Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dzień dobry:) Wstawać śpiochy;) No nareszcie niedziela,M w domu to mozna sobie poświęcić troche czasu,bo w tygodniu jest to nie do zrealizowania.Już z rana ufarbowałam sobie włoski a za moment lece do siostry zrobic pazurki,po obiedzie wybieram sie do marketu na zakupki a M zabiera małą na spacer...ale miło tak odskoczyć czasami od codziennych obowiązków:) Życze miłego popołudnia,zaglądne wieczorkiem🌼papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MAMY BUTELKOWE Urodziłam 24 wrzesnia i do tej pory nie dostałam okresu. Piersią karmiłam tylko 4 tygodnie. Czy wszystkie już dostałyscie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moja Natalka robi mi piękne niespodzianki od kilku nocy- mianowicie śpi pięknie. budzi się na 1 karmienie i do 9.00 spi jak suseł. Dziewczyny współczuję klopotów z karmieniem. Ja co prawda pokarmu mam mnóstwo i mam w nocy problem z nadmiarem, ale dla mnie to cały czas jest trochę bolesne.Jak natalka zaczyna ssać to normalnie az mnie skręca, potem jest juz lepiej-chyba mam jakieś niewydarzone te cycki. Nie mogę powiedzieć że to karmienie to tylko czysta przyjemność, ale uśmiech najedzonego bobasa jest cudowny. pozdrawiam Was serdecznie ! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee dzieki za odpowiedź, wybaczcie, że sie wtrącam ale sama ostatnio przechodze kryzys laktacyjny i szukam sposobu na zachowanie i zwiekszenie produkcji mojego mlesia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim mamusiom i ich pociecha Dee Dziekuje serdecznie za odpowiedz i za linki, sa niezwykle pomocne. Zmienilam witaminki z tri vi sol na d vi sol i zwiekszylam dawke do 1.0 ml. U nas bez zmian a ja jak zwykle nie rozstaje sie z laktatorem. Dee, pamietam jak ostatni raz pisalysmy to pytalas o nakladki do karmienia. I co nie zdaly egzaminu? U mnie na poczatku byly pomocne ale za jakis czas maly tak sie krecil sciagal je i byla tylko nerwowka no a poza tym stresowal mnie ten brak kontroli na tym ile zjadl. WIdze ze tez rodziow masz w Polsce. Jakie to smutne ze nie moga widziec wnuka, dobrze chociaz ze jest skype. Moja mama tak kocha Danielka ze juz przezywa jak to bedzie jak wyjedzie. On juz tu byla miesiac przed porodem i chyba to ja jescze bardziej z nim zwiazalo. Dee a czy Beniaminek jest Twoim pierwszym dzidziusiem? Ogladalam jego zdjecie jest sliczniutki. Dzidzia 1975,Peppetti, Shiva24 Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dawno nie pisalam,ale czytam regularnie,u nas wszystko ok,Marcelek rosnie i pieknie sie rozwija,mam pytanie tych,ktore maja bujaczki,ktory wybrac,bo chce mu kupic pod choinke,pomozcie....http://www.allegro.pl/item277926276_fisher_price_lezaczek_bujaczek_hustawka_2007_.htm http://www.allegro.pl/item279624709_fisher_price_lezaczek_bujaczek_p_07_kurier_15_zl.html l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 ja tylko tak z dokoku,poczytalam sobie , NK przejrzalam i czas wolny bryknal raz dwa. jutro szkola lekcje obiady sprzatanie uufff przy dwojce zawsze jest kupa robotyyyyy,choc dobrze ze starszy juz taki samodzielny faktycznie co do smoczkow to ja egoistycznie podalam rozmiary tych co uzywam ja a nie ogolnie🌼 poogladalam dzidziuski cuuuudowneeeeeee❤️ ja na garnku mam zdjecia,ale juz podawalam w razie co:-) zycze spokojnej nockiiii wszystkim