Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

no i myśli uleciały :D mam nadzieję bezpowrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość móżyn
że 2 razy zęby umyłaś to sie dowiedzieliśmy :-P teraz powiedz ile razy już bawiłaś/eś sie pylokiem ? :-P ps. daje pomarańcza bo mi sie nie chce już pasłordów wpisywać, a jak ktoś zahasłuje to zayebe z liścia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty maupia \"mózino\" :P zwoja Ci brakuje czy co 😠 ? toż ja dziewczynka jestem i nie obrażać mnie tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość móżyna
a kto cie tam wie? :-P kafeteria już tyle razy mnie oszukała że niczego pewien nie moge być 😭 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera ,chyba sie zagalopowałam :P a nie mówiłam ,ze nie znam takich trudnych słów:O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystko przez te gupie myśli!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość móżyna.
weźmy taką krowe za przykład (bo jej nie ma :-P ) z oczu jej dobrze patrzy, ułożona, niby skromna.........ogólnie wydawałoby sie fajna dziewczyna :-P ale gdzie tam? bije bezdomnych po pijanemu, naraża życie taksówkarzy i chce wepchnąć koledze laptopa o tysiąc zeta drożej niż jest warty 😭 :-P nie no kurwa...............to już jest chujnia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Ty teraz biedaku z tymi okropnymi myślami ( na temat krowy ,oczywiscie) poczniesz :O .....na tory??????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurwysyństwo do potęgi :-0 chcąc nie chcąc musze czarnuchem jechać, bo jakaś upierdliwa kurwa nie daje żyć :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dach, a nie na tory :-P ona tam lubi przesiadywać i rozmawiać z krakowskimi gołombiami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła krowa
spierdzielaj mórzyńcze bo wściekłam i wycinam i siecze dziś nieźle 😡 cze potwory 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to jeszcze gorzej :O 10 pietro w koncu było ,nie było :P co by nie było :D:D:D mam lęk wysokości ,kurde 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła krowa
ja bym nie skoczyła:P nd ja tylko chciałam głombie podrywac ale ktoś to przewidział że krowa po pijaku może chcieć żreć i zamknęli drzwi na 8 zamków:O na moje nieszczęście.... lub szczęście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa :D chyba jednak na szczescie :D i nie tylko Twoje ,bo tu juz dwóch potencjalnych skoczków mamy :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła krowa
przepraszam kreciku 🌼 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła krowa
jak małą to nie mam:P teraz tylko wielkie wyzwania mnie pociągają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecik mały :p to przygoda nie może byc chyba duza:O ? a może jestem w błedzie :D :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła krowa
jak tak chcecie skakać to skoczcie może gibonowi po browca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×