Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

jest ktoś jeszcze ? Bałam się wejść :O ,ale się działo :P Maup >> wiem,ze nie jesteś zazdrosny nawet do głowy by mi nie przyszło . Drop > to nie byłam ja ,a chyba tak pomyślałeś :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a gdze się podpisuje takie krucjaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nd :) tak pomylalam?:( nie jestem facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drop 🖐️ Chyba żle się wyraziłam :O Zwracałam się do maupa ,że nie jestem Tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o to ,że napisałaś,ze on jest zazdrosny i odpowiedział do mnie ,więc pomyślałam,że myśli, że to ja piszę na pomarańczowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka ,ja na tych sprawach się nie znam :O Na czym to polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :P Drop > kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz na karte że tyle a tyle czasu nie będziesz łoić w kościele chyba są jakieś pojemniki na coś takiego...nie wiem znajomy ostatnio cos takiego podpisywał ale jakos go nie podpytałam gdzie to się zostawia:O ale jak chcesz podpisać to się dowiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no coś Ty :P ? Ja prawie nie piję :D Poza tym nie chodzę do kościola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jak ktoś nie dotrzyma obietnicy:D:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem....piekło go czeka..?:classic_cool: a powaznie to kwestia sumienia a niektórym taka kartka pomaga mojego kumpla po częsci żona wybłagała bo zaczynał już mieć poważniejsze problemy z alkoholem, no i jemu akurat ten swistek pomógł wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,dla ludzi wierzących to moze być jakieś rozwiązanie ,ale jeśli ktoś jest uzależniony to raczej wątpię ,aby coś to dało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd różnie to bywa jedni rzucą ot tak z dnia na dzień, będą mieć tyle silnej woli i samozaparcia ile właśnie bedą potrzebować innym trzeba jakiegoś impulsu - czasem to jest choroba kogos bliskiego, innym razem obiecanie losowi: ja tobie to a ty mi to, nowa praca, różnie to jest...czasem kartka pomaga najważniejsze zeby sami chcieli a nie żeby ich ktoś zmuszał jakies pojęcie akurat w temacie mam, nie z autopsji:P a bardziej z obserwacji i opowiadań ludzi którzy kiedyś pili a teraz się leczą a ja żartowałam - mnie chyba kartka by nie powstrzymała, jeszcze nie czas aby przyjemności sobie odmawiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a nie znam nikogo uzależnionego , więc nie mogę się za bardzo wypowiadać , ale skoro to choroba to chyba raczej trudno samą silną wolą się wyleczyć . Pewnie masz rację ,w końcu każdy jest inny i co innego na niego działa. Nie odmawiaj sobie ; wszystko przecież jest dla ludzi ;) alkohol też ,tylko podobno trzeba umieć pić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa :O nie karz mi o tej porze rozwiązywać zagadek :P:D Co to jest to \"tu i ówdzie \" ? I na co patrzysz:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogólnie nd w realu i necie;) zjebany dzień dziś miałam..sąsiadów zalaliśmy, teraz licze po cichu ze jakoś się rozejdzie po kościach, mam nadzieję ze właściciele mieli ubezpieczenie od takich wypadków:O ale tego to się jutro dopiero dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :O no to wspólczuję ,bądż dobrej myśli. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×