Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sługa_dla_kobiety

rozkazywanie, tresura, zabawy bdsm etc

Polecane posty

Gość Sługa_dla_kobiety
ja tam nowoczesny jestem, za aborcja, eutanazja to i takie cos popieram:P mlodzi jestesmy musimy sie wyszaleć:D a nie skomentowalas tego co o sobie tak ladnie opisalem:( otworzylem sie a Ty to olalas wiesz coo:(:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
no dobrze niech Ci bedzie i Cie pochwale, porzadny z Ciebie facet, zadowolony i dowartościowany?? :P heheh Znajac zycie pewnie w późnieszym wieku porzucisz swe ideały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hehe mialem na mysli to odnosnie zabawy..ze nie pozwalalabys mi dojsc, kazalabys o to prosic etc:P a co do idealow to nie odejda raczej, moze troche zmienia postac ale na bank nie diametralnie, za stary juz jestem na to..kiedys chcialem zaczac sie bawic laskami..ale mnie samego to nie bawilo, nie potrafilbym tak ranic wiec..raczej cos porzadnego ze mnie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea switch mnie nie przekonuje,no bo jak dla mnie facet nie moze byc ulegla ciota,nie uznaje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
za stary jestes?? to co ja mam powiedziec babcinka?? a tak mi sie teraz skojarzylo jak to wygładał byłby obraz mojej osoby w wieku około 70tki z biczem w reku hahahah w dodatku ubrana w skóre buhahahah co do zabawy to znana mi jest :P i to bardzo dobrze znana i wyprobowana :P P.s. Jak ktoś Cie kiedyś zrani ( nie zycze Ci oczywiście tego) to wtedy zmienisz zdanie i sie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
to nie ma polegac na uleglej ciocie ktorej kazez isc po bulki i pojdzie...to jest zabawa, Ciebie kreci bycie suczka kogos innego bycie pieskiem, kogos kreci bycie Panem kogos bycie Dominą... o gustach sie nie dyskutuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hahahah switch bo nikt mnie niby nie zranil juz???ja wlasnie probowalem byc dupkiem w stosunku do lasek po takich zranieniach ale stiwerdzalem ze nie potrafie taki byc..to jest we mnie i tego sie nie zmieni..to tak samo jak z tym ze ktos nie lubi dominowac i nie zmusi sie sam z siebie;] ja chcialbym taka zabawe echhh...nawet teraz;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
to ze facet jest uległy nie znaczy ze jest ciota, tu nie chodzi o jakis metoseksualnych chłopaszków ktorych do ciot mozna zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
wiesz sa rozne zranienia mniej bolesne i bardziej bolesne, młody jeszcze jesteś wiec jeszcze duzo w zyciu przezyjesz złego :P oczywiscie chodzi o zranienie psychiczne a nie fizyczne typu lanie na tylek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mnie pouczać sługo dla mnie uległy facet to podgatunek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
switch wiadomo wiadomo:P ze o psychiczne:P ale troche tez juz przezylem...PRAWIE tyle co Ty wiec:P tyle ze nas oboje duzo tego szitu czeka;/ a co do mne-> wlascicielki takich pieskow tez uwazaja niewolnika za podgatunek prawda switch?:P:P tyle ze dla mnie to tylko i wylacznie zabawa, mam orgazm to przestaje miec ochote na uleglosc i służenie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
a mnie dziwi dlaczego uległe kobiety nie toleruja uległych facetów, w moich kręgach, w ktorych czasami bywam to nie ma podziału ze ktos jest gorszy a ktos lepszy(gatunek czy podgtunek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
u nas w kregach bdsmowych (kurde brzmi to jak sekta hehe) to jest podział na uległych którzy sa uległymi tylko w łóżku oraz na uległych i w łóżku i na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
qrde switch a ja wlasnie cos innego napisalem:P ze podgatunkiem jest taki Twoj niewolnik w twoim mniemaniu:P a np kreciloby Cie zrobienie czegos w stylu ze poszlabys z chlopakiem niewolnikiem na shopping i np kazala mu wczesniej sporo wypic i nie pozwalalabys mu isc do toalety:P chodzilabys sobie spokojnie z nim po sklepach a on by cierpial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
a ja tam zapomniałam dopisac ze uległych sie nie porownuje do Dominatorów z wiadomych powodów :P i to jest oczywiste ze podgatunek wtedy jest:P moze by mnie kreciło gorzej jakby mial wytrzymały albo niewytrzymały pecherz, to ja juz wolałabym zeby miał obroze na imprezie, bo wtedy mozna było by sie pochwalić ze jest moj piesek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
ale to juz bylby hardkor:P ja w zyciu nie pokazalbym sie z obrożą:D bez przesaaady:P a np lubisz rozkazywac robic cwiczenia fizyczne?pompki brzuszki itp albo czy lubisz ponyboy;> i np sterowac peniskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
wiesz to nawet nie wyglada na obroże tylko na gruby srebny łańcusze, ale to tak z daleka ale z bliska to idzie poznac ze obroża wiec raczej nikt wtajemniczony by nie widział no chyba ze stałby bardzo blisko ;P taaaa pompki i brzuszki szczegolnie :D hehehe wtedy dodatkowo kłade stope albo na klate lub plecy (zależnie od cwiczenia) i dociskam do ziemi jak chce sie podniesc :P nie ma lekko hihi od ponyboya jednak wole pieska chociaz wożna tez czasami lubie ale wtedy to koniecznie ze szpicruta jak na amazonke prawdziwa przystało :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
