Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

hej ja tylko na chwile przywitac sie bo sprzatam.Mój M zabrał małego a ja na spokojnie moge zrobic porządki. Ksemma chciałam zagłosować ale nie moge ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochasia u mnie tak samo, mąż zabrał Domiśkę na spacer, a ja do sprzątania i gotowania. Eeeh pasjonujące życie kury domowej cha cha cha :D Wieczorem skrobnę coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska - dzięki za komplementy dla Esterki :) a co do dzieci - to chciałabym ich mieć co najmniej trójkę, choć to trzecie już po dłuższej przerwie :) z tego co piszecie, widzę, że nam mamom trudno dogodzić jesli chodzi o jedzenie dzieci :) mi się wydaje, że Esterka bardzo dużo je - może dlatego że w ciągu dnia je dosyć często, 6 - 8 razy pierś + owoce + zupka +chrupki na spacerze; choć pocieszam się tym, że pewno musi się najeść za dnia, by nocki przesypiać ;) pozdrawiam Was serdecznie i życzę przyjemnej niedzieli 🌼 a sama wybieram się dziś wcześnie spać, choć może poczekam jeszcze na męża, aż wróci z zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZY ZĄBEK już jest, dzisiaj rano zabrzęczał na łyżeczce śliczny nowy pierwszy zabek. wczoraj zrobiła sie w dziąseloku mała szparka jakby ciemniejsza niż dziąsła a dzisiaj jest już ząbek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Moze i u nas bedzie w koncu zabek, bo maly rzuca sie na lozeczku i noce nie przespane. Ja tez bym chciala trojeczke dzieci, ale nie wiem czy zdaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
U nas jutro Dzien Mamy, takze corka szykuje rozne atrakcje, zaczynajac od sniadania do lozka dla mamusi. Lubi tez gotowac i chetnie upieklaby mi cos, albo ugotowala, ale mama na diecie przymusowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka60051 U nas tez jest dzisiaj Dzien Matki a skad jestes? Dla mam, ktore mieszkaja za granica i dzisiaj obchodza swoje swieto zycze wszystkiego najlepszego, zeby sie Wasze pociecgy zdrowo chowaly a Wy zebyscie byly szczesliwe i zdrowe. U nas bez zmian Daniel nie chce pic mleka, juz nie wiem co mam robic.Wczoraj go wazylam i od kilku dni nic nie przybral. Juz sie boje czy to ze nie chce jesc nie swiadczy o jakiejs chorobie. Niestety na przeprowadzenie badan w tym kierunku nie mam na co liczy bo ile razy prosze swojego pediatre o skierowanie na badania to ona mowi ze Daniel jest zdrowy i ze mam sliczne baby i mam sie nim cieszyc a nie martwic. Nie wiem tylko na jakiej podstawie ona tak twierdzi bo nawet nie mial robionego badania krwi odkad wyszlismy ze szpitala po porodzie. Musze konczyc bo maly mi placze. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka 26 napisz jak sprawuje sie fotelik do samochodu, też sie nad niem zastanawiam, bo cena jest fajna. napisz czy wygodnie sie w nim siedzi twojej niuni, czy jak zaśnie to mozna półleżącą pozycje zrobić, itp. najlepiej pasowałoby mi zdjecie twojej pociechy w tym foteliku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Zdrowka, szczescia, pociechy z dzieci z okazji Dnia Mamy. Lea mieszkam w USA, a kiedys rozmawialysmy na innym topiku - pierwsze objawy ciazy, pamietam wtedy, ze mieszkalas w Meksyku, a wczesniej w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 60051 Faktycznie, teraz sobie przypominam. Nawet nie wiesz jak tesknie za Mekasykiem. Test