Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

hej No i niestety cukier mam kosmiczny bo aż 179, ciekawa jestem co teraz, co na to pani doktor, a wizyta dopiero w przyszłym tygodniu w czwartek. a jak u was samopoczucie, bo u mnie kiepsko, nie dosć, ze musze sie uczyć, to do tego żadna pogoda mi nie odpowiada, jak za gorąco to źle a jk tak pochmurnie to mi sie cały dzień chce spać:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! 🖐️ Melduje sie, ze u nas wszystko w jak najlepszym porzadku :) Ostatnio mam wiekszego powera do pracy, wiec to wykorzystuje - sprzatam, prasuje, itd. Ciesze sie bardzo, ze Wy rowniez macie sie dobrze. Czy do Was juz to dociera, ze za niedlugo bedziemy wkoncu mialy swoje Skarby, przy sobie? Teraz to juz chyba bedzie z gorki. Przynajmniej mi czas szybciej leci, niz to bylo na poczatku ;) Co bardzo mnie cieszy 🌻 W polowie m-ca przyjezdza na jakies 10dni - meza kuzyn z zona, natomiast zaraz po ich wyjezdzie - moj 18letni kuzyn, na ok. 2 tyg., wiec napewno nie bedzie mi sie nudzilo :) W przyszlym tyg. natomiast moj maz, ma 6 dniowa delegacje, wiec przyjdzie mi byc samej. Najwazniejsze ze bedzie ze mna we wrzesniu, jak babys przyjdzie na swiat. Dziewczyny ilekroc moj maz polozy mi reke na brzuszku, od razu nasze malenstwo sie \"odzywa\". Cudowne uczucie 😍 Pisalyscie na temat poduszeczek i kolderek u maluszkow. Mysle, ze takiemu malenstwu na pewno nie jest wygodnie, kiedy lezy bez poduszeczki. Wkoncu gdyby nas polozono na plask - tez by nam bylo niewygodnie. Oczywiscie wielkie puchowe poduchy na pewno nie sa zdrowe, ale mysle ze taka mala, plaska poduszeczka nie zaszkodzi. Zawsze panuja jakies trendy. Kiedys np. pediatrzy zalecali, by dzieci spaly na brzuszku. Niby bylo to takie zdrowe, a co przynioslo?! u takich dzieci zaobserwowano zespol naglej smierci lozeczkowej. Kolderke natomiast uwazam za konieczna. Chyba, ze dziecko bedzie sie odkrywac, wtedy dobrym wyjsciem jest spiworek. Czyli nie dajmy sie zwariowac. Mysle, ze kazda z nas bedzie czula, czy dziecku jest dobrze, czy nie. Wkoncu jest cos takiego jak instynkt matczyny ;) to-tylko-ja nie denerwuj sie. Moze ten wynik, jest spowodowany, tym ze w przeddzien jadlas lub pilas cos slodkiego. Lekarz napewno Cie uspokoi 🌻 A humorek masz taki napewno przez hormonki ciazowe, ja ostatnio tez jestem dosc upierdliwa :P Pozdrawiam Was Brzuchatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wrześnióweczki :) Jestem marcówką 2007. Rany, jak ja się bałam, kiedy byłam przed :):):) Przede wszystkim życzę Wam lekkich porodów i cudownych dzieciaczków :D A teraz interesy: mam do sprzedania wózek Chicco ct 0.2, spacerówka, ale może być używana od 1 miesiąca. Rozkłada się na płasko i jest względnie lekki, używany 6 tygodni, 430 zł. Kolor granat i beż. Nie zaśmiecam więcej, bo macie ważniejsze sprawy na głowach ;) Jakby któraś była zainteresowana, to na maila (adres pod nickiem) podam dane i doślę zdjęcia. Jeszcze raz powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja mnie też wyszedł cukier ponad norme u mnie wyszła nietolerancja glukozy, od tego czasu jestem na diecie, tzn. zero słodyczy, gorzka herbata, ciemny chleb. dzisiaj ide do mojego gina i zobaczymy co powie, już kupiłam glukometr do mierzenia poziomu cukru w domu i wyniki mam ok. mam nadzieję że Tobie też uda się utrzymać cukier na dobrym poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti ,podam ci kilka szczegułów