Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dziś mam 37 tydzień :) dzidzia już jest pod ochrona, ale i tak do 14.09 Kubulku siedz grzecznie u mamulki w brzusiu ogromne buzialki od Katusi i Kubulka dla wszystkich Forumowiczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie i mojego Synka (albo Coreczki :P ) tez Pozdrowienia dla Wszystkich internetowych Kolezanek i ich Maluszkow!!!🌻 Uciekam na sofke 😴 Trzeba korzystac jeszcze poki mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja mnie chodziło nie o Twoje rozwarcie a o to, ze dziewczynki rodzą się po terminie:)) bo już to gdzieś słyszałam:)) i jak widzę nie tylko ja... co do seksu to my z meżem codziennie i nic... widzę że Katusia wreszcie wróciła :)) taka, jaką wszystkie ją znamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na te oznaki zblizajacego sie porodu typu rozwarcie, skurcze itp. to sama po sobie widzę że nie ma co liczyc... wydaje mi sie ze niektóre kobiety maja je wczesniej a inne nawet ich nie zdążą załwazyc i juz są mamusiami... nawet szybciej niz te co chodza z rozwarciem lub czuja skorcze... poprostu je dopada raz a pożądnie... w lipcu kuzynka mojego męza dwa tygodnie przed terminem miała 4 cm rozwarcia juz ja mieli kłasc do szpitala ale ona sie swietnie czuła i zadnych skurczy nie miała... szorowała podłogi na kolanach zeby ja ruszyło ( bo po co lezec w szpitalu i sie meczyc czekaniem na skurcze) w dzien terminu nad ranem dostała skurczy i odeszły jej wody bez paniki się wykąpała, skpakowała i otwierajac mezowi bramę pojechała do szpitala za 3,5 godz miała dzidziusia na brzuchu :) znajomą nic nie bolało, nic kompletnie nie czuła po terminie połozyli ja w szpitalu i czekaja... lezy leży i nic... spacery po schodach, 3 dawki rycyny, oscytoksyna... nic... położna się załamała że ją nic nie bierze a tu prawie dwa tyg. po terminie... lekarz dyzurny mówi, że urodzi jak jej prowadzacy wroci z urlopu... bali się o dziecko po tej rycynie... ktg ok. czekają ... w koncu dokładnie po 2 tyg. od terminu cos drgneło i przebili jej pęcherz płodowy i urodziła naturalnie zdrowe dziecko... moja mame nic nie brało tydzien przed terminem pojechała pociagiem 350 km na wesele do siostry z dwojka małych dzieci, mezem i brzuchem wielkim jak balon, w drodze powrotnej wywineła orła na peronie o 3 nad ranem i stłukła sobie kolano... myslała juz ze ja zaraz na porodówkę zawiozą ale i tak doczekała terminu, poród zaczał sie skurczami co 30 minut - rutynowo i podrecznikowo :) do samych regularnych skurczy nie czuła nic nadzwyczajnego... a ze mna jak bedzie? kiedy moja kolej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola 40 GRATULACJEv 9 z koleji beybiatko ochhhh jak sie ciesze, ze wszystkie niunki i mamunki sa zdrowe!!!!!! tofikowa nie wiem dlaczego ale ja tez mam wrazenie ze swoja dominiczke tez przenosze)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie moze to nie jest tak że sex i juz odrazu wszystko sie zaczyna. ale podobno sperma bardzo zmiękcza szyjke i poród jest szybszy i łatwiejszy. U nas w szpitalu to położne sie smieją jak jakaś ciężarna lezy po terminie, że zamiast tu leżec to do łóżka z mezem. słuchajcie cos w tym musi być, skoro jak cos jest z ciazą nie tak to zabraniaja sexu. A wiec kożystac teraz po później 6tyg postu.:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 ja natomiast slyszalam, ze to chlopcow sie \"przenasza\" Moja tesciowa, mowi, ze obydwu urodzila 2tyg. po terminie, wiekszosc moich kolezanek, co maja synkow, tez rodzily po terminie, a dziewczynki wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia twierdzi ze dwie corki przenosiła, bo tylko chłopcy sie wczesniej rodza .... moze oni tak gadaja jak komu pasuje z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81 GRATULACJE chyba cos czytajac(nadrabiajac zaleglosci) przeoczylam, 10 yuhhhuhhyuhhhu ale bomba czy ktoras jest tez na L4 juz drugi miesiac? bo ja powinnam 10 dni temu dostac kase z zusu i nic)( dupa blada ani slychu ani widu, pewnie na macierzynskim jak bede to dopiero wyplaca cwaniaczki a wy jak z kaska? dlugo czekalyscie,bo ja juz slyszaalam mnostwo opin nie wiem czy prawdziwych wiec wole zapytac was dwupaki))) nastepne pytanko,jakie zamierzacie czapki zabrac do szpitala przy wyjsciu z dzieckiem? juuz polarowe? chyba jakies grubsze ale czy az tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wg tego co pisze to-tylko-ja, mój poród nie powinien być cięzki, bo nie oszczędzaliśmy się z M przez cała ciążę z wyjątkiem jednego