tzn mamuska i dziateczka. u nas nocne spanie ok 24 do 7. ciezko mi bylo takdlugo nie spac(tym bardziej ze nie mam mozliwosci podrzemac w ciagu dnia a wiem jak to laduje akumulator bo tak podsypialam sobie ze starszym miskiem)ale juz sie przyzwyczailam,czy jeszcze ktoras pociecha jest nocnym markiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie!!!! Co mogę podać mojej małej jak nie robi kupki już 4 dzień? Piła dziś koperek ale nic nie pomógł. Nawet moja mała nie pryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 - te leżaczki róznią sie poza kolorem :) pałąkiem na zabawki, ten z leżaczka za 189 jest praktyczniejszy, łatwiej wsadzićtam dzidziusia, bo ten pałąk przesuniesz na bok i już..a w tym drugim - trzeba cały pałąk ściagać - a to mało praktyczne........ malagocha333 - nie pamiętam, czy karmisz piersią, czy sztucznie? jeśli piersią to kochana dużo jabłek lub soku jabłkowego..a jeśli sztucznie - to ciężko cokolwiek poradzić - czopki pomagają,ale ja ich nigdy nie stosuje bo czytałam,że taka ingerencja nie jest odpowiednia, chociaż jeśli to jest sporadycznie to można raz na jakiś czas podać czopek - w aptece na pewno Ci doradzą jaki.. jak już kiedyś pisałam u mnie w takich sytuacjach zawsze pomaga podanie innego mleka..i tak na codzień karmie nanem1 to poprostu podam jedną porcję mleka innej firmy i kupka jest odrazu :) Shiva, Pepetti 🌻 Katusia, Anja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki miska 26 za odp. Ja karmię tylko piersią i wysłałam wczoraj w nocy męża do apteki a jakaś głupia baba zamiast dać czopki dla niemowlaka to dała dziecku od lat 3. Pojechałam jej to wsadzić w zęby. Tak się wkurzyłam bo niby baba po studiach i powinna wiedzieć co daje a dała byle co i jeszcze mówiła mi że nie powinno nic nie być. Poprostu żebym dała mniejszą dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrzesniowe Mamusie i ich malenstwa. Dawno sie nie odzywalam, ale czytam Was regularnie. malagocha333- jesli karmisz piersia a twoja coreczka nie prezy sie i ma miekki brzuszek to nie masz sie czym martwic, to ze sie nie wyproznia nie oznacza ze dzieje sie cos zlego. Moja mala robi co 3 dni i lekarka mi pwoiedziala ze to jest norma i oznacza tylko ze dziecko wchlania caly pokarm jaki zjada. Takze zaobserwoj swoja mala. Jesli bedziesz widziala, ze proboje sie wyproznic, ale nie moze i placze przy tym i ma twardy brzuszek to zrob jej masaz odbytu. Posmaruj palec oliwka i delikatnie masuj jej odbyt, tak mi poradzila pediatra. Jesli to nie pomoze podaj jej czopek glicerynowy. Mam nadzieje, ze to pomoze:) A u mnie wszystko dobrze, w srode jade z mala na 2 szczepienie i mam nadzieje, ze mala nie bedzie miala odczynu poszczepiennego i tym razem. Moja corcia juz gaworzy na calego, bardzo lubi jak sie do niej mowi i sie usmiecha. Teraz musze konczyc bo mala sie obudzila. Wpadne pozniej Pozdrowionka dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANJA kochana nasze dzieciaczki po 9 dzis skończyły 3 miesiące - ale ten czas leci, ucmokaj go mocno od nas ❤️ no i oczywiscie dla wszystkich bobasków z 10.09 cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Mam pytanie-ile waza wasze skarby?pytam z ciekawosci,bo moj skarb karmiony tylko piersia wazy juz ponad 6kg i nie wiem czy to dobrze czy zle.Czy malo czy duzo jak na niecale 3miechy? Tak poza tym to u nas