I niedawno wlasnie tez kupilam je za 29. Inne perfumy, ktorych uzywalam, Bvlgari, kupowalam online za 49 - 59 I za tyle je ostatnio widzialam w Marshalls. Ale to rzadkosc bo one sa bardziej ekskluzywne. Ale I tak mozna rozne rzeczy znalezc. A tydzien temu jak kupowalam sobie czarne szpilki do pracy w sklepie Nine West to powiedzialam do meza, ze pewnie te same zobacze za pol ceny w Marshalls albo TJMaxx I nbede sie na siebie wsciekac, ze kupilam za pelna cene I oczywiscie tego samego dnia bylam w Marshalls I te same buty znalazlam za 34 (ja zaplacilam 70). Ale akurat nie mieli mojego rozmiaru wiec nie moglam zwrocic tych drogich. Gdyby mieli to bym sie ani chwilki nie zastanawiala... Tak czy inaczej, bez wzgledu na to jak oni nabywaja tani towar ja jestem jak najhbardziej za zakupami w takich miejscach. Aha, maja tez porcelane z Boleslawca, ktora uwielbiam I namietnie kolekcjonuje. BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilcia
Tez uwielbiam te sklepy, zwlaszcza cenowo :-) Ostatnio jednak na jakims amerykanskim forum przeczytalam,ze ktos zakupil torebke-falszywke firmy Coach TJ Maxx. Myslicie,ze to mozliwe ? Apropo jakie inne sklepy oprocz wymienionych (MARSHALLS, TJ MAXX, NORDSTROM ROCK,Loehmann's) sa warte wizyty? W koncu zaczal sie okres przecen zimowych, wiec dajcie znac gdzie warto sie wybrac! Ja jutro ruszam do sklepow, wiec dam znac jak znajde jakies cudne SALE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilcia: te Coache to nie sa falszywki. To sa normalne torebki Coach. A w TJMaxx wyladowaly bo sa brzydkie jak noc! Widzialam je: ze zlotymi naszywkami I naszywkami w ksztalcie krzakow. Bleee... Nikt by tego nie kupil w normalnym domu towarowym. A widzialam je w obydwu miejscach wiec wiem ze to nie podrobki. Falszywki to sprzedaja w internecie za 10 dolcow a nie w prawdziwym sklepie za 100. BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze jedna mala uwaga: ten sklep wyprzedazowy Nordstroma nazywa sie RACK a nie ROCK... Rock by raczej nie mialo sensu nie sadzicie? Chodzi o sklepowy "wieszak" a nie o "skal/e"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TILCIA - Loehmann\'s ma strone internetowa i mozesz sie tam wpisac. Beda ci przysylac oferty znizki i kupony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo -chyba pomoglam
A.J Wright / TJ MAC/ Marshall dostaja rzeczy posezonowe :) ja lubie tam chodzic bardzo, a jesli chodzi o inne sklepy z przecenami co mnie urzekaja , bardzo lubie Old Navy - mieszkam w takiej okolicy, ze niemal sami amerykanie i wszytkie co fajniejsze rzeczy traiaja na przecene - kwestia gustu - ja mam chyba trszke inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim i szczesliwego Nowego Roku! Moze troche wam pomoge w rozwiazywaniu zagadki... Ja juz od 20 lat jestem w branzy mody etc.. i chce wam powiedziec ze TJMax i Marschals sa teraz jedna olbrzymia firma ktora kupuje nie tylko odrzuty ze sklepow, closeouts z firm itd ale i normalne dobre rzeczy prosto od producentow...w wielkich ilosciach ( cale kontenery) tak zwana nadprodukcje albo nawet specjalnie dla nich produkowane artykuly z markami jakie sobie zycza. Wiecie ..jak jest takie olbrzymie zamowienie.... zaden vendor nie powie NIE... Ja tylko raz mialam takie wielkie zamowienie od nich i.... dotychczas jeszcze mam z tego korzysc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Upsss...faktycznie Rack - ten blad to dowod mojego lenistwa, bo zamiast wpisac nazwy sklepow po prostu skorzystalam z opcji copy-paste :-) tytulu i nawet nie zauwazylam bledu. A tak w ogole kiedy w USA jest faktycznie najwieksza przecena w roku ? Mam na mysli ubrania,buty,torebki - w Black Friday wybralam sie na zakupy, niestety nie zauwazylam, jakis wiekszych przecen jesli chodzi o ubrania, wiec kupilam sobie laptopa za 250$ w Best Buy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze w USA juz nie ma jakiegos jednego wybranego dnia z najlepszymi cenami w calym roku. tu ceny sa juz tak niskie ze chyba sprzedawcy nie moga ich bardziej obnizac bo by zbankrutowali. Po swietach zwykle sa dobre ceny. Jeden dom towarowy w miescie moich tesciow wszystko mial 70% off. Ale jakby nie spojrzec na ceny to wszytko jest strasznie tanie wystarczy tylko poszukac. ok spadm do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SQUERLEY - witaj!! Tak, tak, tak, zaczyznaja sie przeceny. Wczoraj nabylam dwa golfiki, co byly w Express po 49.50, potem za 29.99 (kupilam jeden) a teraz sa... za 14.99 (kupilam dwa, inne kolory bo fajnie sie nosza)! Niektorych perfum nigdy nie widzialam np. Issey Miyaki, albo Chanel. Za to kiedys nie bylo Lancome czy Estee Lauder a teraz sie zdarzaja. Ja lubie zmieniac i miec kilka w zaleznosci od nastroju :-) Squirley, ja wlasnie czesto Bvlgari widzialam, ale