Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a o tych kamerkach sam na innych topickach trąbiłeś>>>>>tak ale nie napisalem tam 50 razy tego samego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele .........
Ok ja sie klade spac💤 Nd🖐️ sebaa🖐️👄:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko 1 Raz ,bo mi dopiekłeś tymi moimi rzekomymi postami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówiłam że powolutku :P musze jeszcze poczekać chile z jakimś ścierwem w oku i potem je jeszcze raz przemyć:O wcześniej mi się nie chciało to teraz za to płace:O a ty sabinko nie kuś bo w każdym poście zacznę używać kamerki:D żaba miłych🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co sobie taką reklamę robiłes skoro nikt Cię o to nie pytał:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele .........
krowa to ty jeszcze nie spisz:D Ja jestem taka padnieta ze szkoda gadac,jeszcz tylko meila sprawdze i sie klade💤 Dobranoc:D pchly na noc:D kalaruchy pod poduchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty piszesz juz 3 dni a Twoi fani to juz w co drugim posiie i na polowie topickow napisali wiec juz mnei to nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK zakończmy ten temat:O Myślałam,że Cię bawi ,bo o tym sam rozpowiadasz nawet obcym:P A o okuliście mówiłam ,bo coś wcześniej Ci napisalam gdzieś,ale tylko Ty nie zauważyłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no chyba musze bronić nd bo o kamerce to ona mało...raczej :) używa:D z tego co wiem to ja non stop pisze o kamerce ale nie wszędzie tylko tu:P nic nie poradze ze mi do gustu przypadła 😭 ewentualnie moge się z nią pożegnać :O z wielkim bólem 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele .........
krowa znam to zegar cyka,cyk,cyk ..........zadzwon.........ostatnia szansa:o na TVPpolonia sa duze dzieci:D:D to ciekawsze:D:D ok papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krówka>;) daj spokój:D Po prostu sebaa jest na mnie uczulony:D Jeśli on zartuje to OK,ale jeśli ja zniego to znaczy ,że go obrazam:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa> zanieś topick na śmietnik i po sprawie:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa...jakby ci kiedyś przyszło do głowy wyjść ze śmieciami to bardzo proszę mnie najpierw poinformować a jak nie to wszystkie krzyżówki skopiować. bo jak nie to strzele kosmicznym fochem:P PA🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt! już się nie położe;P Tutaj w tajemnicy:D:D:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes sama to spoko sie z Taoba rozmawia ale jak sie ktos pojawi too musisz sie popisywac i starasz sie zaistniec na sile;) nie mowie juz o tym jak jakis wielbiciel sie pojawi to juz jest mnasakra:D:D:D i to przewaznei moim kosztem;) i aby nie bylo ze jestem taki sam to napisze ze ja zawsz ezartuje niezaleznei od tego czy jestem sam czy nie;) i chaamski jestem zawsze a Ty tylko czasami i nie obraz sie pisz eco mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo do własnego zdania ,skoro tak to odbierasz to trudno:P A ja uważam ,że Ty dla wszystkich jesteś miły ,a tylko dla mnie chamski :P i to nie jest tylko moje zdanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kluje Ci w oczy ten post to powiedz po przecztaniu moge goskasowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ,ciągle mi wywala:O Ten ostatni nie!! Ale ten w którym sugerowałeś mi pewną chorobę do miłych nie należał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×