ok.Przepuklina juz jest coraz mniejsza :) Pozdrawiam mamusie i ich skarby i zycze milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz drugi wklejam to pytanie Może jest tu jakaś mama butelkowa? Witam MAMY BUTELKOWE Urodziłam 24 wrzesnia i do tej pory nie dostałam okresu. Piersią karmiłam tylko 4 tygodnie. Czy wszystkie już dostałyscie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Gratuluję dzieciaczków. Ja sama mam już 8-miesięczną córeczkę. Czas leci... A teraz mała prywata: mam do sprzedania komplet do chrztu w stanie idealnym rozmiar 74 (sukienka, kapelusz, płaszczyk, rajstopki, buciki) w cenie 110 zł. Jeśli któraś miałaby ochotę to zapraszam: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282441625 Mój mail to md93@wp.pl Pytajcie śmiało! pozdrawiam serdecznie tip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneteczka ja urodzilam dzien po tobie,karmilam miesiac piersia,teraz sztucznie a okres dostalam w 8tyg po porodzie.za tydzien drugi!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest katusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniówki 07 leworęczne
że nikt nie usunie tego forum??????????????????????????????????? przecież tu nikogo nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jest moderator???????????????????????????????????????????? tylko wy nie macie na nic czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co to za niedorajdy z tych bab????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniówki 07 leworęczne
katusia ma was pewno w d u pie, sama ze soba ma gadac???????zeby ktos mial co poczytac???????????????? hahahahhaha dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej istoty- droga osobo nie wypowiadaj się za mnie, bo to nie ładnie, nie wymyślaj historii, której nie ma. każda z dziewczyn ma małe dziecko, ja równiez mama małego szkraba w domu, wiec wszystkie nie mamy czasu na pisanie do siebie. jak byłyśmy w ciązy czas leciał wolniej, teraz nie mamy czasu nawet pomysleć a co dopiero rozpisywac się na forum. nie wypowiadaj się w moim inmieniu bo nie dałam na to pozwolenia tobie ani żadnej innej osobie. pozdrawiam Anetaczka1976- kochana ja już Tobie isałam, ze mimo iż karmie piersią, ale częściow była czasem i butla dostałam okresu po 6 tygodniach od cc, a teraz już miała drugi okres i podczas 2 miesiączki załozono mi wkładkę. wiem od gina, ze nie trzeba czekac na miesiączki by zakładać wkładki, w miesiaczke jest wygodniej, bo jest wszysdstko spulchnione, a potem wraz z wkładką zaciska się i ma tam dobrze siedzieć. pozyjemy zobaczymy. goraco cię pozdrawiam. Miśka_26, Anja2525, Dee*** oraza wszystkie kochane forumowiczki ogromne całuski dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby żadna z Was nie poczuła się gorsza, to znowu taki mały podliz, wiec przesyłam wam buzialki 👄 👄 👄 aniołekjg 👄 konwalia10 👄 Laura_28 👄 Szczęściara28 👄 Wisniowa 👄 LuKrEcJa 👄 justme 👄 missarajevo 👄 Vanilam 👄 Edyta79 👄 Kasiak* 👄 syliak 👄 iza iza 👄 ziarnko_piasku 👄 daria123 👄 NINKA78 👄 syska 👄 esa 👄 sakahet 👄 eve81 👄 tristeza 👄 soophiee 👄 Tofikowa 👄 anja2525 👄 mysza3 👄 kasiek78 👄 ***niunia*** 👄 ewapiano 👄 Diana 24 👄 Kaja 72 👄 Shira23 👄 Granini 👄 kaska0110 👄 lea76 👄 azazella 👄 julllka 👄 zielony_talerzyk 👄 destiny 👄 Jolla25 👄 Greta78 ODEZWIJ SIE I NAPISZ JAK TWÓJ HUMOREK?????? 