Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doswiadczalny

Trawka i seks.. co myslicie?

Polecane posty

Gość Doswiadczalny

Badan chyba jako tako jeszcze nikt nie przeprowadzil.. ale z doswiadczen wlasnych i innych wynika ze ma dobry wplyw na stosunek.. po pierwsze dla faceta gdyz opuznia dojscie.. po drugie dla kobiety bo ulatwia dojscie.. po trzecie wyostrza zmysly.. dotyku.. samku.. sluchu.. po prostu czuje sie intensywniej.. ma jeszcze duzo wiecej pozytywnych zalet.. wciaz jednak nie legalna..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to słowniki są legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza feta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
cpunow.. hehe widac jak jestes ograniczona..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
feta to juz drag.. a tu mamy sama nature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po niej jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
tak samo i po viagrze ale pozostanmy na trawce.. bo to ciekawa rolinka mam nadzieje ze wkrotce ogolnie dostepna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
masz racje - można poszaleć dłużej niż zwykle :) a i partnerka inaczej się zachowuj co dodaje smaczku i czujesz się tak jak było na początku zawiązku - tajemniczo i podniecająco (to coś dla par ze stażem) ogólnie jest ok ale nie ma co przesadzać i używać raczej "od święta" bo się znudzi jak i wszystko... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
nom co za duzo to nie zdrowo jak to mowia.. ale trawka nie uzaleznia.. nikt jeszcze od niej nie zginal.. ale fakt faktem z czasem sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczalny,wiem że trawkę można palić kulturalnie,ale po pewnym czasie ona się nudzi i sięga się np.po heroinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
masz moze jeszcze jakis dowcip..?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
taaa, po prostu człowiek się przyzwyczaja i nie ma już tej frajdy, a wystarczy zrobić dłuższą przerwę i znów jest zajebiście :) i nie koniecznie chodzi o seks, poza tym zauważyłem że jak się zrobi przerwę to bardziej kopie he he, a z tym uzależnieniem to jest tak że i zielsko uzależnia i to bardzo, tylko człowiek tego do siebie nie dopuszcza :( trzeba być twardziochem a nie mięciochem, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
ee tam dementia, ja się bawie na zielonej trawce już dosć długo i do niczego innego mnie nie ciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
to jest tak ja palilem i to sporo.. az zauwazylem.. ze normalnie to jedyne co bylo to troszke odprezenia i sennosc.. ale sen dobry bardzo.. ale ja chcialem ten smiech jeszcze..:) wiec przestalem palic.. teraz tak raz na mc.. i jak mowisz jest tak jak bylo a nawet lepiej :) ale heroine brac.. po co mi to gowno.. ja chce zyc jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej m,ówisz poważnie? ja słyszałem że zmuła straszna i zjebane odczucia...moja przekonuję ale póki co bezskutecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
dokładnie tak jak mówisz! ciężkie dragi? po co to komu? a do tego jeśli ktoś ma słabą psyche i sięgnie po coś takiego to przepadł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
briggs - nie namawiaj bo na siłę będzie zjebanie, ale jak sie sama zdecyduje to bedzie fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację z tymi przerwami...kiedyś miałem przerwę 15 miesięcy(!!!!!!!!!!!!) i potem to mnie znokautowało(a wybomboałem raczej dużo...) zwłaszcza że efekt kumulacyjny działa tak wymulająco ze lepiej sie upić mnie tez nic innego nie ciągnie-pierdolenie o stopniowym dochodzeniu do hery to po prostu pierdolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
he he, spoko podaj przyklady innych moze podziala, a najlepiej jakby sama wpadla na takie forum "przypadkowo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
a dodatkowo po dobrym seksie dobre jedzonko !!! mm nie wiem czy tez tak macie ale jedzonko jest wtedy pyszniusie (piknik na trawce normalnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to mógłbym pożreć konia...tylko wiesz że jak się obeżresz to potem raczej się odechciewa powtórki...:P jesli o mnie chodzi to po gandzeniu najlepsza sprawa to mjuzik...ewentualnie nocne eskapady po okolicy(ale to latem tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
Kazdy tam ma.. i to tez sie przydaje w seksie.. oralnym.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
ja juz od dawien dawna pamietam ze chcialbym palic sobie z kobieta.. ale nigdy dzien w dzien.. raz kiedys od swieta.. rozmowa wyglada inaczej.. mysli i pomysly... a to dlatego ze trawka zmienia proces myslowy mozgu.. po pytaniu nie ma nastepnego pytania... tylko odrazu odpowiedz.. jak by czlowiek oswiecony zostal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
fakt, wloczenie sie jest fajowe, a najlepiej jak sie wejdzie ostro zrobionym do jakiegos centrum handlowego gdzie jest mase ludzi - banan z twarzy nie schodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczalny
a paliliscie w gorach tak 1500 mnpm. nie wiem czy to zasluga innego powietrza ale jazda byla..:) nie moglismy sie przestac smiac.. az mnie brzuch bolal i miesnie na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oswiecony...ja tedy nie mam pytań...:D:D:D same olsnienia i iluminacje :classic_cool: :P powiedzcie koledzy no jedną rzecz-toczę o to spory od lat-czy opalanie lufy ma większy sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
a moja sie zawsze dziwi, bo na codzien raczej cichy jestem a po to napierdalam jakbym sie zamknac nie potrafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×