ciazowy zobilam dzien przed wyjazdem z Meksyku i wyszedl pozytywny. Danielek - made in Mexico. Jest duza szansa, ze znow bedziemy sie wyprowadzac do Stanow. A piszesz jeszcze z dziewczynami z tamtego topiku? Ciekawe czy Intymie udalo sie zajsc w ciaze. Nie wiem czy pamietasz Agnieszke 74 to byla moja kolezanka z Polski z ktora przypadkowo sie spotkalysmy na forum. Biedna Aga miala ciaze pozamaciczna.Udalo jej sie zajsc dugi raz w ciaze i lekarz twierdzil ze jest prawidlowo umiejscowiona. Aga napisala do mnie SMS pytajac czy mialam krwawienie bedac w ciazy bo ona ma.Pare dni pozniej stracila drugie dziecko. Sorry dziewczyny, ze pisze o takich smutnych rzeczach. Ok koncze bo dzisiaj obiecalam sobie ze pojde wczesnie spac a musze jeszcze sciagac pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po komuni:-) bylo bosko,wszystko pozlo gladko jak po szybie,jedzonkow restauracji pyszniutkie,goscie zadowoleni moj komunijny diabelek rowniez🌼 nawet Domisce sie podobalo ufffff teraz tylko bialy tydzien,oby taka sloneczne pogoda byla i mozna odsapnac i 8 lat przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Lea76 To moze przeprowadzisz sie blisko nas, byloby fajnie. Pamietam Agnieszke i czytalam o tym, bardzo mi przykro. Ja tutaj tez krwawilam do 5 miesiaca i lekarze mowili caly czas, ze wszystko jest w porzadku, bardzo zle sie czulam, lezalam calymi dniami w lozku i dlatego jakos wczesniej tutaj sie nie odzywalam. Widze klimat Meksykanski posluzyl, podobno czasami zmiana klimatu na takie sprawy pomaga. Mamusie co tak cicho, czemu sie nie odzywacie. ewciu to fajnie, ze imprezka sie udala, ja komunie corci mialam dwa lata temu, teraz mysle o chrzcinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a w ktorym Stanie mieszkasz? Dziewczyny czy Wy jeszcze odbijacie dzieciaczki po karmieniu? Chodzi mi lownie o to nocne bo w dzien to moj maly sam sie odbija siedzac w pionie. Czy ktoras z Was leciala juz z dzieckiem samolotem, pytam bo ja planuje podroz do Polski. Nie wiem jak Daniel wytrzyma 8 godzin na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuski! Spoznione zyczenia z okazji Dnia Matki, dla Dziewczyn mieszkajacych poza Pl. W Niemczech byl wczoraj :) i spedzilismy go rodzinnie na grillu. Widze, ze Wasze Maluszki zabkuja. U nas pierwsze 2 pojawily sie jak Colinek mial 5,5m-ca (dolne jedynki), a wczoraj wyszla mu gorna jedynka i slodko wyglada ;) Ostatnim razem dwa dni po wyrznieciu sie zabkow, Maly wysoko goraczkowal, mam nadzieje, ze tym razem nas to ominie. ksemma co do Milupy, to polecam. Sa smaczne i duzy wybor.Chociaz u nas z kaszkami to roznie, raz maly pozera, innym razem go cofa, jak tylko mu dam. Zmieniamy smaki i kombinujemy. lea76 ja juz nie odbijam Malego. Widze ze Twoj Danielek jest podobnie, jak moj - niejadkiem. Colin wypija na dobe srednio 450ml- 600ml mleka, zjada ok. 200g obiadku i na kolacje ok. 200g sloiczka z kaszka (ktora wyglada jak pudding) , do tego czasem owocek (jesli ma chec) i to na tyle. Oczywiscie musi wszystkiego probowac, kiedy my jemy, on chce tez. Np. ostatnio zrobilam mu jajecznice z samego zoltka na masle i bardzo mu smakowalo. A dzis dostal normalny obiadek : marchew, osobno kurczak i dodatkowo troche makaronu ( drobnego) On nie lubi nic zmiskowanego na mial. Nie chce papek jarzynowych ugotowanych i wymieszanych. Musi miec