do uzupełnienia tabelki IMIE-aneta wiek-31 lat zam.okolice Brzozowa dodatkowe kg+8,płęć syn,imię antek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski. U mnie jest prawie poludnie a ja jeszcze sie leniuchuje. ale mialam ciazki dlugi weekend bo dalaej siedzimy w remontach. Snil mi sie dzisiaj porod , Jezu jak ja sie boje. Juz sama nie wiem czy rodzic naturalnie czy cesarka. TAk zle i tak niedobrze. Wiem na pewno ze wezme znieczulenie w kregoslup bo to podobno jest jak zbawienie. A jak Wy planujecie rodzic? Nie pamietam kto kupil lozeczko ale jest bardzo ladne. A co do wynikow to ostatnio cukier mialam ok ale zelazo do niczego i musze je brac 2Xdziennie ale oczywiscie nie powiedzial mi jak dlugo. Kochane powiedzcie jak lekarz bada wge dziecka bo chcialabym wiedziec jak duze jest moje bo brzuch mam ciqagle bardzo maly, jak mam luzna bluzke to nawet nie widac ze jestem w ciazy a to juz prawie 30 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam za bledy ale zawsze chce szybko przelac mysli na \"papier\" i stad takie literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heluttka
niunia podejrzewam, że komputer oblicza wagę na podstawie wymiarów dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga jest w przybliżeniu
mieżą obwód głowki, obwód brzuszka i długość nogi albo kości udowej , nie pamiętam i z tych wymiarów komputer sam wylicz przyblizona wage dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 No niestety po wizycie u gin mam doła :( Bardzo zanipokoił ją mój twardy brzuszek - wręcz się przestraszyła. Od dołu wszystko niby jest ok, ale jak powiedziała - tam sytuacja może zmienić się w ciągu kilku godzin. Muszę więc przez najbliższe 4 tygodnie jak najwięcej leżeć i odpoczywać. No i oczywiście zero igraszek z mężem. Jeszcze żeby tego było mało, to w Bełchatowie jak na razie nie przyjmują porodów - odsyłają do Piotrkowa lub Radomska. Mam nadzieję, że do końca sierpnia się dogadają :) Moja gin przepisała mi też lek na obniżenie pulsu, ale mam go brać tylko wtedym gdy przekroczy 110 uderzeń na min. Mam trochę wyrzuty sumienia, bo może te sobotnie tańce mi zaszkodziły. Wczoraj też dużo nie myśląc ze trzy razy dzwignęłam córcię koleżani, a ta waży już coś ok. 10 kg. Ach, muszę myśleć pozytywnie, ale dzisiaj to już chyba nic nie jest mi w stanie poprawić humoru. Ale jutro jest nowy dzień i mam go zamiar rozpocząć z uśmiechem na twarzy :) Któraś z Was pytała o rodzaj ruchu polecanego przez położną. Ogólnie polecała spacery, bo wtedy mamy 2 w 1 - ruszamy się, a zarazem dotleniamy dziecko. Intensywność innej aktywności ruchowej (ćwiczenia, basen itp.) powinno dobierać się indywidualnie. A ćwiczenia na krążenie (wszystkie w pozycji siedzącej): 1) wyciągamy przed siebie i trzy razy zaciskamy pięści, póżniej ręce unosimy wzdłuż sylwetki do góry i na boki - 5 powtórzeń, 2) składamy ręcę (jak do modlitwy) na wysokości klatki piersiowej i usiskamy trzy razy, następnie na wysokości brody i wysokości czoła - 5 powtórzeń, 3) robimy skręty tułowia - raz w jedną, raz w drugą stronę - 5 powtórzeń, 4) próbujemy złapać ręcę na plecach, przy czym podajemy jedną od góry a drugą od dołu - po 2 powtórzenia na każdą stronę, 5) a to chyba było nie na krążenie :) - siedząc na krzesełku staramy się ścisnąć pośladki - ma się wtedy wrażenie jakbyśmy się lekko podnosiły, 6) no i oczywiście ćwiczenia mięśni kegla poprzez ich zaciskanie i rozkurczanie. Położna mówiła też, że oddychanie przeponą niweluje twardnienie brzucha i rozluźnia macicę. Dobra dziewczyny zmykam, bo musze się troszkę położyć. Czekam na same dobre wieści z dzisiejszych wizyt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozecie napisac
