Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Ciekawska

MARSHALLS, TJ MAXX, NORDSTROM ROCK... SKAD TE CENY?

Polecane posty

nabzdyczone plastikowe lale to oczywiscie te paniusie ktore tam pracuja!!! za kazdym razem jak tam bylam to mnie zmierzyly wzrokiem z gory na dol jakby mowily:czego tu szykasz glupia desko!! Ja Amber niestety nie jestem posiadaczka biustu D wiec sobie nawet nie zawracam glowy tymi pierdolami z VS. Uwazam, ze to kompletna strata kasy. Placenie 30 dolcow za majtki albo 50 za stanik jest niemoralne!! ludzie umieraja na swiecie z glodu a tu sie kupuje durne bawelniane gacie za dziesiatki dolcow! a zwiewne bzdety to sobie moge kupic w Targecie albo wlasnie w TJMaxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, ja mam kolezanke co ma 32A i jej polecilam jeden fason i jest zachwycona, calkiem inaczej wyglada i twierdzi, ze nareszcie ma troche piersi ;-) Co do glodu na swiecie... to sie tyczy nie tylko bielizny. Dlatego ja lubie sklepy typu outlet i przerozniste wyprzedarze (w The Limited jak sie jest cierpliwym tez mozna kupic za grosze ;-). \"Viktorka\" ma super ceny na tych wyprzedarzach dwa razy w roku, wtedy majtki sa za 2.99 czy 5.99, zreszta w ciagu roku tez sa obnizki - no nie takie duze, ale sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zadna nie przyjemnosc nigdy nie spotkala w tym sklepie, wrecz przeciwnie dziewczyny rzeczowe i pomocne. Moze trafilas na jakies zarozumiale lazegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
O widze,ze nam sie temacik rozwija i mamy topik zakupowy :-) Amberangelic - tez jestem posiadaczka D (niestety, zwlaszcza latem jak musze znalezc stroj kapielowy!!), wiec moze podpowiedz jakis model bistonosza, ktory podnioslby do gory lekko opadajace D hehe Nie wiem czy wiecie ale w Ohio jest sklep gdzie wyprzedaja zwroty, resztki kolekcji, wadliwe oraz calkiem nowe rzeczy VS .Bylam tam raz przy okazji odwiedzin kumpeli. I musze przyznac ze jakosc ciuchow tej firmy raczej mnie nie zachwycila. Kocham za to ich pizamy no i oczywiscie bielizne. Mozna tez wybrac cos z bucianej kolekcji. Do Filene's Basement tez czasem zagladam :-) Raz udalo mi sie kupic skorzany pasek Gucci za 10$ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberek: nie chcialam zeby to wyszlo tak ostro, ale po prostu mam uraz do takich sklepow jak VS. Robia kariere wmawiajac babkom ze jak wywala 3/4 cycow spod bluzki to wszyscy faceci beda przed nimi padac na kolana... dziekuje bardzo. nigdy tego nie robilam i nie bede robic bo po pierwsze nie mam czego wywalac na wierzch a po drugie wole jednak jak faceci sie patrza na moja twarz jak ze mna rozmawiaja a nie na moja klate... a lubicie zakupy online? ja uwielbiam. moj ulubiony sklep to www.laredoute.com kupuje tam regularnie plaszcze. przesliczne sa. Mam chyba z 5 i wszystkie swietnej jakosci i swietnie leza. buty lubie z www.zappos.com a markowe, aczkolwiek troche drozsze rzeczy mozna znalezc na: www.bluefly.com pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-ella, bo te ubrania to nie sa firmy Victoria Secret, to jakas firma ktora \"podczepia sie\" pod katalog i korzystajac ze splendoru VS usiluje sprzedac swoje rzeczy, modelki sa inne, na zadnym ciuchu nie ma metki VS itd. Tez kiedys zamowilam i odeslalam, to byla marynarka i spodnie i wszystko bylo straszliwie pogiete to juz bylo widac co za material, okropne to bylo (ja z tego skorzystalam bo mi nieraz ciezko kupic spodnie long) szycie okropne, material wstretny, kolor sie roznil od obrazaka. Odeslalam w tym samym dniu i w The Limited natrafilam na przecene i za cene duzo, duzo mniejsza kupilam sobie super jakosci spodnie, marynarke i... spodnice. Co mnie smieszy w tym katalogu z ubraniami (z bielizna nic mnie nei smieszy, chyba, ze odrzucaja wspomniane wczesniej plaskacze) ze sa tam rzeczy, te same od lat, i w zaleznosci od sezonu maja inna cene, na poczatku wjezdzaja z wysoka, potem przeceniaja, potem znikaja, potem w