Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość dama pijąca na wszelki wypadek
chciałam tylko zauważyć że ktoś ma niezły ubaw i nieźle prowokuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
co buju buju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
a kto ci się bujać kazał 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, mogę się domyślać:P nieistotne z resztą..... wychlałem pół butelki flegaminy:o może wreszcie przestaną kasłac na monitor bo już mam na nim w pyte tęczowych plamek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
a juz wiem o czym mówisz:P ale ja nie o tym:P masz za to tęczę w zimie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda jakby go astmatyk obsługiwał:P z tęczą mi nie do twarzy:D byłem na czacie kafeterii:classic_cool: żadne wyróżnienie ale przynajmnej emotki ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
hehhehe forum już sie za ciasne dla pana diabła staje:classic_cool: cholera wstałąm dzis o 7 rano i normalnie padam na klawiature...a jakoś nie wyobrażam sobie tego że mogłabym pójść teraz juz spać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co widac ,że przytyłem:P nie nie, gdzie tam za ciasne, w sam raz, czasem się musze pobujać to się troszkę więcej miejsca robi:classic_cool: czysta ciekawość, w życiu nie byłem na żadnym czacie:P zna sercu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
ja byłam:O ale niestety przerosło to moje zwoje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
uciekam chyba spać, pierwszy raz od niepamietnych czasów przed północą:classic_cool: dobranoc 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisorękapoduszkaelektryczna
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się psychicznie nastawiam:O obiecałam moich alkoholików w pracy nakarmić jutro i musze się wziąć za gotowanie czegoś, co ostatni raz gotowałam jakiś rok temu i obiecałam sobie że zbyt prędko nie powtórze tej akcji:O z racji tego że mam mało garów - raptem jeden tak wielki żeby to wszystko pomieścić - syf w kuchni był niemiłosierny a mnie się chciało siąść i płakać😭 no i dziś to samo mnie czeka:O oprócz tego miałam iść na zakupy prezenty urodzinowe kupić i złoić się ale chyba jestem zmuszona z tego zrezygnować bo się nie wyrobie:O gary mnie zaapsorbują conajmniej na 4 godziny jak nie dłużej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tutaj jak zwykle rewolucje :D Kiedy ja sie połapię kto jest kto 😭 Dzisiaj nie jestem w stanie wszystkiego pojąć :O ;) Dziękuję za trzymanie kciukasów :D Oj ciężko było ale wiedząc że tyle osób jest z Tobą to jakoś tak łatwiej to wszystko sie znosi :D Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie :D Ciesze sie ze oblewałaś ze mna te stresy :P Ja nie byłam gorsza od Ciebie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama ze mleczykiem
cholera pralka pierze, piekarnik piecze a ja jestem zdezorientowana i nie wiem w co się pogapić:O kolejny plus piwa: kapsle świetnie zastępują nóżkę od laptopa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama ze mleczykiem
żaba a co ty tak wpadasz i wypadasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×