jak sie oddycha prawidlowo przepona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej eve81 --> do wizyty ponad tydzień ale mam nadziej, ze wszystko bedzie dobrze i że pani doktor mnie troche uspokoi. Nie wiem ale moze to, ze w sobote i w niedziele jadłam bardzo dużo słodyczy i to miało wpływ. Naszczeście tata w domu ma urządzenie do mierzenia cukru wiec tylko wymienie igłe i bede mogła badać sobie. No i chyba własnie rano jutro sobie zbadam. vanilam -- coś mi sie zdaje, ze po wizycie też bede miała zalecenie leżenia bo coraz czesciej twardnieje mi brzuszek na dole, fakt, ze najczesciej zdarza sie to jak ide i jak wchodze po schodach, a ze mieszkam na 3 piętrze to czesto te schody i w nie małej ilości musze pokonać. ale staram sie duzo odpoczywać i ty też tak rób a napewno wszystko wróci do normy. Jeśli chodzi o wagę dzidzi to właśnie komputer sam oblicza w przybliżeniu. wrześnióweczki wszystkiego dobrego wiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ! Katusia! z ta waga to mysle ze mnie nie pobijesz , generalnie tak bardzo duzo nie przytylam , ale wage mam zapewniam cie konkret a to dlatego , ze jak zaszlam w ciaze mialam powazna nadwage ale to sprawka hormonów i sterydow ! nie przejmuje sie tym jednakzbytnio po tylu latach to cud ze w ogole zaslzam w ciaze ! Miska26 na zwolnieniu jestem dokladnie od 1 maja ale wiadomo pierwsze 33 dni placi pracodawca , a kase dostalam dokladnie 2 czerwca wiec jednak wyplacili !Ty tez sie nie martw! i oczywiscie jestem juz po wizycie .. niestety lekarz nie zrobil mi konkrtnego USG , sprawdzal tylko serduszko , pocieszajacym jest fakt ze powiedzial ze malenstwo ma serce jak dzwon!tetno 140 wiec ciesze sie !dzidzius odwrocil sie juz glowka do dolu ...i troche sie boje czy to aby nie za wczesnie zeby tylko nic przed czasem sie nie wydarzylo! pocieszyl mnie tez pan doktor tym ze nie wybiera sie do wrzesnia na zadne wczasy wiec z tym chociaz jestem spokojna ! wlasnie dziwczyny jak to jest bo ja chcialabym (zresta nie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej) zeby moj lekarz byl przy porodzie , i teraz prosze o odpowiedz te doswiadczone mamuski jak sie takie sprawy zalatwia ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mnie jest smutno Dzdzia trochu za mała (1 tydzień opóźnienia wg pomiarów względem wieku ciąży). Ale lekarz powiedział że to jest jeszcze w normie. Po za tym mam nadobudliwą macicę i jest rochę zbyt nisko. Dostałam leki na jej rozluźnienie. Niby lekarz powiedział że to tylko sygnał że może się coś dziać a jeszcze się nic złego nie dzieje to i tak się martwię. Aż chce mi się płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex82 ---> jęśli lekarz cie uspakaja to głowa do góry, napewno wszystko bedzie dobrze, nie martw sie bo stres na dzidzie kiepsko wpływa, przecież wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Czuje sie już znacznie lepiej więc postanowiłam nadrobić zaległości. Antybiotyk nadal biore , póki co do piątku :( a w piątek rano kontrola i zobaczymy co dalej , ale myśle ze już mi go odstawi, choć jak byłam wczoraj na kontroli to właśnie kazała przedłużyc branie do piątku bo gardło jeszcze niedoleczone. Troche to