osobno. Oczywiscie zadreczam sie, maly je za malo mieska( bo powien jesc ok. 30g dziennie, taka jest dawka dzienna, ze wzgl. na zelazo). a bywaja takie dni, ze wogole nie chce, ani warzyw, ani owocow i tylko mleko! Albo na odwrot. Przy mleku sie prezy, a jakis deserek, jogurt dla dzieci lub inny sloiczek zje. Wszystkie dzieci moich znajomych maja apetyt, tylko moj synek nie 😠 Ale podobno to rodzinne, bo moj M, tez byl niedakiem i ja tez... Wiec chyba nie ma co sie zadreczac. lea76 moj synek bedzie mial podobna wage do Twojego, wiec ostatni w tabeli nie jest. Dziewczyny u nas tez juz wiosna i mysle, ze lada dzieen maly bedzie mogl, byc tylko w spodenkach i koszulce. poki co bodziak z krotkim rekawkiem i cienka bluzeczka z dlugim, jesli jest wiaterek to oczywiscie sweterek i czapusia na uszka. Milego wieczoru jeszcze. U nas dzis swieto, wiec czuje sie jakby byla niedziela. Colinek juz spi :), wiec mamy z mezem czas dla siebie. 🌻 POZDRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) padam dzisiaj na ryj :( tak mnie Domiśka przeszkoliła. Nie dość, że trzeba za nią wszędzie chodzić, bo wspina się przy każdej szafce (dzisiaj stanęła nawet w wanience) i raczkuje po całym mieszkaniu, to jeszcze popołudniu cały czas marudziła i płakała, nawet nie mogłam spokojnie iść do toalety. Chyba górne jedynki idą :o ciekawe tylko kiedy wyjdą. Wczoraj dałam córce sok w niekapku i niestety nic z picia nie wyszło. Dla Domiśki niekapek to kolejna rzecz, którą można walić z całych sił w panele (biedni sąsiedzi z dołu :o ), ewentualne gryźć uchwyty. Mała nauczyła się dzisiaj wstawać w kojcu i jest w stanie tam siedzieć 20 minut :) nawet nie przypuszczałam, ile można zrobić w kuchni przez ten czas, jak Domiśka była \"uwięziona\" :) Dzisiaj pierwszy raz mała była na spacerze bez kurtki, ale za to w sukience i bluzie. I pierwszy raz huśtałam ją na placu zabaw na huśtawce. Domiśka jak widzi rozkrzyczane i roześmiane dzieci tak się cieszy i głośno śmieje, że ostatnio zawsze biorę ją choćby na 10 minut na plac zabaw. Lea76 - co do odbijania to nad ranem jak karmię Domiśkę na śpiocha to nie czekam na odbicie się, tylko od razu odkładam ją śpiącą do łóżeczka. Jam mam pecha i wcześniej się obudzi to noszę ją do odbicia, bo i tak przez 1-2 godziny Domiśka już nie śpi - nie ważne czy to godz. 4.00 czy 6.00 rano :o Dlatego jak słyszę nad ranem głośne ssanie kciuka i postękiwanie to biegnę do kuchni robić mleko, byle córcia jeszcze się nie obudziła. Wybaczcie, że nie piszę do każdej z Was osobno, ale jestem tak zmęczona, że zaraz idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Lea76 mieszkam w Stanie Ilinois, ale bardzo blisko Wisconsen. Ja juz nie odbijam, tylko klade malego du lozka, bo jakby sie rozbudzil, to lepiej nie. Mamusie napiszcie mi ile kropli Vigantolu dajecie maluszka, bo zdobylam krople z Polski i chce dawac dla Alexa, a i czy trzymacie je w lodowce, bo przy mojej starszej corce pamietam, ze trzymalam krople w lodowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Lea76 czy w Kanadzie daja witaminke D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigantolu nie trzeba trzymać w lodówce, tylko witaminę K i Cebion Multi (i chyba jeszcze witaminę D3, ale tego nie jestem na 100 % pewna) Ja daję 1 kroplę dziennie Vigantolu, choć przyznam, że nie jestem do końca przekonana, czy to nie