Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Laseczki, ja tylko na chwilkę - własnie zepsuła mi się pralka :o nie mogę nawet odpompować wody czy wywirować, bo korki wybija ... a w pralce ubranka Domiśki. Teray tylko sie modlic, zeby dzisiaj jakis fachowiec mia czas ... Miska26 z tego co pamietam, dziecko powinno podwoic mase urodzeniowa do 6 miesiaca /choc nastepuje to zwykle wczesniej/, a potroic do 12 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ W końcu jakoś uporałam się z remontem i znów moge wrócić do normalnego życia:) Co prawda nie na długo bo z początkiem marca wracam do pracy i ta myśl strasznie mnie gnębi:( Ale dzisiaj miałam radochę bo Piotrusiowi przebił się pierwszy ząbek:D Nie widać go jeszcze tak dobrze ale czuć na palcu i łyżeczka super stuka:D Oby wszystkie ząbki wyszły mu tak prawie bezboleśnie!! Ewciau artukuł zmroził mi krew w żyłach:( Już sama nie wiem czy idąc na szczepienie pomagam dziecku czy robię mu krzywdę :O Tofikowa mam nadzieję, że Dominisia już spokojnie będzie przesypiała nocki. My ciemieniuszkę pozbyliśmy się smarując główkę parafiną; podobno bardzo skuteczna jest olejuszka z firmy Skarb Matki. Sakahet dzielna z Ciebie kobieta z tymi ćwiczeniami!!A o takich przespanych nockach mogę tylko pomarzyć; ciągle się karmimy 2-3 razy :O Zdążyłam się do tego przyzwyczaić bo nad ranem trochę odsypiam ale jak ja będę wstawała rano do pracy?? Zaczęłam Piotrusiowi dosypywać do mojego mleczka kleiku ryżowego ale narazie nie widzę, żeby dłużej spał. Miejmy nadzieję, że z tego wyrośnie :) Gochasia 🌼 powodzenia we wprowadzaniu nowości w jedzonku Szymusia!! Tofikowa oby szybko się znalazł jakiś specjalista od pralek🌼Masz teraz próbkę tego, jak to kiedyś nasze babcie funkcjonowały bez takich maszyn....brrr Katusia 3 marca będę się z Tobą łączyć telepatycznie podczas naszej pierwszej dniówki!!Chyba jakoś damy radę,co?? 🌼 Miśka u nas też maluszek krzyczy i piszczy ile sił w płucach:) Ostatnio nauczył się sylab -ma i -ba!! Już sobie wmawiam, że zaczyna mówić mama :P Od jutra u nas w Tesco jest promocja słoiczków dla dzieci z deserkami i obiadkami- 3 sztuki po 5 zł (małe słoiczki) i 6,3 (duże słoiczki). Nie wiem czy to tylko lokalne promocje czy na całą Polskę ale napewno warto zajrzeć bo cena jest fajna. Dzisiaj Piotruś skonsumował słoiczek- świeża marchewka z ziemniaczkami; nawet mu smakowało tylko potem było wszystko czerwone- ubranka, łyżeczka, nawet buźkę miał zabarwioną i nie mogłam mu tego zmyć. Ależ ta marchewka barwi!! Życzę zdrówka Wam wszystkich i dzieciaczkom!!Ściskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz piszę, bo zmieniłam stopkę :) założyłam nowy album Esterce, bo z tego na fotosiku byłam niezadowolona, a teraz znalazłam całkiem fajną stronkę; póki co tylko parę zdjęć dodałam, ale już niedługo będzie aktualizacja :) pododawałabym teraz zdjęcia, ale najwyższa pora iść spać :) za kilka dni zapraszam na podaną stronę :) pozdrawiam :) Laura_28 - czy czytujesz jeszcze to forum? w końcu jesteś drugą gliwicką wrześniówką z tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Czesc dziewczyny pewnie mnie nie pamietacie, ale