Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sługa_dla_kobiety

rozkazywanie, tresura, zabawy bdsm etc

Polecane posty

mnie zazdroszcz ci-wpsółczuje znam ten ból byłam kiedyś w podobnej sytuacji,nie moge ci doradzic bo sama nie wiedzialam co robić,moze to świnstwo al po roku lizania moich stopek nie wytrzymalam i pusciłam faceta w choleree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
teee to ja w takim razie jestem ideałem-> lubie byc niewolnikiem, lubie dominowac, lubie minetki, nie zmuszam dziewczyny jesli nie ma ochoty dominowac bo wtedy i ja trace z tego przyjemnosc, mam bujną wyobraznie, lubie sex:P no qrde prawie ideal:D:D:D panno switch Ty uwazaj bo jakby mi sie za bardzo spodobal widok Ciebie nagiej kleczacej przede mną(ciagniecie wlosow tez kuszaca wizją jest:P) to nie bede chcial byc juz niewolnikiem Twoim;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
hehe taaaak?? a kim byś chciał być jak nie niewolnikiem?? :D MNE a dlaczego nie przekonuje ciebie idea switcha?? moze dlaczego ze nie lubisz dominować? Mnie akurat ciagnie i uległość i dominacja (choc dominacja bardziej) wiec switchowanie jak najbardziej mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
a tak wogole kawalerze sługo nie rozpowiadaj tak głosno ze z Ciebie ideał bo zachwile na Ciebie sie panny rzuca i nie bedziesz mogl sie od nich odpedzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
jak nie niewolnikiem to.. Twoim panem:D moja suczko hehehe:P do nogi:P gdyby mnie tak oblężały to nie byloby tak źle..zawsze marzylem o wlasnym haremie heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
no no no harem Ci sie marzy, a mi tu wypominales ze chcialabym miec pełno pieskow w koło i ze za dobrze bym miala :P nie igraj z ogniem, nie igraj bo Ci ta suczka może do nogi sie przyczepić i ja ... :P P.s. Zawsze byłam krnąbna, wiec na uległa sie nie nadaje za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
to dobrze ze przyczepi sie do nogi i ją ugryzie...a nie do steru:P nie no ja jednak faktycznie czesciej mam ochote byc uleglym niz dominowac..kreci mnie to i tyle:P a jak lubisz karac swoich niewolnikow?;> KONKRETNY sposob:P lub sposoby;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
hehe nie musiałes tego słowa az drukowanymi pisac :P Ja nie tylko karze swoje pieski ale tez wynagradzam ;P Kary sa jak cos zbroja lub sa krnabni:P a nagrody tez za posłuszenstwo sie im należa ale jak juz pytasz to co do kar to: jak co przewinie to jest chlosta, ilosc uderzen zalezy od tego jak i co przeskrobal, np uzyl niedozwolonego słowa to licze literki w slowie i mnoze przez jakas liczbe, czy ta liczba bedzie wysoka czy niska zalezy od humoru mojego :P z innych kar ktore na pewno by sie Tobie nie spodobały, np czyszczenie moim kozaczkow jezykiem albo tez np rozdeptuje banana stopa a on musi to wszystko ladnie zliczac aby stopa byla czysta. Z woskiem i wiązaniem to Ci pisałam wcześniej, jak rowniez o niepozowoleniu dojsciu mu do orgazmu Oooo albo lubie spacerowac z pieskiem na smyczy, albo tez zawiazywac mu oczy a on na czworaka musi isc za moim glosem i omijac przeszkody:P ale w sumie to nie kara predzej zabawa :P w sumie duzo tego jest ze moglabym pisac i pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
niektore pomysly ciekawe:P ciekawa metoda wyznaczania ilosci chlosty heheh:P albo jeszcze lepsze to z omijaniem przeszkód:P gorzej jak na drodze sa jakies druty kolczaste czy cos co razi prądem:D ja jak jestem na max podniecony to potrafie sie zgodzic na wieeeele rzeczy wiec moze naweet na tego banana tez:P ale nadal mnie stopy kobiece nie przekonuja..ok, moglbym pocalowac raz czy dwa....ale lizac?ssac palce?niekoniecznie:P mnie podnieca zabranianie mi orgazmu a w takich zabawach potrafie pare dlugich godzin wy3mac:P i to casly czas sie dotykajac i jedynie przerywając jak czuje ze dochodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
ssac palce ?? no bez przesady :P a wiesz jak mi trudno bylo sie przemoc by ktos lizał mi stopy?? tym bardziej ze mam łaskotki :O Drut kolczasy i prad powiadasz hmm musze sie kiedys nad tym powaznie zastanowic hheheh moze na krolika doswiadczalnego chcesz sie załapac?:D hehehe co do wytrzymania to bylo by cos gdybys mogł wytrzymac pare godzin ale w troche innej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
podczas sexu?tez moglbym..tylko ledwo wlozylbym go a juz musialbym wykladać hahahh:P na krolika doswiadczalnego?nie tak ostro;D jeszcze mnie labiryntem na balkonie na mrozie zamkniesz:P a przez to ws3mywanie sie wycwiczony jestem i nie dochodze po minucie:P zobacz- mlody i juz jaki dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
hahahah no kurde odkryłes moje zamiary, a ja myślałam ze sie nie wyda, a mialam taki fajny plan z tym balkonem :P musiales wszystko popsuć ;) młody i dobry? ja na słowo nie wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
