Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Tofikowa- a Twoja córcia tez ma plamki na dziasłach? Mój synuś ma w sumie TYLKO na dziąsłach te zmiany. Niedługo szczepienie, wiec jak się nie będą rozprzestrzeniać, to poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333- ja tez karmie piersia i szczegołowo wypytywałam sie lekarza co mogę a co nie moge , jeśli chodzi o menu i picie ;), tym bardziej,z e synus miał problemy z brzuszkiem (przewlekła biegunka- podejrzenei skazy białkowej). Odpowiedź brzmiała: wszystko prócz mocnej herbaty, kawy i oczywiscie alkoholu. Dodam, zę jest to bardzo doświadczony lekarz. I faktycznie piję herbatki owocowe (malina, dzika róża, hibiskus czy mieszane \"owocówki\"), zieloną, białą herbatę (nie za wiele), unikam czarnej, no i za radą położnej piję kawę zbożową. Obserwuję uwaznie luszka, ale nie ma żadnych uczuleń i nie czuje sie źle, choć jest bardo wrażliwy . :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) W nocy znowu był atak kolki - Domisia płakała i wrzeszczała do godz. 1.30 w nocy. Teraz sobie smacznie śpi i odsypia zaległości ;) Teraz na kolkę nie pomaga niestety Viburcol. Sakahet 🌻 zazdroszczę Ci, że Esterka śpi Ci w nocy tak długo. Też wrześniówka - nadmierna potliwość może być spowodowana przez krzywicę (a krzywicę powoduje niedobór vit. D3). Lepiej idź do lekarza i niech zbada Ci synka. Moja Domisia ma cały czas wilgotne stópki i dłonie, ale pediatra wykluczył krzywicę. A ta nadmierna ruchliwość dziecka jest normalna - z mężem śmiejemy się, że kiedy córcia tak wymachuje rączkami i nóżkami wygląda jak pajacyk na sznureczkach :D Malagocha333 - jakie tabletki rozpuszczasz w wodzie i podajesz córci na zimne i wilgotne stopki i rączki ? Greta78 - synek koleżanki przy zakażeniu dróg moczowych miał troszkę krwi w moczu. Ale on jeszcze płakał przy robieniu siusiu. Ewciau - no to będziemy się razem wspierać na wychowawczym ;) __________M - córcia dorobiła się pleśniawki na języku. Na górnych dziąsłach ma taki gładki białawy nalot, ale lekarka powiedziała, że to nie pleśniawka. Teraz smaruję jej nysyatyną tylko język przed każdym karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie katusia i tofikowa - bardzo dziekuje za odpowiedz u nas zle:( pojechalismy wczoraj od razu po tej krwi do lekarza i natan juz tam na miesjcu mial goraczke 38,5 wiec pani doktor od razu zlecila wszystkie badania i mial rurki pchane do siusiaczka,do noska ,krew pobierana i antybiotyk w zastrzyku po czym powiedziala nam,ze jesli jest to ta bakteria ,ktora podejrzewa to malenki bedzie musial isc do szpitala:( dzis mamy przyjechac na kolejna dawke antybiotyku a w piatek beda ostateczne wyniki badan i zdecyduja co dalej-takze u nas smutki,mam nadzieje,ze okaze sie,ze to nie to co ona mysli ale poki co pozostaje czekanie nie macie pojecia jak strasznie natan plakal podczas tych okropnych badan i jak nam pekalo serce patrzac na jego cierpienie,ja plakalam razem z nim a maz nie wiedzial co ze soba zrobic bo czlowiek bezradny w takich chwilach i dziecku nw zaden sposob pomoc nie moze nie mozna zrozumiec swoich wlasnych rodzicow i ich niektorych zyciowych poczynan dopki sie samemu nie zostanie rodzicem!!!!!teraz wiem jak bardzo sie czasem starali i posiwcali a ja wtedy tego nie rozumialam-kocham ich jeszcze bardziej patrzac wstecz na swoje zycie z perspektywy bycia matka i juz zrozumialam ,ze PUNKT WIDZENIA ZALEZY OD PUNKTU SIEDZENIA:) pozdrawiam