Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

ogólmy??? :P jeśli na prawdę chcesz pomóc, no jak zwykle się nie będę sprzeciwiał:D kudłaty jestem w miejscach gdzie się łatwo wyziębić:P no ale o tym to w zasadzie należy już mówić w czasie przeszłym... a mówiłas że znikasz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący z zbożu
:D zimno mi:P na spacerze byłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje a gotówki nie brakuje. W Nowym Roczku przesyłają i szampana popijają...👄 Obozowa wredna krowa👄 Nd👄 Sebaa👄 buszujący w zbożu 👄 monkey brain 👄.............:p jak o kims zapomnialamto....👄 To tak na wypadek gdybym nie miala czasu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
Wesołego Nowego wszystkim 🖐️ niech wszystkie projekcje marzeń zmienią w miłe wpomnienia przeżytych chwil 🖐️ i czego tam sobie jeszcze chcecie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YEAH wyszło za 1 razem, więc moi mili Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowy Roku 🌻🌻🌻:P🌻🌻🌻:P🌻🌻🌻:P🌻🌻🌻 🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P:P:P🌻 :P:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P:P:P🌻 :P🌻:P:P🌻:P🌻:P🌻:P🌻:P:P🌻:P 🌻🌻🌻:P🌻🌻🌻:P🌻🌻🌻:P:P🌻:P krówka🌻 sebaa:) nd😘 żaba😘 trele morele😘 maup no i gdzieśtam jeszcze zmęczona ona:P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
diabeł ale z ciebie artysta :classic_cool: :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
hehe to moje życzenia w sam raz trafione dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki że sie powstrzymałeś przed kissorem dla mnie :-P:-P no to ja też, może mało oryginalnie, ale za to szczerze (póki jeszcze jestem na chodzie :-P ) wszystkiego najlepszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
wstawać potwory!! kaca zaliczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
ja pierdziele a ja mam wielkiego kaca,glowa mnie boli i nie moge sobie przypomnac jak wrocilam do domu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
oooo gibon 🖐️ ja też choć teraz so końca nie jestem pewna:O maupy widzę :O:P skakałeś po drzewach? P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
trele 🖐️ gibonek cię zaprowadził:P kurde, ja o 2 juz kaca miałam:O szybko zaczęłam i szybko skończyłam:P a dziś znów do pracki i noworoczna impreza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa.............skakałem :-0 butelka z petardą mi odleciała :-0 :-P ps. co wy z tym gibonem od rana? :-0:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×