kolejnym roku sie pojawiaja znowu... Czy to ma sens. Teraz wszystkieg nie pamietam, ale miedzy innymi z kolekcji letnije sa ta dzinsy do pollydki, proste z jasnego dzinsu a takze brazowa ktorka sukienka rozszerzana i u gory z ozdonym krewienkiem. Dziwi mnie to, bo skoro byl koniec sezonu, skoro ja przecenili to czemu znajduje sie w zawyzonej cenie na nastepne lato. Mari-ella, ja ci znajde te biustonosze - jak bede miala troche czasu - podam ci fasony i nazwy, moze w ogole skieruje na strone ze zdjeciem ;-) Co do kapielowcow to tez nieraz przezylam horror bo duzo jest strojow gdzie rozmiarowka to s, m, l a to nieszczesne large jest na mnie zwykle zaciasne :-( Ciesze sie ze duzo sklepow sprzedaje czesci biustonoszowe osobno, bo z tym tez mialam porblem, jakis tam sobie producent uwazal, ze skoro mam wiekszy biust to musze miec tez wielka pupe i gaciorki zwykle byly za duze. Kupilam bardzo fajny stroj zeszlego lata w Banan Republic. Squriley, wyszlo ostro i mysle, ze jakby jakas \'lala\" z VS to przeczytala to by zemdlala. W kadym razie tez nie uwazam, ze trzeba wylozyc pol biustu zeby pokazac, ze ma sie ladny biust, z dobrym biustonoszem i ladna bluzeczka mozna jednoczesnie pokazac, a i tez wiele pozostawic dla wyobrazni :-D :-D :-D Online? Ostatnio obkupilam sie w plyty do sluchania na www.overstock.com. Jestem z nich zadowolona, duzy wybor, szybka dostawa. I wygodniej, bo ja sie w sklpeach muzycznych nie moge odnalesc, wiecznie czego nie widze, nie wiem gdzie szukac, a tu wklepuje nazwe i sie samo robi. Duzo ostatnio tam plyt kupilam, tak plyt bo jestem staroswicka i ja wciazna plytach :-) Zajrze na te sklepiki co polecasz. Ja tez mialam jakies adresy co do sukienek, sama nie kupywalam ale kolezanki byly zadowolone. Jak przypomne sobie nazwe to wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraB
Tak, te ubrania zamieszczone w katalogu Victorii to nie sa ich markowe rzeczy. A ktos wie cos na temat swimming suits/ Czy to ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Ciuchy z VS maja przewaznie metke Moda International. Buty - Colin Stuart (nie wszystkie). Jesli zas chodzi o stroje to niestety nie wiem...z tej prostej przyczyny,ze nigdy nie bylam posiadaczka stoju tej firmy :-) AMBERANGELIC - bede wdzieczna za pomoc a jeszcze bardziej za link do zdjecia :-) Powracajac do sklepu w Ohio to byl to Victoria Secret - kupilam sobie 2 pizamki i chociaz metki byly przeciete na pol to jednak byly to metki VS. Ciuchy mialy przewaznie metki Int. Moda. Prowadza tez sklep internetowy http://www.mjrsales.com jest tam rowniez adres sklepu w ktorym bylam. Zaznaczam,ze z tej strony internetowej nic nigdy nie zamawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraB
Buty sa rozne, sketchers itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Amberangelic - dziekuje za linki. Na poczatek zamowilam Seamless push-up racerback bra :-) Dzis dostalam list informujacy,ze moja karta kredytowa TJX Visa od lutego zostaje zamieniona w No Hassle Cash Visa. Czyzby koniec programu i rewards certificates ? W sumie nie byly to wprawdzie jakies wielkie kwoty, ale kupon na 10$ od czasu do czasu byl calkiem mily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mari-ella
A powiadamiali o obnizkach w Tj maxx albo nowych dostawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Czasem wraza z rachunkiem przychodzily jakies ulotki, ale chyba nie byly to to powiadomienia o nowych dostawach - raczej ogolne reklamy typu "nasz store oferuje towar w duzo nizszych cenach". Zeby otrzymywac powiadomienia o biezacych promocjach , mozesz zarejestrowac sie na ich stronie http://www.tjmaxx.com/email_main.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-Ella, moglas sprobowac ten, bo mozna go nosic na rozne sposoby {wejdz na ten link i kliknij pod zdjeciem na \"see how to wear it\": http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay/?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=XH-196514&page=1&cgname=OSBRPSTPZZZ&rfnbr=2784 Ja mysle nad tym: http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay/?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=XH-200795&cgname=OSKEYBRPZZZ&rfnbr=2784 Bo do niektorych bluzek czy sukienke, taki \"skapy\" dobrze by pasowal, nie lubie jak cos wystaje, ale jeszcze nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glidera
