Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

zsumowalem wszystkei dni kiedy bylas wredna a duzo teog bylo:P dodalem te w ktorych Cie nie bylo i podzielilem przez liczbe tych w ktorych bylas mila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak Ty tak piszesz to faktycnzie:P jak ktos o swoje prezenty nie dba to kto ma dbac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietasz stara zabawe? 00:32 nd wracaj!!!!! (ost.) 11534 opinii - autor: Sebaa 00:31 Na kogo czekasz? (ost.) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:37 czemu naprawdę odszedł Rokita?! 11 opinii - autor: zagubionaxxx 00:36 nd wracaj!!!!! wiedzialem ze mas zz tym cos wspolnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie ktore najczesciej Wam sie przydarza? (ost. ciaza czy nie? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.10] 00:45 nd wracaj!!!!! (ost.) 11542 opinii - autor: Sebaa opinii - autor: a_ku_ku_______________czekame. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:47 SAMOTNA MAMA (ost.) 11459 opinii - autor: Skromnisia 00:47 nd wracaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dobre:D:D:D 11546 nd wracaj!!!!! (ost.) Dyskusja ogólna + 00:48 4 Pomóżcie białemu kotkowi zapchać swój żoładek drażami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei slaby ale stram sie byc mily w koncu zaskoczylas mnie strasznie no i jestes od jakiegos czasu juz zreszta podejrzanei mila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:50 Mała uwaga 7 opinii - autor: sunny123 00:50 wytlumaczcie mi jego zachowanie 3 opinie - autor: zjawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.10] 00:51 jak oszukać głód?/uzależnienie od słodyczy c.d. 17 opinii - autor: Aniunitka 00:51 nd wracaj!!!!! (ost.) 11549 opinii - autor: Sebaa 00:50 Pomóżcie białemu kotkowi zapchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O zapomniałam ,ze dzien chłpoaka się skonczył 53min.temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.10] 00:54 nd wracaj!!!!! (ost.) 11552 opinii - autor: Sebaa 00:53 Czy jesteś w związku, w którym partner molestuje Cię ps... (ost.) 31051 opinii - autor: POMOC DORAZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trwajh w teju nieswiadomosci albo wyobraz sobei z ejestes w innej strefie czasowej i nadal trwa. nawet Ty potrafisz byc mila dluzej nic dobe postaraj sei tylko:P wierze w Ciebei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:57 !!!KATASTROFA - POWRÓT BRITNEY SPEARS!!! 18 opinii - autor: Mariolka821 00:56 nd wracaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P 00:57 !!!KATASTROFA - POWRÓT BRITNEY SPEARS!!! 18 opinii - autor: Mariolka821 00:56 nd wracaj!!!!! (ost.) 11554 opinii - autor: Sebaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:00 nd wracaj!!!!! (ost.) 11558 opinii - autor: Sebaa 01:00 Jestem naprawdę piękna i mam gdzieś zazdrośnice :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:00 nd wracaj!!!!! (ost.) 11558 opinii - autor: Sebaa 01:00 Jestem naprawdę piękna i mam gdzieś zazdrośnice (ost.) 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0] 01:05 BIESIADA (ost.) 586 opinii - autor: Pasja 01:05 nd wracaj!!!!! (ost.) 11561 opinii - autor: Sebaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×