miesiąca:)) zobaczymy co pokaże życie shiva24 no to będziemy się tak pocieszać nawzajem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowka2007 mi 182 dni minęły dopiero 30-08 więc teraz bede na Zus-ie, ale nawet nie wiem czy przyznali mi swiadczenie i do kiedy, bo mama nie miala czasu podjechac po poczte a wszystko idzie na adres zameldowania, a nie zamieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau - ja z zusu pieniadze dostaje czasem na drugi dzień, a czasem czekam 3 tygodnie..więc niema reguł a co przenoszenia, to tak jak Shiva wiem,że chłopców się najczęściej przenosi, a nie dziewczynki...doświadczone mamuśki w szpitalu też tak twierdzą :) ale czy chłopcy, czy dziewczynki - to oby w naszym przypadku było jak najszybciej, najmiej boleśnie i oby dzieciaczki były zdrowe :) ja czekam na jutro jak na wyrok, albo zdecydują przyspieszenie porodu i może szybciutko utule Matiego..albo będę ryczeć cały dzień jak znowu nic nie postanowią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska_26 lekarze wiedzą co robić- tej wersji musimy się trzymać bo inaczej oszalejemy... trzymam za Ciebie i Matiego kciuki- żeby było po Twojej myśli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska 26 dzieki za odp.czyli tak jak slyszalam nie ma regul ale patrzcie jak to jestb jak my mamy placic to nawet jednego dnia nie moznq a sie spoznic ,szkoda ze w druga strone to nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka_26 trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze. najważniejsze, ze jesteś pod opieką i dokładnie tak trzeba myślec, że lekarze chcą dla nas i dzieci jak najlepiej. Wiecie co ronzie z tym wszystkim bywa raz jest tak, ze chłopców przenoszą a raz że dziewczynki. napewno to sie nei sprawdza. po prostu co nam pisane to tak bedzie i koniec. Nam zostaje tylko cierpliwie he he he czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwosc cierpliwosc,tego nam nie brakuje dwupaczkom)))))) ide robic golabki,jeszcze kapusty sie moge najesc, a nich tamniech wydyma heheheh juz teraz to bez roznicy wiekszego brzuchola nie moge miec,pozniej trzeba bedzie ostroznie wiec ide na calego pewnie jak wieczorkiem wdepne na forum,jakas brzuchatka sie rozpakuje szczesliwie oby oby ))) pozdrawiam wszystkie co do jednej___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiecie co?? Nie dość że rozzbiera mnie przeziębienie to jeszcze odebrałam wyniki badań na dzisiaj. Nie dość że bakterie z moczu nie zniknęły to jeszcze jakieś drożdże się pojawiły i coś tam jeszcze. Zaczynam się naprawdę bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81 dddddduuuuuuuuzzzzzzzzzzeeeeeeee G R T U L A C J E DLA WAS KOCHANI ❤️ katusia 🌻 dobrze ze humorek wraca 👄 ksemma 🌻 dla Wszystkich mam i Brzuszkow i Tych Dzieciaczkow juz po tej stronie zycia ddduuuzzzeee 👄 ode mnie i Maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex82 nie bój się i nie martw na zapas... a konsultowałaś juz z lekarzem?? Mi też pojawily się bakterie- wcześniej nie miałam- lekarz kazał brać Urosept...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wrzesnioweczki gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusia a tym nie rozpakowanym terminowego rozwiazania zycze chcialam wam tylko napisac ze to niema regoly ktorej plci maluszka rodzi sie po terminie. ja urodzilam 3 po terminie i bylo 2 synkow i corunia. a pierwsze malenstwo dokladnie w terminie. pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzwoniłam do mojego gina to mowił ze posłucha serduszka zobaczy co sie tam dzieje i moze cos bedziemy wspomagali... ach jak mnie to wspomaganie ucieszyło, mam nadzieje ze nie skaczy sie tylko na przyzwoleniu na seksik bo to się u mnie nie sprawdza... szykuje sie, jak wroce to Wam napisze co i jak :) co do zus to mi sprzyznali swiadczenie do 14 lipca :) fajnie ze sie rodzi 2 miesiace przed terminem :) jak wół mieli napisane ze termin jest na wrzesien... oni podobno lubią przeciagać strunę byle by opózniac wypłaty :) ja dostanę na macierzynskim wyrównanie.... a i mi płacili 80 % do czasu az nie interweniowałam potem mi wypłacili wyrównanie, dlaczego? bo sie zasugerowali 1 zwolnieniem na pękniecie srodstopia i potem lecieli po 80% stawce mimo ze byłam w ciazy :) i zwolnienie bylo z kodem B. jak pojechałam do nich z dokmentami i wnioskiem o swiadczenie to mi wmawiali ze pekniecie to inna choroba a ciaza to inna i nie dali sobie przetłumaczyc ze jest \'ciagłosc\' bo zwolnienie na noge było do 12 a od 13 na ciaze... nie chcieli to nie a potem mi