Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Mało coś nas zagląda na kafe. Moja Basia wczoraj marudna była.. oj okropnie, ale zębow nie widać nadal. Za to noc była Ok. Tylko 2 pobudki. chociaż problemy z zaśnięciem były, ale może to wina wrażeń jakie miała w ciągu dnia, bo rodzice na zakupy się wybrali. Troszkę się podłamałam rozmiarami ubrań jakie przymierzałam. Nic nie kupiłam, bom zła była na siebie, że takie ogromne rzeczy przymierzam. A sukienka na wesele jak jakiś worek wyglądała. Odchudzać sie czas zacząć, ale rozsądnie, bo cały czas karmie piersią. Tych karmień to już coraz mniej ale zawsze jeszcze są. Przymierzałam ładne płaszczyki i co z tego jak w piersiach nie mogę sie dopiąć, a jak tam pasuje to reszta taki worek wygląda. My dziś z Basią same bo mąż do pracy poszedł. Smutno tak niedizele samemu spędzać. Pozdrowienia. Odezwijcie się to mi raźniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas dalszy ciąg chorób :( prawdopodobnie piątkowy spacer zemścił się, bo Domiśka dostała kataru. Na razie jest bezbarwny, więc raczej wirusowy. Ale wiadomo jak to z katarem u niemowlaka, mała nie może spać, nie chce jeść, pić. Na razie czekam, czy ten katar coś jeszcze ze sobą przyniesie czy nie. Domiśka troszkę pokaszluje, w razie czego pojedziemy z mężęm na pogotowie, niech ją obejrzy pediatra. Dzisiaj w nocy mam w planach łapanie moczu na posiew, mam nadzieję, że Bactrim pomógł. We wtorem będą też wyniku posiewu kup (mimo odstawienia jabłek czasem zdarają się jeszcze zielone). Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma - półtorej tygodnia temu mała zaczęła gorączkować - przez 2 dni miała 38-39 st C. Lekarz podejrzewał trzydniówkę (i oczywiście okazało się, że była to trzydniówka, po 3 dniach wysypało ją najpierw na twarzy, potem na brzuchu i na plecach), a do tego wychodził ząb. Ale na wszelki wypadek pediatra kazał sprawdzić mocz i niestety wyszło zakażenie układu moczowego (białko w moczu i dużo krwinek białych i czerwonych). Do wczoraj dawałam Bactrim i teraz muszę sprawdzić, czy wybiło wszystkie bakterie. A do tego od wczoraj katar :( A to przeze mnie (głupia torba ze mnie ) , bo lekarz kazał siedzieć w domu przez tydzień, a byla taka pięka pogoda (na dworze cieplej niż w mieszkaniu) i po 5 dniach siedzenia w domu wzięłam Domiśkę na spacer. I teraz masz babo placek :( ale jestem zła na siebie Jak nie urok, to sraczka (mówiąc nieelegancko) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa to faktycznie nie jest wesoło. Nie miej pretensji do siebie, przecież chciałaś dobrze. Oby tych bakterii już nie było w moczu. A co do kremu to ja nadal na każdą pogodę Nivea ale jak się skończy to zmieniam. Jeszcze nie wiem na co, może na Ziaje dla dzieci. Poszukam jakiegoś z wysokim filtrem i mało pachnącego. U nas super pogoda.. od 11 łaziłyśmy ale mi już nogi w d.. włażą, przyszłyśmy do domu, a Basia nadal śpi. To ja szybko obiadzik jej ociepliłam, sama swój zjadłam i czekam. Od 10 nic nie jadła, powinna zaraz się obudzić na papu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tam kto? od wczoraj zero wpisow przez caly dzionek? no fakt sliczna cieplutka pogoda ale...._:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) u nas jest już drugi ząbek :D nawet nie wiem, kiedy się przebił. Oby reszta ząbków tak wychodziła :) My dalej walczymy z katarem. Doszedł jeszcze kaszel, ale lekarz stwierdził, że jest ok i mogę brać małą na spacery. Z jedzeniem dalej mamy horror. Domiśka zjada tylko 400 ml mleka na dobę, ok. 100 ml zupki, 100 ml kaszki (karmienie zupką lub kaszką trwa ok. 30-40 min :( ) i 120 g owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem mam pytanie odnośnie ząbków. Zaglądałam dzisiaj do buzi mojej córci i wydaje mi się że widziałam w wewnętrznej stronie dziąseł na przodzie u dołu jakby białe punkciki. Czy to możliwe że ząbki się wstawiły i pną się w górę? Odpiszcie mamusie jak to u waszych dzieci było? