Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sługa_dla_kobiety

rozkazywanie, tresura, zabawy bdsm etc

Polecane posty

Gość switch
a pieski dlatego liczba mnoga ze bylo ich w przeszłosci kiedys kilku, to tak jak facet mowi moje dziewczyny.I powiem Ci ze bylo chociaż bylo ich kilku każdy był inny, każdy lubił co innego a mi to pasowało przynajmniej czegos sie zawsze nauczyłam. Teraz to mozna powiedzieć ze mam swego faceta i nie mam go, wiem wiem zakrecone to jest ;) Co do określenia "pieski" to faceci ulegli lubia jak sie ich tak nazywa, im bardziej ich zwyzaywałam tym bardziej ich to rajcowało. Czasami jak bylam wkurzona to od zapchlonych burków ich wyzywałam :P Np masterzy mówia na swe sluzebnice "suczki" i to jest bardzo łagodne okreslenie bo nie powiem słyszałam ostrzejsze tzn. gorsze. P.S strzelaj dalej bo nadal pudło heheh chociaz jest cieplej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
dla niewolnic suczka dla niewolnikow piesek:P podobalo mi sie "pieski bo mialam ich kilku, to tak jak facet mowi moje byłe dziewczyny" :P to faceci dla Ciebie pieskami sa?hehe;P a nawet teraz mi jest glupio pisac tak otwarcie co lubie..:P ale lubie np jak sie wlasnie do mnie mowi piesku, kundelku, ale tylko w zabawach;D strzelam dalej słowami:P 23;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniii
switch - a jakie może być gorsze określenie niż "suczka" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
ja Ci odpowiem- kur.wa, dziw.ka, etc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniii
tych się domyśliłam sama, myslałam,ze cos bardziej wyrafinowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
Dzieki sługo ze mnie wyreczyłes w odpowiedzi ;) Nie wszyscy sa moimi pieskami, ja dziele ich na 3 grupy: do jednej zaliczam "normalnych" do drugiej tylko piesków a trzecia grupa to mieszanka pierwszej i drugiej ;) i ta trzecia grupa najbardziej mi odpowiada. Nie ma co sie wstydzić pisać o tym co sie lubi, otworz sie heheh :D Co strzelania to wkoncu trafiłeś w cel :P chociaz 24 bede miała tuz tuz ale rocznikowo zgadza sie ;) Moze powinienes miec nick pies_dla_kobiety?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
no wyręczyłem sie bo taka rola sługi co?:P co do wieku to prosze prosze jak resztkami sił odejmuje sobie ten jeden roczek:P mam siorke starszą od Ciebie o 3 lata wiec znam to odejmowanie lat;D to ja pasowalbym Tobie bo wlasnie jestem z tej 3 grupy..a czasem lubie sam dominowac w zabawach;) a co do nicku to moze pies_na_kobiety?:P albo pies_dla_panny_switch heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita31
Dziecko, co to masz za mało testosteronu? Chciałbyś żeby cię dziewczyna po jajkach biła? Idź do agencji,t o może tam któraś za pieniądzę spełni twe masochistyczne zapędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
echhh wie ze dzwoni tylko nie wie gdzie...;] poczytaj sobie wczesniejsze moje złote mysli i dopiero pisz cokolwiek na temat osoby ktora g... znasz;] bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
a co do agencji jestem zbyt mlody i zbyt przystojny zeby za to placic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
jakie zanizanie wieku? wiesz co? jak mozesz mnie o to posadzac hehehe Widac ze ludzie nie znaja sie w temacie a zawsze probuja swoje trzy grosze wszedzie wetknąć pies_na_kobiety ? hmm moze być tylko to juz tak dwuznacznie brzmi i nawet z bdsm sie nie kojarzy :p a druga wersje to zamieniłabym na rasowy_i_wierny_pies_dla .... i tu zostawie kropki mojego pseudonimu bdsmowego heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
wlasnie chodzilo o ta dwuznacznosc w nicku pies_na_kobiety...a nawet jednoznacznosc;P a co do Twojej propozycji to nie za dobrze by Ci bylo jakby Cie wszedzie pieski otaczaly?;D na zywo, w necie etc;P a jaki masz bdsmowy nick?:D w ogole Ty mi mowisz ze mlodziutki jestem etc a sama jestes "aż" 4 lata starsza..;D duuuza roznica panno switch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
wiesz mi ciagle malo i malo, wiec czym wiecej to lepiej heheh :P a niku nie zdradze :P bo mnie jeszcze znajda jakies burki :P jesli chodzi o nazywaniem cie mlodziutkim to rzadko zdarza sie by chlopak w twoim wieku interesował sie bdsm, dlatego dla mnie bedziesz mlodziutkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hahaha burki nie no fajnie:P a czy jestes szerzej znana np w necie?czy masz jakas stronke etc?;D coz..chcialem ci zrobic prezent i zmienic nick na taki jaki chcialas no ale skoro nie...:P:P a w ogole co Ciebie kreci w tresowaniu facetow?;> tak konkretniej;> co do wieku no to wiesz..kiedys musi to ktos polubic, skoro juz mialas doswiadczenia to wnioskuje ze tez wczesnie zaczelas sie tym interesowac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
czesto bywam pod swoim pseudem na stronach bdsmowych i na czacie sadomaso, jeszcze ktorys mnie tu rozpozna hehe co mnie kreci ? wszystko mnie kreci, rozkazywanie ponizanie etc ta sama otoczka, gra i wogole Tak wczesnie nie zaczełam, w przeciwienstwie do ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
a w sumie to przez faceta zaczełam sie tym intersowac , on mnie tym zarazil i zaszczepil tego bakcyla.Czego to sie nie robi dla facetów, wiec tak mi zostało i spodobało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
