Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Lukrecja serce moje nie denerwuj sie jutro napewno juz bedziesz tuliła maleństwo szkoda nerwów trzymaj sie mocno i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja super, że u Ciebie wszytko dobrze. I już takie rozwarcie, jestem zdziwiona, bo rozumiem że na 18 masz termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma nie kochana termin to ja mam dziwnie na 23-24wrzesnia, ale rozwarcie sam wizdzisz. lada chwila moge rodzic. ginka mowi, ze mma czekac na skurcze i szybciutko bedzie po bólu, bo mówi, ze z takim rozwarciem to juz mam 1/3 porodu za soba. Kazała mi odstwic wszystkie leki witaminy (elevit) i bralam jeszcz Asmag na skurcze. wiec jak przestane brac ten asmag to pewnie pojdzie. ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuKrEcJa ❤️ badz Kochana dobrej mysli i popatrz na to z tej strony ze juz wkrotce przytulisz swoja Kruszyne o piersi 👄 myslami jestem z Toba i wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja no to ladnie. Mi tez raz powiedziano, ze na 22 mam termin, ale wg OM to 28. Nie myslałam, że to już czas.:) Niby tak- człowiek czeka ale jak co do czego przychodzi to jest zdziwiony. Trzymaj sie dzielnie. 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa wsparcia,to bardzo pomaga👄ja uciekam,ide już do rodziców,nie chce sama siedzieć i czekać do 15tej.Mam nadzieje,że M zdąży przyjechać bo mu wtrambole jeszcze na porodówce hihi.No nic nie ma odwrotu,troche sie uspokoiłam,jestem dobrej myśli.papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja* - trzymaj się dzielnie :) Będę myślami z Tobą, a może urodzimy w tym samym dniu :) Ja jutro mam usg, ktg i wizytę, bo jutro też wypada mi termin. Tak chwilami myślę, że może nie zdążę już robić tych badań :) Daj znać, jak tylko dasz radę 🌼 Ja cały czas mam bóle takie jak na miesiączkę. Czasami się nasilają, jak np. dzisiaj o północy. Przez moment myślałam już, żeby się szykować. Ale po godzinei przeszło. Nie chcę jechać za wcześnie do szpitala, bo wolę czekać w domku na tą chwilę niż tam. Zobaczymy, co powie jutro moja gin. Być może będę musiała się położyć na oddziale. Niczego nie można wykluczyć. Dzisiaj maluch jest wjątkowo mało rucliwy. Przeciągnął się kilka razy i cisza. Śmialiśmy się z mężem, że wczoraj było Szymona i fajnie by było gdyby mały urodził się wczoraj. Ale przecież to mały cwaniaczek :) - z jakiej racji ma mieć 2w1, tzn. urodziny i mieniny jednego dnia :) Czekamy na kolejne dzieciaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Mysza3- dziękuja za pamieć i zauważenie,ze zniknęłam 🌻 od niedzieli jestem w szpitalu, bardzo mi się kręciło w gowie no i okazało się,ze ciśnienie skoczyło.. jestem załamana bo na ktg puls maleństwa też skacze i robią mi je 3 razy dziennie, dostaje podwójną dawkę leków na ciśnienie - moja ginka powiedziała,że ze szpitala wyjdę już z maleństwem, a ordynator chciał mnie dziś wypisać do domu, zaczęłam ryczeć - bo co ja w domu zrobie? jak cała puchne, cisnienie skacze,no i ten puls..dobrze,że była moja pani doktor i zostawiła mnie na oddziale, powiedziała że ona jest za rozwiązaniem już - ale chyba ordynator się nie zgadza? :( nie wiem jutro mam mieć badnia i zdecydują co dalej...tak się boje,żeby Mateuszkowi nic nie groziło... GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIOM, KTÓRE MAJĄ JUZ SWOJE MALEŃSTWA Wczoraj dostałam smska, ale nie miałam jak przekazać- EVE81 urodziła :) w nocy w niedziele o 3 przyszedł na swiat przez cc, Szymonek 3040 i 53 cm, 9 punktów Pisałam do naszej Kasiak - ale jakos milczy - nie wiem czy urodziła , czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, do PRZEPIS - nie prędko go tu napisze, bo mam go w domu, a kiedy w domu będę to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wrześnióweczki :) Ja nadal 2 w 1, tj. 3 dzień po terminie :( Peppetti i Pola40 G 🌼 R 🌼 A 🌼 T 🌼 U 🌼 L 🌼 A 🌼 C 🌼 J 🌼 E !!!! sakahet no z tym wspólnym spacerem, to bardzo dobry pomysł :D LuKrEcJa* trzymam za Ciebie kciuku❤️. Na pewno wszystko bedzie ok. Powodzenia!!! Jak wrócisz ze szpitala, to koniecznie daj znac, co i jak. Konwalia10 no ja tez troche sie boje tego wywoływania. Ale trudno, co zrobic. Jak nie mamy innej mozliwosci, to musimy poddac sie wywołaniu. Z tym wywoływaniem tez jest różnie. Moja kolezanka pojechała do szpitala o godz. 15 na wywołanie, a o 20.30 juz tuliła swoje maleństwo. Wiec nie jest regułą, ze taki poród długo trwa. Mam nadzieje, ze nasze pojdą szybciutko :) 🌼 Pozdrowienia dla wszystkich wrześniówek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynki
Mamusie tulące już swoje maleństwa :) 1. Magda7184.........chłopiec...........22.08.....SN.....Michałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.....24.08....CC.....Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.....26.08.....CC....Patrycja 4. Aniołekjg...........dziewczynka.....27.08....CC.....Basia 5. Azalia................chłopiec..........27.08.....SN.....Karolek 6. Daria123............chłopiec..........30.08....SN.....Marcel 7. Justme...............chłopiec..........1.09.....CC.....Konrad 8. Eve81................chłopiec..........3.09.....CC.....Szymon 9. Peepetti.............chłopiec..........3.09.....CC.....Michałek 10. Pola40...............chłopiec..........4.09.....SN.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynki
Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec...........22.08.....SN.......Michałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.....24.08......CC......Zuzia 3. Szczęściara28.....dziewczynka.....26.08......CC.....Patrycja 4. Aniołekjg...........dziewczynka.....27.08.......CC.....Basia 5. Azalia................chłopiec..........27.08.......SN.....Karolek 6. Daria123............chłopiec..........30.08.......SN.....Marcel 7. Justme...............chłopiec..........1.09........CC.....Konrad 8. Eve81................chłopiec..........3.09........CC.....Szymon 9. Peepetti.............chłopiec..........3.09........CC.....Michałek 10. Pola40...............chłopiec..........4.09........SN.....??? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja72 a po czym Ty kochana takie wnioski wyciągasz, że będziesz na końcu?? równie dobrze to i ja mogę tak napisać...u mnie również cisza, ale czasem bierze niespodzianie i na to liczę pocichutku:)) katusia trochę nas nastraszyłaś.... Dotex u nas położna podobnie kosztuje... co do lekarza to nie mam pojęcia... zielony_talerzyk moja Amelka też już dawno ustawiła się \"do porodu\" i mam nadzieję że nie wykręciła mi żadnego numeru... konwalia10 głowa do góry, będzie dobrze, nie każde wywołanie ciągnie się w nieskończoność... 🌼 ksemma 🌼 LuKrEcJa* kochana trzymamy za ciebie kciuki, myślę że już niedługo napiszesz że nie było tak źle i będziesz pocieszać te, które są w dwupaku:)) to-tylko-ja sama widzisz że stresy były niepotrzebne, bardzo się cieszę, że maleństwo się nie owinęło:)) ❤️ a do tego zostały Ci tylko 2/3 porodu:)) rewelacja. Tylko jak przegapiłaś pierwszą 1/3 to uważnie obserwuj kolejne :))))))) vanilam odezwij się po wizycie, albo napisz którejś eska że zostajesz w szpitalu, żebyśmy się nie martwiły 🌼 miśka_26 trzymaj się dzielnie:)) już niedługo. a z drugiej strony fajnie mieć swoją ginkę w szpitalu- ja niestety nie mam tego luksusu:(( eve81 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 TYM SPOSOBEM MAMY PIERWSZĄ DZIESIĄTKĘ:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Poli40 🌻 :) Na razie mamy 70% chłopców :) Lukrecja - trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze!! Miśka_26 🌻 Też już uciekam, mam dzis wizyte u gina, zobaczymy co mi tam powie ciekawego. Wg lekarki ze szpitala, powinnam była urodzić pod koniec sierpnia (chociaz termin mam na 9.09, a wg wielkości dziecka na 17.09), a tu nic, zero objawów. Umyłam dziś nawet okno balkonowe, przynajmniej będzie czyściutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny któraś wspominała o urlopach macierzyńskich- dziś konferencja p. minister Kluzik- Rostkowskiej- podobno jeszcze w tej kadedncji sejmu ustawa będzie przegłosowana i podpisana... więc wygląda na to, że mamy szanse na 2 tyg dłuższy urlop macierzyński:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuKrEcJa🌻 nie martw sie! Juz niedlugo bedziesz tulic swojego Maluszka do piersi 😍 Trzymam kciuki, zeby sprawnie i szybko poszlo 🌻 Miska_26🌻 nie denerwuj sie, jestes pod opieka fachowcow, wiec pewnie wiedza co robia! Wszytko bedzie dobrze z Mateuszkiem, nie martw sie.Mam nadzieje, ze szybko urodzisz, czego Ci zycze, a moze i ja za kilka dni Cie dogonie ;) eve81 🌻GRATULUJE🌻 to-tylko-ja🌻 fajnie masz :) Na prawde ginka zalecila