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym zębie Domiśka miała rozpulchnione dziąsła i nie pozwalała sobie ich dotknąć. Po kilku dniach na dolnych dziąsłach na ich szczycie ale tak bardziej od wewnętrznej strony (nie wiem, czy to dobrze opisałam :o ) przebił się pierwszy ząb - taka mała biała twarda kropka. Po 2 dniach była już biała kreska. a teraz nawet nie wiem, kiedy wyszedł drugi ząb :) a jest już biała kreska Malagocha333 wlóż Wikusi między dziąsełka metalową łyżeczkę i poczekaj aż sama ją przygryzie. Jeśli to ząbek usłyszysz taki charakterystyczny dzwięk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie w ten słoneczny dzionek🌼 melduję, że czytam regularnie, ale ostatnio nie pisałam :) u nas wszystko ok, Esterka super się rozwija, choć nie potrafi się przewrócić z brzucha na plecy - zrobiła to może z dwa razy; no i muszę kończyć, bo mała coś dziś marudna jest i nie mogę za dużo zrobić :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny napisałam dużo i wszystko wcięło. Odezwę się póniej bo już nie mam czasu. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! wstawilam parę zdjęć ze chrzcin do stopki. Jak macie ochotę to zapraszam do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tylko na chwile, wszystko gra, zębów brak, jutro na szczepienie wkońcu, może zaszczepi nas dzisiaj przyszedł chodzik z allegro ale wcale mi sie nie podoba, tzn wizualnie jest śliczny ale ... zobaczymy. Kaja narazie siedzi sobie jak w fotelu i muzyczkę włącza i naparza w grzechotki pozdrawiam WAS wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Domiśka była dzisiaj cały dzień marudna, tylko na rączki chciała :o dalej walczymy z katarem, już nie furczy jej w nosie, katar dobrze spływa. Niestety męczy ją kaszel. Wczoraj lekarka stwierdziła, że osłuchowo jest dobrze, ale kazała przyjść w czwartek na kontrolę. I mam wreszcie wyniki moczu i posiewu - jest OK :) Ponawiam pytanie - jakim kremem smarujecie dzieciom buzię przed spacerem ? Interesuje mnie krem na cieplejsze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Witam wszystkie mamusie! tofikowa ostatnio czytalam na babyonline ze na spacerki moze byc krem z malym filtrem 20 lub 30, ale nazwy nie podowali, pewnie wedlug uznania, ja narazie uzywam kremu do suchej skory, poniewaz caly czas mamy problem z Egzema. Moja lekarka uwaza ze wszystko zginie w ciagu dwoch miesiecy, wiec pozostaje mi czekac a Alex sie meczy. Wszedzie ma male, suche krosteczki. Na raczkach, pod kolankami, na brzuszku, a u buzce nie wspomne. Najgorsze sa noce, bo ciagle budzi sie i drapie. Zycze duzo zdrowka dla Dominisi, moja starsza coreczka tez ma na imie Dominiczka. Te Dominiczki sa silne i zdrowe dziewczynki. sakahet moj maly tez nie lubi sie przewracac, z brzuszka na plecy udalo mu sie z 10 razy, a z pleckow na brzuszek moze z trzy. Podobo leniwe niemowleta tak maja, a ja caly czas sie martwie, ze z