Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafaelik

Wstydze sie ,ze mi zawsze stoi.

Polecane posty

Gość rafaelik

Chodzi o to ,ze gdy mam przymierzyc przy swojej dziewczynie np. spodnie to mam wzwod .Czesto mnie to krepuje.Albo ,gdy sie kapie i ona mnie widzi to tak samo.Nie lubie jak mi tak sterczy.Co ona o tym mysli?Wasi faceci tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj żeby mój mąż tak miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaaaaa
przecież to słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj żeby mój mąż tak miał...
mój niestety ma problemy ze wzwodem:( zazdroszczę twojej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaelik
nie ma czego zazdrościć. Mój stoi, ale jak co do czego, to klapnie przez wielkie "K".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo sie tym wszystkim stresujesz. Problem lezy w psychice. Wstydzisz sie ze stoi Ci w \"nietypowych\" sytuacjach a gdy przyjdzie co do czego myslisz o tym co \"ON\" znow wymysli! No i bach nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaelik
Ten ostatni wpis to podszyw.Nigdy nie mialem problemow ,o jakich pisze zazdrosny podszywacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz małe oczy to odpuść
no co Ty przecież to cudowane ona na pewno jest bardzo zadowolona ze tak na ciebie działa, wie, ż enie będziesz miał problemów z erekcją i ogólnie super sprawa! niektorych facetów trzeba mocnopobudzać i długo im pomagać zeby stanęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLOndynek
Sluchaj ja mam tak samo, ale znalazłem na to sposób. Jak kupuję spodnie to idę przymierzać do kabiny sam a dopiero po chwili pokazuję się dziewczynie. Kiedy idę się kąpać to proszę dziewczynę żeby mi umyła plecy a nie tylko żeby patrzyła. Najczęściej myjąc plecy umyje także reszte i to z dużą ochotą. Sama też mówi,że stojącego się lepiej myje. Ta moja dziewczyna to ma chyba jakieś pozytywne ładunki dodatnie, bo wystarczy że jest blisko mnie a już mi pałka pęcznieje. Ona o tym dobrze wie i często robi mi jakiś masaż albo szybkie rozbrojenie granatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×