Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

🖐️ Stęskniliście się za mną prawda??? :P :P :P Żyję i mogę dalej Was torturować, tylko ze już nie pisaniem pracy a uczeniem się jej :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko23 ;) 🖐️ Cieszę się ,że żyjesz i gratuluję ;) Nie wiadomo co z resztą :D:P:P:P p.s. Z żaba ostatnio zabalowała ostro i nie daje znaku życia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd 🖐️ Reszta zapewne pojawi się po północy jak to ma w zwyczaju ;) ;) ;) Też by mi się przydało tak porządnie zabalować na odstresowanie sie :O I coś czuję że to będzie miało miejsce 7 lutego tuz po obronie ;P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
nie becze tylko pot mi z czoła leci :classic_cool: pralka mi siendła i musiałam rękawy zakasać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie o tej porze??? Tarka by ci sie teraz przydała ;) A poza tym trochę ruchu w nocy nie zaszkodzi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka współczuję :O Moloko > ona ma za dużo ruchu:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
tarką ubrań nie wypiere ewentualnie marchewke zetrę :D nd a skąd ty wiesz ze ja mam za dużo ruchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mozliwe ze z przemęczenia moga mylić mi sie określenia pewnych rzeczy :O :O :O No ale chodziło mi o ten przyrząd który praczki kiedyś stosowały, jeszcze jak pralek nie było :P :P :P No ale co ja sie tłumacze wpadki słowne ostatnio to moja specjalność :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa :P:D no jak to skąd :D:P Nietrudno się domyślić :D i nie mów ,że nie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
moloko tara :D nd fakt, od 16 jak wstałam oprócz prania cały czas nogą macham w rytm muzyki i buzią miele:P kurcze musze przestać przynajmniej tą nogą bo co za dużo to nie zdrowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś TY :P ? nogą to bardzo zdrowo :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
moloko nie ważne:D i tak wolę szczotkę do rąk - każdy ma swoje sbosoby na pranie ręczne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
nd a jednak trzeba wybrać i mimo wszystko wolę mielić buzią niż machać nogą zwłaszcza że zabieram się za wchłanianie lodów :P i zaznaczam z góry że nie każdemu psu na imię burek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🖐️ nd wielkie dzieki kartka suuuper;) musialas sie niezla naszukac. szkoda tytlko ze moja odpowiedz zostala wyslana w proznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm :D:P z tym burkiem to mi dałaś do myślenia :D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
e no nd co ty...:O sebastianie:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa 🖐️ szkoda,że wczorajsza nie doszła:P p.s. chciałeś odpowiedzieć :O ? nie pomyślałam o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz tutaj nie napisze wiec odpowiedz przepadla bezpowrotnie w otchlani netu:P aga🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z łasicom
mój komp nie wydala chyba, wiesza się na umór:O jeszcze gotów się zapalić bo od 3 godzin non stop płyty nagrywam:O będę tu zaglądać z prędkością kafelki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba :D żyjeśż!!!!!; 🖐️ :D:D:D:D sebaa :O nie mogę sobie założyć nowego nr gg :O nie ma połączenia i mam spróbować póżniej i tak od jakiegoś czasu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma połączenia i mam spróbować póżniej i tak od jakiegoś czasu>>>>nie rozumeiem co Ty piszesz??moze masz zle ustawiony port.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bylo Ok. nie wie dlaczego tak mi wyświetla :O spróbuję jeszcze póżniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×