Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

a moze faktycznie to bylo wczesniej.wiec w takim razie dwa razy tam bylem raz jak bylas a raz jak Cie nie bylo-bo podobno wyjechalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
nigdzie ostatnio nie wyjeżdżałam!!!!😠 Zaraz dostaniesz w ucho:P (mimo ,że są święta) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.12] 20:07 nie musze podawac nika...........napisalem do Ciebie isie nie odzywasz pukam caly dzien tez na gadulcaiCie nie mato wazne .pozdr.i czekam to tez Ty napisalas??dopiero teraz przeczytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty bylas cala noc dostepna na gg wczoraj czy przedwczoraj i zadawalas dziwne pytnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
o , no właśnie ten topick miałam na myśli" porządni mężczyżni są jak dinozaury" Czyli " nieporządni" !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
no coś Ty? Nie wiem o czym mówisz:O ? Niczego nie pisałam ani z nikim nie gadałam :O Może jaśniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na ten topic i przeczytaj post z 20:07 zreszta niewazne musze uciekac aby chociaz 2h sie drzemnac.jutro chyba mnie nie bedzie noca wiec do uslyszenia sam nie wiem kiedy🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
komu niby zadawałam te pytania?? No ,chyba nie Tobie? Czyżbyś miał mój nr??? O co chodzi? Ty to potrafisz mnie zdenerwować!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym sie denerwujesz zlosnico??w tym poscie bylo napisane \"to ja jedna na.......i jedyna napisalem do Ciebie isie nie odzywasz\" wiec zapytalem czy to przypadkiem nie Ty;) a numeru nie mam bo niby skad.pisalas ze pijana na frum nie jestes wiec powinnas pamietac komu dajesz numer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
dlaczego to robisz? Zaczynasz i nie kończysz? Wkurza mnie To bardzo😠 Jeśli teraz zwiejesz bez wyjaśnień to już się do Ciebie nie odezwę!! p.s. Tym razem na pewno! Ostrzegam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalemm ze juz przestalas sie obrazac ale widze ze to nieodzowna cecha Twojego charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
pijana to ja nigdy nie jestem!!!:P:P:P Nie zaglądałam na ten topick; to dlaczego pytałeś czy ja go napisałam:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tlumaczylem:O myslalem ze to Ty poniewaz bylo napisane \"to ja jedna....pisalam do Ciebie....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
Nie!!! najpierw ładnie przeproś:D ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam spac;) powinnas miec nick OD a nie ND:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion___
:P:P:P:P:P Nie lubię Cię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna na milion______
mówiłam,że Cię nie lubię:O ? Zartowałam!!:classic_cool: Bardzo Cię nie lubię!!!!!!:P:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D p.s.I'm neurotic,so don't mess with me,OK??? Miało Cię nie byc oszuście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×