Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

witaj;) ja tez zartowalem:O:O myslalem ze to jest jasne ten jezor o tym swiadczyl:P ty nerwowa chyba zaryjesz;) ja sadzilem ze co najwyzej zlosliwa;P:P:P krowa witaj🖐️ jak tam swieta?? buszujacy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd przecie ostrzegałam że kiedyś wam założe specjalny topic na którym będziecie mogli miło ze sobą gaworzyć :P hello seba 🖐️)) przemknęłam przez biskupi niepostrzeżenie :P kurcze diabeł zapomniałąm o patisonach 😭 święta są nieważne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujaca myslalem ze ten wpis to buszujacego jest:D:D:D:D: czytam nieuwaznie i pozniej smieszne rzeczy z tego wychodza:D:D:D:D:D wymyslilabys jakis nick kojarzacy sei jednoznacznie z Toba;) a nie same plagiaty;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent świąteczny od chama dostałam;););) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWK>>>>jak tam pewnei wesolo bylo w swieta;) nabrudziliscie i uciekliscie a CI co zostali niech sprzataja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ubieram się u Prady
wszyscy zmienili nicki to ja też chcę:P krówka dzięki za lekcję, myślisz ,że google mi przetłumaczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz same popularne nicki;) to wspolczuje;) tego sprzatania bo za balona juz sobei odbilas;) p.s. a ten prezent to z okazji gwiazdki;) tylko dlaczego do cholery ja nic nie dostalem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ubieram się u Prady
ja dostałem 😘 jestem usatysfakcjonowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodze na stary nick bo na tamtym mam za dlugie haslo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
design>>>>tez go gdzies widzialem;) chyba jekies kobiety na jakims topicku glosowaly ciagle na Ciebei jako na \"perelke\" tego forum:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty tyle dni bez chamstwa to do mnie niepodobne;):D przez tyle czasu to zapomnialbym haslo do specjalnie do tego stworzonego nicku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×