wkurzające, przed ciążą nie brałam antybiotyków kilka lat a w ciązy to już drugi raz :( Mam nadzieje ze te leki nie wpłyną jakoś żle na dzidzie, z tego co sprawdzałam duomox jest zaliczany do grupy A więc najbezpieczniejszej. Ja mam jutro wizyte u ginekologa, ma sprawdzić czy krążek dobrze sie usadowił i w ogóle czy wszystko jest ok. Też sie niepokoje twardniejącym brzuszkiem zwłaszcza że gin na ostatniej wizycie wspomniał że bedziemy sie powoli wycofywać z no spy i zebym brała już nie co 8 godz. ale w razie skurczów. Ja mam wrażenie że jak brałam stale to miałam \"spokojniejszą macice\" a odkąd biorę nieregularnie to jest różnie są dni że jest ok, a są takie że twardnieje mi brzuch co 20-30 min i musze te no-spe brać. Nie wyobrażam sobie co bedzie jak odstawię ją całkowicie. Pisałam Wam już kiedyś ze nie jestem pewna czy każde twardnienie brzucha to skurcze , myślę że częśc z nich to rozpychanie sie dziecka, ale właśnie tego nie wiem. Podejrzewam tak ponieważ czasami mam twrdy cały brzuch ( cały tzn. na dole oraz z prawej i lewej strony pępka) a czasami mam twardy bokami ale miękki po środku w okolicy pępka i wdół, tak jakby twardniały same boki. Jak myślicie czy to też skurcze??? Czytając wasze wpisy ogarnia mnie coraz większa panika że nie zdąze wszystkiego kupić przed porodem a przede wszystkim że kupie niewłasciwe rzeczy. Ja jeszcze nic nie mam ( kupiliśmy tylko komode z szufladami na ciuszki) . Tez sie zastanawiałam jakie rzeczy mam kupować z długim czy z krótkim rękawem. Shiva24, aneta76, Katusia , tofikowa, Vanilam i wszystkie które mnie wspierały w chorobie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 eve81 dzięki za odpowiedz 🌻 Vanilam- za to podnoszenie córci koleżanki to należy Ci sie bura ! Nam nie wolno dzwigać! Nie rób tego więcej. Ale nie martw sie na zapas. Może dzięki takiej terapi szokowej troszkę zwolnisz i zaczniesz bardziej myśleć o sobie jak o ciężarnej kobiecie :D Jak bedziesz dużo odpoczywać to na pewno to twardnienie zmniejszy sie albo nawet ustanie, najważniejsze że na dole jest w porządku. Główka do góry , będzie dobrze. Ja też mam nadzieje ze niedługo te strajki sie skończą, jeszcze pare dni temu mówili w TV że nie strajkują oddziały ginekologiczno położnicze a tu prosze . Gdybyś jednak musiała wybierać to nie szykuj sie do R-ska, choć szpitala w Piotrk. nie znam ale uwierz mi nie moze być gorszy od naszego. Ja też jetem ciekawa tego oddychania przeponowego, teoretycznie wiem że powinien sie unosić brzuch podczas wdechu, czy tak? 🌻 NINKA78- co u ciebie, nie odzywasz sie ostatnio, co z twoją szyjką?🌻 mysza3- moja dzidzia juz od 4 tyg. jest ułożona główką w dół, też wolałabym żeby odwróciła sie później ale lekarz uspokajał mnie że wszystko jest dobrze i lepiej wcześniej niż jakby miała sie nie odwrócić :D 🌻 Dotex82 - napisz jakie leki dostałaś na rozlużnienie macicy, a wagą to sie w ogóle nie przejmuj bo to bardzo przyblizone wyniki, wystarczy że lekarz o milimetr krócej coś zmierzy i już wychodzą niższe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex,nie martw sie-tydzien to bardzo malo-moja kolezanka miala podejrzenie,o hipotrofie plodu(mam nadzieje,ze nic nie przekrecilam)czyli,ze dziecko jest bardzo male i slabe(w skrocie mowiac)a to wiaze sie z podatnoscia na wiele chorob lub z wadami wrodzonymi.Ile ona sie naplakala......i urodzila sliczna dziewczynke,malutka ale zdrowa,do tej pory jest filigranowa,ale taka jest jej