odzywalam sie pare razy. Moj Alex urodzil sie 26 wrzesnia. Ja zazwyczj czytam, a na pisanie chyba brak czasu. Mam pytanie, jesli wiecie cos na ten temat to napiszcie mi. Z gory dziekuje. Moj synek ma zjednej strony splaszczona glowke. Czy kladzenie na druga stone da rezultaty, czy spotkalyscie sie z takim problemem? Pozdrawiam wszystkie dzidziusie i mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dawno nie pisałam- byłam z dzieckiem u rodziców. odpoczełyśmy, a teraz jest zapiernicz:) Wrócił mąz i gotowanie się zaczęto. Zobaczymy jak to będize na razie jestem zła, że muszę to robić:) A bo tyle pracy przy dziecku i jeszcze to. Do tej pory coś sobie otowaąlm ale jak mi się chciało.. Z tą głowka spłaszczoną z jednej strony, to mi na pocżatku powiedizano, zęby dziecko różnie układać.I nie mamy tego problemu- to moze ladnaie na drugi bok pomoże. A i zaszczepiłam Basie na rotawirusy była wtedy w 20 tyg, wiec to był ostatni moment i za 4 tyg idziemy na 2 dawkę i z głowy. Ewciau przestraszyłam ie jak to przeczytałam. O obudziąl sie Baisa. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za literówki- spieszyłam się. Sakahet nie ćwiczę:( pojechałam i kartki zapomniałam, a i wykończona jestem. Nie wiem czemu ale Basia w nocy często się budzi. To wstawanie wykańcza mnie. Kiedy zacznie przesypiać noc? No lecę do dziecka, bo już mnie zaczyna wołać. Mamy karmiące piersią podałyście gluten? Ja nie wiem ile to jest te 4 g kaszy mannej czy to łyżeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPŁASZCZONA GŁÓWKA moja Kaja miała z jednej strony spłaszczoną główkę bo cały czas odwracała głowę na jedną stronę i pani D kazała wziąść pieluszke tetrową i związać za szyjkę i pod paszką przeciwległą tak aby dziecko nie mogło samo odwrucic główki na stronę gdzie była płaska . ale to było jak mała była malutka teraz to je=uż chyba nie zadziała bo dziecko silniejsze. ale można sprubować, są też ćwiczenia które wzmacniają mieśnie szyji, ale to do specjalisty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
☼ ......... , . - . - , _ , ....... ......... ) ` - . . ' `( ....... ........ / . . . .`\ . . \ ........ ........ |. . . . . |. . .| ........ ......... \ . . . ./ . ./ ......... ........... `=(\ /.=` .......... ............. `-;`.-' ............ ............... `)| ... , ......... ................ || _.-'| ........ ............. ,_|| \_,/ ......... ....... , ..... \|| .' ............ ....... |\ |\ ,. ||/ .............. .... ,..\` | /|.,|!\, ........... ..... '-...'-._..\||/ ............ ......... _.-`!| ............ .............. ,_|| .............. ................ \|| .............. ................. || ........ ..................................dla Was Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Ksemma i Aneteczka dzieki za odpowiedz. Mam teraz dwa cwiczenia na szyjke i klade synka na druga strone, w dzien tez zabawy, aby synek lezal tylko teraz na tej stronie. Niestety jesli to nie pomoze czeka go kask, a tego bym nie chciala. nie mieszkam w Polsce wiec bylam ciekawa, co u nas sie robi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE pierwszego wrzesniowego zabka🌼 