Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

buszujacy dzieki bleda ortograficznym wiele ciekawych osob mozna poznac na forum:D:D:D wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci się stało? To przecież do Ciebie niepodobne>>>>dlaczego??chyba jednak slabo mnie znasz;) zawsze bylem szczery tylko Ty jakos opatrznie to interpretujesz i z reguly sie obrazasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak Cie dziwi ten topic to mozez go potraktowac jako prezent na gwiazdke;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
buszujący....> my sie lubimy kłócić:P:D A myślałam,że to ktoś inny :D(ta gwiazda} Jesteś pewny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretynko powyżej>>>>taki(a) z Ciebie lingwist(k)a a nie potrafisz odroznic nicku zenskiego od meskiego p.s. co do bledom to sei zgadzam ale nie przywiazuje do tego wagi poprawiamie przestawionych literek w moich postach tez mozesz soebi darowac,a jak chcesz zaistniec na forum to malo przebojowy sposob wybralas(es);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
sebaa> gdybym ja taki topick załozyla z Twoim czanuchem to dopiero byłaby afera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afera to by byla gdybys sobei jaja robila;) topic topicowi nierowny.moja zlosc lub zadowolenie zalezy od tego czy topic jest prawdziwy czy satyryczny;) raz mialem na pewnym topicu wpisy w ktorych byl moj nick i byly BARDZO mile;) ja nie lubie tylko tych ktore ktos zaklada aby mnie wkurzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongoł
sebaa to przeciez bardzo meski nick tak jak poeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebaa kończy się na \"a\", jest więc nickiem żeńskim. Jeśli jesteś mężczyzną to cóż, masz chujowy nick.>>>>>wiedzialem ze to napiszesz maria tez sie konczy na a a jest rowniez meskim-musisz uzupelnic braki w wiedzy proponuje jakis slownik multimedialny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
sebaa> a co to był za topick? ten miły oczywiscie :D;) Ten niemiły też możesz podac, bo ja już się w tym pogubiłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretynko powyżej>>>>a njajlepiej jak z powrotem wrocisz na erotyczny i sie poonanizujesz moze Ci zlosc przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to bylo dawno i nie podam linku;) sam tez tam wpisalem pare osob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
buszujący....> ;) 🖐️ Miłej nocki! Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym topicku juz nie bedziesz mogla narzekac ze nie masz fanow:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
sebaa> od razu mówię,ze to na pewno nie moje!!!!! Ja popełniłam głupstwo tylko raz i to nie były żadne żarty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretynko powyżej>>>>poprawiasz kogos a niewiele madrzejszy jestes.najpierw sie poducz a potem wroc;) p.s. sam znalazlbym wiecej bledow w swoich postach niz Tobei sie udalo:D:D:D:D wiec miodek z Ciebie kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
sebaa> o czym Ty mówisz:O ? To przecież jakaś Twoja zazdrosna fanka:D tylko nie wiem o co zazdrosna:D:D:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nick to nie imie i kazdy jest poprawny gramatycznie to tak jak nazwisko,a moj jest tak razaco meskoosobowy ze naprawde pomylic go to trzeba byc nie lada patalachem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a popełniłam głupstwo tylko raz i to nie były żadne żarty>>>>>o lobuza Ci chodzi p.s. a ten miodek niedouczony to gosc, przynajmniej posty pisze na forum w tej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale nie prezentujesz bardzo mierny poziom intelektualny>>>>>to zalezy od punktu odniesienia. gratuluje madrosci ;) a ego mam jakie mam - jestem zarozumialy i dobrze mi z tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
sebaa> a nie wiesz czyj jest ten wpis na początku topicku:O Ten pomarańczowy mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz ludzi nie odróżniających płci po nicku za patałachów?>>>>taki madry jestes a prostego zdania podrzednie zlozonego nie rozumiesz?? uwazam ludzi KTORZY uwazaja siebie za omnibusy polonistyczne za patalachow jesli plci po TAK CHARAKTERYSTYCZNYM nicku nie potrafia odroznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez czasami pod uwage ze niektorzy nie przywiazuja wagi do tego jak pisze a jeszcze inni pisza szybko i intuicyjnie.znam na tym forum pewna polonistke z dyplomem ktorej rowneiz czasami przez pospiech przytrafiaja sie bledy wiec naprawde probujesz zaistniec nic madrego nie wnoszac do dyskusji jeszcze gdyby chociaz to smieszne bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
sebaa> chyba jednak nie warto zakładać takich topicków:O Niektorym się to jak widać nie podoba:D Dlaczego nie rozmawiasz ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie napisalem nic na temat tego iz mam sie pochwalic ale jak widze czytanei ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona.poza tym gowno Ci do moich ew. osiagniec czy ew. porazek.widze jednak iz chcesz sie pochwalic swoimi wiec pisz sobei do woli ja sobei juz o Tobie zdanie wyrobilem,wiecej szczegolow nie potrzebuje.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
kretynko powyżej> wydaje mi się,ze jednak jesteś kobietą:D Nie słyszałam ,aby facet do faceta zwracał się per : kochaniutki!!!!!:D p.s. chyba,ze jest gejem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×