uroda:)nie przejmuj sie,moze Twoj dzidzius po prostu bedzie maly. Lea-witaj w gronie przedporodowych panikar-ja juz dzisiaj ryczalam,bo jak ja urodze?????????Maz mowi,ze mi to sie nie da dogodzic,bo najpierw rozpaczalam po stracie malenstwa(ciaza obumarla),potem bo pol roku trzeba bylo odczekac z probami zajscia w ciaze,pozniej bo staralismy sie pol roku,co dla mnie bylo wiecznoscia,nastepnie-czy historia sie nie powtorzy,czy dziecko bedzie zdrowe,az dobrnelismy do zamartwiania sie ,jak ja je wydam na swiat.Zastanawiam sie,czy ja nie jestem za stara jak na pierwszy porod SN-w tym roku skoncze 30lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex82 - nikt lepiej ode mnie nie wie ze to nie takie proste, jestem przecież pierwsza panikarą na tym forum, ale uwierz ciąża o tydzień mniejsza na usg to naprawde bardzo mało, ja obserwuje zawsze monitor jak lekarz robi te wszystkie pomiary i widze ze przesuniecie wsaznika ( myszki) dosłownie o milimetr zmienia wynik nawet o tydzien. najważniejsze że nie ma żadnych wad! Napisz mi prosze nazwy tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex82 - nikt lepiej ode mnie nie wie ze to nie takie proste, jestem przecież pierwsza panikarą na tym forum, ale uwierz ciąża o tydzień mniejsza na usg to naprawde bardzo mało, ja obserwuje zawsze monitor jak lekarz robi te wszystkie pomiary i widze ze przesuniecie wsaznika ( myszki) dosłownie o milimetr zmienia wynik nawet o tydzien. najważniejsze że nie ma żadnych wad! Napisz mi prosze nazwy tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex82 - nikt lepiej ode mnie nie wie ze to nie takie proste, jestem przecież pierwsza panikarą na tym forum, ale uwierz ciąża o tydzień mniejsza na usg to naprawde bardzo mało, ja obserwuje zawsze monitor jak lekarz robi te wszystkie pomiary i widze ze przesuniecie wsaznika ( myszki) dosłownie o milimetr zmienia wynik nawet o tydzien. najważniejsze że nie ma żadnych wad! Napisz mi prosze nazwy tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 🖐️ Ja już też jestem po wizycie!Ogólnie wszystko w porządku, dzidziuś ma 31,5 tyg i waży 1750g. Nie podobało mu się jednak napięcie mojego brzucha i ciągle mam przyjmować małe dawki Fenoterolu.Nasz maluszek też już się obrócił główką na dół i chyba tak już pozostanie do porodu (teraz już wiem czym dostaję kopniaczki w żebra:D). Ale wiecie co jest najlepsze??Chcieliśmy potwierdzić, że nasz Piotruś będzie Piotrusiem:D a on powiedział tylko, że być może będziemy mieli niespodziankę w postaci dziewczynki!!Jakoś dzisiaj nie mógł się niczego dopatrzeć.Ale ja czuję że będzie chłopczyk, zresztą na ostatniej wizycie dał nam 90%, ze to "coś" między nóżkami to nie jest pępowina:D Katusia jak tam po Twojej wizycie?? 🌼 Miśka dotarła do Ciebie paczka z akcesoriami dla maleństwa?? Diana24 oczywiście trzymam mocno kciukasy!!!Napewno obrona pójdzie jak z płatka🌼 To-tylko-ja przykro mi z powodu wysokiego poziomu glukozy:O Może Twój stres spowodowany obroną też ma na niego wpływ!!Głowa do góry, będzie dobrze 👄 Shiva24 ja właśnie liczę na ten matczyny instynkt bo czasami zastanawiam się, czy uda mi się być dobrą mamą skoro moja wiedza nie jest zbyt duża.Liczę na to, że sama będę czuła co jest dobre dla mojego dziecka a co nie. Lea76 lekarz podczas USG zaznacza obwód brzuszka maleństwa i komputer na tej podstawie odczytuję jego wagę :) Vanilam nie smuć się!!Ja też mam za twardy brzuch, choć nawet aż tak bardzo tego