no chyba,ze kiedys cosik przeoczylam i juz jest lider co do szczepionek to rowniez bylam w szoku i juz sama nic nie wiem9jakbym wczesniej cos wiedziala:-) ) pozdrawiam wszystkie mamutki a tak wogole to greta i graco jakos znieknely:-( nooo oby chwilowo ,,,,,no i pepeti ii..............oj dlugo bym musiala wymieniac... promocja jest oglonopolska,i ja tez sie wybieram do tesco w sobotke ,na spokojnie samiutka poczytam sobie i powybieram juz zupencjony z mieskiem co do deserkow to moja miska upodobala sobie hippa morele i gruszki williamsa a zupki zje i gerbera i bobovity a hippa nie kupywalam takze w kwesti zupek nie grymasi i sloiczek opedzluje w 10min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma - 🌼 - ja jeszcze nic nie podaję Esterce :)dopiero jak skończy 6 miesięcy, czyli za miesiąc zacznę wprowadzać zupki i owoce; chyba że wcześniej będzie taka konieczność :) szkoda, że musiałaś przerwać ćwiczenia, ale może masz ochotę zacząć jeszcze raz? mi zostało 7 dni (włącznie z dzisiejszym- jestem w trakcie, jeszcze dwie serie dzisiaj) - więc już prawie finisz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Tofikowa nie martw sie , Twoja Dominisia dlatego sie wybudza w nocy bo ida ząbki pełna para , u mnie było to samo dopuki nie przebił sie pierwszy zabek , potem jakis tydzien spokoju i znowu popłakuje nad ranem i widze ze juz sie pokazała druga jedyneczka na dole , wiec to tak z tymi zebami jest ! Konwalia u mnie to samo , moje malenstwo 14 lutego pierwszy raz zaczeło mowic ba - ba potem jej cały dzien do ucha mowiłam ma- ma a jak sie na drugi dzien obudziła to juz było i ba - ba i ma - ma a teraz to i e-la i la-la :) Wspułczuje z jednej strony tym mamusiom , ktore musza wracac do pracy a z drugiej zazdroszcze tez bym chciała ! pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Powoli wracam do żywych. Jakiś paskudny wirus mnie dopadł. Fajnie, że u was w mairę OK. sakahet- ja przerwaąm ćwiczenia ze względu na choróbsko. Nie byłam w stanie palcem ruszyć. Ale ci zazdroszczę, że już kończysz. A powiedz jeszcze jak efekty? Widac różnicę? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 strasznie mi wstyd za taką długą nieobecność wybaczcie🌼 wróciłam do pracy i nie potrafie sie zorganizować,kompletnie brakuje mi czasu,na przemian z mężem ganiamy sie,wszystko na czas co do sekundy tzn.ja z pracy a on do pracy i na opak.Jest mi ciężko znaleść chwilke wolnego czasu aby do was skrobnąć,bo jak mam jakiś wolny czas to sprzątanie ,gotowanie,spacerek,zakupy i cała reszta która pochłania mnie do reszty. Jasmine juz 5marca skończy 6miesięcy i jest bardzo grzecznym bobaskiem,w sumie to nie mamy z nią żadnego problemu,noce przesypia całe no i od urodzenia nam nie chorowała i mam nadzieje,że tak zostanie. Pozdrawiam Was gorąco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau ja myślałam, że ta promocja w Tesko już od wczoraj i poleciałam zobaczyć jakie ceny.:) Jeszcze kilka słoiczków mam, które w makro kupiłam- ciekawe czy w Tesko tez będzie taka cena. Bliżej mam tesco:) Sakahet a jak myślisz z tymi ćwiczeniami wrócić od początku, czy tak od np 7 dnia. Bo tak sobie