Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Ja tylko na chwile bo mam duzo pracy. Greta, ciesze sie ze jest juz dobrze z Natankiem. Kochane Wrzesnioweczki Zycze Wam i Waszym malenstwom zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia , duzo radosci i pieknych prezentow. Do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia niech Pierwsza Gwiazdka spełni wszystkie Wasze życzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Wam aby nasze pierwsze swieta z kochanymi dzieciaczkami uplynely w niezapomnianej,magicznej atmosferze,wszystkiego naj naj naj ode mnie i Marcelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Wam aby nasze pierwsze swieta z kochanymi dzieciaczkami uplynely w niezapomnianej,magicznej atmosferze,wszystkiego naj naj naj ode mnie i Marcelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery Christmas, Christmas Mery były sobie renifery. Miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki. Wpadły w ciepły cichy kąt życząc Wam Happy Swiąt! Magicznych Swiat Bozego Narodzenia zyczy Shiva24 z rodzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wrzesnióweczki! życzę Wam i Waszym rodzinkom, wesołych i pełnych milości Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrówka i radości oraz dużo, dużo prezentów pod choinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że Święta w toku, życzę Wam i Waszym maluszkom wszystkiego co najlepsze, dużo radości, zdrowia i pociechy z dzieciaczków. Pewnie już śpicie, ja lubię sobie dłużej posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych, pogodnych i niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia dla Was, Waszych Maluszków i rodzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych Radosnych Pięknych Szczęśliwych Magicznych Kolorowych Bajecznych PRAWDZIWYCH RODZINNYCH Świąt dla Was icałych Waszych Rodzin a każdy dzień NOWEGO ROKU niech będzie wyjątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdy gasną spory, goją się rany - życzymy Wam zdrowia, życzymy radości. Niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta. Kochanej twarzy, co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi... Tego i wszystkiego, czego zapragniecie życzy: Grażyna, Piotrek, Kasia i Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwych,kojących,wartych pamięci,przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia dla Was wszytkich i Waszych rodzin Ania,Bartek i Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwych,kojących,wartych pamięci,przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia dla Was wszytkich i Waszych rodzin Ania,Bartek i Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. 🌼 życze WAM wszystkim...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromne buziaki aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 _maja_1980 Elżwira kochane kobietki musze Was rozczarować, nici z odchudzania moijego!!!! strasznie przed światemi osłabłam, dziąsła mnie bolały , jakbyście mi zęby drutami wyciągały, awiatminozy dostała, kuba mnie wyzsał, bo w ciązy miała zbyt rygorystyczną diete:(((( tj na koniec ciązy 2 oststanie tygodnie, brak wit. od niedzieli 23.12 jade na ostrym antybiotyku wiec żeby stanąć na nogi żarłam jak świnia by nieć siłe na dziecko, a pokarm musiałam wyciskać: buziaki i jestem odmeldowana:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Święta,Święta i po Świętach:(a szkoda,bo chociaż raz moglismy całą familią posiedzieć,pozartować i wogle miło spędzić czas...a tu czas wracać do codzienności,M już w pracy i zaś same w domciu zostałysmy:(a ja sie pocieszam i siedze właśnie przed kompem z tależem ciasta