nie odczuwałam.Widać taki nasz kobiecy urok w tym okresie:) Dotex wiem, że człowieka najczęściej nachodzą smutne myśli (zwłaszcza przy takiej burzy hormonów jak przy ciąży) ale musisz myśleć pozytywnie!!Daria ma rację, może to już taka uroda Twojego maleństwa że będzie mniejsze niż pozostałe dzieci!!Będzie dobrze 👄 Irysku jak fajnie, że do nas wróciłaś po tej wstrętnej chorobie!!Niech bakterie i wirusy Was już omijają na odległość🌼 Daria co Ty za głupoty piszesz, za stara na poród?????Moja mama i siostra rodziły pierwsze dzieci jako 25-latki i miały okropne porody.Moja druga siostra miała dziecko jako 30-latka i z uśmiechem wspomina poród. Kochana dasz radę, podobnie jak my wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 👄 🌻 Daria przyłączam sie do tego co napisała Konwalia - ja mam 31 lat i to też moje pierwsz dziecko, może troche późno ale chyba nie jest az tak żle , choć w szpitalu na sali byłam najstarsza :D Peppetti - albo coś przeoczyłam czytając tych kilka stron w pośpiechu albo dawno tu nie zaglądałaś !!! 🌻 Melduj sie kochaniutka częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAnilam Zycze duzo zdrowka, lez i wypoczywaj. Dzieki za informacje odnosnie szkoly rodzenia to ja pytalam. DZiewczyny co ile lekarz Wam robi USG bo ja milam tylko jedno okolo 20 tygodnia i wiecej chyba juz nie bedzie. Zalamalyscie mnie z tym twardnieniem brzucha bo mi sie tez to zdarza i lekarz mnie nigdy o to nie pytal nawet nie wiedzialam ze to moze byc powod do niepokoju. Widze ze po ostatnich wizytach zadna z Was nie jest spokojniejsza wrecz przeciwnie, ale na pewno wszystko bedzie o.k JA juz sama nie wiem czy Wy macie lepiej bedac solidnie przebadane ale pozniej pelne niepokoju czy ja mam lepiej majac taka kijowa opieke ale chociaz jestem nieswiadoma zarrozenin. Ok musze leciec pozniej sie odezwe, powodzonka dla wszystkich i glowy do gory jeszcze 2 -3 miesiace i bedziemy sie chwalic naszymi maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie najseksowniejsze kobiety pod sloncem :)czyli-CIEZAROWECZKI!!!!! wpadlam was pozdrowic i zobaczyc co tu slychac i musze wam powiedziec,ze wy tak drukujecie,ze ciezko nadazyc za wami a co dopiero spamietac,ktora co napisala:)mnie sie wszystko miesza ale sprobuje pokojarzyc:) sophie,shiva24,konwalia,peppetti,vanilam-dziekuje za mile slowa i komplementy:):):)od razu uroslam z 20cm z tej radosci:) tofikowa-wiem,ze spozniony mam zaplon ale zdrobnienie od dominika to donia albo donka(tak mowimy na siostre mojego meza) shiva24-odnosnie poduszeczek dla malenstwa to absolutnie nie wolno ich stosowac i tu wszystkie opinie jakie znam czyli z ksiazek i od lekarzy a takze od innych znajomych mamus sa w tej kwestii takie same.Spytaj swojego lekarza lub polozna co oni mysla na ten temat bo byc moze rozwieja wszystkie watpliwosci i koniecznie podziel sie ze mna wiadomosciami:) a co do twojego pokoiku i wozeczka to rewelacja!!!wszystko jest sliczne a wozek dla takiej nowoczesnej mamuski laseczki jaka jestes wprost wymarzony:)strzal w dziesione:) vanilam-ty jestes ale szprycha z wiekszym powerem niz te zajaczki z duracella:) podziwiam twoja forme kobieto i pozazdroszcze choc na swoja nie narzekam:) co do wozka to wlasnie mielismy dylemat miedzy naszym zielonym a tym rewelacyjnym pomaranczkiem i wybor byl przypadkowy bo oba podobaly nam sie ogromnie,a co do wersji glebokiej to ciezko mi to ocenic ale wydaje mi sie,ze na trzaskajace mrozy