Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dzizas krajst
wiecie co...? :O:O:O zmieniam profesje, zostaje naprawiaczem pralek:classic_cool: co prawda moim marzeniem było skończyć elektronik i mieć własny zakłąd i naprawiać telewizory ale w sumie pralka to prawie jak telewizor - częściej w sumie gapię się w kręcący bęben niż w nieruchomy ekran:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
tylko nie mów mi jeszcze że lubisz się gapić w piekarnik jak się coś w nim piecze:O za dużo by nas łączyło😭 pralka i piekarnik😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
diabołku ja mam 7x4 programów plus jeden to daje w sumie...hmmm...29:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
zgagi nie znam😭 poza tym czemu nikt się nie zachwyca moim słowikiem ze strony 141😭 borie czemu ja dziś tak wyje😭]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
nie znam samicy nosorożca😭 to że widziałeś nie znaczy że nie możesz się zachwycać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
j nic nie rozumiem:O ide się upić z rozpaczy:O:O:O wraz z dzisiejszym upadkiem moich włosów na płytki widzę że chwytam wszystko z prędkością kafelki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
giiiibooooooooooon :O jak tak mogłeś:O podnieca cię jak się tak gapią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
przesłać ci na gg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem brygada idę poszukac samicy nosorożca w naturalnym habitacie:D zła wiadomość jest taka ,że jeszcze tu wrócę:o nd chyba pojechała na sanki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas krajst
no to ładnie, znów powieje tu pustością jak wiatrem w zbożu😭 makak a ty dzisiaj nic nie łoisz..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wystawiałem dupę z za krzaka to nikogo nie bylo...albo nie chciał mnie nikt zauwazyć:P cóż.....z Tą samica to przesadziłem...idę zapalić w spokoju na mrozie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł ty wystawiałeś jak ja w pracy siedziałam a wczoraj to sam wiesz:O mieli awarię i dopiero dzis strony zaczęły się ładować a tak to tylko komunikatory chulały i to jeno do 2 w nocy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem jedno
Ty tam się nie czyj urażone bo wiesz ,że Cię wczoraj sprawdzałem:P 🌻:D to było do tych co na sankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro na zakupy ide więc znając życie trzeźwa nie wrócę:O a w sobotę praca 😭 będziesz musiał się zrewanżować i pic za mnie:P więc wypij może przed z litr oleju i opakowanie witaminy C wchłoń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×