Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

cześć dziewczyny🌼 dopiero dziś odebrałam wyniki glukozy i jest ok:)norma to;min-70,max-115 a moje wyniki to przed wypiciem72,47 a po godzinie90,33 a wiec moge być spokojna. peppetti-dzięki za troske bo zgaga jest bardzo nie przyjemna,narazie kupiłam juz reni ale jak sie skończy to wypróbuje to mleczko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Lech, Jarosław, Roman, Andrzej ... he he he dobre :D My też nie wybraliśmy imion, zwłaszcza, że nie znamy jeszcze płci. Jednak ostanio coraz bardziej podoba mi się imię Dominika. Tylko jak to zdrabniać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa - zdrobniale Domi.. a co do Jarka i Andrzeja - to mi sie podobają te imiona - znam facetów o tych imonach i są w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, Moja koleżanka ma Dominikę i wszyscy mówią do niej Isia - też ładnie. Miśka, chyba mnie do końca nie zrozumiałaś o którym Lechu, Jarku, Romanie i Andrzeju napisałam....to była tylko taka dygresja...brat mojego męża też jest Jarek i bardzo go lubię, chociaż też mieszka z mamusią i lubi koty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, czasem trzeba coś głupiego napisać, żeby trochę zmienić temat, ale to, że nie wybraliśmy imienia to prawda. Ty masz to za sobą - Mateusz bardzo mi się podoba to imię, ale u nas już jest nawet kilku więc kolejny to niezbyt dobry pomysł. W rodzinie i wśród przyjaciól są sami chłopcy, więc większość imion, które mi się podobają są zajęte, niby dlaczego mam się sugerować koleżankami, ale jak się spotykamy to wolałabym, że by mój syn był jednym o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny, właśnie szczęśliwi wyszliśmy od lekarza. Wszystko dobrze z Natalką. dobrze ułożona i prawidłowo się rozwija, jedyne co zaniepokoiło moją gin to to, że jest taka malutka. Obiecałam jeść teraz za szóstkę osób. Peppetti, świetnie wymyśliłaś z tym blogiem. Wreszcie mogłam zobaczyć wszystkie zdjecia. MIsia na weselu wyglądałaś naprawde przepięknie, a ten śpiworek do fotelika jest po prostu uroczy Kamyczek80 zazdroszcze tych wakacji pokoik Shivy jest rewelacyjny. I wszystko wygląda tak słodko. Ja właśnie boje sie, że wybraliśmy za dużo pokój dla małej... i nasza Greta, na każdym zdjeciu promienna i szczęśliwa...ślicznie wyszłaś na zdjeciach..:) Patrząc na wasze zakupy to my naprawdę mamy jeszcze bardzo mało rzeczy, ale nadrobię wszystko po wyjeździe męża, na razie dałam na bloga zdjęcie naszego pierwszego zakupu jak sie dowiedzieliśmy, ze będzie córeczka.. widze, ze dyskusja o imionach dalej trwa.. nie znam żadnego Lecha, Romana ani Andrzeja za to moje słonko ma na imię Jarek...i ja lubię to imie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sytuacja jest podobna - wszystkie moje koleżanki, kuzynki, znajome mają już dzieci i w większości przypadków \"podkradły\" ;) moje pomysły na imiona. Jest już Inga (na to imię \"chorowałam\" już od ogólniaka) , Kalina, Kacper, Maciuś, Sebastian, Mateusz, Kuba, Alicja, Miłosz. A zdrobnienia od Dominiki: Domi, Isia - całkiem fajne :) Może Domisia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do galerii brzuszków wrzucilam zdjecie Grety :) Na razie jeszcze siedze nad przerzucaniem zdjec do nowych galerii zakupowych. potem cosik napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dzisiaj taka nijaka