sex??? Chyba ja tez sprobuje, moze sie uda. kaska0110🌻 u mnie jeszcze niedawno Maly mial, glowke ulozona z lewej strony brzucha, a tydz. pozniej byla juz w kanale. Nie martw sie! Sciskam Cie mocno 😘 azazella🌻 daj znac po wizycie :) Pozdrowienia dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81 GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fabia22 ciesze sie że już mam takie rozwarcie, bo mam nadzieje, że jak sie zacznie to szybko pójdzie. Tylko zeby teraz sie wszystko nie zatrzymało. Dzieki dziewczyny za tabelke na bierząco uzupełniacie. Fajowo już 10 dzieciaczków, dziesięć szczęsliwych mam ale statystyki nierówne 3/7. A własnie słyszałam, że chłopcy rodzą sie przed terminem a dziewczynki po. ale oczewiscie to dotyczy porodu SN a nie umówionych cesarek, czy wywołania. Ciekawe czy to sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24 ginka naprawde zaleciła sex. też byłąm zaskoczona jak powiedziala, ze mam dopuszczac meża dokładnei takich słów użyła. I jeszcze mówi tak dal komfortu to od tyłu i z boczku a wszystko bedzie ok. Naprawde to sa słowa mojej ginki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 przepraszam nie miałam takiego zamaru. Ale wcale nei jest powiedziane, że ja urodze szybko a te z bez rozwarcia wolniej. Ja mam tylko tą pierwszą czesc porodu za sobą, ale co bedzie dalej to nie wiadomo. znam osobe, której sie nic nie działo, szyjka długa i twarda zero rozwarcia, a od odejscia wód po 3h tuliła juz niunie. A chyab ze ci chodzi o to że dziewczynki po terminie, to wiesz sa takei ludowe wierzenia i też nie zawsze sie sprawdzają. głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiva, to-tylko-ja - moj gin tez zalecił seksik od 38 tygodnia :) juz tydzień czasu \"zabawa trwa\" i nic... dziś mam wizytę ciekawe co powie... 2 tygodnie temu miałam 2 cm rozwarcie a dzis..? ciekawe czy seksik cos pomógł... fabia22 mysle ze to głównie od pracodawcy zalezy, mój mi bedzie głupi kwit wypełniał 2 m-ce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja2525- kochana bardzo sie cieszę, że nie lezysz już w szpiltalu i wszystko z Wami oki zielony_talerzyk- postaram sie wrócić do swojej formy w gadaniu ksemma- tak kochana moje spacery nie są bardzo bradzo długie, ale są częste. staram się byc poza domem, poza problemami i pozaa schizami, które sobie sama wymyslam :) Lukrecja- kochaniutka buziaki i przytulaski. jestem z Tobą👄 Pola40 i Eve81- oooooooooooooogromne gratulacje!!!!!!!!!!! no to już nie ma zabawy! juz koniec siedzenia i gadania o wyprawkach- teraz trzeba kasać rękawy i do roboty :) pozdrawiam i przesyłam Wam kochane kobietki ogromne przytulaski :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Kobitki powiem Wam jedno juz koniec beztroskiego zycia, teraz trzeba wziąść się w garść i do roboty. Juz nie bedziemy odpowiedzialne tylko za siebie, ale musimy teraz myśleć gównie o naszych Mluszkach! obysmy wszystkie jak najszybciej zobaczyły nasze kochane wyczekane i zdrowe pocieszki. Amen -ma tak się stac i juz :) buzialki trala la la gówenia mi sie rozpier...........ahhaahahahahahah znowu mnie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia 🌻 Kochana dbaj o siebie i Malego! wrzesniowka2007 chyba sprobuje tego sexu, juz tak dawno nic nie bylo, ze moze byc calkiem ciekawie... a moj M pewnie sie ucieszy, ze koniec postu ;P Mam nadzieje, ze Twoje rozwarcie sie powiekszylo i ze sprawnie pojdzie;) ziarnko_piasku 🌻 ***niunia*** Kasiak a co z Wami? Prosze podpisac liste obecnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dziewczyn sie nie odzywa. Halo halo, odbiór dajcie znak co u was, nie czekajcie jak zaczniemy o was pytac?? Naprawde zauważamy każde zniknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22- kochana ja taka jestem- tj. DZIWOLĄG. jestem wesoła, szybka , za=wariowana, ale jak przychodzi czas na wyciszenie, to wszyscy mnie się pytają czy jestem chora :) kazdy sie dziwi, ze JA POTRAFIE MILCZEĆ :) czasem sama się dziwię :) musiałam się trochę sdystansować, bo zauważyłam , ze robię się za nerwowa :) ale jest oki:) dzięki wielkie za troske 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24- kochana dziękuję i Ty równiez uważaj na siebie i dzidziulka :) 👄 to-tylko-ja- kochana czekam na wieści o narodzinach :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×