nim moze byc cos nie tak. Pozdrowienia dla wszystkich mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! A mnie coś przeziębienie dopadła. Gardło boli potwornie i nawet nie wiem czym to leczyć. Na razie miód sobie ssam co jakiś czas. I jeszcze jęczmień wyskakuje. Na szczęście dziecko zdrowe. Moja dziecina na początku też była mało ruchliwa, ale teraz to bryka nieziemska. Pełza, kręci się w kółku i zaczyna sprężynować na brzuchu. A obroty przeszkadzają w zasypianiu. :) Wczoraj sie namęczyłam z wieczornym zasypianiem, nie wiem co się Basi stało. Może wyszły zakupy- byliśmy oglądać wózki spacerowe i mała je testowała. Ten x- lander xt mi sie podoba ze skrętnymi przednimi kołami. Ma może z któraś z was? Jak te paski do opuszczania siedzenia, sprawdzają się? tofikowa ja używam jeszcze Nivea na każdą porę roku ale chce kupić Iwostin, one podobno mają filtr mineralny odpowiedni dla niemowlaków. myszka a byłaś u pediatry z tym, że dziecko się nie przewraca? Myślę ze warto na zimne dmuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj mam wreszcie chwilę czasu, żeby coś napisać. No słuchajcie , jestem już po chrzcinach. Miałam trochę stresa bo Natalka do spokojnych dzieci nie należy. trochę się w kościele darła, aż się księdzu kartki poplątały. Ale ogólnie jak na jej możliwości ( darcia się) to było nieźle. Za to zabawa w restauracji przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Były śpiewy, tańce , chulanki, normalnie małe wesele. Tylko Natalka nie była tym nic a nic zachwycona. Pojechała do domu o 17 i tam z babcią była najszczęśliwsza. Aneta76 - a czym ty odrobaczałaś takiego malucha. Napisz cos więcej. Grako96 - gratuluję takiego stażu i życzę wielu wspaniałych rocznic i duzo, dużo szczęścia. Ksemma - ja też się załamalam jak chciałąm coś na chrzciny kupić. Nie dość że w biuście za dużo to jeszcze moja talia i brzuch pozostawiaja wiele do życzenia. W biodrach znowu jestem wąska i po prostu klapa jak przyjdze coś kupić i dopasować. Na gardło dobrze robi płukanie goździkami. Gotujesz kilka goxdzików , przez ok. 5 min. jak ta woda przestygnie płukasz gardło. najlepiej kilka razy dziennie. tofikowa- dobrze, że Domisi już przechodzi. wiem jak to jest z chorym dzieckiem, a katar to juz najgorsza z opcji. Miałąm wczoraj wizytę neurologa u Natalki.Napiszę później co powinno robić dziecko w tym wieku, jeśli rozwój jest prawidłowy. muszę kończyć bo mam pomocnicę przy klawiaturze. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Chciałam sie pochwalic,ze wyszedł drugi ząbek chyba dzis w nocy bo maly plakał przez sen.A tak w ogóle to dzien dzis koszmarny,na dworze ciagle pada wiec nie wychodzilismy,cos zle spałam i \"weszlo\" mi cos w kregosłup i kark,ruszam sie robokop;-) Syska ja tez jestem ciekawa co mówił ten neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochasia witaj w klubie robocopow:-) u nas rowniez pogoda pod psem,padalo calyd dzien na spacerku myszka pospala tylko godzinke ,chyba zmarzla bo od razu nosek czerwony jak u klauna🌼bylo tylko 4 stopnie! 