wszystkich i prosze pomodlcie sie za mojego synka zeby wyzdrowial jak najszybciej i zeby tak nie cierpial malenki buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa te tabletki to nux vomica 15 ch i silicea 15 ch. Są to granulki homeopatycze bez recepty. Cena za opakowanie 7,5zł. Jest ich 80 szt. Codziennie podaję 2 razy po 3 rozpuszczone w kieliszku w 1 łyżeczce przegotowanej wody. greta78 jak przeczytałam to co napisałaś o tych badaniach to się popłakałam Współczuję Wam. Płacz dziecka jest najgorszy jak nie można mu pomóc. Będę się gorąco modlić by wszystko się dobrze skończyło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgocha333 - dziękuję 🌻 Greta78 - trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki badań. Mam nadzieję, że to nic poważnego i Natanek nie będzie musiał iść do szpitala ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godz 11 i jeszcze nikt nie pisał - toż to niespotykane ;) ja tylko krótko napiszę, że u nas wszystko jak najlepiej: Esterka wczoraj skończyła 12 tygodni, a od paru dni zaczyna się śmiać - nie uśmiechać tylko śmiać - super to brzmi w jej wykonaniu :) w ogóle to przesłodki ten mój maluszek - pewno tak jak każdy maluszek dla swojej mamy ;) pozdrowionka i 🌼 Laura28 - zaglądasz tu jeszcze czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa 🌼 - ubiegłaś mnie, a już myślałam, że napiszę dziś pierwsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko na chwilkę, bo u nas powrót mega kataru. Już mam dość tych śpików.dziecko się męczy i niewiele można poradzić. greta78 - strasznie ci współczuję i bardzo się martwię o twojego synka. pomodlę się i będę za was trzymać kciuki. Będzie dobrze! Pa dziewczyny, idę walczyć z gilami ( hi hi hi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakahet :D Syska - powodzenia w walce z katarem U nas noc była zadziwiająco dobra - wieczorem jak zwykle nie mogliśmy małej uspać przez 2 godziny, bo nosić się nie dała, w łóżeczku się nudziła, tylko telewizor ją interesował ;) W końcu Domisia padła przed północą i spała do 5.15 !!!! To jej rekord w długości spania bez cycusia. Potem godzinę ją usypialiśmy i znowu przespała 3,5 godziny !!!! O 10.00 zjadła i dalej śpi. Kurcze, nie poznaję mojej córci ;) Jak była noworodkiem, to spała łącznie na dobę 8-10 godzin, a teraz z niej taki śpioszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek melduje sie ze nadal jestem z wami...choc BRAK MI CZASu! pewnie jak wielu tu mamusiom🌼 greta78 🌼 -jestem z toba w modlitwie i z innymi dziewczynami! bedzie dobrze-pan Bóg dał nam kochane dzieciątka zeby były nasza pociecha radościa i sensem życia wiec da i zdrówka dla twojego synka! czasami jest cieżko zwłaszcza jak dopada nas choroba-wkrada sie wtedy zwątpienie dlaczego? dlaczego to ja i moje dziecko? ale tak widocznie jest \"pisane\" gdzies tam...ja wierze że Natan bedzie zdrów i zaśmieje sie do swojej mamusi głośnym radosnym u śmieszkiem -chichotkiem! trzymaj sie !