Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Ty mnie nie draznij bo Ci pokaze posty w ktorych sama ja wklejalas i dopiero Ci bedzie wstyd:P:P:P krowka a Ty jak zawsze liczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mogła Ci się spodobać :P przecież to nie Twój typ :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa > ja je wklejałam z wiadomych powodów :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawdę chcesz mnie dzisiaj wkurzyć 😠 No ,dzięki 😠 niech już wszyscy wiedzą ,jednak kawał chama z Ciebie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłeś dokładnie coś takiego jak wiesz kiedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka przeczytalem ostatnie posty i wywnioskowalem ze lodowiska szukasz zgadza sie czy pokrecilem??jelsi tak to ja wiem gdzie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no denerwuje mnie to twoje \"szpanowanie\"(jak nie wiesz co znaczy ten wyraz to zapytaj brata) wiec lubie udowadniac ze sama czasmi dajesz cos z czego sei smiejesz zaraaz ide z tym do kosza wiec nie jecz:P i nie widze nic zlego w gej mordce wklejonej przez kobiete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa nie licze tylko mnie w oczy poraziło 3 kółka a 1000 i 2000 mua było😭 to i 3 chciałam:classic_cool: no to zwierzaj się, chyba ze masz ochotę mnie i obstawe tam zaprowadzić i podnosić jak bedziemy rozwalone leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekaj marudo😠 no jest jedno spoko lodowisko tylko za hala targowo to jest lodowisko cracovi inne tymczasowe te z plyt to syf jest wiesz wybralbym sie ale na razei nie mode bo mam \"kontuzje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok zaraz znajde cos glupiego co na[pisalem i bedizesz miala 3tysiace goprzej jak nd CI zrobi kawal i da cos swojego tez:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nawet taki jeden ktory sie kwalifikuje do kasacji:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kontuzje wszystkiego psuj esie na starosc:O nie wiem jak tamjest na bloniach to tylko dwa razy w zyciu bylem i to nie bylo zima akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd marudo wstawaj mowilas ze nie jestes chamska i jak ktos rozmawia z toba to nie rozlaczasz sie a tu co???my ggadamy a Ty dobranoc:O wydalo sie jak to jest z tym konczeniem i kto wczesnei konczy a kto nie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co jest, chyba sie wkurzyła:O nd wracaj bo jak ja się denerwuję to jem a dziś jedzenie mogłoby mi juz zaszkodzić :D sebaa nie wiesz czasem czym najlepiej przekonwertować .swf na .avi..? nie chodzi mi o info z google bo je znam tylko jakbyś czasem znał coś godnego polecenia z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja sei nie bawie przerabianiem filmow nd sorry masz tu w ramch przeprosin aczkolwiek nie wiem co takiego zrobilem przeciez krowa zna Twoje nicki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa ,szkoda by mi było ręki :D Ja wiem ,że Ty znasz moje nicki, ale inni też to czytają .Poza tym ciągle stara się zrobić ze mnie idiotkę sugerując ,że nie znam pewnych słow i mam brata pytać ; No i poownie zostałam nazwana chamką :O Sama przyznasz,że jak na jeden wieczór to aż nadto . Miłych snów krówka 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zaczynasz:O:O:O a myslalem ze juz ok widze ze miesiac minal i znowu te same objawy:P no coz musze chyba przeczekac az Ci minie mam nadzieje ze szybko to nastapi;) kolorowych i koniecznie kosmatych 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli już to niektóre niki ;) wszystkich pewnie sama nie pamiętasz :D a poza tym to chyba znów musze oko wydłubać i odwrócić uwagę...tylko szkoda że nie mam ich tylu co żołądków bo widze że dwa to za mało:O spokojnej nocy nd 🖐️)) seba rysuj kartkę ASCII:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide musze wczsnei wstac moze jak pojde to inni wroca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×