Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

nie mylę cię z ........ bo nie wiem kto to ........ - w każdym bądź razie na pewno nikt do kogo mogłabym zapałać wielka braterską miłością:classic_cool: poza tym chciałam dodać że możemy dziś porozmawiać do woli o papierosach:classic_cool: i również mam ich tak wieeele że nie wiem co z nimi robić i mogę odpalać jednego od drugiego i częstować wszystkich dookoła. Poza tym mam do wyboru nawet: lucki strucki, eliemki i malborasy wszystkie w wersji półwytrawnej:classic_cool: Niestety miętowych żadnych nie posiadam:classic_cool: i jeszcze chciałam dodać że jestem wrednie pamiętliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje standardowo zachowuje się jak sinusoida :D ostatnio maine klienty o mnie zaczęły dbać bo stwierdziły żem sucha jak kobyła no i obiadki przynoszą a jedna pańcia co ma cukiernie bez ciachów sie nie pokazuje...i jak tu nie jeść:P no i do tegom moja siostra nawiezła jedzonka od mamy i chyba nie przestane jeść dopóki wszystkiego nie wchłonę :D diabciu negocjuj diabła666 może:classic_cool: cena krowy to kapkę za wysoka cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze coś w sekrecie:classic_cool: dostanę diabła666 a co z diabłem696/999 i dalszymi permutacjami:o już mam dość czarnych nicków.....chciałbym miec zjebaność:classic_cool: to by było \"coś\"...jeszcze nie wiem co ale jakaś bliżej nieokreślona dawka prestiżu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* :D {czesc] No to cieszę się razen z TOBą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet Ci postawię ,bo mam szampana i jakieś wino:P Co wybierasz :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne ,ze do przodu :P Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! No i lampka wina :D Czyżby dzisiaj to miało miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic nie powiedziałes:P Trzymałabym kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę liczyć na swoja wiedzę:classic_cool: i ściągi:P szedłem z nastawieniem jak na ścięcie głowy więc nie było sensu jeszcze przykładać cudzych kciuków do przegranej sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szćzęscie głowa cała i pełna :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,nieważne ,Twoje zdrowie!!!! Nicka juz wynegocjowałes :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten jest nieaktualny ,a tamten był zawsze na czasie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :P prowokacja jak nic!!!:P :D Zimą w zbozu:O:O:O ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×