Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Jak wykasowałeś (tzn prosiłeś o skasowanie) swoich wypowiedzi to nie ma już twoich nicków gdzie w profilu jest twój mail wiem że interia i że coś tam wolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk po raz ostatniu wpisze sie z litosci dla nich ta mordka oznacza \"gej mordke\" p.s. ale powiem Ci cos w sekrwcie buszujacy lubi jak sie mu ja wysyla:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za szampana nie podziękowałeś:P Nie jestem tym faktem zresztą zdziwiona:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk > wiem,że Ty podziękowałeś Nie Ciebie miałam na myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialem buszujacy ze czaisz w ukryciu:) dzisiaj tez jakis topic o mnie zalozysz:D:D:D nd>>>nie podziekowalem bo nie dostalem,a laski nie lubie jak krowka mi przemycila na inny topic to dostala wielkiego kissa odkazonymi ustami oczywiscie bo wiem jak ona dba o te sprawy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa> jak zwykle wybiórczo czytasz,ale nieważne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujacy>>>oj wiesz nei robie tego dla Ciebie ale spadam z tego topicku z innych powodow no to ostatniu raz :):):) nd>>>nie czytam wybiorczo nie zostalem poczestowany i tyle.przynajmniej zanim napisalem posta. poza tym Twoj szampan Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk> odwaliło Ci :P:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy buszujący jest homo? >>>>wiesz albo On jest albo ja:D:D:D:D:D sam juz musisz zdecydowac.mysl;e ze jak poczytasz troche zaleglosci to dojdziesz do wniosku sam.mimo iz nie przepadam za Twoim chamstwem to jednak zawsze podkreslalem ze myslec potrafisz wiec jestem spokojny o wnioski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane przyjaciółeczki ;-) witam także mężczyzn na tym temacie. :-) Chciałam wam tylko powiedzieć że właśnie skończyłam robić mój najnowszy, trzeci z kolei album w który wklejam zdjęcia ubranek dla dzieci wycięte z kolorowych czasopism. Album przyozdobiłam mirtem i liśćmi laurowymi, a także kawałeczkami pociętej firanki. Wygląda cudnie. Jak już moja dzidzia przyjdzie na świat to razem z Mamcią i moim Misiaczkiem wyruszymy do sklepów z tymi albumami i będziemy kupować dokładnie takie ubranka jak na zdjęciach. :-) Eh, jestem taka podekscytowana. :-) Musiałam sie tym z wami podzielić, bo Misiaczek śpi i nie mam z kim pogadać :-) Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomacham jeszcze na zakonczenie mojej obecnosci bo widze ze jakos nikt sie nie kwapi 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×