Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość 6.6
a ja powininem wreszcie dojrzeć:D gdzie siem ruszasz?? dotknij mojej pupy->a Ty kto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama zagipsiona
też ciekawi mnie czyja to dupa:O jade na zajebisty zagipsiony urlop:O powinnam się pakować bo rano mi może czasu zabraknąc - wszystko robie w żółwim tempie:O no ale oczywiście po całych dwóch dniach leżenia mam taką zapaść że odechciewa mi się wszystkiego - piwo macham, choć nie wiem czy moge bo zastrzyki biore:O ech... ty dojrzejesz a moja zjebaność jest wieczna😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama zagipsiona
te, pupcia, czyjaś ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama zagipsiona
ech, taki urlop to nie urlop:O wiesz, mamy tak że urlop możemy mieć tylko w sierpniu i jakbym tą noge rozwaliła chociaż za dwa tygodnie to ok - urlop zaliczony a potem L4 a tak - urlop na leczeniu mi zejdzie. i ajk tu się nie wkurzać z resztą nie wiem czy za tydzień o tej porze nie będę czasem w szpitalu leżeć 😭 i to nie będzie porodówka:O deboł pomarudź troche to może mi sie lepiej zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6.6
nie wiesz o co prosisz:P wyjdzie na to ,że na kafe sami niedojebani faceci wchodzą:D to ja wolę żyć z tym w ukryciu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama zagipsiona
e no ja umiem trzymac język za zębami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6.6
Ty owszem:D ale ja nie mam tajemnic no może oprócz jednej:classic_cool: ale akurat Ty wiesz więc...jak już pisałem nie mam tajemnic... a marudził nie będę. wystaczy ,że w myślach marudzę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burgerku,rybaku,masterze,misiu czy jak Ci tam jeszcze jest, spizdzaj tam gdzie Twoje miejsce:O dobrze radze:O ostatnio jestem znerwicowany wiec zrob mi prezent i zabieraj zabawki do innej piaskownicy. p.s. jak Ci sie nudzi to sie malym pobaw a jak chcesz mnie poprowokowac to przemysl to jeszcze - dobrze radze i wierz mi ze to dobra rada. tak na marginesie kup slownik bo zawsze robisz ten sam charakterystyczny blad i latwo Cie poznac. w ass to Cie moze co najwyzej klocus dotknac:D a nawet cmoknac:D to chyba jego klimaty. ta kasia to tez pewnie Ty bo wszedzie piszesz to \"pozdro\" wiec kasie tez zabierz z soba jak juz bedziesz wychodzil. wszystkim innym milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze cos jeszcze bo mnie denerwuej ta liczba postow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalas sie po kilkju sekundach jak to zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rece trzymam nóż
mam swoje sposoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kwestia casu az sie ktos pod Ciebie podszyje:P ja unikam takich \"polskich nikow\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalem jakis czas temu to bylas u jakiegos lekarza wiec moze zmin.nie wiem nie znam sie na tym ale moze to dobry pomysl. moze jak pewien duszek pojawi sie na tym temacie to Ci cos napisze ja nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie aczkolwiek ciezko sie wczuc w tak sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie ten burger czy buger to jakis Twoj przyjaciel bo tak jakos w tym samym czasie tu zawitaliscie?i ta kasia tez troche zagadkowa rozumiesz o czym mysle tylko styl calkiem inny ale wole zapytac bo lubie wiedziec z kim rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeśli chodzi o lekarzy too trafiałam na kompletnie niekompetentnych, a leki zmieniam bo po prostu nie działają na mnie. $-6 tyg. brania i żadnych efektów to znak, ze lek jest nietrafiony:( okej, spadam sie położyć. Śpię teraz po 14h na dobę buziam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×