myślałam. Powiedz, czy widzisz dużą różnicę. Chociaż ja już po 2 tygodniach widziałam, a teraz znów brzuszek galaretka. No i gratulacje wielkie dla Ciebie, wytrwała kobitka jesteś. Brawo. Ale i tak jest lepiej bo już prawie 3 tygodnie nie jem słodyczy:) Hihi i już 2 razy mi się w nocy śniły.. czekolada i wafelki:) Załamka... jakbym na odwyku była, a przecież niedługo zjem ciacho.. na Wielkanoc. Basia coś marudna się zrobiła. Może to ząbki, bo w nocy też z płaczem sie budzi. I czasem podczas karmienia wyje. Aż jej uspokoić nie mogę. Ale ładnie mówi.. nie tak jak Konwali albo myszy.. mama czy baba.. ale coś tam sobie mówi.. dużo gada i śmieje się. A jak z obrotami u waszych dzieci? Za 5 dni Basia skończy 5 mcy a obraca się tylko czasami i to zazwyczaj z rana, a wieczorem nie chce. Toczę ją ciągle.. ale jakoś słabe efekty widzę. Za to jak leży na plecach głowę zadziera.. jakby chciał usiąść. No tyle moich wypocin. Trzymajcie się ciepło, u mnie za oknem wichura.. brr. A wczoraj w nocy przespała 4 godz, dla mnie to rewelacja, po ostatnich 2 godz drzemkach to czułam się wreszcie wyspana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuski :D Pewnie już śpicie :) U mnie dzień upłynął pod znakiem zepsutej pralki - fachowiec wymienił spalony silnik (w 2,5 letniej pralce !!!) i dzisiaj spalił się ten wymieniony. No nic, w niedzielę jadę w odwiedziny do rodziców, wezmę ze sobą całe pranie :) Domisia jest z dnia na dzień coraz bardziej radosna, tylko znowu gorzej zasypia (tzn płacze i krzyczy przed zaśnięciem przez 15-20 minut), no i te paskudne nocki. Mam nadzieję, że to \"tylko\" ząbki. Wczoraj mała nauczyła się nowej rzeczy - leżąc na brzuszku potrafi się już obracać wokół własnej osi. Zamiast na macie, kładę ją na kocyku, układam dookoła niej zabawki, a ona leżąc na brzuszku stara się je po kolei chwytać. Z karmieniem też jest coraz lepiej - mała wcina ze smakiem wszystkie deserki (uwielbia brzoskwinię z Hippa i jabłko z Gerbera), natomiast zupki zje już 2/3 słoika ! Przebojem jest marchewkowa z Gerbera i marchewkowa z ryżem z Bobovity. Jutro podam pierwsze mięsne danie. Jedyny problem w karmieniu jest taki, że Domisia usiłuje złapać łyżkę, a że ruchy ma nieskoordynowane, zupka jest z reguły wszędzie, na czole, w uchu, nosie, w brwiach, raz nawet w oku, na mnie, na jej ubrankach, ... Teraz przed karmieniem ubieram ją w najgorsze rzeczy, bo niestety nawet Vanish nie radzi sobie w 100 % z marchewką. Syska 🌻 Małgocha333 - Jak oczka Wiktorii ? Przestały ropieć ? Gochasia 🌻 Miśka_26 - moja Domiśka też piszczy na całe gardło :) bawi się przy tym znakomicie :D czasem zdarzy jej się pisnąć mi prosto do ucha kiedy ją noszę, co niestety nie jest przyjemne, ale cóż, takie uroki bycia mamą ;) Sakahet - 🌻 Ewciau 🌻 Konwalia - gratuluję pierwszego ząbka Piotrusia :) Masz rację, parafina na ciemienuchę jest o niebo lepsza od oliwki. Już połowę ciemieniuchy usunęliśmy. Myszka60051 - mam nadzieję, że synka ominie kask Ksemma - ja nie daję glutenu (karmię mieszanie). 