❤️ szybko napisze co u nas i zmykam.... moja corcia od 2 dni dostaje do mleka na noc i 1 na dzien(pierwsze karmienie) 1 łyżeczke kleiku ryżowego- na razie nic sie nie dzieje! brzusio ok i kupki tez ok! a wczoraj dałam jej spróbować 1 łyżeczke gotowanego jabłuszka...skrzywiła sie ale zjadła...jutro dam znow 1 łyżeczke...no poza tym Asia domaga sie juz wiecej zaintersowania chce ciagłej uwagi żeby do niej rozmawiac mało mi śpi w dzień 2-3 razy po 30minut i reszte rozrabia! ja ja mało biore na rece staram sie nie nosic za duzo bo bym nic nie zrobiła w domku...wszedzie ja zabieram ze soba ale ona juz jest taka ruchliwa podnosi sie, wygina , chce siedziec, dupką rzuca do góry ze niedługo wyskoczy mi z leżaczka- zapinam ja paskami... w nocy śpi budzi sie na jedzonko dalej o 1 i około 6 a śpi do 8-9 rano ...cudowny ten moj aniołek moje słoneczko! jak sie tak głośno zaśmieje i zapiszczy na moj widok to aż mi łzy lecą z radości!!!!!!!! my na świeta mamy chrzciny( moj mąż wypełnia swoje zobowiązania jako katolik ...)ja mu pomagam i wspieram chociaz mam inne patrzenie na sprawe chtu dzieci...ale to inny temat...no ale przygotowac sie trzeba bo goście przyjada takze duzo duzo roboty nas czeka... zmykam bo moja córcia włąsnie sie obudziła spała AŻ 35minut i juz domaga sie mamusi!🌼 pozdrawiam was cieplutko i dla wszystkich dziewczyn-mam i ich dzieciaczków słodkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie i ich pociechy:) Melduje sie i ja. Dwa dni mnie nie bylo a tu takie zle wiesci. Greta78- bardzo Ci wspolczuje i wierze, ze Twoj synus z tego wyjdzie. Bede sie za Niego modlic. ewciau- dziekuje za odpowiedz w sprawie krwawien z nosa:) Jesli chodzi o pocenie sie to jednym z pierwszych objawow krzywicy jest wlasnie pocenie sie glowki, wtedy trzeba sprawdzic czy z tylu glowka nie jest miekka, jesli nie, to nie ma sie czym martwic bo to nie krzywica. Ja jestem juz po szczepieniu i mala byla bardzo dzielna zaplakala dopiero przy wyciaganiu igly, ale to tylko przez chwilke. Bylam tez z synkiem u lekarza i dostalam skierowanie do laryngologa. Takze sie juz martwic na zapas nie bede. Zreszta teraz z tym straszym wiecej klopotow niz z malutka. Bylam z nim dzisaij u dentysty bo ma az 4 ubytki, ale byl bardzo dzielny. Tak jak dzidzia1975 mam chrzciny w swieta i zamowilam na allegro sliczny komplecik z polaru i czekam na paczke juz tydzien i sie jeszcze nie doczekalam niestety. Poczta Polska nawala. Oki kobietki znikam do malej, a potem na zakupy ide kupic sobie cos na moj gruby tylek hihihi. Caluski dla bobasow Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta98- modle sie o Natanka z całego serca👄❤️🌼 jak przeczytałam ile mały sie nameczył to łzy mi napłynęły, bo ja ryczałm juz po szczepieniu Kubusia i pobieraniu krwi z pietki. nie wiem jak bym ryczała jakby mu w siusiaczka coś wkładali. oby wszystko było dobrze Syska- a paszoł won ty katarze niedobry, a fe uciekaj. kochana przekaniam złego duszka Kataruszka, oby szybko katarek znikł 👄 kochane u mnie mała wojna KUBA OD DWÓCH DNI nie chce cyca wygina ię i płacze jakbym go ze skóry obdzierała, koszmar, poddałam się i zrobiła mu butelke i z 90ml wypił tylko 40 ml i znowu płacz. poszłam do apteki kupiłam żel na ząbkowanie i zasnął, potem sie obudził i szok zjadł normalnie cyca. kurde czy to ząbkowanie. help!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie chce rezygnowac z piersi, a te zmuszanie go to mały koszmar, ale jestem konsekwentna i dalej dale cyca. kochane czy macie takie przezycia? narazie nie mam zbyt duzo czasu na wchodzenia na neta więc się nie gniewajcie. staram się czytać, ale nie zawsze mogę odpisać. ogromne buziaki👄 aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 _maja_1980 Elżwira JESLI KOGOŚ POMINEŁAM PROSZĘ O UPOMNIENIE MNIE!!!! MAŁY PODLIZ BUZIACZKOWY I ŻYCZĘ MIŁEGO SPOKOJNEGO DNIA I BARDZOOOOOOOOOOOOOOOOOO WAS LUBIE, JESLI NIE PISZE, TO PAMIĘTAJCIE , ZE NA 100% CZYTAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wrzesniowki U nas jesli chodzi o jedzenie to bez zmian, nie rozstaje sie z laktatorem na dluzej niz 3 godziny. Danielek od dwoch dni probuje siadac, oczywiscie z moja pomoca. Potrzebuje coraz wiecej uwagi, kiedys lubial polezec sobie w spokoju a teraz domaga sie towarzystwa non stop. Greta78 Bardzo mi przykro ze Natanek zachorowal. Badz silna, wszystko bedzie dobrze. Oczywiscie bede sie modlic za jego zdrowie. Musze leciec bo mam troche sprzatania a jest okazja bo maly spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbuje siadać
???????????????????? niespełna 3 miesięczne dziecko???? jasssne, podciągaj go a zobaczysz jakie będzie miał problemy z kręgosupem :O co za durna matka :O dziecko samo zaczyna się podciagać do siedzenia po skończeniu 5 miesięcy! i nie myśl sobie że masz genialne dziecko bo tak zapewne nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomarańczowa pusta głowo.....(napływają mi inne słowa, ale nie chce przed świetami się denerwować..hehe)każde dziecko jest INNE .. ja jak skończyłam 4 miesiące to już siedziałam i jakos nie mam problemów z kręgosłupem..niektóre dzieci są mocniejsze i szybciej się dźwigają, a inne później...a niektóre mają rok i jeszcze nie siedzą!!!jeśli masz opóźnione dziecko - to współczuje naprawde mój Mati skończył 3 miesiące, a też już się dźwiga do siadania, wystarczy złapać go za rączki i się podnosi-siada..a gdy jest w pozycji półsiedziącej na moim brzuchu to już absolutnie nie można puścić go, bo sam nachyla sie dp przodu, jest poprostu silny.... a poza tym lekarz jak byliśmy na kontroli w szpitalu juz miesiąc temu- brał go za rączki by sprawdzić czy zaczyna się dźwigać.... wiec co widzisz w tym nie normalnego?? myślisz,że ktoś bierze dziecko sadza i podtyka pod plecy jakąś podpurkę?????skąd się biorą tacy ludzie??? Kochane jak tam przygotowania przed świętami???? już kupiłyscie prezenty? a co dla maluszków??? ja oglądam i oglądam i nie wiem co..może wklejajcie jakies linki i jakies propozycje????? greta78 - Kochana trzymajcie się, oby wszystko było jak najszybciej dobrze, pomodle sięza Was.. Kochane POMOCY - chyba zaczęły się u nas problemy ząbkowe, Mati już3 dzień jest strasznie krzyczący i marudny, piastka ciagle w buzi i bardzo zaczął się ślinić...nie wiem jak mu ulżyć? i czy to rzeczywiscie ząbki??? jak rozpoznać, czy to to???? dochodzi do tego,ze pakuje go w wózek lub auto i wierczorem jeździmy by w końcu zasnał....czytałam,ze ząbkowanie może dawać sie we znaki nawet kilka miesiecy wiec jeśli miałoby to tak wyglądać - to nie daj boże.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 Sorki,że sie nie odzywałam pare dni,ale mam pełne ręce roboty jak to przed świętami,każdą wolną chwilke jak mała uśnie poświęcam na sprzątanko. Greta78-życze ogromnej wytrwałości i pogody ducha,brak mi słów jak przeczytałam twoją wypowiedz,ŻYCZE TWOJEMU MALEŃSTWU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ I SZYBKIEGO POWROTU DO ZDRÓWKA👄 Katusia-nie przejmuj sie tą pomarańczową kretynką,bo chętnie bym takiej dupsko skopała.Moja mała też sie dzwiga najlepiej to by już chciała siedzieć i z tym podnoszeniem to każda z nas wie o co chodzi,ja jak tylko złapie za rączki moją niunie to ona odrazu zryw do siedzenia.