odebrali prawo do zasiłku chorobowego, potem czekałam na decyzje i tak byłam bez kasy 4 m-ce i teraz tez poczekam... mi sie umowa konczy pod koniec grudnia, orientujecie sie czy zus mi bedzie dalej płacił macierzynski czy mam tatusiowi oddac... bo zastanawiam sie kiedy bede szła do nowej firmy czy zaraz po wygasnieciu umowy czy po pełnym macierzynskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz lece do doktora ale cos czuje ze mi nic nowego nie powie , zrobilam te proby i dalej alat z aspatem jest ok a fosfataza wysoka !bezsensu ! a doktor pewnie jak mnie zbada to powie ze zreo rozwarcia i ze sobie pochodze oj tak czuje cos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzreśniówka nie znam Twojej sytuaji ale jeśli kończy Ci się umowa a jesteś w okresie chronionym (od 13 tyg ciąży do końca trwania urlopu macierzyńskiego) to pracodawca ma obowiązek przedłużyć umowę do końca trwania tego okresu. Chyba że firma ulega rozwiązaniu itp. Fabia Misia ja już przy ostatniej wizycie miałam liczne bakterie i brałam urosept przez 2 tyg wg zaleceń i nie poprawiło się wręcz jeszcze coś się pojawiło. Dlatego się martwię. O mnie to tam nic byle Niuni nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Niestety nie jestem na biezaco wiec nie wiem ktore urodzily a ktore wciaz czekaja :) Chciałam Wam tylko szybciutko zameldowac, ze po odstawieniu fenoterolu we wtorek, w piatek odszedl mi czop sluzowy, pojechalam do szpitala i tam mnie zostawili. W sobote o 10.00 pojawily sie skurcze, o 13.00 porodowka a o 15.00 urodzilam malego Karola :) A dzis wyszlismy ze szpitala :) Maly spi sobie w pokoju obok a ja powoli ogarniam sie... To byl 37tc +2 dni a maly wazy 3200 i ma 55 cm :) I oczywiscie 10 pkt. Duza buzka dla wszystkich - i tych czekajacych i tych szczesliwych mamusiek :) Pozdrawia Was najszczesliwsza mamusia pod sloncem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81 - super, że masz już swój największy skarb przy sobie 🌼 gratuluję 🌼 Ja dzisiaj cały dzień chodzę z bólami :( Ale skurcze są bardzo nieregularne i nie wiem sama, co robić. Momentami mam już dość. Byle do jutra, bo po usg i ktg przynajmniej będe wiedziała, co z małym. Do tego jeszcze wizyta u gin, więc przynajmniej się uspokoję. No chyba, że wcześniej urodzę :) Co do tego wydłużonego macierzyńskiego, to mam nadzieję, że to uchwalą, bo chciałabym być z maleństwem jak najdłużej. Trzymajcie się, ciekawe, kto dzisiaj się jeszcze rozdwoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek-80 - zdążyłam wysłać posta, a tu taka piękna wiadomość. Życzę Tobie i maleństwu samych pięknych chwil 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek 80 Kochana no to ddduuuzzzeee GRATULACJE ❤️ fajowo masz ze juz jestes z tymi mamusiami co maja swoje Kruszynki przy piersi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek-80 GRATULACJE!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec...........22.08.....SN.....Michał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.....24.08....CC.....Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.....26.08.....CC....Patrycja 4. Aniołekjg...........dziewczynka.....27.08....CC.....Basia 5. Azalia................chłopiec..........27.08.....SN.....Kar olek 6. Daria123............chłopiec..........30.08....SN.....Marcel 7. Justme...............chłopiec..........1.09.....CC.....Konrad 8. kamyczek80......chłopiec............1.09.....SN.....Karolek 9. Eve81................chłopiec..........3.09.....CC.....Szymon 10. Peepetti.............chłopiec..........3.09.....CC.....Michałek 11. Pola40...............chłopiec..........4.09.....SN.......??? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek-80 GRATULACJE!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec...........22.08.....SN.....Michał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.....24.08....CC.....Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.....26.08.....CC....Patrycja 4. Aniołekjg...........dziewczynka.....27.08....CC.....Basia 5. Azalia................chłopiec..........27.08.....SN.....Karolek 6. Daria123............chłopiec..........30.08....SN.....Marcelek 7. Justme...............chłopiec..........1.09.....CC.....Konradek 8. kamyczek80......chłopiec............1.09.....SN.....Karolek 9. Eve81................chłopiec..........3.09.....CC.....Szymonek 10. Peepetti.............chłopiec..........3.09.....CC.....Michałek 11. Pola40...............chłopiec..........4.09.....SN.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×