2-3 g produktu glutenowego to 1 płaska łyżeczka kaszki pszennej Bobovity lub 2 płaskie łyżeczki mlecznej kaszki mannej Bobovity (to z poradnika BoboVity) Aneteczka1976 🌻 Mysza3 - pocieszyłaś mnie, mam nadzieję, że to właśnie ząbki. Ale masz wygadabe maleństwo :D u nas tylko ba-ba :D LuKrEcJa* 🌻 Katusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma 🌼 syska 🌼 widzę postępy; brzuszek jest trochę mniejszy, choć nie jest całkiem płaski, a zostało mi jeszcze tylko 5 dni; ale na pewno mocno wyrobiłam sobie mięśnie brzucha więc brzuszek już mi nie wisi ;) ksemma- ja bym chyba zaczęła od początku, szczególnie jeśli przerwa była kilkudniowa, by na nowo przyzwyczajać mięśnie do wysiłku; lepiej porobić ćwiczenia trochę dłużej, niż przeforsować mięśnie; co do obrotów- Esterka do tej pory - skończone 5 miesięcy 20.02 - obracała się na lewy boczek, a ostatnio powoli zaczęła obracać się na drugi boczek; ale nie robi tego zbyt często; niestety dziś miała mały wypadek- podczas podnoszenia jej do karmienia, nabawiła się jakiegoś urazu - na początku całkowicie straciła władanie w lewej rączce, później zaczęła lekko ruszać palcami i lekko rączkę podnosić, i nią ruszać; lekarze wykluczyli zakażenie okostnej i teraz malutka jest na obserwacji w szpitalu razem z tatusiem, który dzielne sobie radzi z córeczką; ja wykorzystuję to, że Esterka w nocy nie jada i przyjechałam do domu się odświeżyć i wyspać przed jutrzejszym dniem; mam nadzieję, że jutro wyniki będą pozytywne i że wypuszczą nas ze szpitala :) a teraz idę już spać, bo rano muszę jechać do córeczki, by być przy niej jak się obudzi i móc ją nakarmić 🌼 dlatego też pozdrawiam Was wszystkie grupowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koichane! dla wszystkich 👄 konwalia10- ja kochana tak cierpie z powodu 3 marca, ze już nie potrafie pisac na forum. pójde doo pracy przetrwam pierwszy tydzień i wtedy moze bedzie ze mną lepiej. jak bym miała wybór to bym moją prcę dawno zmieniła, ale teraz nie mam jak i na co 👄 Kuba 21.02 skończył 5 m-cy i waży 8120g, to chłopaczek się mi ładnie rozwija:> buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shahet jakiego URAzu? o jejlku wspolczucia i oby szybko bylo wszystko ok🌼 u nas zupki wszystkie siama i za dwa dni 5m-cy stuknie i zaczniemy miesko wcinac,dziis w tesco nakupywalam miesnych daniek,ze ho ho:-) promocja jest tylko na te z zolta pokrywka niestety,dowiedzialam sie dopiero przy kasie a pare wzielam z czerwona hehehe.ale i tak sie oplacilo bo dodatkowo wyczailam swietne skarpetki chereoke 2 pary 9zl owocki to tak po 1/2 sloiczka Nika zjada,wyjatek stanowi hipp morele i gruszki na boczki,szczegolnie prawy sie przekreca ale nie za czesto,toz to maly leniuszek , ach i jescze kupilam herbatke jablko z melisa i maz sie smieje,ze ona i tak jest spokojna i grzeczna a jak jeszcze ja wypije to wogole nie bedziemy wiedzieli,ze mamy baby w domu moja miska tak starsznie sie zmienila.....wygladem wogole nie przypomina siebie jaka sie urodzila:-) ZATRZYMAC CZAS!!!!! katusia wspolczuje powrotu do pracy,masz podwojnie ciezko bo chyba nie za bardzo atmosfera ci sprzyja podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakahed trzymaj się , oby Esterka szybko wróciął do domu i oby to nic poważnego nie