Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie Kochane Peppetti serdeczne gratulacje niech Ci się Michaś zdrowo chowa! Ktoś pytał o czkawkę - moja Niunia też często miewa czkawkę czasem tak silną że aż brzucholek mi podskakuje. Ja dzisiaj na wizytę idę ale dopiero na 20.20. Dzień mi się będzie dłużył pewnie niemiłosiernie ale co zrobić. Denerwuję się co mi powie lekarz. Mam dziwne wrażenie że wyśle mnie dzisiaj na oddział. A co do opłacania położnych czy lekarzy u nas stawki są piorunujące - lekarz 2000 a położna 600. Nic dodać nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3- 👄 wszystko oki, staram się nie mysleć i dlatego nie ma mnie na forum, bo cały czas chodze na spacery, by nie siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia, ciesze sie, ze u Ciebie wszytko dobrze:) mysza, ja mysle, ze jak sie juz tak ustawawila, to juz tak zostanie. Chociaz jak moja mala szaleje, to tez sie boje... Ale p. dr powiedziala, ze mocno przywarla do kanalu, wiec moze juz zadnego numeru nie wywinie:) Dotex, cholender, ale stawki! nawet nie mialam pojecia! ja lekarza nie mam oplaconego, polozna z rodziny, wiec tyle dobrze. ale 2tys?! chyba ich normalnie pogielo! sakahet, kaja, fabia, ewcia, malagocha, Lukrecja, wrzesniowka, vanilam, Kasia W., azazella, grako, to-tylko-ja, Konwalia, Ksemma, Dee, Laura :) buziaki dla wszytkich wrzesnioiwek:) sluchajcie, z co z sophie?????? ozdywala sie? zawsze wypatruje jej postow, ale moze przeoczylam jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zielony Talerzyku stawki z kosmosu dlatego my z M postanowiliśmy się nie bawić w kosmonautów. Nie stać nas na to. Wierzę że będzie dobrze bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex, dokładni! kolezanka rodziła na Siemiradzkiego, nie miała nikogo opłaconego i wszytko było super, położne się zajmowały bdb, to samo miały inne dziewczyny - w Żeromie i na Ujastku, tak, że myślę, że nie ma się czym martwić. Będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 Ja miałam dzisiaj ciężką noc i dopiero niedawno wstałam. Szybko włączyłam komputer, by przekazać Wam sms od Poli40 (wysłała wiadomość do Peppetti): \"Malutki przyszedł na świat o 9.20, 3500 i 56 długi, było strasznie, ale o tym napisze jak wyjde. Pozdrawiam.\" Peppetti przekazała mi, że naszej Poli wody odeszły wczoraj po 20.00, więc męczyła się całą noc :( A nasza Peppetti dochodzi do siebie. Jest obolała, ale ogólnie jest ok. Zajrzę do Was później. GRATULACJE 🌼 Pola 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja jestem przerażona sypiemy sie strasznie ale GRATULACJE❤️ dla Peppetti i Poli40 fantastycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola40 GRATULACJE!!!🌼🌼🌼 Ale fajnie nam rozrasta się tabelka dzieciaczków:) Ja chętnie mogę być następna ale dalej się nic nie zapowiada!!Jutro piąty dzień po terminie i wyjazd do szpitala.Ciekawa jestem czy mnie jeszcze przetrzymają czy zaczną wywoływanie.Tak czy inaczej zaczynam odczuwać stres:O Miłego dzionka dziewczynki!!Ciekawe ile jeszcze dobrych wiadomości dzisiaj usłyszymy:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się dalej 2 w 1. Peppetti i Pola40 - GRATULACJE !!!!!!!! Daria123 - przesłodki Twój Marcelek :D Tristeza - trzymam kciuki 🌻 Byłam wczoraj na wizycie u lekarza - ciąża donoszona, szyjka miękka, ale bez rozwarcia. Jeśli nie urodzę do terminu czyli do 12 września, 17.09.2007 mam się zgłosić do szpitala. Coś czuję, że chyba przenoszę moją Dominiczkę. Co prawda w nocy nie mogłam spać - tak mnie bolał krzyż i podbrzusze, ale teraz jest już w miarę OK. Dzisiaj byłam rano po raz ostatni oddać krew do badania. Trochę się zdziwiłam, bo lekarz powiedział, że nie muszę robić WR, HBs i innych badań - mam zbadać tylko odczyn Coombsa. Na KTG też mnie nie wysłał. Pozdrawiam wszystkie mamusie i dziewczyny w dwupakach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny GRATULACJE dla peppetti i poli40 :) Daria synus uroczy :) Mam jutro wizyte w zusie, jakies badania i troche sie denerwuje. niebardzo wiem czego sie spodziewac. W czwartek wizyta u kardiologa, ma robic echo serca i na tej podstawie zdecydowac czy moge rodzic SN, i chociaz mysle ze wszystko bedzie dobrze to jednak jakis niepokoj we mnie siedzi. No a w piatek wizyta u ginekologa. Ktos pytal o apetyt, maz wczoraj sie smial ze ja nie robie nic innego tylko jem :) i jak do 8 miesiac przytylam 10 kg to w ciagu ostatniego przybedzie mi kolejne 10 ;) Uciekam przeprac pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stys27
