Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sługa_dla_kobiety

rozkazywanie, tresura, zabawy bdsm etc

Polecane posty

Gość niko23
no ze kobiety sa uległe to wiem ale czy istniejia naprawde kobiedy Dominujiace to trudno mi w to uwierzyci bo jakos nigdy nie moge spotkaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym pogadał z kobietą na tematy femdom/Bdsm.Ale jakos kobietki pod tym względem są skryte.Czyżby je to w ogóle nie kręciło? Jestem uległy i może jakaś Pani chciała by chociaż wirtualnie podominować? Zapraszam na maila.Całkowita uległość i dyskrecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie W BDSM fascynuje przede wszystkim dominacja psychiczna, emocjonalna, prawo własności do suki. Tylko pełne zespolenie emocjonalne, poczucie przynależności suki do Pana pozwala na pełną dominację i zupełną uległość w każdej chwili. Rozkazywanie, tresura, więzy, razy oraz poniżenie fizyczne ma dla mnie charakter symboliczny obrazujący rzeczywistą wewnętrzną i psychiczną relację między Panem a suką. Tylko wtedy możliwe jest absolutne posłuszeństwo suki, jej gotowość zrobienia wszystkiego. Suka powinna oddać Panu przede wszystkim swój umysł i myśli, a Pan musi potrafić zniewolić nie tylko jej ciało, ale przede wszystkim duszę i umysł aby mu bezgranicznie służyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegacz
ja tam kocham facesitting feet worshup trample balbusting jedynie tak co troszke to pissing i szukam jakiejs dominy co by mnie zdominowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik23233
ja tez szukam Pani z warszawy mam 25 lat niewolnik2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysko
Ja za to szukam sobie uległej, zainteresowanej byciem zdominowaną, może wprowadzoną dopiero w takie klimaty... Wielu ludzi skrót BDSM kojarzy jednoznacznie z czymś w stylu sceny z Pulp Fiction, gdzie Marcellus Wallace jest gwałcony - kneble, lateks, chore, skrzywione, satanistyczne... Cóż, jest to jeden ze smaków seksu, który jak każdy inny zwyczajnie można popchnąć do bardziej lub mniej mrocznych ekstremów. Mam kilkuletnie doświadczenie w tego typu praktykach, i nie musi być w tym nic "chorego", wystarczy przywiązać partnra do łóżka, albo zawiązać mu oczy i już mamy pewną nutkę smaku bdsm. Według mnie nie jest to najlepszy sposób na życie seksualne w sensie długofalowym, ale może naprawdę pomóc w poznaniu siebie, swojego ciała... i jest czymś... innym, egzotycznym, wręcz momentami perwersyjnym... I tak, można lubić bdsm i być normalnym człowiekiem na co dzień... Jeżeli są tutaj kobiety (18+) zainteresowane tego typu relacją, zapraszam do kontaktu, chętnie powymieniam poglądy, doświadczenia, nauczę ;)... gg 24442418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowana dziewczynka8321
Same rozkazywanie zabawy bdsm według mnie skrywają sporo tajemnic przede wszytkim te zasady odpowiednie zachowanie się do domina i prośby odmieniają seks. Ostatnio przeglądałam zabawy bdsm nawet pierwszy raz w życiu przeczytałam kilka opowiadań bodajże na stronie http://bdsm.org.pl i przyznam że klimat kultura odpowiednie zachowania i stacje są podniecające !!! Może czasem tęsknie za ostrzejszym zajęciem się mną a nie prośbami Kasiu czy możemy dziś kochać się w dany sposób a jutro na jeźdźca szczerze dalej będę zgłębiać tą kulturę może kiedyś spróbuje w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniaa
mmm ciekawi mnie to co tu piszecie..jestem niegrzeczna sunia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniaa
to moje gg jesli jest ktos chetny by sie zajac sunia mmm..to piszcie gg 25264507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry pan
Chcesz się tak zabawić suniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45643443
"moge nogi calowac i piescic ale powyzej stóp " a poniżej dlaczego nie? jakiś uraz? hmm no słyszałem też o przypadkach co faceci nie mieli ochoty na piersi czy inne miejsca, są różne przypadłości. jeśli kobieta ma śliczne stópki to nie rozumiem jak mogą sie nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Kasia
Lubicie takie zabawy, to zapraszam na www.ladykasia.pl Tam znajdziecie dokładnie to o czym tutaj mowa czyli dominacja, rozkazy,zadania, polecenia, tresura itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tresura za pieniądze to strasznie niaciągana sprawa... To zestawienie praktycznie się wyklucza, takie moje srkomne zdanie... Sam jestem na etapie poszukiwania swojej Pani, ale broń boże za pieniądze... Takie sponsorowane sesje/spotkania mogą tylko obrzydzić całe zafascynowanie BDSM - gdzie przecież liczą się jakieś wyższe emocje i dozniania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Kasia
Dla osób szukających wirtualnych zabaw bdsm polecam www.ladykasia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaMastera
Bdsm fajne jest ale to kobieta jako płeć piękna powinna być na dole. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdybym miała patrzeć na na mężczyznę na kolanach, ochyda, każda kobieta powinna znaleźć sobie pana a jak się nie uda to można spróbować z facetem ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominujacy24
Szukam uległej suki z Warszawy lub okolic. Jeśli jesteś zainteresowana napisz na: swiatnieistnieje@wp.pl . Dalsza część podczas korespondencji. P.S. Interesują mnie tylko rasowe suki, które zaakceptowały już swoją naturę ,gejom i facetom bi z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia sunia
hej poszukuje Pana kt.sie mna zajmie to Moj gg 40248546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.a.n
nadal chętna suniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suniakasia19@onet.eu
jestem chetna suka kt.potrzebuje Pana kt.sie mna zajmie piszcie na suniakasia19@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_suki_real
Jak jest jakas odważna suka z wawy ktora chciala by zakosztowac nie tylko seksu ale dominacji to niech sie odezwie kocham jebac sie w okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_suki_real
Sa jakies suki? Nie ma zadnych chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunia mająca Pana
Witam czy są tu młode niedoświadczone sunie, które chciałyby przeżyć coś nowego? Moją i mojego Pana fantazją jest poznanie młodej dziewczyny i wprowadzenie jej w świat bdsm. Wszelkie kwestie granic oczywiście ustalimy między sobą. Dyskrecja i bezpieczeństwo przede wszystkim... mój mail malutkanr1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 1
Jestem trans chciałabym znaleźć szkołę dla suk. Zawsze wiedziałam, że powinnam być kimś innym niż jestem syla-31@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trans 1
tak ale chcę to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominująca Pani to najlepsza partnerka. Dominacja kobiety w życiu i seksie nie oznacza że nie ma odstępstw. Ważne, aby się porozumiewać i wiedzieć kto kiedy przejmuje kontrolę. Niekiedy Pani życzy sobie być słaba i bezradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×