było. tofikowa dzięki za przelicznik, odnośnie kaszki. Ja daje kasze manna zwykłą, nigdzie nie było takiej specjalnej dla dzieci. Ale córka czuje sie dobrze. No i żeby pralka sie naprawiła:) katusia trzymaj się dzielnie. Co do obrotów, to chodże z córka raz w miesiącu na rehabilitacje i mamy zadane obroty w prawo i w lewo. Mówiął rehabilitantka, że już w 5 mcu powinna to robić Basia. A ona tylko w lewo i to rzadko. ćwiczymy często, więc mam nadizeje, że niedługo będize sama robiła. Bo z pomoca to łatwiutko jej idzie. Oczywiście to ćwiczenie to w formie zabawy. Ona to bardzo lubi. Do tesco dzis nie dotarłam, taka wichura była, ale spacer był. Zakupy trzeba było zrobić na rynku:) Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau 🌼 ksemma 🌼 - dzięki Bogu jesteśmy już wszyscy w domu; wypuścili nas ze szpitala późnym popołudniem- Esterka miała zwichnięcia stawu w łokciu - rano jej to nastawili i po południu już normalnie ruszała rączką :) nie widać po niej, by coś jej dolegało jeszcze rano; ksemma - zaczęłaś na nowo ćwiczenia? mi zostały jeszcze tylko 4 dni :) tofikowa 🌼 katusia 🌼 Lukrecja 🌼 syska 🌼 - planujesz jeszcze raz zaczynać \"6\"? mysza3 🌼 aneteczka 1976 🌼 myszka60051 🌼 konwalia10 🌼 gochasia 🌼 miśka26 🌼 malagocha333 🌼 _________M 🌼 shiva24 🌼 🌼 i dla pozostałych dziewczyn czytających 🌼 a co się dzieje ze Szczęściarą - założycielką tego topiku?? i pozostałymi dziewczynami? zaglądacie tu jeszcze czasem? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, SPRAWIŁAM MOJEJ CÓRCI KRZESEŁKO DO KARMIENIA. ZUPKA ZJEDZONA BYŁA SZYBCIUTKO, ALE ZA DŁUGO W NIM NIE POSIEDZI, KARMIENIE I KONIEC, PLECKI JESZCZE SIE MĘCZĄ SZYBCIUTKO, ALE ŁADNIE W NIM SIEDZI. ZAPRASZAM NA GARNEK, MAŁA SIEDZI W NIM JAK NA TRONIE NAJLEPSZA ZABAWA TO ZRZUCANIE GRZECHOTEK Z BLATU NA PODŁOGĘ, RAZ TO NAWET MISECZKĘ MI ZŁAPAŁA ALE NA SZCZĘSCIE BYŁAM SZYBSZA A W AUCHANIE W LEGNICY JEST PROMOCJA NA BODY 3 SZT ZA 6 ZŁ Z DŁUGIM RĘKAWEM ALBO 4 ZŁ ZA 1 SZT Z KRÓTKIM RĘKAWEM, NAKUPIŁAM DZISIAJ TYLE ŻE MÓJ MĄŻ SIE SMIAŁ ŻE ZUPE BĘDĘ GOTOWAŁA Z BODY. NIEKTÓRE NAWET NA 18-24 MIES, ALE ROZMIARÓWKA CHYBA JEST ZANIZONA BO NA 9-12 MIES TYLKO TROSZKĘ ZA DUŻE. ALE POLECAM, NA LATO BEDZIE JAK ZNALAZŁ MOJA KAJA TAK SIE SLINI ŻE CIEKNIE JEJ PO BRODZIE STRASZNIE, MUSI MIEĆ ZAŁY CZAS ŚLINIAK, BO JAK NIE MIAŁA TO ZARAZ W FAŁDKACH NA SZYJCE CZERWONE SIE ZROBIŁO. MOJA CÓRCIA MA ALERGICZNA SRÓRĘ I WSZYSTKO JĄ PODRAŻNIA, ALE MYSLE ŻE WYROŚNIE Z TEGO BO JA TEŻ TAKA JESTEM I STARSZA CÓRKA TEŻ MIŁEGO WEEKENDU POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau dzięki za miłe słowa 👄 tofikowa fajnie, ze jeszcze o mnie pamiętałaś 🌼 👄 ksemma dzia kochana, juz mój ostatni najwspanialszy tydzień 👄 sakahet fajnie, ze jeszcze o mnie pamiętałaś 🌼 👄 dla wszystkich mamulek ogromne buziaki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Widze katusia że pierwsza dziś byłaś:) Jak to miło poczytać co u was słychać.🌻 Aneteczka 1976 a jakie masz krzesełko?🌻 Ja za miesiąc , może dwa dopiero kupię, jak dziecko będzie jako tako siedzieć. Teraz ro wydaje mi się za wcześnie, chociaż jak Ty piszesz że tylko na chwilkę to może... Teraz karmię ja w foteliku samochodowym:) Sakahet zacznę od poniedziałku. Najlepiej tak rozpoczynać- później łatwo się liczy.:) Ciesze się, że juz rodizna w komplecie w domku. 