Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawczyyyyy

schemat tematów na forum

Polecane posty

Hehe no teraz go sobie poczytam :) Jest niesamowity :) A co do schematów to najbardziej dołują mnie: Ja wdonik on koziorożec - czy to ma sens? Wrózę każdemu - wpisywać się Czarny Charakterze mozesz zapodac linka do historii o tym Piotrusiu? Nigdy tego nie czytałam. A grzybica pochwy to faktycznie klasyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
wykasuj te 20% w nawiasie na pasku i wtedy wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmunt 69
a ten temat z goleniem łona + zdjęcia to gdzie jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassa
dokladnie, gdzie jest ten temat ze zdjeciami z goleniem? Ja go tu nie widzialem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
tych tematow bylo juz pare :) ostatnio na zdrowiu i urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Charakter - ten temat o dziewicy i piotrusiu21 jest świetny, usmiałam sie nieźle. A nie mówiłam, że ludzie, a w szczególności faceci, myślą, że dziewice nie moga zajść w ciąże. O rany, co za zacofanie? glowa, aż mnie rozbolała jak przeczytałam co ten koles napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
czytam topic Piotrusia... rece opadaja, ze tacy ludzie po siwecie chodza :o "Dziewczyna ładnie się zrobiła, prawie straciła przyjemność. Oczywiście to wykorzystałem. Miałem w drugim pokoju przygotowane rozścielone łóżko i skorzystałem z niego. Jest tyle potrzebujących dziewczyn, że dziwką nie trzeba płacić. Do dzieła panowie. Świat jest nasz i kobiety też są nasze." booosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Charakterze :) Dziękuje slicznie :) Normalnie nie potrafie opanować teraz mimiki swojej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje trzymaja :-) A tak powaznie to nie ma sie z czgo śmiać( z piotrusia ) tu jest nad czym zapłakać!!! Że tacy ludzie jeszcze chodza po ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie mocno trzymać :D Ale w sumie, co drugie mnie zaraz po tym bawi to KaYuza... reakcja zawsze taka sama ;) ale CICHUTKO bo każe mi popatrzeć na siebie w lustro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
"Nie to nie tak, przecież nawet jak się przerwie błonę to ona nie znika ? Zostaje ona na czubku penisa, na jego główce i blokuje małą dziurkę z której tryska sperma. Nie zahamuje jej całkiem, ale ma właściwości podobne do prezerwatywy. Unieruchamia plemniki tak jak środek plemnikobójczy zawarty w prezerwatywie. Jeśli chodzi o płodność to znam się dobrze, uczyłem się o niej na biologii. Wiem że dziewczyna jest płodna na 15-16 dni przed miesiączką.Miesiączkę ma zawsze pierwszego dnia. Z prostego rachunku wynika zatem że dziewczyna będzie płodna dopiero 15 lub 16 dnia miesiąca. Mamy teraz marzec a ona ma 31 dni. Czyli kochając się z nią 12 marca nic nie mogło się stać, prawda ?" hahahahahahahahahahhahahaha ... o matko...hahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
lusesita :D naprawde taki topik byl? daj linka jak mozesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajalnicat
to gdzie jest ten temat o goleniu ze zdjeciami??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_super
sie czepili - szukajcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A był też taki \" pokazcie mi dziewczyniki swoje łechtaczki\" oczywiście na erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajalnicat
Jak mam znalezc ten temat skoro nie znam tytulu ani tresci w sumie... moze ktos wie gdzie jest o tym goleniu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krajalnicat sprawdz sobie to \" pokazcie mi dziewczyniki swoje łechtaczki\" nie wiem czy to dokładna nazwa,ale poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odeta1. ja Cie prosza :) Wiesz ja dużo połykam... :D ale w przeciwieństwie do niektórych łapie qlimax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×