Ja mam ten co mozna roznie ramiaczka zakladac, boski, lubie ze maja tez te przezroczyste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Zdecydowanie "NEW! Infinity Edge™ convertible push-up bra" bedzie kolejnym moim zakupem. Ten drugi tez interesujacy...ciekawa jestem czy ten nietypowy kroj bedzie wygodny ? No to teraz o mojej wycieczce wyprzedazowej. Spedzilam wczoraj pol dnia buszujac w skelpach. Jako lokalizacje wybralam sobie Woodfield (Nordstrom Rack, Marshalls, Filene's Basement,OFF 5TH) i NIC NIE KUPILAM :-( Fakt udalam sie w poszukiwaniu swetrow i golfow (moj facet zrobil pranie i kilka moich ulubionych swetrowatych rzeczy upral w goracej wodzie!!! oczywiscie zmienily rozmiar na rozmiar dzieciecy ). Niestety okazalo sie,ze kupienie klasycznego czarnego golfu (najchetniej z kaszmiru) wcale nie jest takie proste jak by sie wydawac moglo... W Nordstrom znalazlam odlotowe spodnie - niestety mojego rozmiaru nie bylo, musze chyba sie wybrac do innego Racka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuje śmierdzącego kocura
dziewczyny, a skąd , z jakich stanów jesteście? Ja byłam rok temu w USA, też odwiedzałam te sklepy, i tak miło mi sie zrobiło, jak trafilam na ten topik:) moze chodziłysmy do tych samych sklepów?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARI-ELLA - to czekam, az dasz znac jak ci sie spodoba. ja ten ( z roznymi ramiaczkami mam bialy, ale chce jeszcze zakupic czarny. Ale to w sklepach VS jest juz ta wyprzedaz? Wydawalo mi sie, ze widzilam w TV, wiem, ze w katalogu i na stronei internetowej jest, wiekszosc pidzam juz nie ma :-( Mari-ella, ja na Woodfield bylam w sobote i w niedziele, w pierwszy dzien na zakupy umowilam sie z kolezanka, w drugi mialam badanie wzroku, a w ta niedziele zamowie kontakty ;-) Nie, z kaszmiru, ale bardzo fajne golfiki ma Express, ale pospiesz sie bo malo zostalo. RATUJE SMIERDZACEGO KOTA - a coz to za nick? Sklepy? The Limited Banana Republic Marshalls TjMaxx Nordstrom Rack J Crew Express Gap ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari-ella
Amberangelic - dzieki za info odnosnie golfow - jutro laduje w Expressie :-) Apropo bylyscie moze w Aurorze (outlets). Maja tam jakies fajne przeceny? Przed swietami zakochalam sie w kozaczkach Armaniego. Niestety moja milosc pozostala niespelniona ze wzg. na cene ok.$500 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /ubrana w zapach/
to ja, RATUJE MIERDZąCEGO KOTA:D wybaczcie nick:) pozostałość po innym topiku:) Chodziło mi o to, z jakich stanów jesteście? Ja mieszkałam w New Jersey i Pennsylwanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie Amber ze znow
odwiedzasz kafe:) Pamietam Cie z innego topiku i b. polubilam. My rzadko ze soba pisalysmy, to fakt, ale wydajesz mi sie b. fajna i mila osoba i zawsze lubilam Cie czytac:-) Sorry, ze sie nie przedstawie z czarnego nicka, musze sie "ukrywac";) W kazdym razie, milo mi sie zrobilo, jak zobaczylam Twoj wpis:) Pozdrawiam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za te slowa. Ostatnio mialam troche chandrowate dni. To fajnie bylo cos takiego przeczytac o sobie. Musisz sie ukrywac? A ja juz tu tak nie przesiaduje jak kiedys. Kiedys wlasciwie bylam od Kafeterii uzalezniona, wszedzie mnie bylo pelno, ha ha ha. Ale po czasie wszystko sie nudzi ;-) Mari-ella, te golfy sa takie \"rozciagajace\", rozne kolory, sa tez bluzki typu v-neck. No kozaczki bombowa cena... ha ha ha. Ubrana w zapach - lepiej sie do Ciebie zwracac. IL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktos zna jakies