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek! Wstawać śpiochy. Katusia, tofikowa - katar już prawie pokonany u Natalki. Jest lepiej. Dzieki za troskę i magiczne zaklęcia katusi *( paszoł won itp.) Aneteczka1976 - na ropiejące oczo dobry jest babciny sposób, przemywanie rumiankiem lub mocna herbatą. herbata jest nawet lepsza, mojej natalce bardzo szybko przeszło.Po prostu zaparzasz ekspresówkę w 1/3 szklanki wzrątku, czekasz aż przestygnie i letnim naparem przecierasz oczko kilka razy dziennie.Spróbuj. Ewentualnie woda fizjologiczna, ale ona nie ma żadnych przeciwbakteryjnych właściwości. Greta78- daj znać co u Was.Mam nadzieję że wszystko OK. Pozdrawiam Was cieplutko. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteczka1976 Przemywanie oczu-zawsze zaczynamy od zewnętrznych kącików i po każym ruchu zmieniamy wacik.Zaropiałe oczka najlepiej przemyć 2-3razy dziennie sterylnym wacikiem zamoczonym w naparze rumianku.Tyle udało mi sie znależć na szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No co taka cisza na kafe.jak mamuski po weekendzie? U nas OK, katar prawie przepędzony, powoli myślimy o świętach. Co ciekawego gotujecie, pieczecie? dajcie jakiś przepis bo ja nie mam pomysłów. Pozdrowienia dla wszystkich. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, oojjj malo sie dzieje na cafee:-) widac,ze swieta ida.... sprzatanie,gotowanie i zabawy zabawy zabawy....z malenstwem moja miska w swieta skonczy 3 miesiace!!! dziewczyna silna jak dab🌼a jak sie smieje hehehe to ja sama uchachana jestem zjada 120ml 6 razy na dobe prosze napiszcie ile wasze dzieczaczki siamaja(oczywiscie butelkowe) no to tyle,czytam juz od paru dni wiec jestem na bierzaco ale napisac to juz mi sie nie zabardzo usmechalo :-) co do oczek,to rumiankiem przemywac ale pamietac trzeba zeby byl zimny i za kazdym razem swierzo zaparzony pozdrawiam mamutki paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U nas się zaczęło noszenie małej na całego. Miałam taką spokojną córeczkę a teraz płacze bo chce na rączki. Zasmakowała widoków na pionowo i teraz nie chce grzecznie leżeć ale nie mogę narzekać ponieważ za to w nocy już od półtora miesiąca pięknie śpi od 21 do 8 rano bez żadnego karmienia czy przewijania. Ja też inaczej funkcjonuję jak się wyśpię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nie wiem czy uda mi się napisać jeszcze coś przed świętami więc już dziś życzę Wam zdrowych spokojnych i radosnych Świąt. Dużo miłości, radości pociechy z najbliższych i nieustającego optymizmu oraz spełnienia marzeń i prezentów zaspakajających Wasze najskrytsze marzenia. Kochane, moja Wiki wciąż wyłącznie na piersi, świetnie się rozwija i daje mi w kość jak nie wiem co. Czasami mam dość. Brak mi sił. Dobrze, że jest to forum i mogę się czasem uspokoić, że nie jestem jedyna i niektórzy mają gorzej. Najważniejsze, że jest zdrowa. Tylko, że ja chyba przeżywam spóźnioną depresję poporodową. My już chrzciny mamy za sobą. Jeśli ktoś ma ochotę to w stopce mam 3 zdjęcia z chrzcin. Do dziewczyn, które chrzczą swoje dzieciaczki później! Mam do odsprzedania komplet do chrztu dla dziewczynki (raz założony). Komplet jest 3 częściowy + buciki. Do wglądu na stronie, która jest w mojej stopce. Razem z butami kosztował 140 zł. Chętnie odsprzedam za pół ceny + koszty przesyłki. Kontakt przez pocztę grako96wp.pl Jest naprawdę śliczny - polecam. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeeeeeee umarłoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Myslę, że jednak nie umarło. Może ktos tak chce.. ale jeszcze żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×