heheheh a chcesz sie przekonac?;D tylko wtedy nie wiem czy naprawde nie skusi mnie wizja tresowania starszej JUŻ kobiety...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
tej tej od mojego wieku MŁODY KAWALERZE sie odczep, niedługo znow bede młodsza od moich równieśniczek :) :classic_cool: Zeby mnie tresować to najpierw trzeba przejsc tresure u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
hehehe nie ma bo ja bym sie nigdy tego nie doczekal:P w sumie juz bys umiala mnie potresowac:P bo wiesz co lubie czego nie:D tylko zebys nie zmuszala mnie do czegos na siłe:P mlodsza od rowiesniczek..o pare miechow?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
doczekałbyś sie tylko ze o swoje musiałbys umiec zawalczyc:P Ja nigdy nikogo nie zmuszam relacje bdsmowe musza byc opare na zaufaniu do drugiej osoby i bezpieczenstwu wiec u mnie RACZEJ byłbys bezpieczny :P nie o pare miesiecy młodsza lecz nawet o kilka :P wiec to jest zawsze juz coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
wiesz...jesli mialbym zobaczyc Ciebie robiąca sobie dobrze na moich oczach...a ja nawet jesli nie moglbym sie dotykac...to hmmm..na bank bym sie skusił:D baaardzo podnieca mnie widok dziewczyny robiacej sobie sama dobrze ale wole palcami niz jakimis zabawkami:P jestes chetna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
oczywiscie doszedlbym po Tobie zaraz:D i moze nawet na Ciebie ajj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
nie mogłbys sie dotykac ani siebie ani mnie :P (to tak dla jasności) ale chyba pamietasz jakie byly warunki zbeszteszczenia mojego ciała, co nie?? ;) co innego gdybym uległa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
kurde ale byka walłąm chodziło mi oczywiscie o zbezczeszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
ale slodziutka wiesz jakie byly moje warunki?ze nie ma mowy o zlizywaniu przeze mnie mojego soku:P moglibysmy ustalic tak ze do czasu az nie bede miec orgazmu jestem Twoim niewolnikiem a w trakcie i po Ty moja niewolnicą:D:D:D kusisz mlodego faceta kusisszzz:P sprawialoby Ci w ogole przyjemnosc tresowanie mlodszego? przeciez NIESTETY:/ kobiety unikaja mlodszych;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
wiedziałam zebyś sie na to nie zgodził :P heheh wiesz co takiego sposobu jeszcze nie slyszałam i chyba nikt na niego nie wpadł, by jednego wieczoru być i dominujacą i uległa osobą. Ja kusze ??? ależ skąd, przecież "rączki" mam przy sobie hehehe :P co do wieku to hmmm sama nie wiem, ale myśle ze tu chyba wiek nie gra roli, bardziej sie liczy podejscie do tego wszystkiego :P Wogole lepszy młodszy niz jakis staruszek hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
zle sie wyraziłam z tym wieczorem chodziło mi ze podczas "jednej zabawy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
daruj sobie pajacu te linki z notlongiem.com;/ ostatnio sama britnejka pokazywala raz swoja myszke(niby przypadkiem:P) a drugi raz swoj biust(pod ledwo go zakrywajaca bluzka) wiec nie skusi mnie to..a panny switch tym bardziej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
wiesz, znajac siebie ze swojej wrodzonej wrednoty, naczekałbyś się troche na ten swoj orgazm CHłOPCZYKU hehehe :P :P :P a jak by była inna godzina, to co by Cie czekało, hm ?? ;> Co ja bede robić w tej nocy hmmm jeszcze to wielka nie wiadoma, wiec sie niezdziw jak nagle zamilkne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
jakby byla inna godzina to moglbym na pewna osobe liczyc moze...:P ale to moze..a moze nie mialbym ochoty;] bo niestety jestem dopiero w trakcie "zalatwiania" sobie dziewczyny ze tak prostacko sie wyraze:P a ze nie naleze do typu facetow ktorzy na pierwszym spotkaniu chcieliby juz sex to nie spiesze sie;) a Ty ze swoim boyem mieszkasz juz? a mnie podniecaloby jakbys zabraniala mi dojsc:P i gdybym musial o to prosic a Ty kazalabys ladniej prosic a potem stwierdzila ze i tak nie pozwolisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
hehe nie wiedziłam ze cie britnej interesuje heheheh zaraz zmalejesz w moich oczach hehehe mnie by kusiła jakas inna fajna kobietka (ale zadna ze znanych gwiazd) :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sługa_dla_kobiety
nie kusi mnie napisalem przeciez:P ale widzialem takie foty ktore niedawno jej zrobili;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch
eee to nie mowi sie "załatwiania" tylko w trakcie urabiania lub obcykania Nie mieszkam ze swom boyem, bo po co mi dodatkowe zobowiązania heheh nie zartuje mozna to tak nazwac ze jesteśmy z soba bez zobowiazań, jest nam dobrze w jednej sferze a w drugiej to pozabijalibyśmy sie na noże, wiec jako ze nikogo nie ma w poblizu a ma sie swoje potrzeby to dobre i to :P ale jestem samolubna co nie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×