za dużo, bo przecież w sztucznym mleku jest witamina D3, w kaszkach, w Cebionie Multi, który też mi lekarz kazał dawać Z drugiej strony już 3 lekarzy kazało mi dawać Vigantol, mimo żę Domiśka jest teraz tylko na sztucznym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny jakich czopków uzywacie dla swoich dzieciaczków?bo ja wczoraj dałam paractamol nie mogłam juz dłużej wytrzymać tak Szymon krzyczał az serce sie karjało.Ida chyba górne jedynki,widać je juz ale jeszcze sie nie przebiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niestety paracetamol nie pomaga tylko nurofen(ale to na zbicie goraczki stosowalam) vigantol rowniez daje krople dziennie,oprocz tego cebion multi 4-5kropli i rowniez jest na sztucznym mleku ale kogo sie sluchac jak nie pediatrow?juz niie wiem sama u nas jeden zabek,drugi w budowie🌼 raczkowania ZEROOOO siadanie i stanie jak mama trzyma i tyle:-) juz znow zaczynam si8e martwic rozwojem ruchowym,pewnie niepotrzebnie bo kazde dziecko ma swoj rytm ale...... dzisiaj znow piekna sloneczna pogoda,az za bardzo sloneczna,i tak zle i tak niedobrze dogodzic kobiecie:-) pozdrawiammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PRZEPR5ASZAM TYLKO NA CHWILE, BO NIE MAM OSOSTANIO NAWET CZASU BY COŚ PISAĆ, ALE CZYTAM KOCHANE ZĄBKÓW DALEJ BRAK BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
tofikowa i ewciau dziekuje za odpowiedz w sprawie Vigantolu tofikowa w Polsce jak mieszkalam moja starsza coreczka tez pila mleko sztuczne i dostawala witaminke D, ewciau ja wiem co to znaczy przejmowac sie rozwojem ruchowowym u dzieci, dopiero od tej niedzieli jestem spokojniejsza, moj maly dopiero zaczal przewracac sie z pleckow na brzuch i troche podnosi sie do siadania, chodzi na rekach do okola, ale pupa jeszcze ciezka, kiedy zawsze pytalam sie lekarki mowila ze to jest leniuch i miala racje, ja bralam w ciazy rozne tabletki i przez to najbardziej sie balam Takze nic sie nie martw i Twoj maly bedzie raczkowal i siadal. U mnie zabkow zero i noc nieprzespana. gochasia moja lekarka pozwolila dawac na zabki ibuprofen. pozdrowienia dla wszystkich mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau nie martw sie rozwojem. Kazde dziecko ma swoje tempo. Nie ma co porownywac. Pisza w poradnikach, ze teraz jest najwieksze zroznicowanie, bo jedno juz siada, inne raczkuje, inne do chodzenia sie rwie, a znowuz inne uczy sie mówić. A my zabkow 0. Ale reka lub palec cały czas w buzi. Basia srednio je, i co tu gotowac dla niej jak nie chce jesc. Aż mi szkoda tego czasu, załatwiania marchewki, kurczaczka ze wsi. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzenia to ja chyba na latwizne ide bo sloiczki podaje; dodaje do nich kasze manna,zamiennie buraka,brokula,cukinie jeszcze kalafiora nie dawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziekuje za odpowiedz w sprawie odbijania. Ja tez juz coraz rzadziej odbija. W nocy Daniel to pije co pare godzin po kilka lyczkow,chyba bardziej jest spragniony niz glodny.Zrezygnowalabym z nocnego karmienia, gdyby w dzien Daniel wypijal wiecej mleka a tak mam nadzieje ze w nocy podgoni. Tofikowa Nas wszystkie niedlugo czeka taka jazda jak Ciebie. Mam na mysli to bieganie za dzieckiem. Dzisiaj byla u mnie kolezanka, ktorej siostra ma dwulatka i powiedziala, ze ja to mam teraz luzy i moge cos jeszcze zrobic bo jej siostra