🌻 syska może zaczniemy razem? łatwiej będzie.🌻 tofikowa 🌻 Lukrecja 🌻 mysza3 🌻 ewciau 🌻 Konwalia 10 🌻 gochasia 🌻 I jak uczulenie? Minęło? Miśka_26 ja do września z dzieckiem w domu, więc opiekunki na razie nie szukam.🌻 malagocha33 🌻 Udanej niedzieli życzymy, całuski od nas.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tyle sie napisałam i wszystko znikneło. Uczulenie znikneło i wprowadziłam juz marchewke a teraz je jabłuszko.Na razie jest ok tylko konsystencja kupki zmieniła sie na gęściejsza.Mały wczoraj przerzucił sie z plecków na brzuch i z powrotem.Zapowiadja dzis u nas 14 stopni i chcemy sie wybrac z malym na basen.Czy któraś z Was juz może byla ze swoim maleństwem?? Gorąco Was pozdrwiam i życze miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma ja kupiłam krzesełko firmy Meggy jest bardzo stabilne A ZDJĘCIA NA GARNKU W MOJEJ STOPCE ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam po długiej nieobecności. U nas wszystko w porządku. Miałam lenia giganta, ale z czytaniem jestem na bieżąco. Dzisiaj w mojej rodzinie wielki dzień. Moja bratanica jest w szpitalu i ma już 5 cm rozwarcia. Z napięciem czekamy na wieści. Moja Wiki pewnie jeszcze dziś zostanie ciocią ha ha. A jeszcze nie tak dawno czekali na wieści ode mnie. Na Boże Narodzenie Wiki przewracała się z brzuszka na plecy. Niestety przeszło od miesiąca nie przepada za leżeniem na brzuszku więc o przewracaniu nie ma mowy. Przez jakiś czas wydawało mi się, że trzyma częściej głowę skierowaną w lewo. Byłam u neurologa i pani D wykluczyła asymetrię. Problem sprowadzał się do nadmiaru bodźców po lewej stronie. Teraz jest ok. Mamy też już za sobą trzydniówkę. Przez 3 dni Wiki miała 39 gorączki, a w czwarty i piąty dzień gorączka ustąpiła i pojawiła się plamista wysypka. Dziś już minęła. Co za głupia choroba. Nie jest groźna i nie powoduje powikłań ale jest męcząca ze względu na wysoką gorączkę. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce też mama
kochane dziewczyny prosze was o rade. Tak jak napisałam wkrótce będę mamą. Chciałabym kupić nawilżacz powietrza bo tu gdzie mieszkam powietrze jest baaaardzo suche. Ale nie wiem jaki. Moze któraś z was ma nawilżacz i mogłaby napisać nazwe oraz czy jest zadowolona. Zalezy mi na cichej pracy bo zamierzam oczywiście nawilżać pokój dzidziusia. Dobrze jakby miał higrometr ale nie koniecznie. Na co zwracać uwage. Na allegro 90 % to nawilżacze climatonic- znacie te firme???? Poradzcie przyszłej mamie :) Pytałam o to samo juz na październiku ;) bo zalezy ma na szybkiej odpowiedzi i na jak największej liczbie opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wkrótce też mama
z tymi nawilżaczami to też trzeba ostrożnie...bo zbyt często uzywanie, ma skutek odwrotny i może zaszkodzić dzidziusiowi.... zaraz bo w marcu jest koniec okresu grzewczego,m więc skoro masz dopiero rodzić - to po co ci ten nawilżacz, gdyby to był pozątek zimy - to rozumiem..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×