i kawe mam gorzką chociaż słodziłam;)wogle sie obżarłam przez te Święta,że wstyd.A jak wy spędziłyście Święta?? pozdrawiam was gorąco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Lukrecjo i wszystie kobietki moje kochane!!!!!!!!!!!!!!!!! ja żarłamm, potem jadła, potem, opychałam się a na koniec żarłam !!!!!!!!!!! a antybiotyk w sumie dopiero dziś zadziałał i mam smak:> nie wiem jak ja żarłam bez smaku, ale to przez to iż byłam słaba, to żarłąm za 3 by miec siłe zajmować się Kubatką na naszym forum jakoś wszystkich kasiek mi brakuje nie wiem co się dzieje?????????????????????????????????? u mnie zabkowanie na ostro:>>>>> i tak WAs jubie wszysrkir mocno hihihihihihihihihihi i buziaki:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po Świetach 🌼 u nas po chrzcinach :)) wszystko sie udało super! córcia spała w kościele generalnie była grzeczna...troszke rozpraszały jej spanko organy i organista ktory \"ryczącym\" głosem spiewał kolędy ale...ważne że juz PO i udało sie!!! uf! świeta w rodzinnym gronie spokojne i szczęśliwe...cudowny czas! mała była pełna wrażeń i emocji (duzo ludzi gwarno) co odbijało sie na spaniu - nie mogła zasypiać i calą noc popłakiwała... ale to tez przez ząbki...:(( wogóle byliśmy dzis po raz drugi u lekarza bo ma taki katar i zaflegmiona jest i pokaszluje że strach! ale czysto osłuchowo...oskrzela ok a katar+ślinotok = kaszel i charczenie...och te ząbki...zobaczymy czy zmiana syropku i kropelek cos złagodza to wszystko mała jest ogólnie marudna pcha wszystko do buzi ślini sie i śpi bardzo niespokojnie...ech ja na świeta JADŁAM jak bym z rok nic nie jadła i pojem sobie jeszcze na sylwestra a potem KONIEC dieta!!!!!!! ale bedzie ze mnie laseczka!!! no to tye na szybkiego pozdrawiam was i zmykam bo moja corka bardzo towarzyska i sam nie polezy musi miez wszystkich i wszystko w zasiegu wzroku!!! pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduję się po świętach. Teraz odpoczywam po wielkim obżastwie. Pozdrawiam Was cieplutko. katusia-ja też zawaliłam z tym odchudzaniem.ale od 2 stycznia bierzemy sie za siebie. trzymajcie się. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tyle........................... mam nadwage poswiateczna nie moge reki utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusiu kochana-ŻARŁAM to mało powiedziane hihi ale żreć jeszcze będe żeby sie nie zmarnowało;)Moje postanowienie na Nowy Rok:odchudzanko;)biore sie ostro za siebie,Katusiu-nie musisz mało jeść żeby schudnąć,moja rada to;jesz wszystko normalnie śniadanie i obiad obojętnie czy to będzie schaboszczak czy kotlecik sojowy bo ja tak sie nie katuje tylko jem normalne posiłki bez kolacji tak do 16tej godziny a ok.18tej ćwicze 1-2godzinki mam dużo sprzętu bo M w domciu ma małą siłownie ale ja lubie kajak bo ćwiczy brzuszek(raczej sadełko)nogi i ramiona tak więc 3w1 i robie brzuszki ale takie krutkie(bo inaczej bym sie nie dzwigła)i naprawde działa potrafiłam 2lata temu nie stosując jakiś drastycznych diet a ćwicząc schudnąć 13kg w 4miesiące więc po co odmawiać sobie przyjemności??tylko zero słodyczy i słodkich napoji a tak wszystkie chwyty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Drogie Wrześnióweczki 🖐️ I ja melduję się po świętach; święta minęły bardzo rodzinnie, mały był grzeczniutki, ciągle się uśmiechał ale przez ten cały szum i sporo osób wokół miał problemy z ssaniem piersi. Na szczęście laktator był w pobliżu i z butelki już chętniej ciągnął. Co do jedzenia to aż takiego obżarstwa nie było bo od 3,5 miesiąca wcinam tylko rosołki i gotowane miesko ale teraz pofolgowałam sobie trochę i na szczęście Piotrusiowi nic