outlets z rzeczami do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /ubrana w zapach/
amber, Illinois...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domu polecam takze TJMaxx i Marshalls. Ross moze byc ale glownie do mniejszych rzeczy. Natomiast TJMaxx w roznych miejscach ma tzw. Home Goods Stores. W mojej obecnej okolicy jest jeden taki. Maja swietne tanie meble i cudne dywany. Moja kumpelka kupila sliczny dywan 11X13 chyba za 399. Bylam obejrzec w sklepie ich wybor i mieli conajmniej 20 innych wzorow i przerozne rozmiary. Do tego jeszcze oczywiscie przerozne bibeloty, wazoniki itd. Aha, najlepsze miejsce do kupowania super tanich reprodukcji obrazow i plakatow to Garden Risge. Nie wiem czy w okolicach Mid-west macie. Tak tam mieszkalam to byly Hobby Lobby... Troche podobne. Ale nie pamietam za bardzo jak sie z cenami ukladalo. Te Garden Risge maja wszystko dla domu. A obrazy sa bajerancko tanie. Takie spore oprawione w super ramki i szklo kosztuja od $8 -$20. Ja sobie caly dom ozdobilam takimi obrazami. Super. Czesto maja tez tanie poduszki takie na sofe i rozne flakony, wazony, wazy i inne ozdobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegapilam wyprzedarz w Victorii, poszlam tam w niedziele - i tak musialam byc bo mialam wizyte w Pearle Vision - i sie okazalo, ze jest i tych biustonoszy co ja chcialam to juz nie ma. A jeszcze jedna klamala bo sie pytam kiedy sie sale rozpoczelo a ta, ze dawno, ze poltora tygodnia - nie prawca, bo tydzien przed tym tam zagladalam. Tez lubie Home Goods.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber:ratuj!! az mnie trzesie... wlasnie sie wypowiedzialam chyba po raz ostatni na tamtym topiku o south beach... chyba tam kiedy sbylas, nie? jak ne to ci dam linka to sobie poczytasz... jedna laska wlasnie zaczela sypac klatwy bo twierdzi, ze dostala hemoroidow od SBD... mowie ci... szkoda czasu na gadanie na takich topikach... ludzie robia co chca (patrz faza 1 przez 5miesiecy) a potem oskarzaja SBD o zrujnowanie zdrowia... rece opadaja... juz sie chyba tam nie bede wypowiadac wiecej, bo widze, ze tak same dziwadla bez rozumu... ksiazki nie potrafia przeczytac... echhh... szkoda gadac... no juz mi ulzylo. Smierc Victorii!!!! hehehe... Nie przekonacie mnie do tego sklepu za nic na swiecie!! Stupid ho\'s!! (nie wy, tylko sprzedawczynie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber, cytuje niedawna wypowiedz osoby ktora sie przymerza do SBD... jej nick pozostanie tajemnica \"Raiqa dziękuje bardzo za odp i zazdroszcze zarazem... bo ja dziś 3 dzień i jestem lżejsza mniej więcej o kilogram :/ enooo... coś mam złe przeczucia co do tej diety Poza tym, za każdym razem kiedy stosowoałam jakąs dietke opracowana przez siebie, to byłam głodna.. i czułam, że chudne.. a tu mogę zjeśc do syta... i to mnie dziwi, ze moge schudnac w taki sposob... zaraz sie zniechece \" SZOK!!! bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w koncu jade zamowione szkla kontaktowe odebrac to znowu bede na Woodfield ;-) Squirley, podaj link. To ten co i ja znam? Tak, ja na to juz nie moglam patrzec, ciagle nowe osoby, te same pytania, ksiazki sie nie chce poczytac, topiku tez, po necie sie nie chce porozgladac... Poza tym ilez mozna pisac. Pisalam jak potrzebowalam wsparcia, pozniej chcialam dopingowac komus (ale wytrwalosci mi nie starczalo jak ktos opisywal jak super sobie radzi przez dwa dni, a przez cztery sie objadal i tak w kolko, raz dwa mozna miec wpadke a potem to juz nie chec). FAZA I przez ... 5 mieisecy :-D :-D :-D Tez sie w glowe stukalam... Ech, cos bys z tej Victorii wybrala, teraz tez maja ceny bardzo przystepne... bo wyprzedaz. Nie mam do tefo sklepu negatywnej postawy. Co do cytatu... o Boze! ------------------------------------------ Co do pytania w temacie topiku to, dzisiaj zona szefa tez mowila, ze oni po prostu kupuja bardzo duze ilosci, a i tez jak cos nie idzie. Czyli duzym hurtem :-) I tez sa z wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×