Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratujcie

pryszcze na plecach

Polecane posty

Gość agusia1986_em
hej! Ja też męczę się nie miłosiernie z syfami na plecach...teraz też już ramionach i dekoldzie...:( Najbardziej wkurzyli mnie lekarze! Byłam u 2 dermatologów, którzy maja problem "pryszczów na plecach" za nic i przepisują tam coś na odczepnego lub tak drogie środki których nie jest w stanie się wykupić!!!!!!!! Tak właśnie wyglądają moje doświadczenia z dermatologami, to przykre:( Teraz spróbuję sama z tym walczyć zacznę od mydełka siarkowego, zaraz po pracy lecę je kpić!!!!!! NA PEWNO NAPISZĘ JAK POSZŁO ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1986_M
No hej! Za mną pierwsza kąpiel z "mydełkiem siarkowym". Moje plecy są w takim stanie, że na cud nie liczę...ale jestem dobrej myśli:) fajnie mi ramiona posuszyło myślę, że za nie długo na pleckach też zobaczę jakąś poprawę. Kurczę dobrze, że trafiłam na te forum bo już kompletnie straciłam nadzieję, że cokolwiek wyleczy moje plecki a tu widzę że może coś się uda zrobić:) Będę próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_m_1986
No mydełko jest ok, ale nie wystarcza dziś wybiorę się do apteki i kupię benzacne 10% zobaczymy może coś pomoże... Na dworze 36 stopni a ja cały czas muszę plecy chować, to nie pomaga:( ale nie odsłonie ich ktoś jeszcze sobie pomyśli, że mam jakiegoś syfa albo co!!! Czasem mam ochotę wylać sobie na plecy jakiś kwas żeby wyżarł to wszystko w cholere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam o dermatologa z twarzą i dostałam min witaminę PP. fantastyczna sprawa. skóra poprawiła się wszędzie. na plecach też. szkoda że jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłą wiesna
Męczyłam się z tym problemem przeszło 10 lat,kilka miesięcy temu poszłam do Pani dermatolog Beaty Budzyńskiej, przyjmuje w Lublinie i Puławach. Już mam czyste plecy, mam nadzieję że problem nie wróci. Szkoda, że tak późno zmądrzałam, zamiast stosować różne specyfiki i tracić czas lepiej skorzystać od razu z porady dobrego dermatologa. Mi Pani Beata pomogła, może i komuś z was pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa a co ci przepisała? Nie ma to jak zrobić sobie darmową reklamę na forum :D Uważaj jak już wszyscy pędzą do Lublina i Puław na prywatną wizytę do dermatologa cudotwórcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio u mojego chłopaka pojawił się problem pryszczy na plecach. Poszedł do kosmetologa, do salonu www.beautypremium.pl miał zrobiony piling kawitacyjny i jakiś zabieg z kwasami. Za tydzień ma iść znów. Mowi, że jest zadowolony, bo plecy są teraz o wiele gładsze i nie ma już tyle zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_____________
Ja też miałam ten problem, walczyłam długo, długo, bo z 7 lat. Specyfiki na recepte i bez recepty, przerobiłam wszystko i sie poddałam, stwierdziłam ze taki juz mój los. Ostatnio zmieniłam balsam do ciała na zwykłą oliwkę dla dzieci i zaczełam smarować równiez plecy (zazwyczaj plecy omijałam bo bałam sie ze od tłuszczu pryszczy bedzie wiecej) ale nie, wręcz odwrotnie, nie ma ani jednego, wszystko pogineło, także może komuś oliwka tez pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoimi krostami na plecach walczyłam z żelem Trioxil ze sklepu vitalab.pl i muszę przyznać, że wygraliśmy tą walkę, bardzo fajny, delikatny żel. Można go stosować na twarz i dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guraja