jestem i dopiero jakos teraz zaczynam funkcjonować Co do wyprawki bardzo fajny pomysł. Jeśli mogę chciałabym cos powiedzieć na temat becików. Faktycznie w podróży nie sa funkcjonalne i jednak w domu wydaje mi się że bardzo. Przydaja się dla niewprawnych rodziców zwłaszcz Tatusiów ale ci bardzo szybko nabierają wprawy - natomisat jak pojawi się noworodek to bardzo częśto w domu pojawiają sie goście którzy koniecznie chcą wziąć malucha na ręce. WIem bo mam brata małego stąd moje doświadczenie. Mama truchlała jak co chwilkę ktoś brał go na ręce i nie umiał zapanować nad główką i żeby w miarę prosto maluszka trzymać aby nie wykręcać jeszcze tak słabiutkiego kręgosłupa. Dlatego pobiegła i kupiła becik i potem była już spokojniejsza. Becik niewiele kosztuje bo dobrej jakości można kupić za 20 kilka złotych nie jest długo potrzebny a potem świetnie sprawdził się jako kołderka do samochodu czy wózeczka. Ale to czywiście moja opinia każdy może mieć inną i każdą szanuję. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex, Mój synek był mały i faktycznie jak się urodził to wygodniej mi go było trzymać w rożku, tak do skończenia 1 miesiąca, bo potem się już za bardzo wiercił. I teraz sobie przypomniałam, że potem ten rożek służył mi jako kołderka, bo był akurat jak dla niemowlaka.Kołderki mają wymiary 100(90) na 120(130) i są za wielkie jak dla noworodka. Oczywiście można wkładać do śpiworka lubprzykryć kocykiem. Koszt rożka tez niewielki. Także polecam- szczególnie jak ktoś dużo podrózuje z takim dzieckiem i nie chce targać ze sobą wielu rzeczy. Jeszcze jedno - poduszkę do łóżeczka używałam dopiero ok. 1 roku żcia, no może 10 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Drogie Wrześnióweczki 🖐️ Jakoś dzisiaj mam smętny nastrój!!Pół dnia siedzę w domu i czekam na korespondencję z ZUSu i oczywiście nic:O W poniedziałek znów będę do nich dzwonić, czy łaskawie poinformują mnie jaka jest odpowiedź na mój wniosek o świadczenie :O Kochane chciałam Wam napisać, że Wasze doświadczenie i wiedza na temat niemowlaczków jest dla mnie laika bezcenna!!Bardzo Wam dziękuję👄 Wolę poczytać Was, które niedawno miałyście do czynienia z bobasami niż osoby, które miały małe dzieci 20 lat temu!!Więc piszcie jak najwięcej!! Irysku życzę duuuuużo zdrówka ❤️ Kuruj się i wracaj szybko do formy🌼 Ziarnko piasku możemy Ci już gratulować zdanego egzaminu?? Pewnie tak!!🌼 Mysza myśl pozytywnie!!Będziesz wspaniałą mamą tak jak wszystkie wrześnióweczki z naszego bloku🌼 Miśka_26 świetny pomysł z nową galerią na blogu!!!!Na te maleńkie ubranka mogłabym patrzeć bezustannie:) Wcale się nie przyznam, ile razy już wyciągałąm oglądałam małe dżinsy, które wczoraj kupiłam:P Rinka może imię dla synusia zrodzi się Wam z dnia na dzień!!My totalnie nie mamy pomysłu na imię dla dziewczynki ale narazie wszystko wskazuje, że będzie Piotruś:) Tofikowa czekamy na kolejne relacje ze szkoły rodzenia 🌼Widzę, że zabrałaś się ostro za studiowanie:) Kaja ale się uśmiałam, z Twoich anty-typów na imię dla chłopczyków:D Choć muszę przyznać że Jaruś bardzo mi się podoba:) Lukrecja super, że masz dobre wyniki🌼Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex - może masz rację odnośnie becika. Zabezpiecza to troszkę gdy główka jest słaba. Być może ja nie odczuwałam potrzeby posiadania go, bo mój synek był duży gdy się urodził - 3800g i 57 cm. Więc nie sprawiał wrażenia kruszynki. :) Dodatkowo miałam wrażenie, że takim beciku dzidzius może się przegrzewać. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu - no przecież to oczywiste, że to moje zdanie!!!!!!!!!!! A odnośnie debilizmu to tobie chyba bliżej niż mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomarańczowym już podziękujemy :O Oczywiście, że każda z radzącym osób pisze tylko i wyłącznie swoje zdanie!!Chyba to logiczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, Zapomniałam, bo mam do ciebie pytanie jako do nielicznej, która uczęszcza na zajęcia ze szkoły rodzenia. Napisałaś o ostatnim temacie w tej szkole: sex po porodzie. Interesuje mnie temat: sex a karmienie piersią, jeśli coś wiesz na ten temat to napisz, bo tą sytuację wspominam średnio przyjemnie. O szczegółach może później. Peppetti, Olej zazdrośników, którzy nic nie mają do przekazania innym, tylko swoje złośliwośći. Chyba po to tu piszemy, żeby sobie nawzajem pomagać, doradzać i czy ktoś z tego skorzysta to jego decyzja. Ale podobno racja jest jak d**a, każdy ma swoją. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jak mnie bolą plecy, nawet jak siadam na piłkę :( Ale naprodukowałyście. Dobrze, że nie zaczęłam ustalać listy z wyprawką, bo Wasze rady napewno pozwolą wyeliminować mi zbędne rzeczy. No, ale udało mi się zmobilizować i nawet zrobiłam pranie i powycierałam kurze. Teraz tylko obiadek, a mąż jak wróci z pracy, to poodkurza :) Trzeba go trochę wykorzystać. Tak w ogóle dzisiaj mija 5 lat odkąd jesteśmy razem (po wcześniejszych perturbacjach :) ), a za miesiąc pierwsza rocznica ślubu. Ale ten czas leci. Ja chyba nigdy nie zdecyduję się na konkretny wózek. Czym więcej oglądam, tym gorzej, bo mam większy mętlik w głowie. Z tymi \"politycznymi\" imionami, to sie uśmiałam. Najbardziej drażni mnie Roman - oczywiście bez urazy :) Kiedyś mój mąż się śmiał, że gdyby na porodówce puścili mi jakiś wywiad z Romanem G., to bym urodziła za kwadrans :) :) :) Pozdrowionka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti Skarbie mam nadzieję że nie odebrałaś moich słów jako krytyki absolutnie nie. Ja też wolałam jak mój mały braciszek leżał w śpioszkach czy samych bodach bo z pewności a mu było wygodniej. I ja sama też pewnie swoje maleństwo nie będę na co dzień opatulała w becik - ja to pisałam z mojego punktu widzenia mam duuuuuuuuużą rodzinkę i już się ustawiaja w klejce do niańczenia bo nie było już dzidzi w rodzinie kawałek czasu i wszyscy tylko czekają. No i mam nadzieję że możemy tutaj wypowiadać swoje zdanie?? Oczywiście mówię o KULTURALNYM WYPOWIADANIU SWOICH OPINII A NIE UKRYWANIU SIĘ POD POMARAŃCZKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex - ja forum traktuje jako miejsce gdzie mogę porozmawiać i powymieniać opinie. Uważam, że jeśli masz inne zdanie to je wypowiadasz, być może ktoś kto wcześniej był sceptycznie nastawiony do jakiegoś zagadnienia, po Twojej wypowiedzi zmieni zdanie. Tak jak np. ja w temacie łóżeczek turystycznych :) ostatnie moje zdanie do uuuuuuuuuuu - chcesz dyskutować z nami tu na forum, to się przedstaw i naucz się podstawowych zasad kultury!!!! Jesli nie to każdy Twój nastepny złośliwy wpis będzie kasowany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti dzięki - cieszę się bo uż się skołowałam i sem pomyślała może bede cicho ale widzę że mam do czynienia