Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

to gdzie Ty kurcze teraz buszujesz:D :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,owszem u mnie nawet niezbyt zimno :P a o tej akcji to powinnam wiedzieć :P ,bo coś nie kojarzę :O:O:O a\'propos tego twojego nicka ,to chciałam Ci nawet kiedyś wynegocjować ,ale za drogi był :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcja ksiązki :O ? to nie wiem czy tą samą mam na myśli :P:D a dobrymi checiami to wiesz .... :P ale checi były :D:D:D a ceny nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem.....mój domek jest nimi wybrukowany:P a jaką masz na myśli??? oczywiście powiesz ,że nie pamiętasz...no ale licze na większa chęć współpracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na mysli tę książkę o ktorym Twoj nick traktuje ,ale mogły być też inne akcje ,mam na myśli te z autografami :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,ze nie pamiętasz :P,bo tak długo mysłałes i byłam pewna ,ze zaskoczyłes :D A mój nick dla każdego może znaczyć coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo widac ,że nie zaskoczyłem.... dla każdego może znaczyć co innego///pam pam pam...to nie interpretacja wiersza z polskiego...mnie interesuje co znaczy dla Ciebie:classic_cool: no ale się nie dowiem, moje zapędy zostału ukrócone tamtym \"słodkim\" frazesikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz :P to skrót od takiego powiedzonka :D Myślałam,ze już wszyscy wiedzą ,bo to taki żart :P Maup i krowa od początku zaskoczyli o co chodzi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera co ja się spytam o coś to już wszyscy wiedzą:o zostawili by coś dla mnie😭 ja już nie staram się doyślać, bo nadinterpretuję to własnie takie głupie pytania zadaję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D w tajemnicy powiem Ci tylko , że to taki żarcik ,bo ja jestem tak naprawdę grzeczna :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy podobnie ,bo ja do nieba nie chodzę .... a Ty jesteś anioem ,ale czarnym :P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba zapomniałeś ,ze zboże Ci wycięła taka jedna :P:D:D:D ,ale w wirtualne mogę wpaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie ,że będziesz ze mną kojarzona? to faktycznie może być uciążliwe:P obraz grzecznej dziewczynki jest jakiś taki z lekka zamazany:classic_cool: moja wyobraźnia maluje od nowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×