moze byc jednak nie wystarczajaco cieply,z drugiej jednak strony w te najzimniejsze dni i tak chyba lepiej zostac z maluszkiem w domu wiec musisz sama zdecydowac bo wszystko inne -rewelacja!!! lea-u mnie z opieka medyczna jest tak samo jak u ciebie ale ja jestem zadowolona i ufam,ze sa to specjalisci,ktorzy wiedza co robia i nigdy nie narazali by swoich pacjentek i ich dzieciaczkow -tak wiec jestem spokojna i tobie tez to radze bo jestes pod opieka medyczna w jednym z bardziej rozwinietych krajow na swiecie:) mam do ciebie rowniez pytanie:czy u was w kanadzie uzywaja rozkow(tzw.becikow)????ja chce sobie koniecznie sprawic cos takiego a nigdzie nie moge tego znalezc i nie wiem pod jaka nazwa to tu moze wystepowac a pytalam juz chyba wszystkich!nikt nie wie,nie uzywal i sie nie orientuje o czym mowie,wiec jak masz jakies info na ten temat to daj mi znac a bede wdzieczna chcialam wam jeszcze napisac,ze u u mnie glukoza tak jak i shivy byla na bazie jakiegos smakowitego soku i ze smaczkiem wytrabilam cala az sie oblizywalam:):):) pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki do ktorych nie napisalam ale tak na raz sprostac takiemu wyzwaniu nie sposob wiec wybaczcie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Księżniczki Wrześniowe!!!! niunia- ból mam nad końcem włosów łonowych :) już tak dokładnie piszę czyli tak czuję połowę szyjki macicy i jest rozrywający! dziś byłam u lekarza z szyjką mam oki, to moze być i moja waga i waga dziecka i takie obciążenie i tyle wiem. myszka3- kochana ja tez miałam już przed ciążą sporawą wagę, teraz nic a nic nie przytayłam, tak wyszło mi na tej wizycie, czyli waga staneła, ale to pewnie problem, który ujawni się niedługo , bo cukier mam za wysoki izysek 👄 Konwalia 10- jak juz zaczełam pisać do Myszki 3, problem to mój niby wysoki cukier. bo wszystko jest oki, ale cukier za wysoki i dzicko bardzo duże , bo z miesiączki mam 27 tydzień ciąży , a na USG wyszło dziecko ważące 1800, a tydzień 30 i lekarz wystraszył mnie czy nie mam cukrzycy ciążowej. teraz muszę załatwić sobie u lekarza rodzinnego skierowanie do poradni diabetologiczne i poraobić sobie tam badania, czy mam tą cukrzyce, czy nie problem jest taki, ze nie wiem, czy dostanę skierowanie, bo nawet mi kiedys na morfologie nie dali, a wszystko robie prywatnie, więc do poradni dibetologicznej bym wolała iść na kasę chorych przezcież opłacam składki, a za wszystko i tak płacę KOSZMAR!!! jutro ide się zapisac do lakarza rodzinnego jak mi nie da skierowania, to nie wiem...... jutro pomyslę! pozdrawiam wszystkie moje Księżniczki Wrześniowe 👄 ❤️ słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek ciesze sie że wracasz do zdrowia dziewczyny mnie od kilku dni boli brzuch dołem i twardniej troche sie boję bo w dwóch poprzednich ciążach tego nie miałam a wizyte mam dopiero za tydzień.Przyznam szczerze że sie nie oszczędzam cały dzień na nogach dwoje dzieci sprzątanie gotowanie etc i goscie do konca lipca-wysiadam i mój brzuch chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 kochana uwazaj na brzusio i musisz odpoczywać, bo to nie jest wcale taka mała sprawa te bóle, jesli polezysz i nie przejdzie to gnaj do lekarza, kocha a goscie niech sobie sami porobią, bo ty jesteś w ciąży!!!! dbaj o dzidzie, bo to jest teraz najważniejsze, a dbając o siebie dbasz o dzidzie! buziaki zasmucona wizytą u gina Katusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×