moze byc inaczje bo... my z innych stanow ;-) Buty lubie z Nordstrom Rack albo z DSW, mozna znalesc fantastyczne i wygodne i cenowo tez fajne. Tilcia, tak warte wizyty jak najbardziej. Ja nie lubie jedynie: Value City Burlington Coat Factory R J Wright - nie moge sie tam odnalesc, wszystko mnie drazni i zle sie tam czuje. Prosze bardzo chyba pomoglam - ale ja tam spotykalam rzeczy bedace rownoczescie w tych drogich sklepach! Czy maja jakis feler? Albo ich za duzo i nie schodza? ------------------------------------------------------------ BELVA - a to rzeczywiscie z sensem napisalas. Tylko mnie dziwi, ze inne - te drogie sklepy na to pozwalaja. Carson\'s ma przeciez na drzwiach wywieszki: \"We will not be undersold\" - a to nie prawda bo... ich rzecyz sa i w Marshall\'s i w TJMaxx. Co z ich klientami, mnie by trafilo gdybym wydala na cos 80, a gdzie indziej by to bylo po 19.99. W Loehmann\'s kupilam kiedys suknie z 250 na... 19.99, ha ha ha - ostatnia zostala :-) \"Ja tylko raz mialam takie wielkie zamowienie od nich i.... dotychczas jeszcze mam z tego korzysc...\" - a to brzmi tajemniczo, moze jasniej? Mari-ella , a co to jest Black Friday? Squirley, ale jak sie konczy sezon to te obnizki sa bardzo duze. Aaa... juz za miesiac wyprzedraz w Victoria\'s Secret , tylko dwa razy w roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Black Friday - to dzien PO Thanksgiving. Wiekszosc sklepow otwarta jest juz od 5-tej rano, niektore jak np. outlets w Aurora byly otwarte juz od 12-tej w nocy. Podobno nie dalo sie zaparkowac i byl nieziemski korek. Oczywiscie wszystkie sklepy daja jakies "specials", chociaz prawde mowiac nie zauwazylam jakis nadzwyczajnych obnizek, bo jak wiadomo ceny na swieta sa wysrubowane lekko :-) Natomiast jest to swietny dzien na zakupy elektroniki. W sklepach takich jak Best Buy, Circuit City kolejki ustawiaja sie na kilka godzin przed otwarciem sklepow. Np. 42" plazmowy TV Panasonic kosztowal 999$, ceny laptopow startowaly od $250 etc. Poniedzialek zas po Thanksgiving zwany jest Cyber Monday - w tym dniu sklepy internetowe oferuje specjalne promocje. Prosze PRZYPOMNIJCIE MI jak juz zacznie sie wyprzedaz w Victoria's Secret, bo co roku czekam na nia , a potem zapominam sie wybrac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberek: black friday to piatek po thanksgivingowym czwartku. Nazywa sie \"black\" bo wedlug tradycji to byl pierwszy dzien w roku kiedy sprzedawcy zaczynali zapisywac w ksiegach rachunkowych rezultaty sprzedazy na czarno, do tego dnia zapisywali na czerwono bo do tego dnia splacali koszt towaru. Natomiast po takiej wielkiej wyprzedarzy mieli wlasciwe zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do Victorii
to w ich katalogu juz jest wyprzedarz, w sklepach sie zaczyna pozniej, jak wiec ktos ma juz cos zmierzone, wypatrzine i to chce i warto zamawiac teraz, bo jak sie zamowi gdy jest juz w sklepach to ciezko i duzo rzeczy mozna juz nie dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuck.... nienawidze Victoria\'s Secret.... Nabzdyczone plastikowe lale ... zawsze jak tam ide obrzuca mnie zimnym spojrzeniem z gory na dol i pogardliwie prychaja... brrrr.... nie znosze tam chodzic... wiec zwykle nie ide..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, ha ha ha. Ja powrocilam jako marnotrawna corka na lono Victorii Secret. Byl czas gdy w swojej kolekcji mieli duzo takich pieknych, zwiewnych, romantycznych rzeczy ale... jak sie je zalozylo to... splaszczaly i to mnie denerwowalo. Wiec sie na sklep \"obrazilam\" na jakies 3 lata, ha ha ha i donaszalam te co mialam i kupywalam gdzie indziej i rozglaszalam wszem i wobec, ze sie asortyment popsul, ha ha ha. Ale teraz znowu jestem dobra klientka, podobaja mi sie ich push ups, piersi sa jak z katalogu :-) Nauczylam sie niektorych fasonow nawet nie probowac bo sa piekne tylko gdy sie je oglada. A co do tych splaszczajacych to mnie zawsze smieszylo jak to jest uszyte, ze gdy wlozylam z mojego D robilo sie... nic :-D Ale kto to te \"nabzdyczone, plastykowe lale\"? Czy ty mowisz o manekinach czy o ich modelkach? Tez mnie to spotkalo z katalogiem, zamowilam stroj kapielowy, a oczywiscie sobie czekalam, przyslali juz trzeci katalog z informacja o obnizkach i wtedy sie zdecydowalam i... dostalam tylko majtki. Bez sensu, bo po co mi dol, jak gory nie ma, odeslalam oburzona, ze nikt mnie nie powiadomil o tym a tylko polowke wyslala. Ha ha ha, ale sie wciagnelam do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NM
..a ja lubie Fellinies Basement,tam zawsze sa przeceny nawet czasem 90%,75%:)))niedawno kuilam tam sukienke za ktora chodzilam od kilku tygodni..kosztowala ponad 200...a ja kupilam za 25 dol:))))bo juz po nowym roku.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×