z fajnymi ludźmi (tu lekki podliz wykonałam ;-) )i można pogadać o wszystkim i o niczym. Bardzo sie cieszę że się tutaj znalazłam. Nie żałuję. A pomarańczki - no cóż przecież nie warto się na ich temat wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu - widzisz właśnie teraz pokazałam Ci swoją wadę - jestem niekonsekwentna, bo jeszcze raz coś Ci napiszę. Ja Cię niczym nie straszę, po prostu napisałam co będę robic z Twoimi wpisami. a że jestem najmądrzejsza - to Ty tak napisałaś, nie ja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wstawiłam na bloga swoją fotke w 27tc i wózeczek jaki kupiliśmy dla naszego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wejść na bloga i nie mogę :-( Może zapomniałam hasła czy mogę poprosić o podesłanie go na maila?? (dotka19@op.pl) I mam pytanie - czy mogę podesłać swoje zdjęcie?? I jeśli tak to komu. Chciałabym Wam się przedstawić razem ze swoją facjatką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny wasze rady i opinie co do wyprawki są poprostu niezastąpione, bardzo przydatne. Ciesz sie, ze jest to forum bo ja kompletnie nie wiedziałam od czego rozpocząć zakupy. Pomysł na nową galerie na blogu---super sprawa. najbardziej sie martwie, ze kupie cos nie tak, że rozmiary za małe i dlatego chyba zwlekam jeszcze z tymi zakupami. nie wiem jakie rozmiary najlepiej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to nieźle się uśmiałam. :) :) Muszę przyznać, że to zdanie z nożyczkami i kompem to Ci się udało :) :) Inteligentny żart. :) Ale, mimo iz jestem blodnynką, zapewniam Cię, że mam pojęcie o komputerach i internecie. I aby Cię zadowolić to pochwalę się, że niemałe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - fajnie,że wstawiłaś te info na stronce 🌻 i ta galeria też super :) a do uuuuuuu - kobieto ujawnij się w końcu, pomarańcz to twój ulubiony kolor? a ulubione zwierze, to chyba, a raczej pewne,ze wąż - bo masz tyle jadu.. nikt cie tu nie zaprasza - wiec znikaj fałszywy gadzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bradzo Wam dziękuję za słowa otuchy. Zrobiłam dzis badania krwi i we worek rano ide na usg tarczycy, a popołudniu do lekarza z wynikami. Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki. CO do zajscia w ciaze to nie mialam zadnych problemow, bo zaszłam juz w 2. cyklu, wiec moze faktycznie bedzie wszystko w porzadku. Pozdrwiam Was gorąco i życzę udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze przeczytać, że nie tylko ja jeszcze mało wiem o niemowlaczkach, ubrankach i innych szczegółach. Więc piszcie doświadczone wrześnióweczki jak najwięcej:) Miśka_26 zapomniałam Ci napisać, że jakiś czas temu czytałam artykuły o tzw. akcji "brzuszki" prowadzonej przez ZUS. W każdym zwolnieniu ciężarnej upatrują się oszustwa, że niby zatrudnienie w firmie było fikcyjne!Przesyłam Ci poniżej linki do tych stron i pamiętaj: nie martw się na zapas!! http://www.kobietaiprawo.pl/index.php?module=CMpro&func=viewpage&pageid=36 http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,73343,1950679.html http://www.rodzicpoludzku.pl/prawa_mamy/zus.html Vanilam wszystkiego naj z okazji okrąglutkiej rocznicy 🌼 Laura bardzo dobre podejście- pozytywne myślenie że wszystko będzie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 teraz to mnie nastraszylas z tym Zusem , bo ja wlasnie ,zostalam zatrudniona kiedy jeszcze