Siostra.... Sługa_dla_kobiety alias pies_na_kobiety jest do wziecia, pewnie ci sam tego nie powie bo sie wstydzi, wiec go wyreczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hmmm...a czy nazwa patałaszek jest Ci znana?:P jesli z wlasnych doswiadczen to nie uwierze ze to Ty:P ale pewnie nie;> a co do mojego pytania to w sumie mialem na mysli bardziej psychiczna strone rozkazywania facetom:D np cos w stylu ze lubisz ponizac nas, widziec jak np kleczymy przed Toba etc:P no..w sumie to juz nie psychiczny aspekt..nvm:P a co do kolezanki szukajacej uleglego hmm:P ja amatorsko narazie sie tym interesuje wiec wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hahaah panno switch:P bo zaraz ja panne ukaram ]:-> za nieposluszenstwo;D bez wypowiadania sie w moim imieniu prosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
hahahaha no co, przeciez Ci chciałam przysługę wyświadczć hehe :P a co przeciez na smyczy nie jesteś, więc pozwalam ci szukać Pani hehehe a ja ciebie ukaram ze nie czytasz mnie ze zrozumieniem przeciez napisałam ze lubie poniżanie, wiec aspekt psychiczny tez jest :P A tak wogole ciekawe jak ty byś ukarał dominujaca kobiete, hm?? o ile wogole udało by ci sie ukarac hihihi własnie pisałeś ze tez lubisz czasami dominować, wiec moze napiszesz cos o tym szerzej, otworz sie przed nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
ale napisalas tylko jeden aspekt i to szeroko, a ja prosilem o konkrety:P juz masz drugą karę na koncie:D poza tym Ty pisalas ze lubisz czasem byc niewolnicą...a ukarać starszą od siebie dziewczyne uhhh:D kuszaca wizja...:P jesli chodzi o dominowanie to mi sie podoba sam fakt ze kobieta jest niewolnicą, ze mozna jej rozkazywać i w sumie nią pomiatać, bawić sie nią jak zabaweczką hehe u mnie zalezy od nastroju, raz wole dominowac raz służyć;) jednak chyba przewaza to ze wole sluzyc..czesciej mam na to ochote..ale np ukarać taką panne switch i widziec jak klęczy przede mną...nonono nie odmowilbym sobie tej przyjemnosci...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
moja wina, nie doczytałam o tych konkretach (ale o nich to pisałam na wczesniejszych stronach :P) na starosc chyba nie dowidze :O musisz mi okulary kupic hehe :P Pomiatać kobieta?? tzn jak? Ale wiesz ta przyjemność widzenia mnie klęczącej przed Toba by Cie potem drogo kosztowała..., np z jakies 15 minut siedzenia na sniegu na balkonie hehe :P no a co lubisz robic kobiecie jak jesteś akurat panem i władca? tylko rozkazywanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
i to bylby taki lancuszek, ja Tobie klęczenie, Ty mi snieg, potem ja Tobie hmmm...pare(nascie-dziesiąt:P) kolczek dookola pokoju na kolanach:D i jeszcze poganianie do tego pejczykiem..lub zwyklym pasem od spodni ajjj;D a co do rozkazywania dziewczynie..wiesz ja z miejsca cos wymyslam zazwyczaj, dotad w ogole nie mialem okazji tak na powaznie pobawic sie w rozkazywanie dziewczynie wiec nie mam pomyslow z zycia wzietych..ale znajac mnie cos by sie wymyslilo;D ja preferuje tresure bardziej podniecającą niz bolesną wiec wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
nam sie ta rozmowa podoba a reszta opiniisie nie liczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
łańcuszek powiadasz?? ;> ale ja i tak potem bym byla góra bo.... Ty młody kawalerze (hehehe) czesciej wolisz być sługa a ja Pania :P w koncu na łańcuchu byś sie znalazł hihih Podniecjąca tresura hmmm mnie to bardzo kreci jak facet mocno wchwyci mnie za włosy (oczywiscie nie tak, zeby polowe włosów mi przy tym wyrwać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uznaję męskiej uległości,brzydzi mnie,na szczęście mój Facet jest dominujący,lubi ostry seks bez zbędnych czułości i muszę spełniać jego zachcianki,co zupełnie mi odpowiada bo lubię czuć Jego przewagę nad sobą poza łóżkiem jesteśmy w związku partnerskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie-zazdroszcze cii
ja mam faceta co chce mi lizać stopy i jest uległy!W ogóle nie mam orgazmów znimi!Też mnie to przydzi.Marze o takim dominującym......Bosheeeee jak masz fajnie aja igla trafiam na takie ofermy co się karzą bić nikt sobie nie wyobraza jakie to straszneeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
Mnie-zazdroszcze cii ->a nie mozecie zamieniac sie rolami? dla mnie Dominacja i uległość to jest gra wstępna po czym jest ostry i dziki seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie-zazdroszcze cii
ale w tedy mnie to nie kręci jakoś....bo zdaje sobie ztego sprawe że ten facet tak na prawde taki nie jest że on co dzieńie mi stopy lizał i potem mnie to nie przekonujeeeeee za bardzo zieje fikcją a ja w nim ciągle widze wtedy takiego mimo wszystko niewolnikaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie wzniecisz w nim chęci dominacji,ale spróbuj,kto wie-może wystarczy rozmowa o tym,że takie traktowanie nie pozbawi Cie szacunku mój Facet nie probowal tego przed związkiem ze mną,odkrywa przyjemność z dosłownego posiadania mnie dopiero teraz i musze przyznac,że świetnie mu idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×