Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratujcie

pryszcze na plecach

Polecane posty

Gość nat...
Dziewczyny, tez miałam taki problem, ale poszłam do dolarium i po kilku sesjach wszytskie pryszcze zeszły, naprawde polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie załamujcie rąk! Tylko uwaznie sie dostosujcie do tego co teraz powiem.Bierzecie 2 ząbki czosnku i wyciskacie go na wacik,i robicie z tego kulke,tak zeby nie wylatywał,ze srodka.Smarujecie tym cale placy,wcierając dokladnie.Nie dbajcie tylko o zainfekowany punkt,bo pryszcz bedzie sie przenosił.Smarujcie Na noc i w dzien.Wczesniej dobrze oczyscie plecy tonikiem.Na prawde pomaga,sama znalazlam ten domowy przepis w ksiazce mojej mamy.Teraz nie mam ani ślady po trądziku,nawet blizny zniknely.Tylko nie nalezy drapać,pamiętajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I broń Boże żadne solarium!! to najgrosze co możecie zrobić,nie dość ,że rozniosą się jeszcze bardziej to zostaną blizny,których wygląd pogorszy solarium do tego stopnia,ze pozniej nie mozna ich juz usunąc.Nie zejdą przez bardzo długi czas.Tylko czosnek i cierpliwosci! 2 tygodnie i nie bedzie ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangur
Przeczytalam wszystkie wasze rady,pospisywalam i bede probowac...za kilka dni idziemy na wesele i jestem zalamana na maxa....pojde na solar ze 2 razy,moze jakos to zatuszuje...,nie mialam pryszczy 4 lata..,i w ciagu 2 tyg wszystko wrocilo!Akurat teraz...,mysle ze moze byc przyczyna hormonalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azimo
rany ja mam taką masakrę na plecach no i drapie bo swędzi nie widze blizn bo wszystko jest tak usłane tym dziadostwem...pryszczy dostałam po odstawieniu nowynette...2 lata spokojnego sexu bez prezerwatyw spowodowały ze wygladam strasznie i juz nawet nie chce mi sie pokazywac swojemu facetowi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek xDD
Siemka...Ja też z tym walcze... nie daje już rady... :(:( słyszałam że nawet Amol potrafi to wyleczyć.. próbowalam i nic...:( żele róznego typu nic benzacne nic!! nic nie pomaga a pryszczy coraz więcej spróbuje zrobic to co polecacie mysle ze będą dobre skutki jak macie jeszcze jakieś pomysły na ten problem piszcie pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllkkkkkkk
Atrederm 5% - 2 miesiące i po sprawie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta
Hey wiecie co ja też miałam pryszcze na plecach używałam różnnych kosmetyków które nic nie pomagały. Po jakimś czasie przestałam używać te duperele, a od około 3 miesięcy mocno myję plecy szorstką stroną gąbk. mocno przyciskac długo myć 1-2 razy dziennie. :) mi znikneło :) i już nie mam (obojętnie jakie mydło czy płyn aby mocno :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha....
ja też niestety z tym walcze.... myję, szoruje, smaruje, wcieram.... co tylko mam pod ręką.Na w-fie już się nie wstydze bo koleżanki już się przyzwyczaiły do moich ,,pięknych'' pleców...najwięcej miałam na czole(ale to pewnie od grzywki)i smarowałam takim preparatem OXY i zniknęły wszystkie ;p(on kosztuje ok 15zł w aptece) ale na plecy to nic kompletnie nie działa. nie smaruje nim pleców bo odbarwia ubranie. stosowałam w wakacje i zniszczyłam piżamę..... pomóżcie na te plecy proszę. Chyba wezmę pozdrapuje albo co!!!!Bo niedługo to sie odbije na mojej psychice!!! tylko proszę nie radźcie mi kosmetyczki, bo i tak nie mam zamiaru tam pójść!!! z góry dziękuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secadaaa
mam taki sam problem jak wy dziewczyny... nigdy nie miałem pryszczów na plecach, aż tu nagle 3 miesiące temu pojawiły mi sie na łopatkach. strasznie mnie to denerwuje. zamierzam sprawdzić wasze sposoby i mam nadzieje, że coś pomoże. na początek mydło siarkowe, jak nic nie da to wezme mydło do higieny intymnej. potem może jakiś peeling, w ostateczności jakąś chemie z apteki. powodzenia w walce z prycholami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azimo
to wymga czasu nadal sie pojawiaja no ale jest coraz lepiej, nie wiem czy pisałam ze najpierw poszłam po zioła i piłam zaczęłam miec ładniejsza cere i włosy przestały sie przetłuszczac ale pryszcze nadal sie pojwiały, tak wiec poszłam do dermatologa na dzien skinoren na noc ditriffin czy cos taka biało niebieska tuba. ziół nie piłam , no i tak pryszcz yniby na plecach mniej ale włosy znowu tłuste, od wczoraj znowu pije zioła (od ojców bonifratów)razem z tymi maściami, plecy myje w zaleznosci od stanu skóry tłusta mydło protex, wysuszona zel kozie mleko no i w koncu w styczniu ide na badanie hormonów obaczymy czy wszystko ok... powodzenia Walczący!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiak
użyj amolu super lek zasusza i ma takie zioła które łagodzą i lecza trądzik efekt nie jest natychmiastowy ale po kilku dniach powinno zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha....
ja teraz myję się mydłem Protex i smaruję plecy Amolem... niby trochę schodzi...piłam też bratka,ale nie widziałam rezultatów!!! Azimo a jakie ty zioła piłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W niełasce od zarania