nie wiedzialam a juz byklam w ciazy , oczywiscie przez kogos z rodziny , no i na dodatek przebywam na zwolnieniu od 4 miesiaca .jestem od 1 maja na zwolnieniu a jeszcze do tej pory nie dostalam nawet grosza z Zusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie kochane Brzucholaczki wrześniowe!!! wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i przesyłam buziaki!!!!!! :) LuKrEcJA*- KOCHANA W TYCH POSZUKIWANIACH NAJLEPSZY JEST MÓJ MĄŻ aż wstyd się przyznać :P ale to on zawsze coś wyszuka dzięki za linka z tym tanim łóżeczkiem, jeszcze nie zamawiam, czekam dopiero na wózek i własnie czerwono czarny zamówiłam :) taki nam tez się najbardziej podobał od początku buziaczki myszka3 dzieki kochana za radę, tak chyba muszę zacząć żyć, wolniej i bardziej odpoczywając :) irysek kochana dzięki, ze podoba sie Tobie wózek z tym wyjazdem to własnie tez mam takie mysli, tylko, ze u nas to jak coś to moze mąż pojedzie, ale teraz nie chcę o tym mysleć, bo mym zaczeła wyć, a musze być wesoła, bo dzidzia nie moze się ze mna smucić :) podziwiaski za pessarek jesteś dzielna! buziaki joasia_ żyzcę oby wózek sie podobał i był w dobrym stanie i kosztował pare groszy, bo jak się człowiek dzidzi spodziewa to kazda złotówka jest ważna buziak peppetti- cieszę się, ze większości z Was podoba się wózek, oby tylko dobrze się sprawował. ja własnie czekam na przesyłkę i już nie moge się doczekać :) buziolki kochana zgadzam się z Tobąpiej kupić gryczano-kokosowy i zapłacić więcej! kochana a jeszcze daj mi namiary jak moge zdobyć hasło, jeśli oczywiście mogę :) dzia daria 123- kochana mnie tez męczy zgaga, moja kolezanka radzi sobie mlekiem, ja zaś jak tylko mnie dopada staram się pis duzo wody niegazowanej i tez mi pomaga :) pozdrowionka Konwalia10- kochana pewnie, ze nie bedzie źle dacie sobie doskonale racje, bo to sama natura ten nasz poród, ważne jest to by z męzem porozmawiać, ze nie będziemy na niego złe, jesli bedzie chciał w jakimś dla niego momencie wyjść i, ze to zrozumiemy, ważne jest to, by wiedzieć i mąż musi o tym tez pamietać SYMDROM 7 CENTYMETRA!!!!!!!!!!!!!!!!!! WTEDY KOBIETY POTRAFIĄ STRASZNIE KLNĄĆ, WYZYWAĆ WSZYSTKICH I WSZYSTKO, MAJĄ OGROMNY KRYZYS, ponoć potem tego nie pamietają, to jest też ważne by mąż miał świadomość iż takie coś może mnieć miejśce (nie musi) i nie ma prawa Tobie potem nic wypomnieć! głowa do góry wszystkie to przetrwamy najważniejsza jest dzidzia, dzidzia wykonuje jeszcze gorszą pracę niż my, tez jest dzidzi źle i cieżko i trzeba o tym pamiętać, by szybko pomóc przyjść na świat naszemu maleństwu! buziaki LuKrEcJa*- życzę sszybkiej zgody w domku i zawsze dla Ciebie dobrego humorku! jestes kobietka z jajami, dobrze, ze dałaś teściowej wykład :) shiva24- ciesze się, ze się podoba i pozdrawiam myszka3- pokarm sie najpierw tworzy w mózgu jeśli bardzo się chce karmić piersią to podobno każda z nas go bedzie miała, a masowanie ewentualnie pomoze na jędrność :) eve81 mi po godzinie wyszło 91 , ale nie wiem czy tak moze być bo nie byłam jeszcze u gina miała 75gram glukozy i robiłam tylko po godzinie bo tak mi kazał lekarz zobaczymy co z tego wyjdzie buziaki kochane dziewczynki nie odzywam się , bo jakoś bardzo się źle czuje! wczoraj wymiotowałam! dziś boli mnie brzuch! jakos muszę przetrwać! jak jutro będzie źle idę do lekarza pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×