Cześć dziewczyny, jestem mamą dziewczynki, która wyrosła już z niemowlęcych ubranek, te które nosiła są zadbane i czyściutkie, niektóre w ogóle nie używane, mam dosłownie wszystko co potrzeba dla dziewczynki w rozm. 56-86. Jakby któraś z Was była zainteresowana kupnem za parę złotych pięknych śpioszków (wiele sprowadzanych z USA), prosze o kontakt e-mail a podeślę zdjęcia z opisem. Niedługo wszystko wędruje na allegro, pozdrawiam, mój mail: stys27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Najserdeczniejsze 🌻GRATULACJE🌻 dla Peppetti🌻 i Poli 🌻 Przede wszystkim zdrowka dla Maluszkow i dla Was! Trzymam kciuki za Trizteze🌻 Pozdrowienia dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla poli40 :) super ze koleja dziewczyna została szczęśliwą mamusią :) która bedzie 10ta? uświadomiłam sobie ze nie mam ksiazeczki ubezpieczeniowej z zusu, podobno nie potrzebna wystarcza RAMUA na książeczkę czeka się 30 dni wiec chyba nie warto walczyc z pracodawca o wypenienie druku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 nie wiem, ale to chyba zalezy od zakladu pracy, ja poszlam i od reki zrobily mi legitymacje ubezpieczeniowa.... qrcze ale zazdroszczę juz tym rozdwojonym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Pola40 GRATULACJE!!! Dotex82 stawki u was na prawdę nieziemskie. Ciekawe kogo na to stać. katusia.. dotleniasz się powiadasz:) Fajnie, na pewno nie zaszkodzi. Chociaż mi lekarz powiedizał, ze mam chodzić na krótkie spacery ale często.🌼 aneta76 no w koncu to wrzesień, więc nasz wyczekiwany miesiąc 🌼 tofikowa🌼 zielony_talerzyk🌼 joasia_🌼dziwne, ze was tak sprawdzaja w tym Zusie. Mi bez problemu rehabilitacyjny przyznano. Nie denerwuj sie, będzie dobrze. Shiva24🌼 Trizeta🌼 Kasia W.🌼 sakahet🌼 Konwalia10🌼 anja2525 zdrówka zycze 🌼 fabia22🌼 vanilam🌼 ewciau🌼 Lukrecja🌼 I jak zdrowie? mysza3🌼 Grako96🌼 i dla wszytskich wrześniówek🌼 🌼]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny🌼 ja chciałam sie z wami pożegnać na kilka dni,ide do szpitala,jak wcześniej pisałam jestem po terminie więc mogłam sie tego spodziewać.Strasznie sie boje,wyje jak bóbr,zalałam juz chyba całą klawiature.Dzwonie do mojego M i nie wiem czy on zdąży do 15 wrócić[o 15tej jade]i załamka już na maksa.Trzymajcie za mnie kciuki,prosze Boga żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie! Ja od dzis pierwszy dzien po urlopie i jestem bardzo szczesliwa :) Nie mysle tyle i zajmuje sie obowiazkami. To tylko ja dziekuje za haslo na pewno wieczorkiem sobie posmigam :) Lukrecja trzymamy kciuki, nie martw sie wszystko bedzie dobrze, bedziesz na pewno w dobrych rekach :) Pozdrawiam was goraco, do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja trzymaj sie i nie płacz.Przeciez to nic złego nie znaczy, że po terminie. Tak sie zdarza, a jeśli 1 dziecko to bardzo często. Trzyamm kciuki za Ciebie. Bądź dobrej mysli- Bog Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola40 GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! Kasia0110 nie denerwuj sie tak mocno, po usg wszystko sie wyjaśni.A Filipek czuje twoje stresy i po co to.:) TABELKA: 1. Magda7184.....chłopiec.....22.08.....SN.....Michałek 2. Wiśniowa.......dziewczynka.....24.08....CC.....Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.....26.08.....CC....Patrycja 4. Aniołekjg.....dziewczynka.....27.08....CC.....Basia 5. Azalia....chłopiec.....27.08.....SN.....Karolek 6. Daria123....chłopiec....30.08....SN.....Marcel 7. Justme.....chłopiec....1.09.....CC.....Konrad 8. Peepetti.....chłopiec.....3.09.....CC.....Michałek 9. Pola40.....chłopiec.....4.09.....SN.......????? Ja juz po wizycie, naszczeście to fałszywy alam, dzidzi nie jest okrecona pępowiną. Jest juz w kanale rodnym gotowa do wyjścia. Mamusia ma rozwarcie już na 4cm.Pani doktor powiedziała, że już1/3 porodu mam za sobą. Pani doktor zaleciła dużo sexu i mów ze bedzie napewno ok. Jezeli nie urodze do 18 to mam sie jeszcze pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuKrEcJa* napewno bedziemy wszystkie wrześniowe ciocie trzymac kciuki. bedzie dobrze, głowa do góry, nie smutaj sie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPIS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEPIS ...
ponawiam prośbe na przepis na CIASTO KRÓWKA :) a góry wielkie dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×