26 u nas chrzciny,teraz ja bede czekala na ladna pogode:-) katusia peppeti gdzie was wywaialo?miska26? odezwijcie sie syska ja rowniez czekam na te informacje,jak chyba kazda na forum hehe bedziesz jak skarbnica wiedzy z takimi infi\\ormacjami u nas dalej bezzebnie ale marudzenie i slinienie sie wzmoglo i po raz pierwszy od urodzenia Miska plakala w nocy , budzila sie ze4 razy ;-( nie wiedzialam do tej pory co to nieprzespane noce! nawet ze starszym nie mialam takich nocek,no chyba,ze jaka choroba ale w sumie to on nie chorowal i nie choruje uf uff do tego maly ma komunie 11maja i dalej kreciolek z kosciolem ,spotkania itp pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzisiaj była u nas paskudna pogoda, pada cały czas, jest tylko 5 st. C i bałam sie brać kaszlącą Domiśkę na spacer. Myślałam, że jak wyjdzie córci drugo ząb, to skończy się na jakiś czas problem ząbków :( i przeliczyłam się. Dotychczas Domisia usypiała sama w łóżeczku ssąc sobie paluszek. Od czasu jak pojawiły się ząbki ma problemy z ssaniem, bo sobie co jakiś czas przygryza kciuka (ma ślady na palcu). Na razie jak nie mogła zasnąć brałam ją do lóżka, kładłam się koło niej i tak mała szybko zasypiała (do 5 minut), a ja ją potem przekładałam do łóżeczka. Ale dzisiaj nawet to nie pomogło :( cały czas wpychała sobie kciuka do buzi i co parę minut kwilła i płakała. Uspałam ją w końcu w spacerówce. Musi się teraz nauczyć zasypiać bez kciuka albo ssać paluszki bez przygryzania ich :o Mam nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo :o Grako96 - coż za faux pas popełniłam :o GRATULACJE z okazji 17 rocznicy ślubu 🌻 🌻 🌻 piękny staż :) ja jestem dopiero 4 lata po ślubie, choć z mężem jesteśmy razem już 14 lat :) Ewciau 🌻 Gochasia - gratulacje dla Szymonka z okazji drugiego ząbka 🌻 Aneteczka1976 🌻 Syska 🌻 Ksemma i Myszka60051 - dziękuję za info odnośnie kremu. Chyna się skuszę na ten Iwostin z filtrem 🌻 Sakahet 🌻 Malagocha333 🌻 Daria123 🌻 Katusia 🌻 Peppetti 🌻 Shira23 🌻 Dotex82 🌻 Aneta76 🌻 Miśka_26 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciau u nas też komunia 11 maja więc młyn z kosciołem,próby egzaminy ech... zębów brak,nie ma i nic nie wskazuje na to aby miały się pojawić. choróbska nas omijają, chociaż od wczoraj sześciolatek ma paskudne przeziębienie i nie wiem jak to się skończy leżenie na brzuchu nadal kara, ale siedzenie same i stanie na nogach to radość wielka uciekam bo dziecko wzywa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Nareszcie mojej Zuzi wyszedl pierwszy zabek, szczerze mowiac nawet nie wiem kiedy, bo nawet dziaselek nie miala rozpulchnionych. Mam nadzieje, ze wszystkie tak bezbolesnie wyjda. Mala wczoraj skonczyla 7 miesiecy, caly czas ja karmie piersia i po dluzszej przerwie znowu podaje jej na wieczor mleczko nan 2R. Z obiadkow najbardziej lubi zupki z mieskiem, bez mieska sa ble dla niej. Zjada caly sloiczek deserku, ale za jablkiem nie przepada wiec kupuje jej zazwyczaj wszystkie z dodatkiem banana. Grako- gratuluje tak dlugiego stazu w malzenstwie🌼 gochasia- Szymusiowi gratuluje dwoch zabkow🌼 tofikowa- mam nadzieje, ze chorubska pojda szybciutko precz od Dominiski🌼 syska- ogladalam zdjecia, sliczna z Was rodzinka. A Natalka wygladala przecudnie🌼 myszka- moja mala tez ma ciagle jakies chrostki na nozkach raczkach i glowce i tez ja to swedzi, lekarka jej zapisala masc triderm, jest bardzo dobra taka natluszcajaca i szybko jej po tym schodza te chrostki .🌼 ksemma- zycze szybkiego powrotu do zdrowka🌼 ewciau- ja tez sie do klubu robocpow dopisuje, ale to chyba przez to, ze spie z mala i zazwyczaj tylko w jednej pozycji🌼 aneta- u mnie tez nic na zabki nie wskazywalo a tu trach i juz jeden jest, mysle ze niedlugo juz wszystkie nasze pociechy beda mialy po chociaz jednym zabku🌼 katusia🌼 sakahet🌼 Daria🌼 malagocha🌼 Miska🌼 Peppetti🌼 Aneteczka🌼 Dotex🌼 i pozostale mamusie 🌼 Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i sle caluski dla maluszkow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dziewczyny mam pyt. odnośnie kaszek. Czy wasze maluch je lubią? Bo mojej kupiłam już kaszkę bananową, malinową i morelową a ona żadnej nie chce jeść. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shira23 🌻 nie wiem jak czesto stosujesz triderm i jak długo. mi tez lekarka przepisała te masc na nadkazone uczulenie natalki. ta masc zawiera antybiotyk, steryd i cos jeszcze , działa wiec odkazajaco i przeciwswiadowo, my mamy ja stosowac 2x dziennie max.przez 10 dni a jak zmiana zejdzie szybciej ( co pewnie nastapi bo po dwóch dniach stosowania prawie zeszła) to odstawic wczesniej. Pisze to dlatego ze z tego co mówiła lekarka nie powinno sie tej masci stosowac przewlekle (ze względu własnie na antybiotyk i steryd), byc moze u Ciebie jest taka potrzeba by stosowac ja ciagle ale moze lepiej sie jeszcze dowiedz albo stosuj ja w razie jak cos nowego wyskoczy tzn nie stosuj jej zapobiegawczo ;) . Sorki ze tak sie madrze ale czasem lekarz czegos nie dopowie i potem sa problemy, dlatego to pisze. Ogolnie jestem na bieząco z czytaniem ( bo tak wiele to nie piszemy :D )ale z pisaniem gorzej, wierzcie mi ze czasem nie mam kiedy napic sie herbaty a co dopiero napisac, czytam najczesciej poznym wieczorem , przysypiajac co dwa zdania :D i jakos dochodze do konca , ale zeby cos napisac... eh.... U nas zebów wciaz brak, jedzenie ciagle nieuregulowane tzn. wciaz na kazde zadanie. Mała wazy ok. 8 kg. wciąż jestesmy przed trzecim szczepieniem, jak czytam co jedza wasze dzieciaczki to wpadam w panike ze moje dziecko gloduje :( syska 🌻 ja juz nie chce tyle wazyć :( , zupełnie straciłam kobiece kształty, przed ciążą zawsze miałam za duże biodra, teraz 86 cm to troche mało ;) i dogódz tu kobiecie, przynajmniej teraz mam piersi w sam raz do sylwetki :D bo wczesniej to takie mikroskopijne ( to znaczy one nie urosły właściwie tylko ja zmalałam). Juz nawet zaczęłam sie denerwować czy jestem zdrowa ale robiłam morfologie i wyszła lepsza niż kiedykolwiek. Podejrzewam jednak ze mam braki w mikroelementach bo nie brałam zanych witamin , a paznokcie i włosy są w opłakanym stanie . Myśle ze jak przestane karmić to bardzo szybko odzyskam \"mase\" itak sie zastanawiam jak to zrobić zeby nie odzyskać jej za duzo skoro juz tyle schudłam prawie bezboleśnie. Moja obecna waga 47 kg powoduje jenak wciąż komentarze \"zatroskanych\" sąsiadek i znajomych mamy ze źle wyglądam, ze pewnie coś mi jest itp. Słuchając tego mozna naprawde sie rozchorować. Juz nawet słyszałam o \"nieuświadomionej anoreksji\" w moim przypadku... Naprawde troska innych bab jest w takich sytuacjach zadziwiająca Pisz co u tego neurologa. gochasia 🌻 gratuluje ząbka, ja wciąz czekam chodz juz 3 miesiące temu lekarka na szczepieniu stwierdziła ze małej pchają sie zęby :D no i tak pchają sie do dziś bez większych efektów. Pisałaś ze kupiaś w rossmanie pieluszki 2 szt. i jakie wrazenia, tez potrzebuje jakies tansze bo czasem mała zrobi kupe np. 40 min przed kąpaniem i szkoda mi wkładać Hugiesa , nie wiedziałam jakie kupic bo bez sensu kupować całą paczke i potem nie ma co z tym zrobić. ale takie po dwie sztuki to bym wypróbowała. napisz które to były pieluszki i czy były w różnych wielkościach ewciau 🌻 pisałaś o żółtych rosmanowskich