Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dama z mleczykiem
jakie wy :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
he ja umieram,nie mam sily😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
o borie jak przylazł gibon to miła jestem dla niego, to chyba normalne u dam:classic_cool: a mleczyk to niemowa, to strawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
trele banie sobie strzel, albo łyknij ze mną szampana :D od razu ci przejdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać żeś jeszcze nie wytrzeźwiała :-P nigdy nie byłaś miła dla maupy :-P ja wczoraj (dzisiaj w nocy) po pijanemu też byłem miły :-0 a gupi przy tym :-0:-0:-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
gupek to ty od zawsze jesteś i to nie jest moje odkrycie jeno twoje:P ciekawe kiedy ja niemiła byłam:O chyba pijany jesteś i wyrazy ci się znó mylą:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no troche
mnie nie było a tu już datę zmienili ,jak to wygląda 01 01 07 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
a ja ide wymiotowac:o pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
jeżeli ostatnią jaką widziałeś/aś to było 01 01 06 no to faktycznie trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś była miła to byś chociaż maupiourodzinowe życzenia mi złożyła :-P:-P:-P teraz to dopiero staro sie czuje 😭:-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z mleczykiem
o żesz w morde zapomniałam a pamiętałam jeszcze wczoraj zeby pamiętać 😭 no to kapkę musisz jeszcze poczekać staruszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gibonku wynajełam dla ciebie merlin :P ...................-.gp.g.g$$p. .................d$$$$$$$$$$$$p._. ...............d$$$$$$$$$$$$$$$$b. .............d$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$b .............d$$$SS$$$$$$$$$$$$$$$$$b ...........-d$$$SS$$$$$$$$$$$$$$$$$$$b ...........d$$$SS$$$$$$^$$$$$$$$$$$$$$b ..........d$$$SS$$$$$P......\"^T$$$$$$$$$$$; ..........:S$$SSS$$$$P..........T$$$$$$$$$$$\\ ..........SS$$S$SS$$.._........._._.:$$$$$$$$$..:.............HAPI BERSTED ..........:S$$$$SSS$;..\"\"`...../ \"\"\".$$$$$$$$$$.;...................TU JU .........SS$$$SSS$$..(@)\\...../(@).:$$$$$$$$$$.............HAPI BERSTEJ .........SS$$$SSSS$;.................../$$$$$$$$T$b.................TU JU .......dSS$$$sSSSSS;..................:$$$$$$$$$$$b..........HAPI BERSTEJ .......dSS$$$SS$SS$;..........\"......:$$$$$$$$$$.:$b........MISTER MONKI ......d$SS$$$S$$.S$$.......^^......:$$$$$$$$$$$.$$;b......HAPI BERSTEJ .......TSSS$$S$$$SS$;.....`._/....:$$$$$$$$$$$d$P.........TU JUUUUU!!! .......-\'TSS$$S$$$.$S$b...\'.___../.d$$$$$$$$$$$P- ............/`TS$$S$$$$$$;.......:$$$$$$$$$$$( .............-\'.-\")^T$SS$P^\".........\"^T$$$$P^\"`-\"-._ ........--\"\"\"\"---.................___.....---\"\"\"........d$j\"--. ....-\"..........................--\'......................d$P.....\\ /................................................... d$P.......; ;........;............................................$$;........; ;........::.........................................:$$..........: :.........;...................;.....................$$$;.......: ;......._L_.................: ____......ssssSSSSSb.......: ;.....d.#PsSSSss..__...sssSSSSSSSSSSSSSSSSS#S;......: :.d$P.#SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS#;......; d$P.:#SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS#;.....: TP;..##SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS##...; d$P::#SSSSSSSSSSSSSSSSS####SSSSSSSSSSSSSSSS##;..; :....T##SSSSSSSSSSSSS#######SSSSSSSSSSSSSS###P.: :.....T#################################P..; ;......`T###########SSSSSSS############P....; ;..........S######SSSSSSSSSSSSSSS######S........; ..;........SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS........: ..;........:SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS;.......; ..;........:SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS......; 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
został mi jeszcze jeden Bols, ale moge sobie tylko na niego popatrzeć 😭 właśnie wróciłem z BP gdzie zakupiłem jedyne moje dzisiaj lekarstwo - Coca Cole light :-0 0,2 kalorii :-0 kara jak cholera 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidula :P trza było walnąć szampana z rana - dobre samopoczucie gwarantowane :D a nie cole...light na dodatek:O czekolade wchłoń to też pomaga i przestań o linie dbać chociaż w nowy rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty gupia kobieto :-D:-P nie lubie czekolady :-0 szampana z resztą też :-0 już wole się męczyć z tą colą niż kawałek czekolady do paszczy wziąść :-0 musze dbać o linie co by nie stać sie aktywnym forumowiczem na dietach :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupia kobieta przynajmniej nie umiera :P powinieneś byc otwarty na nowe doświadczenia, zamiast siekać poćwiczysz zryw kapustą i wiedzą na temat kalorii:D podstawy już w sumie masz - wiesz ile ma cola light :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to otwarty na nowe doświadczenia? :-0 tylko mi tutaj z seksem nie wyjeżdżaj :-0:-P wiem bo pisze na etykiecie :-P pisało też :wygraj kamere cyfrową!!! ale nie wygrałem :-0 z tymi kaloriami to pewnie podobnie :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jedzeniu to też mi raczej nie wspominaj :-0:-P doświadczenia z ciałem też mi sie kojarzą z seksem :-0 a właściwie z masturbacją :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie grałam a mam pełno gadżetów :P nie no jakby mi coś takiego dohtor powiedział to bym na niego sie wypieła :P gibonek a ty byś założył kiece czy kominezon :classic_cool: kur.wa deszcz pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×