Nie zniosę tego dłużej... Na moim ciele pojawiają się ropne krosty. Wiem, że dla Was to nie do pomyślenia, ale nie mam dostępu do bieżącej wody. Jestem ubogim człowiekiem, mieszkam z mamą i babcią na wsi. Wodę na mycie grzejemy na takiej kaflowej kuchni, babcia nie pozwala robić tego z byt często, ponieważ jak twierdzi "szkoda drewna". To strasznie despotyczna kobieta, na sprzeciw z mojej strony reaguje wrzaskiem, wszczyna kłótnie z mamą. Nie mogę dłużej żyć, trwać w ten sposób. Nie radzę sobie z tym... Jezuuuuu!!!!:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
ludzie solarium daje efeklt chwilowy a tak naprawde powoduje powstawanie wiekszej ilosci wypryskow. kazdy dermatolog to powie. Mma kolezanke ktora dzien po ma fajna skore a potem wchodza w wieskzej ilosci fujjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sage
Polecam maść cynkową - punktowo posmarować pryszcze i kawałek skóry wokół nich, trochę wklepać palcami. I zostawić na noc. Najlepiej wziąć dobrą książkę i poleżeć z tym na brzuchu, bo niestety się wyciera o piżamę. Maść cynkowa tania jak barszcz i dostępna w każdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azimo
ja poszłam do bonifratów był tam pewnie bratek itp ale nei pije juz od dawna teraz planuje isc do endokryniloga, mam podwyzszony androstendion a pozostałe wyniki w mormie łacznie z testosteronem zatem ginekolog mowi ze jest ok,ale ze mi przepisze antykoncepcje no i pytanie wezme tabletki pryszcze znikną odstawie za rok a pryszcze powrócą i znowu całe plecy mnie zasypia nie wiem co mam robic, datego ta izyta u endokrynologa a dermatolog mowi moge przepisac masc rany czy gdzies sa kompetentki lekarze... a włosów juz prawie nie mam;/ to ponoc skutek tych podwyzszonych hormonów jedno łączy sie z drugim a zaden lekarz pomoc nie moze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuij
mam taki sam problem...bylam juz u dermatologa i przepisal mi jakies antybiotyki i mi nie pomoglo;( duzo osob mi mowilo,ze moga powstawac przez słodycze..od tyg.nie jem ich juz i widze poprawe na plecach i na twarzy;)ale jeszcze dodatkowo uzywam peeling z nivea i cos mi tam pomaga;) Probowalam wszystkiegoL:mydla siarkowego,bezance,izotrexin(chyba ak sie pisze) itp.pomagalo tylko na jakis czas;(nie potrzebnie wydawalam na to pieniadze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chakalaka
Ja też problem z plecami a raczej z tymi wszystkimi niedoskonałościami. Siostra mi pomaga i oczyszcza ale ciagle problem. Sprobuje myc plecy czesciej i ta twardsza strona gabki, moze jakos zejdzie. Za jakie grzechy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiis
ja też się męczę z tym problemem. Pomagają mi tylko tabletki antykoncepcyjne ale jeżeli odstawie je na więcej niz 3miesiące to pryszcze znow wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chakalaka
Dziewczyny zmierzmy sie z naszymi niedoskonalosciami i piszmy jak nam idzie. Ja wczoraj mialam oczyszczanie i plecy sa czyste ale mam tych czerwonych kropek troche. Dzisiaj rano wstalam i poszlam pod prysznic, zrobilam sobie peeling a pozniej posmarowalam kremem. ZObaczymy jak bedzie to wygladac, dzisiaj wieczorem zrobie to samo. Damy rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feee plecy
ej nie wiem co jest najlepsze jakieś mydła czy co? stosowałem mydło siarkowe.. oczywiśie siostra mi podpierdoliła nawet nie wiem czy to pomaga?:( piszcie bo ja nie długo się spotykam z laską i bedzie siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerissa
Mi dermatolog przepisałam Atrederm i jak go stosowałam pryszcze zupełnie znikły, problem w tym, że wróciły po odstawieniu leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feee plecy
a jest coś takiego dobrego co raz się użyje i koniec z pryszczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feee plecy
kurcze widze że lepiej na facetów działa jakiś tak benzen czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamilaaa_19
witam towarzyszów niedoli! od niedawna zaczęłam stosować mydło siarkowe na plecki i pierwsze rezultaty już widzę...ale może ktoś byłby tak dobry i polecił mi jakąś maść na blizny i przebarwienia...najlepiej taką, która działa szybko:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feee plecy
spróbowałem już tego mydełka siarkowego i rezultaty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feee plecy
hej powiem wam że używałem tego mydełaka siarkowego i już po 1 myciu są zajebiste rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykoncepcja
ja Wam powiem, że używałam tabletek antykoncepcyjnych Harmonet i wszystko zniklo a mialam problem kilku lat... juz pół roku nie biore tabletek i problem wrócił.. byłam u dermatologa przepisał mi dawercin i lipa teraz poszłam do innego przepisał mi Duac taka mała tubka kosztuje prawie 50zł!!! stosuje to tydzień dodatkowo solarium i uważam, że bardziej działa salarka niż ta maść... i powiem Wam, że wracam do tabletek to najlepszy sposób!!! Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boulinka
Po kilku tygodniach stosowania diety zauważyłam znaczną poprawę tzn. na twarzy pryszcze zniknęły mi całkowicie, niestety na plecach trochę zostało ale naprawdę niewiele, może potrzebują więcej czasu:). Sądzę, że oczyszczenie organizmu z toksyn jest najskuteczniejszą metodą, odstawienie słodyczy, pikantnych potraw, produktów wzbogacanych substancjami chemicznymi itp. powinno pomóc a już na pewno nikomu nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×