Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a czy ja mówiem że chcem żebyś łoił😭 ale potowarzyszyć mógłbyś:D dziś mam co oblewać, narobiłam żarcia dla 11 osób na jutro:classic_cool: i nawet wieczór piękności zaliczyłam:classic_cool: jeszcze tylko pazury ale one najepiej mi wychodzą jak je w pracy maluję:D wiesz 3 to kapkę późno chyba jak na darmową randkę w Krakowie:O tera jeno płatne, aczkolwiek słyszałam że bezdomne na plantach za grosze \"randkują\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła krowa
kto kasuje moje posty 😡 😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡 😡😡😡😡😡😡 WWWWRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makak ty może też nikami nie szastaj bo dowodów nie masz:P tak nie wolno:classic_cool: i nie mogę się nie unosić bo na bezmyślność mam alergię a jutro lecem do pracy i jak ja się tam cała w krostach pokaże😭 też byś się wkurzył na moim miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jest sebaa
to niech zaglądnie do skrzynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monky znowy ty i te twoje paranoje az mi sie nie chce pisac ale ostatni raz: nie zakladam Ci zadnych topickow bo juz kurwa nei mialbym komu zakladac tylko Tobie.wierz mi ze bedziesz jedna z ostatnich osob ktorej zaloze. i jeszcze jedno Ci powiem gdybym byl tym kim niby jestem to juz byc ZADNEGO postu na ZADNYm nicku nei mial na tym forum wierz mi. do pomaranczy nie mam nic na skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dojdzie
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj krowak🖐️ stanczyk to Ty ta pomarancza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dostalem zaraz czytam ale jesli to cos dluzsegpo to odpisze rano bo zaraz wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytanczyk wejdz na moj komputer potem w pasku u gory dajesz narzedzia opcje folderow/typy plikow i tam zmieniasz i dajesz otworz za pomoca i zaznaczas ptaszka aby zawsze otwieralo za pomoca.... jak cos niejasno napisalem to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monika juz Cie chyba kilka tygodni nie widzialem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa co Cie tak pokrzywilo?? za duzo pijesz moze i taki grymas Ci sie robi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj rozszerzenie to Ci powiem.ew. wklej w goglu rozszerzenie z kropka i bedziesz wiedzial poz atym zmien wszytsko hurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nd co z Toba przeprosilem:P:P no dobra jeszcze raz, teraz ladnie PRZEPRASZAM👄👄👄 no to wracaj w koncu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty znowu malpo swoje a sobie trwaj w tych paranojach krowa>>>nawet nie wiesz za co przepraszam wiec najpierw sie zapytaj bop akurat nie za to co sadzisz tylko za to o czym nie iwesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba nie wiem za co ale kilka stron by się uzbierało gdyby pozbietrać posty w których nd kazała ci się przeprosić a ty nigdy nie chciałeś :d a teraz te przeprosiny wykrzykujesz więc nie dziw się że się dziwię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menky slyszalem takie powiedzenie ze \"gej geja zawsze pozna\":D:D:D:D:D wiec zastanowie sie nad swoja orientacja bo Ty jestes na pewno wiec moze wuczuwasz u mnie jakies feromony:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maupo znowu mi dostep do forum blokujesz:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×