pieluchach a chyba są tez bordowe i jeszcze teraz chyba sa z tej serii babydream próbowałaś tez tych tofikowa 🌻 ja ostatnio stosuje chusteczki hugies niebieskie bezzapachowe, są dobrze nawilżone i mają bardzo krótki skład , tylko 8 składników ( 72 szt. 5,30 wczoraj kupowałam ), ale do buzi to cos mi sie kojarzy ze chyba są takie specjalne do buzi z babydream albo z nivea . Ja tez nastawiam sie na krem Iwostin albo mustela ale ten pewnie znacznie droższy. Zastanawiam sie tylko z jakim numerem filtra kupic tak na spacery nie d o opalania. Kobieto napisz jak tobie udaje sie złapac ten mocz do posiewu , ja nie moge nawet dobrze umyć małej bo tak kopie nogami i robi mostki, nie moge sobie z tym poradzic i tak od ciągle odkładam ten posiew ale w końcu trzeba go kontrolnie zrobić. Czy myjesz małą bezpośrednia przed pobraniem moczu? ksemma 🌻 a jak twoje testy z biedronkowymi pieluchami? Trzymaj sie i nie daj sie przeziębieniom. myszka 🌻 czyli filtr 30 albo 20 piszesz , dzieki za info Teraz ogólnie pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczk, miałam jeszcze popisać ale chyba Natalka sie budzi wiec ide do niej zajrzeć , jak jeszcze usnie to moze uda mie sie coś skrobnać , jak nie to wybaczcie. A, i sorki za brak duzych liter na poczatku ale trzymałam cos w drugiej rece i pisałam jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku ja w aptece kupiłam specjalny woreczek do łapania siusiu cena 1 zł. Przykleja się go wokoło cipusi lub ptaszka jeśli któraś ma chłopca i bez żadnych problemów dzidzia siusia do woreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 🌻 znam te woreczki, ale u nas na posiew nie pozwalaja w nie pobierac, kaza lapac do takich specjalnych pojemniczków 👄 juz pisze z mala na rekach wiec znów jeda reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Irysek ja próbowłam własnie te bordowe pieluszki babydream z rossmana jak dla nas moga byc,ale chyba happy bella lepsze.Tez musze miec jakies tansze bo mój mały potrafi zaraz po nałożeniu nowej zrobić kupke,ostatnio bardzo czesto to sie zdarza;-).Sa rózne rozmiary tych pieluch.Koleżanka tez próbowała je dla dziewczynki i mówiła mi ze jej przeciekała.Spróbuj 2szt kosztuja 1,29zl wiec nie jest tak zle a nuż Tobie podpasują. Też zastanawiałam sie nad kremem na lato i może tez spróbuje ten Iwostin.Mustela chyba ma bardzo duży filtr ale nie jestem pewna.U nas pogoda do bani i nie zapowiada sie żeby bylo lepiej,az doła idzie złapać.Mam nadzieje żę w tym roku już sie przeprowadzimy na nowy dom to wtedy bede miała gdzie pójść a tak siedze w tym domu i sie kisze;-) Uciekam bo moje szczeście wstało buziaczki papa p.s dalej jestem robokop;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Tom się wczoraj zaprawiła. A dziś ból głowy, gardła, katar.. i ogólnie umieram. Pospałam godiznke, bo zadzwoniąłm po dziadka żeby dziecko mi na spacer wziął. I coś nie wracają:) irysek dla mnie te pieluszki są blee. Dada sa bardzo sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha ja daję dziecku Sinlac. Josztuje 20 zł w Rosmmanie, w aptekach koło 30 zł. Mojej Basi ta kaszka smakuje, innych nie chciała. Choć moze się to jeszcze zmienić. Irysku mokja tez mało je. Nawet zupek z mięsem nie chce jeśc. Ale codziennie próbujemy, po 1-2 łyżeczki. i co zrobić... Bez mięsa wcześnej pół słoiczka jadła a teraz tez nie. I jak tu żółtko dawać. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×