a podobaloby ci sie jakbys usiadła na plcach słudze kiedy robilby pompki?to juz byloby baaardzo ciezko wtedy:P mnie niesamowicie podnieca ponyboy rrrany ja teraz moglbym jakas amazonke wozic:D mnie to chyba najbardziej podnieca...na 2gim miejscu facesitting:P jeszcze jak np kobiety ocierają sie cipką o plecy kiedy jeżdżą...i zastanawia mnie czy naprawde mozna choc jakas mala przyjemnosc z takiego ocierania sie miec:P ze szpicura tez bys mogla na mnie jezdzic:P męskie taxi heheh:P w ogole wyobrazam sobie jaka polewke maja inne osoby ktore tu zaglądają z nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOR
MNE ma rację switch to ściema, są tylko Ponowie i niewolnicy, nie ma gatunku pośredniego, nie można być" trochę" w ciąży, wiem co mówię bo stanąłęm kiedyś po drugiej stronie bata (tej uległej) i tylko mnie pusty śmiech ogarniał jak widziałem te żałosne starania pseudo dominy, totalna porażka, jedyne co mnie podnieca to totalna dominacja nad ciałem i duszą niewolnicy a jak ktoś uważa się za switcha to jest uległy/a koniec kropka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOR,popieram! nie można być trochę w ciąży ani trochę kogoś zabić,jak ktoś jest swoim zdaniem dwubiegunowy,to jest właśnie albo uległy,albo traktuje to tylko jako zabawę,a dla mnie to pewien styl życia,nie tylko łóżkowe harce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
sługo nieeee wcale a wcale ocieranie nie podnieca :P heheh Do do reszty przeciwników swichów, to ale macie porwnianie do tych ciąż czy zabicia , rownie dobrze moge napisac ze jedego dnia mozna być blondynka a drugiego brunetka i co mozliwe jest?? albo ktos moze być pol czarny poł biały i co mulatem jest, prawda? A ty gOR chyba czytac ze zrozumieniem nie umiesz czytać chyba gdzies tam jest napisane ze wole dominowac a czasami zamieniam sie w role uległej, ale dominowanie bardziej mi odpowiada.Zreszta mam tylko wybrane kwestie z uległości które mi sie podobaja. Wiec jak smiesz mowic do mnie marno istoto ze jestem uległa. Widocznie cIEBIE tylko interesuje dominacja, a uległość cie nie podnieca. MNE a ty swoja uległość jak traktujesz jako łożkowe harce czy styl zycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOR
owszem możesz zmieniać kolor włosów nawet co tydzień ale to nie zmiena faktu że natura dała ci włosny jasne, ciemne, lub pośrednie podobne jest z cechami charakteru, możesz się maskować przez jakiś czas ale nie da się oszukać swojej prawdziwej natury, switch to oznaka niezdecydowania, albo zwyczajna zabawa której daleko do prawdziwego bdsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOR
do switch - wybacz ale nie wierzę w dominujące kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
MNE mi się wydaje ze nie znasz prawdziwego stylu(zycia) uległej kobiety, niech zgadne, nie znasz pewnie strony psychicznej uległości zycia codziennego? kiedy przekraczasz prog swego domu i stajesz sie uległa kobieta? bo to jest właśnie prawdziwy styl bdsm uległej osoby tak gOR jest to dla mnie zabawa urozmaicenie zycia seksualnego. Tylko to zabawe nie nazwałabym zwyczajna. Wiem co to jest prawdziwe bdsm i świadomie z niego rezygnuje. a tak wogole zwykły to moze być seks w pozycji klasycznej :P Tak jak ty nie wierzysz w Dominujące kobiety tak ja nie wierze w prawdziwych Masterów A tak wogle Do Siego Roku! Tobie sługo szczególnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tym pogodnym akcentem zakończmy - każdysię bawi jak lubi najbardziej, w nowym roku wszystkim miłośnikom i miłosniczkom ciemnej strony życze jak najintensywniejszych doznań :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hehe no co mnie nie podnieca ocieranie sie o cos wiec wiesz:P:P nie no ale poza tym mam na mysli takie jakies hardkorowe podniecenie, czy od takiego pocierania jest mozliwe..albo nawet orgazm;> w sumie to zalezy od kobiety prawda?:P Ciebie latwo zadowolic moja suczko hehe?:P a co do dyskusji wylaczam sie swiadomie z niej bo jesli ktos nie wie o co chodzi w tym wszystkim ale mowi ze to jest czarne albo biale no to w tym momencie nie ma dyskusji;] tyle ode mnie w tym temacie do siego do siego switch moja ale mamy jeszcze pare godzin czasu napisanie prawda?:P chyba ze juz zaczynasz sie malowac zeby zdazyc na 20:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"switch to oznaka niezdecydowania, albo zwyczajna zabawa której daleko do prawdziwego bdsm \" hell yeah! \"MNE mi się wydaje ze nie znasz prawdziwego stylu(zycia) uległej kobiety, niech zgadne, nie znasz pewnie strony psychicznej uległości zycia codziennego? kiedy przekraczasz prog swego domu i stajesz sie uległa kobieta? bo to jest właśnie prawdziwy styl bdsm uległej osoby\" nic o mnie,ani o moich doświadczeniach nie wiesz więc powstrzymaj swoje podwórkowe psychologizowanie zresztą,z naszej dwójki to TY się w to BAWISZ,ja tak żyję,spora różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
MNE nie bede sie znizac do twojego poziomu uległej s.uki, bo i tak nic nie zrozumiesz jak myślisz tylko jednotorowo ;] A zreszta twoje zdanie jako uległej lata mi koło tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoje zdanie jest mi zupełnie obojętne-jesteś tylko biedną zagubioną dziewczynką,której się zdaje,że ma nad mężczyznami władzę a oni potem się z ciebie śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×