na sekunde nie moze spuscic malego z oka. Myszka60051 Ja najprawdopodobniej bede sie przeprowadzac do South Carolina, ale jeszcze nie wiadomo. Co do witaminy D to w Kanadzie lekarz kazal mi dawac D Vi Sol Enfamila. Sa tez Tri Vi Sol z witamina a i c Fer Vi Sol z zelazem i chyba jeszcze jakis jeden dokladnie nie pamietam. A jakie witaminy daja w Polsce i w jakich ilosciach? Shiva24 Biedna tez sie meczysz z niejadkiem. To jest takie stresujace, nie? Tylko liczysz ile zjadl i przy kazdej okazji probujeszcos wcisnac. Jak moj Daniel zaczyna ciagnac mleko z butelki to ja sie boje oddychac bo jak cos mu przerwie picie to juz nie wroci. Ja staram sie wcisnac dziennie ok 600- 650 ml mleka.Cztery razy dziennie przygotowuje ok150 ml mleka. Zazwyczaj wypije ok 50- 60ml a reszte mieszam z Milupa i podaje lyzeczka.Zjada rowniez sloiczek owockow Gerbera i poltora sloiczka mojej zupki.Zupke robie na dwa dni i przelewam do sloiczkow po owockach Gerbera. To jest taka moja miarka.Sloiczek ma zdaje sie 128 ml, wiec on zjada 128 ml owockow i okolo 180 ml zupki.Jesli chodzi o Milupe to zazwyczaj wsypuje 2-3 lyzki do kazdego niedopitego mleka. Czy Wasze dzieci duzo wiecej jedza? Zawsze myslalam, ze Milupa to Polski produkt a ktoras z Was pisze, ze Niemiecki. Pozdrawiam Was wszystkie i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
lea76 To w zupelny inny rejon sie przeprowadzasz, mozna tam spotkac Polakow? U nas tez sa te same witaminki, ale ja pierwszej coreczce dawalam Vigantol w Polsce, wiec bylam zaskoczona, ze nie maja tutaj samej witaminy D. Do tego moja lekarka nic nie mowila o dawaniu tej witaminki, jesli chce moge dawac. Nie mysle, ze u nas jest tyle slonca, zima w tym roku byla bardzo mrozna, ciemna i dluga. Mysle, ze moj maly jeszcze je mniej niz Twoj, dzisiaj bede wszystko mierzyc. W czoraj nawet w nocy ominal karmienie. Mamusie gdzie jestescie, czemu sie nie odzywacie? Napiszcie jakie miesko jako pierwsze zaczelyscie dodawac do zupki dla swoich malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem, czytam na bieżąco, tylko mam problemy, żeby coś napisać, nie mogę małej ani na chwilę spuścić z oka, a teraz nie chce już siedzieć mi na kolanach przed komputerem -od razu wrzask. Na razie śpi, więc mam czas :) Wczoraj niestety nie upilnowałam jej - nie zdążyłam jej złapać i kiedy próbowała próbowała puścić się szafki uderzyła się czołem w meble :( teraz ma pierwszy siniak w życiu :( tak mi było jej żal, że ryczałam z nią, ale bardziej byłam zła na siebie, że nie zdążyłam jej złapać wiem, że dziecko nie nauczy się chodzić bez siniaków, że na tym etapie rozwoju to normalne, ale mimo wszystko serce mi się kroi, jak Domiśka płacze po wywrotce. Cały czas jestem przy niej, żeby w razie czego ją łapać, ale i tak kilka razy dziennie zalicza jakiś upadek. Dzisiaj znowu siedziała sobie na dywanie, patrzyła na mnie, uśmiech na buzi i nagle przewróciła się do tyłu i uderzyła potylicą w podłogę :( I to nie piwrwszy raz tak robi, tak jakby się jej wydawało,że za nią jest jakaś poduszka, na którą może się przewrócić. Poza tym Domiśka szaleje mi na całego :) w łóżeczku wyprawia takie rzeczy, że głowa boli - trzyma się rękami szczebelków i kuca i wstaje kilkanaście razy pod rząd piszcząc przy tym, a łózeczko całe trzęsie się. Przy tym też wiele razy zaliczyła upadek, ale jakoś nie nauczyła