nie było:) Nawet nie wiedziałam że smażone mięsko może sprawić mi taką radość :P U mnie jakoś dziwnie jest z tą wagą bo już mam dwa kg mniej niż przed ciążą; mały ściąga ze mnie chyba sporo, zwłaszcza witamin bo zaczęły wypadać mi włosy:( Nie dosyć, że nie mam jakiejś bujnej czupryny to jeszcze wypadają. Znacie może jakiś dobry specyfik na wzmocnienie włosów?? I na koniec wielkie podziękowanie dla naszej Miśki!!!Na święta zrobiłam Twój (chyba Twój:) ) przepis na krówkę i był hitem na stole:) Chcemy więcej przepisów na takie smakołyki!! Pozdrowienia i gorące uściski dla Was i Waszych maleństw👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisałam i wcięło... Wróciłam ze świąt i jest OK. Dzidzia zaczęła ząbkować.. bo okropnie się ślini i popłakuje i wpycha piąstki do buzi. Konwalia 10 podaj ten przepis na krówkę, może na Nowy Rok bym zrobiła. Ja mam niezawodny przepis na sernik, podam później🌻 U nas dobrze. Rodzina jeszcze w komplecie. Jak to dobrze miec męża blisko, pomoze, ponosi dizecko.. oj jak sie go docenia teraz. jak byłoby lżej z nim na co dzień. Ale już odliczam dni, kiedy wroci do nas na stałe. Kończe, bo maleństwo marudzi. Pozdrawiam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny ja dołanczam sie do pytania Konwali10,mianowicie co polecacie?jakie witaminy?na włoski bo garściami mi wypadają:(używam dobrych szamponów,odżywki,jedwabie itp,ostatnio nawet kupiłam sobie Vax maske w aptece i też nie działa,całe mieszkanie w kłakach...lenie sie czy co??hehe a zabardzo nie chciałabym ścinać włosków bo zawsze miałam długie a jak ide do fryzjera i mówie końcówki to mi pół głowy wystrzygą dla tego fryzjera omijam jak diabeł święconej wody,chodze tyko jak mi coś odbije na pasemka;)a wogle to mam też małe problemy ze skórą,mam cere suchą a teraz to już wysuszoną na maksa i balsamy nic nie pomagają pije też codziennie wapno bo aż z tej suchoty wyszły mi na nodze dwie suche i szorstkie plamki,masakra!!ŁYSIEJE I ŁUSZCZE SIE.....NO PO KOBICIE HEHE....RATUJCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży miałam gęste, błyszczące włosy. Teraz straciły połysk, a w dodatku zaczęły wypadać niemal garściami. Jak to zatrzymać? Po porodzie u większości kobiet włosy rzeczywiście zaczynają gwałtownie wypadać. Winę ponoszą hormony – estrogeny, które podczas ciąży stymulowały mieszki włosowe i hamowały wypadanie włosów. Teraz poziom estrogenów spada, więc włosy się przerzedzają. Najgorzej jest między 11. a 16. tygodniem po porodzie. Co robić? Dobra wiadomość jest taka, że wszystko wróci do normy mniej więcej w 6-9 miesięcy po porodzie (jeśli karmisz piersią, trochę później, bo prolaktyna też powoduje wypadanie włosów). Pamiętaj o właściwej diecie - jedz dużo razowego pieczywa, grubych kasz i niełuskanego ryżu, bo zawierają witaminę B1, a do pielęgnacji stosuj szampony, odżywki i ampułki wzmacniające. Nie spodziewaj się jednak natychmiastowych efektów. żródło: www.babyonline.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ;) no co do jedzonka swiatecznego.. to rowniez zaszalalam... i barszcz i paszteciki ... i salatki i ryby smazone.. i inne miecha..:D:D i mala bardzo dobrze to eszystko strawila..;) Wczesniej jadlam gotowane.. itd itp...;) Konwalia mozemy soobie podac rece .. ja rowniez juz ok 2 kg mniej niz przed ciążą.. na szczescie na wlosy narazie nie narzekam... przed ciąża czasami stosowalam tabletki wzmacniajace wlosy i paznokcie.. silica ziolowe.. ale nie wiem jak z nimi podczas karmienia piersia..:O to sa tabletki ziolowe... poza tym .. mala wymiotuje jak wymiotowała... :( pozdrawiam cieplo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×