A ja mam taka gurajke na plecach to znaczy, ze mam takiego podskorniaka, i na zewnatrz jest taka dziurka jakby zrobiona igla. I to jest do wycisniecia, wychodzi z niej taki zolty tluszcz, smierdzi.Wyciska mi moja corka Ola. Ogolnie ten sekretny wagier jest taka kulka pod skora. Jak sie ja wyciska to robi sie troche ciemniej na obszarze dziurki. Minela juz dekada od pojawienia sie tej cholernej gurai. Nic mnie nie boli. Jak pozbyc sie guzajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to powiedział dermatolog? Bo oczywiście byłaś u niego z tym problemem, i to nie raz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z sauny raz w tygodniu i prawie nie mam pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpiele ozonowe są bardzo skuteczne. Wystarczy kupic sobe generator ozonu (ja mam taki z jonizatorem od razu http://www.medycynanaturalna.pl/ozonatory,2,20,1.html ) bardzo się przydaje całe urzadzenie w domu a ja co kapiel to sobie wode ozonuję bo i na cellulit to pomaga i pryszcze przestały mi się pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apka
Problem pryszczy to nie tylko twarz ale i plecy i dekolt.Szukałam sposobu aby się pozybyć tego problemu i w końcu znalazłam.Są to tabletki IQFACE .Działają nie tylko na skórę na twarzy ale też na inne partie ciała.Dla mnie te tabletki to rewelacja i bardzo się cieszę że udało mi się na nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: ww.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na każdego działa coś innego
Każdy z nas ma różną cerę i niektóre sposoby mogą na ciebie po prostu nie zadziałać! Powinnaś iść do dermatologa! http://www.znanylekarz.pl/agnieszka-giderewicz-baran/dermatolog-lekarz-medycyny-estetycznej/warszawa/5/pozytywne#calendar_carousel_19150 Jest pozytywnie oceniana i ja niedługo się do niej wybieram <3 nie mogę się doczekać widziałam w internecie że spośród wielu polecanych dermatologów ona jest na 16 miejscu czy coś takiego :) wizyta kosztuje 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik na plecach trzeba leczyć Pryszczy na plecach nie powinno się bagatelizować. Jeśli domowe sposoby na trądzik nie pomagają, warto udać się do specjalisty. Przepisze lekarstwa, które nie pozostawia na zmianach skórnych suchej nitki, mówiąc jaśniej – usuną je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klaudek
Jedynym chyba sposobem na pryszcze na plecach jest stosowanie tabletek Nonacne. Mamy 100% pewności, że nie zostaną nam blizny po maściach lub kremach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska8765
Gdy mi coś dolega, to czesto sprawdzam objawy w internecie. tym razem ze swoimi objawami trafiłam na strone internetowa nuzeniec.com.pl. Niestety wiele obajwow sie zgadza i mam klopot, bo boje sie ze moge byc zarazona. Powinna udac sie do lekarza, aby zrobic jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syfy ns plecach świadczą o tym ze ma się problemy z wątroba zadbaj o nią a Syfy na plecach znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tez mam z tym problem. Nie jest to w dużym stopniu ale jednak jest. Jakiś czas temu odtawilam nabiał i jak jem to rzadko i tylko bez laktozy,ograniczylam tez spożywanie glutenu przez pierwszy miesiac było super żadnej krostki na plecach. Myślałam ze w koncu znalazłam przyczyne ale to nagle wrocilo a dieta caly czas ta sama. I ja juz nie wiem. Ktos coś moze doradzić? Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj znam ten ból :( miałam to samo, ale kupiłam kiedyś w aptece żel Dermatoxin, zaczęłam smarować regularnie przez jakiś czas i zauważyłam, że te okropne pryszcze (nawet gdzieniegdzie już miałam porozdrapywane rany) zaczęły znikać, no wiadomo blizny po rozdrapaniach zostały, ale te świeże wypryski po regularnym smarowaniu zniknęły, nie mam po nich śladów. Odnośnie solarium to raczej bym nie polecała, może zadziała, ale na chwilę, problem wróci. Próbowałam, uważam że to mit z tym solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam taki problem i byłam na zabiegu laserem mediostar w klinice estetica nova, sama sie dziwiłam że tak pozno tam poszłam, ale w sumie nie wiedziałam że tak można i że to dobra metoda. No i teraz trądziku brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×