Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama...

Czy jest tu ktoś kto świadomie urodził dziecko w wieku 20 lat?

Polecane posty

moja kolezanka w kwietniu skonczyla 22 lata, we wrzesniu urodzila synka, wyszla za maz, w lipcu 2005, z chlopakiem byli 6 lat przed slubem, wiec to byla naprawde siwadoma decysja i oboje bardzo pragneli dziecka, do tego jeszcze chlopca... ale widze, ze sa tutaj dewoty, co wierza tylko w objawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
uwazam ,ze nie mozna krytykowac mlodych mam ,bo przeciez niektore wpadly nieswiadomie inneswiadomie ich sprawa najwazniesjze jest to ,zeby w obu przypadkach dbaly o dzieci ..a co ludzie powiedza to juz niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama...
kaska: jakby mi się uczyć nie chciało to nie planowałabym pójścia nastudia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
mloda mama ale duzo w tobie temperamentu tak jak we mnie;) ..muszisz oswoic sie zmysla ze sa ludzie nie tolerancyjni... i takich trzeba poprstu zlewac najwazniejsze ze sobie radzisz i jestes szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama...
dzięki! fakt dużo we mnie temperamentu, może nawet za dużo! Czasem mnie wkurzają tacy co się mądrzą a pojęcia o życiu nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! sama urodzilam bobasa w wieku 20 lat :) pozdawiam wszystkie mlode mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
a ja urodziłam zaplanowane dziecko w wieku 17lat i 11 miesiecy Wiem ze nie uwierzycie ale wcale mi na tym waszym uwierzeniu nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest okropne? To, że zawsze znajdzie się ktoś kto musi krytykować jakiś topik... Lepiej, żeby takie osoby wogóle się nie wypowiadały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę sobie tak
Młoda mamo, chyba sama napisałaś odpowiedź na swoje rozterki, dlaczego nie masz kontaktu z rówieśniczkami... one studiują, Ty siedzisz w domu.. i mąż w Ciebie nie wierzy. Najpierw studia, póxniej praca i dziecko i to dziecko może np. byc w wieku 25-26 lat, niekoniecznie w wieku 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka........
młoda mama- podaj mi swoj nr gg, porozmawiam chętnie,ja mam rocznego synka-tez Kacperka!:) mam 20lat.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję rozpocząć starania o dziecko mając 22 lata. Jak dobrze pójdzie urodzę przed piątym rokiem studiów. Teraz dwa miesiące temu rzuciłam palenie, za pół roku odstawiam tabletki, zaczynam brać kwas. Teraz zaczynam też dietę by dojś do normalnej wagi. Więc świadomie decyduje się na dziecko i mam ogólnie w poważaniu, to co ktoś inny na ten temat myśli. Dziewczyny trzymajcie się wierzę w was. I niczym się nie przejmujcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam w wieku 21 lat. teraz synek ma 5 lat i nie wyorażam sobie życie bez Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aann
Witam! ja mam 22 lata i tez chcialabym miec juz dziecko ale obawiam sie ze nie mamy warunkow finansowych.moj chlopak zarabia 2500 zl.ja studiuje dziennie.a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aann
odpiszcie jak u Was wyglada spraea finansowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołgoł
ja poznalam mego obecnego meza w 17 lat w w 18 wzielismy slub q 19 mielismy dziecko.....teraz mam 25 lat i oczekujemy nastepnego....wszystko swiadome i z milosci....tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
no mi sie dzidza zdarzyla urodzilam w wieku 19 lat nasza corka nie dlugo skonczy 2 lata,zalanie na poczatku tescie pomagaja srednia szkole skonczylam teraz studium po ciazy wyszlam za maz budujemy sie nie zaluje ze mam coreczke bo jestem chora i nigdy wiecej nie bede miala dzieci:((((( kinga to jest nasz dar !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×