👄 Aneteczka1976 👄 dzidzia1975 👄 Pola40 👄 Peppetti 👄 diana shanti 👄 Monia18 👄 malagocha333 👄 Rinka84 👄 aneta76 👄 Sisterone 👄 Irysek 👄 Miśka_26 👄 Shiva24 👄 Dotex82 👄 ksemma 👄 to-tylko-ja 👄 grako96 👄 kamyczek-80 👄 joasia_ 👄 Luiza342 👄 Samara 👄 zekanna 👄 kofii 👄 Magda7184 👄 fabia22 NO KOCHANA , tY TO JUŻ MASZ U NAS PAŁE ZA SPRAWOWANIE :>>>👄 ewciau 👄 azallia 👄 balbi77 👄 wrześniowka2007 👄 Ania1978 👄 _maja_1980 👄 Elżwira ZAPOMNIAŁAŚ O NAS??? 👄 JESLI KOGOŚ POMINEŁAM PROSZĘ O UPOMNIENIE MNIE!!!! MAŁY PODLIZ BUZIACZKOWY I ŻYCZĘ MIŁEGO SPOKOJNEGO DNIA I BARDZOOOOOOOOOOOOOOOOOO WAS LUBIE, JESLI NIE PISZE, TO PAMIĘTAJCIE , ZE NA 100% CZYTAM. 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie Kumpeliki!!! nie pisałam, bo czasu nie mogłam sobie wygospodarować na kompa. wczoraj zaś bardzo bardzo źle się czułam, ale dziś juz lepiej i Kubulek zasnął wiec coś tu do Was postanowiłam naskrobać. u nas nadal piastka w buziuni, smoczek już tak nie smakuje, ja zaś mam mleczko w cycusiach jak jestem spokojna, a kiedy nastąpi mały stresik mleczka mało, ale przykładam Kubusia by sie produkowało. no kochana to-tylko-ja- cos słabo mi idzie dieta, ale szok rano mam 69 kg, wiec spadło, a ja nadal wcinam. nie wycofuje się z umowy i bedę z Tobą starała się zwalczyć tłuszczyk, który męczy naszą dusze i ciało hihihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihihihhihihihihihihihihih kupiłam sobie buty do biegania, mam dobre ciepłe spodnie od dresu, jakis polar załoze, ale dupsko trudno ruszyć wieczirem (bo wole biegać po ciemku hihihihihihihi, by nie straszyć ludzi dyszeniem i zijaniem), ale wiem, ze nadejdzie dzień zwycięstwa rozumu nad lenistwem i wyjde za biegi hihiihihihihihihihi kuba rośnie jak na drożdzach, z dnia na dzień widze różnice, a kocham go tak mocno, ze bym mu te jego kochane poliki wylizała do białej kości(ale porównannie, no ale takie nasuneło mi sie do mojej głoweni, która na tym macierzyńskim to mało myśli hihihihihihihi) bardzo gorąco Was pozdrawiamy i przesyłąmy buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) Domisia właśnie odsypia nockę, bo niestety miała atak kolki i do godz. 1.00 w nocy nie spała. Za to teraz śpi jak aniołek - z kciukiem w buzi ;) Odkąd nauczuła się ssać kciuk (smoczka nie toleruje) nie musimy jej usypiać :D Z kolkami jest trochę lepiej - coraz rzadziej mała ma ataki, nie wiem, czy przez to, że właśnie malutka kończy 3 miesiąc, czy przez nowe lekarstwo Bobotic. Ja wciąż nie dostałam okresu, ale karmię cały czas piersią. Zrzuciłam już 15 kg, jeszcze \"tylko\" 9 kg ;) Najprawdopodobnie zrezygnuję z pracy i wezmę urlop wychowawczy na 2 lata. Mam pytanie - jak długo Wasze pociechy ssą pierś w trakcie 1 karmienia ? Domisia jeszcze 2 tygodnie temu piła przez 10 minut pierwsze jedną pierś, potem drugą. Natomiast od kilku dni pije tylko jednego cycusia przez pięć minut i więcej nie chce. W nocy piersi mam twarde i trochę mnie bolą, bo mała ani nie spojrzy na drugą pierś. Czy to możliwe, żeby się najadała w ciągu 5 minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Przeczytałam pobieżnie to co napisałyście. Na szczegóły nie miałam czasu. W niedzielę miałam chrzciny więc miałam biegania co niemiara. No ale już po wszystkim. Poszło jak po maśle. Wiktoria rośnie, robi sobie już coraz dłuższe przerwy nocne, co dla mnie jest zbawieniem i w dzień też jest spokojna i wesoła. Tofikowa - ja też karmię tylko piersią i moja Wiki od dłuższego czasu je tylko 1 pierś i to nie dłużej niż 5 min. Ładnie przybywa na wadze (są tacy którzy sądzą że aż nadto) więc widocznie jej wystarcza. Moje drogie muszę wam powiedzieć że w czasie chrzcin skosztowałam wszystkiego i małej nic nie było. Chyba więc już nie będę musiała mieć takiej monotonicznej diety. Pozdrawiam was wszystkie i całuję wasze maleństwa. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Poczytałam co u Was, cieszę się,żę bobas Miski 26 jest zdrowy:) Współczuje mamom,które zastanawiają się czy przejść na karmienie sztuczne.Domyslam się co przeżywają.Ja karmię piersią i już od ponad 7 tygodni nie podaje nic prócz swojego mleczka.Myśle,że kazda z nas powinna karmić tak jak uważa.Gdybym miała ciągle odciągac mleko to pewnie bym po jakimś czasie zwątpiła.NIe ma co się obwiniać.Nasze dzieci potrzebują szczęsliwych mam.Jeśli trzeba dawać butelkę to swiat się nie zawali.Wszystko będzie dobrze. Tofikowa moj bobas tez najda się bardzo szbyko i je z jednej piersi.Nasze dzieciaczki nie wiszą już przy cycusiach po 40 minut jak na początku, potrafią juz dobrze ssać i są w stnie tak szybko opróżnić pierś. U nas wszytko dobrze.Kacperek wspaniale gaworzy, grucha tak radośnie,że od razu chce się żyć, a uśmiechy rozdaje cudowne.Dziewczyny już mysle jak to będzie kiedy wroce do pracy.Boję się czy to wszystko pogodzę.Wiem,ze nie ja piewrwsza i nie ostatnia,ale zawsze to trudny moment dla kazdej matki/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako96 i Ania 1978 🌻 dziękuję za odpowiedż - pocieszyłyście mnie, bo już się martwiłam o apetyt mojej córci. Muszę się Wam pochwalić - dzisiaj pierwszy raz Domisia GŁOŚNO smiała się do mnie :D :D :D Rozśmieszyła ją moja głupkowata mina i \"mniam mniam\" mówione różnymi głosami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!! Pół wieku już do Was nie pisałam ale czytam codziennie!!Mówiąc szczerze nie wyobrażam sobie dnia żeby tutaj nie zajrzeć bo większość z Was ma szczęścia lub rozerki podobne do moich.Obiecuję poprawę w pisaniu:) Po krótce co u nas: Piotruś kilka dni temu skończył 3 miesiące,jest radosnym super dzieckiem; nawet nie wyobrażałam sobie, że będę miała takiego wyjątkowego bobaska!! Miesiąc temu Piotruś był chory; dostał kataru, który potem zaatakował zatoki i oczko więc skończyło się na antybiotyku:( Tak więc drogie mamy nie lekceważcie katarków swoich pociech, no chyba że są one od suchego powierza w mieszkaniu. Karmię cały czas piersią, pokarmu mam dużo z czego bardzo się cieszę!!Od kilku dni mój maluch przy jedzeniu pręży się i nie chce za bardzo jeść.Byłam dzisiaj u lekarza i okazało się...że idą mu już ząbki!!Na dziąsełkach widać już powoli ich zarys!!Teraz już wiem dlaczego ciągle ładuje sobie piąstkę do buźki:) W nocy niestety nie wysypiam się za bardzo bo co 2-3 godziny Piotruś robi mi pobudkę na jedzeniu...w nocy wcina a w dzień robi przerwy co 4-5 godzin; chyba sobie poprzestawiał dzień z nocą:)Marzę już o przespanej całej nocy! Zachwycona jestem rozwojem trzymiesięcznych dzieciaczków-te uśmiechy, początki gaworzenia to poprostu bajka!!Jesteśmy wielkimi szczęściarami, że możemy przeżywać takie emocje:D Nie jestem w stanie napisać do każdej z Was ale każdą serdecznie pozdrawiam i przesyłam buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×