Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milla_21

Pytanie do Pań-twój najdroższy biustonosz?

Polecane posty

Mój najdroższy kosztował 70 zł. Był z triumpha. Niestety, był to zakup nietrafiony. Miałam wtedy tylko 16 lat, więc piersi jeszcze rosły i nacieszyłam się nim tylko kiilka miesięcy. Teraz kupno tak drogiego stanika uważam za snobizm ( nowyjątkiem śą kobiety o wielkim biuście, które dadzą za stanik każde pieniadze). Dziś kupiłam w sklepie taki za 40zł. I więcej nie dam za biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałam 99 tez triumph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyyyycataaaa
mam dd wielkie cyce i place za stanik szyty na miare srednio 150zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje średnio za 60-80zł. Stówy za biustonosz bym nie dała. Na szczescie mam 'standardowy' biust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moinnnnn
a ja kupuje fajne za 10zl, 40zl i wiecej za stanik to juz lekka przesada uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj najdroższy kosztował 33 i był z firmy Kinga, teraz kupuje tansze, ale w wiekszych ilosciach, kiedys kupilam 5 naraz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzz
gust jest żeczą względną. Jednej podoba się mercedes innej syrenka. Jak ładny i dobrze pasuje mogę zpłacić 100. Widziałam i za 600 ale dla anorektyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja raz zaplacilem ponad 80 chyab frajer jestem:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze powyzej
50zl za stanik to zdzierstwo. kiedys kupowalam niepatrzac na cene. teraz kupuje np na allegro albo w przecenach glownie bielizne triumph-a. ostatnio za jakies 100zl przynioslam do domu trzy pary stringow i biustonosz oczywiscie triumph. przekonalam sie ze najlepiej kupowac firmowe bo taki kaplet bielizny stanik z majtkami przypadkowy tez kosztuje kolo 50zl a po pol roku jest do wyzucenia.triumph sie nosi i nosi. 🖐️ i ostatnio odkrylam super bielizne firmy KONRAD.na allegro kupilam sobie kaplet za jakies 130zl. niemoglam sie powstrzymac tak mi sie podobal. w sklepie ostatnio znalazlam ta firme to ten sam kaplet kosztowal 200 a za tyle nigdy bym sobie nie kupila. allegro dobry wynalazek;) a i biust mam raczej maly a jakie znacie jeszcze inne dobre sprawdzone firmy podobne do triumph?chetnie dowiem sie o jakis innych i poslucham opini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moinnn ---> ja też kiedyś kupowałam takie po 10 zł na bazarkach, a teraz leżą i w żadnym nie chodzę. Jak dla mnie są okropne-uciskają biust, druty szybko się deformują albo wychodzą po pierwszym praniu i stanik jest do wyrzucenia. 4 byle jakie staniki po 10 zł to jeden porządny, w którym pochodzisz nawet ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardotka
Kupuję najczęściej tak za około 100 zł, ale zdarzyło mi się kupić i za ponad 200 zł- francuską śliczną bardotkę- zielono beżowa koronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój za 199 zł
na gwiazdkę sobie kupiłam!!! czad, mam bardzo duży biust i nareszcie mam stanik w którym moje piersi wyglądają po prostu wspaniale, nie żałuję tych 200 zł frmy anita www.anita.com niemiecka firma granatowy koronkowy piękny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem czy porzadny
stanik to taki w ktorym sie przechodzi tylko rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 zl ostatnio bo mam duzy rozmiar (E) a przy tym nie jestem gruba. Ale kupic mi stanik to koszmar bo ciezko...Ludzie mysla ze powiekszalam sobie piersi :( Oddalabym komus ze 2 rozmiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze powyzej
milla21 zgadzam sie z toba w zupelnosci. ja raz tylko kupilam stanik na bazarku za 15zlotych.podobal mi sie.ale hehe samej mi sie chce smiac bo po ktoryms praniu wyciagnelam go z pralki...w dwoch czesciach.tzn rozpadl sie normalnie w swiecie na pol.hehe smiac mi sie chce do tej pory jak sobie to przypomne. jak to sie mowi.za biedni jestesmy zeby kupowac tanie zeczy czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodze do liceum
a nie wiem, moze ze 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zrobil sie nam temat
w sam raz do przechwalania :) ktora dala wiecej za stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz wydalam $50 na stanik z Victoria\'s Secret, to jakies 150 zl. Ale warto bylo- swiatnie modeluje biust i po praniu stanik nadal wyglada jak nowy. VS maja swietna bielizne, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardotka
Lubię polską firmę Szame i Corin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój za 199 zł
polecam także super stanik kupiłam na allegro triumpha ladyformR super dla większego biustu a kosztował cos z 65 zł a dziś kupiłam sobie stanik za 50 zł www.oui.pl kurde super jest tak samo piekne rzeczy mają, ja mam obsesję na punkcie staników lubię je kupowac i nosić, ale ten od anity przebija wszystko :-) warto kupić dobry stanik zwłaszcza jak ma się potęzny biust i sylwetkę po co ma nas pogrubiać dodatkowo jak może wyglądac pięknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój za 199 zł
piękny jest ten Twój komplecik na allegro!!! ale na mój duży biust niestety najważniejsze jest żeby dobrze trzymał i eksponował to co trzeba :-) poza tym lubię białe, czarne i klasyczne staniki :-) ale komplecik Twój piękny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze powyzej
hmm dziekuje.:)tez mi sie podoba.jakos dostalam swira ostatnio na bielizne a wlasciwie to chyba latem tak powinno byc a nie zima. niewiem czy zazdroscic wam duzego biustu??ja mam miseczke A wiec wiecie musze nadrabiac ladnym stanikiem;)hihi. jak ktoras chetna to z przyjemnoscia wezme chociaz i jeden rozmar biustu od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
a ja za 100zł z Triumpha. Nie kupuje poniżej 40 zł, bo już się tyle razy nacięłam. Te tanie są do niczego, szybko się niszcza i tracą formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 zł za stanik H&M. Nie dałabym za bieliznę więcej niż 50 zł, ale o dziwo za dobry kosmetyk jestem w stanie słono zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój za 199 zł
ha ja zazdroszczę dziewczynom z mniejszym bo jest tyle pieknych staników ale niestety nie dla dużego biustu, co z tego ze ładny piekny jak na mnie wygląda okropnie :-) a na małym biuście wygląda ślicznie, ale powiem Wam że odkąd nosze porządne staniki to nie ubolewam nad rozmiarem D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×