Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

ok wiec zamawiam;) nawet mopge Ci przeslec a Ty tylko dostarczysz i dostaneisz pieknego pozytywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doba ja juz zasypiam pa krowka🖐️ jak wystawisz aukcje to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ???? :P:P:P Ale mi głupio:O :O:O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sobie ze mnie żarty robią :P,ale w sumie masz rację :classic_cool: :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet wiem w czyim to stylu :P:D Daj spokój :D:P mnie to za bardzo nie smieszy:P:P:P ;no może trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd:P błagam z kim Ty rozmawiasz....tylko nie udawaj ofiary złych i przewrotnych ludzi:classic_cool: jakbym za kimś tęsknił to już na pewno nie w taki sposób bo mam trochę więcej lat niż wskazuje na to moja ortografia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujacy co ile zmieniasz nicki bo juz sie gubie i wszedzie wydaje mi sie ze Ciebie pod roznymi posytaciami widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Des* nie ciebie miałam na myśli :D Sebaa > do mnie to było:O ? Już nic nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies rutkowskiego
eee tam sebaa masz przewidzenia tyle ci powiem hau hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies rutkowskiego
psina obecnie bez Pana ale będe gryzł więc nie głaskać sebaa:) teraz już wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no buszujacy to Ty kto by mi gej mordke wkleil:D:D:D:D widzialem Ci jue na innym topicku chwile temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze gadam z jedna i ta soama osoba ide chyw sie gdzies przenies bo znowu w paranoje popqadne:D:D:D jak zaczynam widziec stanczyka to czas isc spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
des* ten głupi temat nadal jest na topie ;O może wejdziesz i zdementujesz? sebaa > gołąb nie dotarł :P mail miałeś podany na tacy:P dla takiego kogoś jak ty ,to powinna byc bułka z masłem:D:p Trzeba było zapytać brata może :D Ja nie jestem informatykiem i nigdy takich problemów nie miałam :D::P i nigdy brata nie musiałam pytać :D:P .Nawet Ci tą kreską ułatwiłam :D:P Wirlkie rzeczy poskladać takiego prostego maila\":D\"P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa noooo dokładnie.... wiesz ja ię zastanawiam co się stanie jak sobie pójdę z kafe...choć prawie nikt mnie nie zna...ludzie mnie bęą widzieli na rogu piekarni...albo gdzieś na ulicy...oczywiście w towarzystwie mitycznego stańczyka:P no to pojechałem i to gruuubo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byl tylko nieistniejacy:O no chyba ze ktos pozniej sobei go zarezerwowal i spacje nie widzielem to byl _ a to normalny znak w adresach wiec mnie nie wkrecaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka🖐️ nop diabel nie mow ze nikt nie bedzie tesknil masz tu ode mnie prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maup 🖐️ Ty prowokatorze:P:D Des * nie wiem o jakich zapasach mówisz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×