Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

krowka dzieki za info to juz wiem kto pare dni temu mial PMSa i dlatego byl dla mnie takli nieznosny:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D\"D Nie mam siły pisać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten połyk to pewnie dopiero po analu:D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly bole menstruacyjne jak wszedlem :D:D:DD:D:D a wczesnej nd wracaj bole menstruacyjne.....:D:D:D:DDD:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieznośna :D w życiu, przecież ja zawsze miła jestem:D a pms to ja dopiero bedę mieć więc dopiero możesz to odczuć...aczkolwiek z tego co mi wiadomo to u mnie w ten sposób to się nie objawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dobre: sexi one Sperma przeważnie nie jest zła w smaku. Jak białko jajka, tylko takie trochę inne. Nie ma się czego bać, sperma nie jet czymś szczególnym. Posmaruj mu penisa czymś, co ma słodki owocowy smak, będzie ci łatwiej. Instruktaż seksu analnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to ślub musisz ze mną wziąć:D:D:D:D w białych rękawiczkach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pms to ja dopiero bedę mieć więc dopiero możesz to odczuć...aczkolwiek z tego co mi wiadomo to u mnie w ten sposób to się nie objawi>>>>>krowko wybacz ale musze Cie rozczarowac bo tym razem myslalem nie o Tobei ale o kim s innym:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wyslalem nie to co trzeba a mialem napisac ze jak bedziesz w bailych to nici ze slubu bo biale to podobno obciachD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa>> nie wybaczaj :P:D Ciekawe o którą mu chodziło:P:D I tak nie powie:D:D:D:D:D Sebuś zagubiony wśród fanek::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto mnie teraz pocieszy😭 A wszystko przeez głupie rękawiczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd prosze bylem ostatnio mily dla Ciebei wiec przestan wreszcie. p.s. albo odswieze grzybice:P:P albo powiem ktore posty na grzybicy sa twoje:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebuś > a co ja takiego robię:P A z tą grzybicą to przesadziłeś:P:P:P FUJJJJJ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele .........
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd wracaj!!!!! (ost.) 1411 opinii - autor: Sebaa 03:58 klub DZIEWCZYN mających okres na sylwestra>>>:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebuś > a co ja takiego robi>>>>>przetrzej oczka lub okularki i przeczytaj to zdanie a bedziesz wiedziec co nie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa> to może być dla mnie nawet zabawne,ale biorąc pod uwagę ,że nie wszyscy czytający znają się na żartach to .....sam wiesz ( o te niby moje posty mi chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×