się być ostrożniejsza :o Domiśka ponownie zaczęła marnie jeść - 400 ml mleka na dobę, 100 ml zupy, 120 ml kaszki :( jutro idę małą zważyć do przychodni, pewnie za dużo nie przybrała. Myślę, że to od ząbków, bo znowu zaczęła w nocy płakać przez sen, zupełnie tak samo jak wychodziły dolne jedynki. Myszka60051 🌻 najdelikatniejsze i najzdrowsze mięso to królik, w drugiej kolejności indyk. Kurczak niby też jest delikatny, ale chów kurczaków jest jaki jest :o Poza tym wiele osób daje cielęcinę, ale jest duże ryzyko, że kiedy dziecko jest uczulone na białko krowie, cielęcina też wywoła reakcję alergiczną, Mięsia daje się ok. 2 łyżeczki ugotowanego i posiekanego na ok. 180 ml zupy. Początkowo powinno się gotować mięso osobno, a jarzynki osobno i do ugotowanych jarzyn dodać posikane mięso i zmiksować. Lea76 🌻 w Polsce lekarze zalecają podawanie: - witaminy D3 (np. w postaci Vigantolu - 1 kropla na dobę, najlepiej zapita mlekiem - witamina D3 lepiej rozpuszcza się w tłuszczu) - cebionu (zwykły lub multi - ja daję 3 krople multi, maksymalnie do 5 kropli) - do 3 miesiąca życia jeśli karmi się piersią witamina K Twój Danielek zjada dużo mleka - aż 600-650 ml ! Moja córcia w okresie gdy dużo jadła wypijała do 550 ml mleka na dobę (+ 150 ml kaszka + 200 ml zupka) Ewciau 🌻 ja dawałam już i kalafiora i zieloną fasolkę i brokuła (mrożone, po 1 różyczce lub 4-5 fasolek), Sensacji żołądkowych nie było :) Ksemma 🌻 Katusia 🌻 Gochasia 🌻 ja już nie daję czopków :) daję paracetamol w syropie, ma truskawkowy smak i Domiśka wypija go bez protestów Buziaki dla reszty dziewczyn 🌻 niestety Domiśka właśnie wstała i koniec pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa wlasnie fasolka!!!!to jest mysl!!!buhahahaha dzieki za podpowiedz,nie wpadlabym na nia dzis dodalam cukinie a wczoraj brokula w takim razie jutro dodam fasolki:-) moja juz spagheti makaron wsiamala dzisiaj,taki byl krzyk jak zobaczyla,ze my jemy🌼 dalam tak do raczki i myslalam,ze sobie nie poradzi ale cwana bestia dala rade i wciagnela w sumie ze 3 nitki hehehehe a najlepiej to gryzie sobie banana:-),potrafi obgryzc pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! U nas bez zmian. Górne jedynki chyba zamarzły, bo nie wychodzą. Natalka jest tak absorbująca, że nie mam czasu w ogóle dla siebie. Jedynie jak spi albo jak Norbert przyjdzie z przedszkola to moge jej zejść z oczu. Fajna sprawa taki starszy brat lub siostra. Sadzam Natalkę na dywanie , daję jej zabawki a Norbercik bawi się obok swoimi rzeczami i ona jest przeszczęśliwa. tofikowa - ja ci nie zazdroszczę. To dopiero huragan z tej Domisi. piszesz, że dziecko nie nauczy się chodzić bez siniaków. Nie każde moja droga. Mój Norbercik, w całym swoim życiu a ma prawie 5 lat przewrócił się może ze 4 razy. Od małego był ostrożny. Zaczął chodzić jak miał roczek i naprawdę nie przewracał sie. Ale to było i jest dziecko anioł. Natalka mnie na pewno nie bedzie tak rozpieszczać bo to już widać. Ale Domisia mnie zadziwia. popatrz jeść nie chce a energii ma za troje dzieci.:) ksemma🌻 ewciau🌻 miska🌻 myszka60051 🌻 lea76🌻 katusia🌻 daria123🌻 grako96🌻 aneta76🌻 gochasia🌻 sakahet🌻 Aneteczka1976🌻 Shiva24🌻 katusia🌻 Dla wszystkich wrzesniowych mamusiek, których nie wymieniłam🌻 A dla najsłodszych naszych dzieciaczków❤️ Pozdrawiam Was cieplutko. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×